54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Waczkor
    #5206
    Azért kíváncsi lennék őszintén,mi az ami neked utoljára tetszett pc-n,boxon,tv-n,serpenyőn akármin:)
    Szal magadon kívül mi az amivel megvagy elégedve:P
  • wander01
    #5205
    kiváncsian várom :) nem a grafikai részletességgel van bajom, az annyi amennyi, box, hát istenem. hanem a fényekkel, árnyékokkal, megvilágítással meg a blur-el. az szar. na majd meglátjuk. (bár nemtom az számít-e hogy nem vinyora volt telepitve)

    Istencsászár, nem lesz szükségem gép fejlesztésre, ez birni fogja. ahogy két éve mindent :) egyszer kell jo idötállo gépet összerakni, nem a számtekboltosra hagyni hogy mit rak bele neked :)
  • wander01
    #5204
    tudom te okos vagy és látatlanban jobban vágod :) tudod mit? mindenki oda dugja a konzolját ahova akarja, elötte elmondtam a véleményemet, aztán kiprobáltam, és bejött amire gondoltam. ennyi. igazam volt, és különösebben nem érdekel hogy ki mit gondol :) a konzolosok addig verik magukat rá hogy fél évvel elöbb tudják tolni, ameddig akarják, nem is baj ha továbbhegesztik kicsit a pc-t :D a véleményem megvan, első kézből vannak tapasztalataim, és azt kaptam amit vártam :) ennyi :P ps3-on megnézném még, lehet ott jobb...
  • bertino
    #5203
    akkor a flémet itt be is fejezhetjük.
  • Waczkor
    #5202
    Ez csak azért fura mert a youtube-ra felrakott videókon nem így néz ki,mint amilyennek leírtad,valamint akik szintén kipróbálták teljesen másmilyennek írták le:)

    Mind1 kedden megyek megvenni és majd a saját szememmel megtapasztalom mi hogy és megosztom mindenkivel
  • Istencsászár
    #5201
    "és ami a legelszomoritobb, hogy a grafika szar. mint csomo másik játékban boxon."

    Érdekes hogy a legnagyobb konzolos grafika buzik ( jó értelembe:D ) azt irták hogy " leesik az állad, padlót nyalsz" olyan gyönyörű... de nemprobléma várd a pécéset, meg fejlessz gépet, hogy ne kellejen butítani, sok sikert.
  • Kandurex
    #5200
    te már leraktad az alapokat a másik fórumon, ha jól emlékszem elég jól körberöhögött a társaság,...abszolult hiteltelen, szemellenzős hozzászólásaiddal,..no comment
  • Waczkor
    #5199
    Konzolos fórumban írtak jópáran véleményt a játékról.Raktak be videókat is,érdemes megnézni őket.A részeges videó nagyon jó:)
    Szerencsére szokásosan rengeteg újítás van,ez nem EA,mindig megy a fejlesztés,igaz nem is évente jönnek a részek.

    A lényeg hogy faxa lett a grafika(értékelések és videók alapján),sok újítás és megint le fog esni az állunk,akárcsak anno az előző részek megjelenésénél.
  • Peetboy
    #5198
    Ja látom a konzolos, tényleg. De mindegy PC-re úgysem fog mostanbáan megjelenni, meg szar lesz a játék nagyon. A sok kis milliomos meg vehet konzolt.
  • wander01
    #5197
    én tegnap este JÁTSZOTTAM VELE boxon. kemény 50 perc után eldöntöttem magamban, hogy tökéletesen ráérek megvárni a pc-s verziot belőle, mert a régiekhez képest kicsit jobban néz ki, de abszolut nem vert földhöz. konzol az konzol, megvannak a határai. egyszerüen gyülölöm mikor annyira alul van a kamera, hogy nem látsz a kocsi elé. bugos kissé, és ami a legelszomoritobb, hogy a grafika szar. mint csomo másik játékban boxon. ami közvetlenül elöttem van, az jó, világos, de 30 méterre már tök sötét minden. legyen nappal vagy éjszaka a játékban. SZAR! nem lehet egy jot zuzni a kocsival, mert egyrészt nem tudod a szar, tulságosan alacsony kameranézet miatt hogy mi van előtted. a másik hogy a távoli sötétség miatt azt sem látod merre megy az ut kb a kocsi elött 15 méterre. mikor már látod nincs az az isten hogy bevedd a kanyart. a kocsik fizikája sztem egész jó, olyan gta-s mint volt :) szóval ennyi. kiprobáltam, anyáztam, és eldöntöttem hogy majd meglessük pc-n, ott majd ttalán kinéz valahogyan :) ha tényleg jo a multimóka, talán meg is veszem. Ja és mielött beszol valaki hogy ne 35-ös videoton tévén probáljam ki legközelebb, 108 centis fullHD samsung lcd tv-n toltuk, és basztattuk a graf beállitásokat is rendesen, de nem segitett. szóval GTA4 konzol edisön


    utána hatalmas oltás volt két gitárral zuzni a GH3-at, messze jobban élveztem
  • Kandurex
    #5196
    nem ez a topik, hanem a konozlos párja az első
  • Peetboy
    #5195
    Sziasztok!
    Látom az 1. helyen van ez a Topik, gondoltam bekukkantok ide és látom kijött már az X-360 verzió. A képekről tényleg szépen néz ki, de vajon élvezhető is lesz-e. Mert olyan sok újdonságot már nem nagyon tudnak kitalálni. A Vice City után a San Andreasban már jóval több dolgot lehetett csinálni.
    PC-re meg kijön 1 év múlva gondolom. De hát a Konzolokat is el kell valahogy adni.
    Ha mindenki letölti PC-re akkor a kutya se fogja megvenni konzolra.
  • cenobite
    #5194
    Röhej, hogy még mindig ez az emulátor-dolog megy. PS2-t már újat veszel 20k körül, ami nem egy nagy összeg. Helyette megy a görcsölés a 2 Frame/sec-es emuval+játékokkal, meg fagyásokkal.
  • Kandurex
    #5193







  • Abu85
    #5192
    Nem felesleges az. Alapvetően kihívás egy teljesen más rendszer PC-n való emulálása. Az emukat fejlesztők is így fogják fel a dolgot.
  • rotator
    #5191
    Nem hinném, van szerencsém ismerni a két nagy konzol kínálatát, és az idők során 2 játékra redukálódott a (még) exkluzív címek száma, a többi eleve nem érdekel, vagy van PC-n is.
  • Istencsászár
    #5190
    Hidd el hogy lenne, rövid utpn a pécét hanyagolnád hogy ha rájönnél milyen játékok vannak pl xboxra, hidd el, énis igy vélekedtem ahogy te, hogy csak pár játék miatt...
  • Istencsászár
    #5189
    Szóval egyik sem működik ugy ahogy annak kellene:), + sokkal drágább Pécé kell ezeknek a futtatásához mint amennyibe ezek a gépek kerülnek... csak én érzem hogy ezek a próbálkozások totál feleslegesek?
  • rotator
    #5188
    80e Ft-ot nem ér meg semmilyen játék (mivel más nem lenne, amire kéne a box, ajtótámasztéknak meg drága). Pláne, hogy amíg nincs hivatalos infó, addig sanszos marad a PC változat.
  • Abu85
    #5187
    Én nyugodt vagyok.
    Csak a felesleges munkától akarlak megkímélni. De ha tényleg érzel ambíciót, akkor sok szerencsét hozzá.
  • Abu85
    #5186
    A PS1 emulátor, már nagyon közel van a tökéleteshez. Tulajdonképpen az probléma nélkül használható.
    A PS2 emuval még sok probléma van, idővel az is jó lesz, de még sokat kell dolgozni rajta.
    A sima Xbox emunak pedig csak neki kellene feküdni, mert azzal nem lenne gond.
  • Pepsi Twist
    #5185
    nyugi...
  • Istencsászár
    #5184
    Szóval csak egy kérdés

    Melyik megy TÖKÉLETESEN ?
  • Abu85
    #5183
    Felesleges, nem fog menni. Elméletben bukik meg a dolog.
  • Abu85
    #5182
    A PS1 az nem gáz, bőven van rá teljesítmény, csak a program működésétől függ már az emuláció minősége.
    A PS2-n a vector co-processzorral van a probléma. Hasonlóan hosszúak a vector utasítások, így azokat nehéz emulálni x86 ISA-val.
    Az sima xBox az nem lenne nagy kunszt, csak azzal nem foglalkoznak, mert a játékok többsége kijött PC-re is.

    Az új konzolok (PS3, xBox360) emulálásának egyértelmű problémája a Power PC alapú CPU magok. Az xBox-nál még a Xenos is gáz, mert csak a HD Radeon ami felépítésben megfelelő GPU hozzá.
  • Pepsi Twist
    #5181
    mondom... még próbálkozok...
  • Istencsászár
    #5180
    akkor 65:) akinek van pénze gémer pécére, netre meg a kockulásra ( vagyis ez a hobbija ) azok nem szegények, egy ilyenre beruháznak gond nélkül
  • Kandurex
    #5179
    még dobd hozzá a winchester árát, jelen pillanatban arcade gépeken nagyon popup -ol a game
  • Istencsászár
    #5178
    Egyik konzolt sem tudják emulálni normálisan ( PS1-2, xBOX ). Csak 48 ezer forint az egész cucc, aki szeretne ilyen gémekkel játszani az vegyen egyet, 100%ban mondom hogy nem fogja megbánni, énse bántam, azóta a pécé csak a tötelékként szolgál, tanulásra, netezésre, meg csézésre:)
  • Abu85
    #5177
    Hogyan bontod szét a vector utasításokat az x86 ISA-ra? Szvsz ez képtelenség jelenleg. A Power PC proci annyira más, mint az x86 rendszerek. Ezt nem lehet még emulálni, nincs elég teljesítmény. Esetleg ha jön az Intel Larrabee-ja az esélyt jelenthet a vector utasításokra.
    A Xenos GPU annyira nem probléma, a HD Radeon sok dologban egyezik vele, így VGA oldalról talán megoldható a dolog.
  • Istencsászár
    #5176
    Biztos találsz még benne tripla ennyi hibát, meg majd énis, de kit érdekel? egyszerűen ez a játék A GTA, A SZABADSÁG... egyik részét sem tudák leutánozni, soha semmikor, hiába próbálkoztak... igy ez az műfaj etalonja, ami az írások alapján még brutálisabb lett... engem a videókból csak 1 dolog zavart a kocsik hajó fizikája, de majd iztos megszokom amikor a kezembe lesz kedden az EREDETI lemez.
  • Istencsászár
    #5175
    :))))
  • grizzly21
    #5174
    hat, nem egy szimulator jatek de senki nem is mondta hogy az. szerintem jo ahogy van.
    pc re meg nem is biztos hogy kijon:(
  • cenobite
    #5173
    Ez nem a régi engine tovább fejlesztése, hanem egy totál új engine. Asszem RAGE a neve.
  • Pepsi Twist
    #5172
    én csinálom az emulatort... X360-hoz
  • Alwares
    #5171
    Hát figyelj. Próbálj meg emulálni egy PS2-es játékot, garantáltan szaggatni fog. Na most gondolj bele mennyivel erősebb egy Xbox360 és szorozd be szépen és gondold meg milyen gép kellene. IMB szuperszámítógépek el is viszik...
  • PrisonMan
    #5170
    Valami emulátorral nem lesz megoldható, hogy mi is tudjunk játszani? Tudtok ilyen emulátorokat?
    Annyira tolnám a gamet
  • KG21
    #5169
    Egyértelműen a régi engine-t fejlesztették tovább, tehát ha megjelenik PC-re, tuti lehet majd megint autókat meg egyebeket belepakolgatni :) Meg valószínű a gépigénye sem lesz túl nagy, hiszen ezt az engine-t eddig is mindig jól optimalizálták.
  • Kandurex
    #5168
    akkor lássunk még pár hozászólást., különböző fórumozóktól:

    "A játéktól meg leesett az állam."

    "azért beszarás hogy a játékbeli tv-ben/neten milyen komoly tartalmak vannak, ilyen több 10perces "műsorok, rajzfilmek mennek, a popupolás meg hangyafasznyi a mass effecthez képest szerintem"

    Nah srácok...ez a játék valami KEGYETLEN...egyszerűen állkeresős...nem is tudom mikor éltem át utóljára egy játék után ilyen KATARZISt.. :D De most halál komolyan. Annyi biztos: BE-FOG-TOK-SZAR-NI! Ez hétszentség... :) Szerintem egyértelmű, hogy év játéka, már most 2 óra gamelés után.
    Nah akkor egy élménybeszámoló, kisebb-nagyobb spoilerekkel..."

    "Egyebkent siman meg fogja kapni a maximalis pontot. Ez egy csoda. Nem viccelek."

    "Tehát hihetelen, hogy mennyire überrészletes a játék...mész az utcán, telefonálnak..hallod amit beszél a telefonba az illető...akkor pl. parkban öreg papik locsolnak, söpörnek...esznek az utcán az emberek, várnak...akkor vannak ilyen nők, akiknek tele van a kezük szatyrokkal..és még sorolhatnám. Pl. volt ilyen, hogy megyek az úton, hallom amint bömböl a zene a verdában; egyszercsak arra lettem figyelmes, hogy vmi szemetet dobott ki az ablakon :D Lestem ám... Aztán volt olyan is, hogy láttam, amint a rendőrök elkaptak egy gyilkost az utcán: a faszira fegyvert tartottak, majd betuszkolták a kocsiba, és elhúztak.. :D
    Nah és ugyebár van telefonod is. Erre kapsz SMS-t, felhív a barátnőd, vagy Roman, ha szarban van. Vagy esetleg ha el akarnak hívni bowlingozni/billiárdozni/strip clubba hívni, stb..., akkor felhívnak telón, s ott válaszhatsz, hogy elfogadod vagy sem. Tudsz rajta még csengőhangot is állítani.. :) Meg bármilyen számot hívni, pl 911...
    Én fel is hívtam, és a rendőröket hívtam ki...Niko elmondta, hogy melyik utcában van pontosan, majd a rendőrök pár mp múlva meg is érkeztek. Kiszáll egy kövér disznó...kérdi mi a probléma...Niko kussol :D Majd mondja a fakabát: ha volt is probléma, mostanra valószínűleg elhárult. Visszaszállt, és elviharzott. A járókelők sokkal élethűbben reagálnak mindenre...ha nekiütközöl valakinek a verdájának, akkor valószínűleg ki fog szállni pofázni neked...de az is lehet, hogy kiszed, és jól elintéz. :D Mellesleg az autók nagyon reálisan törnek/karcolódnak, és ha mondjuk belehajtasz egy épület falába, akkor ott így bereped a fal. :) Most így ennyi jutott eszembe...még nagyon az elején vagyok, de már most hihetetlen, hogy mennyire innoatív a játék. :) Azt már meg sem említem, hogy végig az az érzésed, hogy te egy kis szar vagy a városban, mert annyira gigantikus nagy hozzád képest..pedig még csak egy kis része van megnyitva ugyebár. :)"

    "Én nálam tökéletesen fut szal én eddig semmi hibát nem találtam...."

    és még vághatnám befelé napestig..mások csak észreveszik a pozitívumokat is....
  • bakvarnyu
    #5167
    Ez nagyon nagy.Elképesztő, tényleg már mintha egy B kategóriás filmet néznék. Kit izgatnak azok az apró hibák.A Driver 4 is marha jól nézett ki de ez azt is veri .