54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Kandurex
    #5246
    nem igazán :/
  • BIZ0906
    #5245
    Nem épp a warezra gondolt.

    Ugye?
  • Kandurex
    #5244
    pár bolt megszegte az embargót és árusítani kezdte
  • bertino
    #5243
    "hisz most is előnyben vannak a konzolok, megjelent rájuk a játék"

    igen, warez formájában, mintha csak PCre jelent volna meg.

    remek hasonlat volt...
  • BIZ0906
    #5242
    :)
  • Istencsászár
    #5241
    Sok köze nincs hozzá, de az tény hogy rá lehet mondani h az a cpu, az a gpu, az a ram... a konzol nem pécé.
  • Kandurex
    #5240
    értelmezd, ott épp Wander -ről írok meg linux -ról, mac -ról, persze írtam előnyről is, hisz most is előnyben vannak a konzolok, megjelent rájuk a játék.. PC -n még bejelentve se

    ebből ne magyarázd ki magad, bejöttél adni egy pofont a szarnak,

  • Istencsászár
    #5239
    Konzolra játékot írnak és fejlesztenek:) az optmilaizáció pedig csak egy dolog, elsősorban a minőség a lényeg.
  • bertino
    #5238
    más kérdés, hogy a konzol is egy PC konfiguráció :DDDDD

    -.-
  • BIZ0906
    #5237
    Az konzol meg sehol nem lenne ha nem optimalizálnák rá szarrá a játékokat.
  • Bucser
    #5236
    Hát ha nem írod le mire gondolsz mi honnan tudjuk??

    Annyit írtál: "érződik itt ám egy igen erős irigy jellem, szerintem nem igazán tudja elviselni, hogy a konzolok előnybe vannak a PC -vel szemben,...nézd csak meg a gépét, vagy a másik részlegben a hozzászólásait, ha jól emlékszem ott éppen a linuxot, vagy a mac -et anyázta a PC -vel szemben...ott is minden második szava a szar körül asszociált... "

    Hol van itt a megjelenések szempontjából?

    Ne ferdítsé már... Ennél régebb óta vagyok itt meg te is, hogy a bullshitfelhőt ne szívjam be...
  • Waczkor
    #5235
    Ez a nincs pénz...
    Nem tudom de szerintem annyira nem drága egy xbox,hogy arról megint vita induljon.A játékok se 16000-be kerülnek.

    Más:legyen igazatok és legyen sokkal szebb pc-n.Csak akkor meg majd megint megjelenés előtt fent lesz neten,elkezdődik a sírás mert az újonnan vásárolt gépen nem megy majd maxon.

    Egyébként tényleg nem a pc vs konzol szapulás megy,csak a játékot védijük páran.
  • Istencsászár
    #5234
    Felsoroltad:), játszhatóság, játékínálat, megjelenések, ár-érték... mi más kell még? komolyan nem akarok vitázni én itt ezt be is fejeztem ( mármint a pc vs konzolt )

    Pécé mindenre való csak játékra nem, ez a büdös nagy helyzet... ( kivételek vannak, rts, szim, csé :) ) amugy meg...
  • BIZ0906
    #5233
    Azt hittem bejelentették PC-re a gamét de már látom, hogy 66 újüzetnetbe írt baromságokkal lett tele a topik :(
  • Kandurex
    #5232
    előnyt nem hardware szempontból írtam, hanem megjelenésekből

    (mi van te is write only -ba vagy ma?)

  • wander01
    #5231
    ezt szebben nem is tudtad volna megfogalmazni, grat. látod a lényeget :D tényleg

    kandurex, az irigységről :) majd ezen probálom ki legelöször ha kijön pc-re :PP
  • Bucser
    #5230
    Az szenved aki nem méri fel a lehetőségeit. Aki meg nem is hajlandó az vesz konzolt. Megoldva a probléma.
  • Bucser
    #5229
    Szeretném ha rávilágítanál miben vannak előnyben a konzolok a PC-vel szemben?

    Egyenlőre árban... (hardver?? és a játékok??) Meg játszáson kívül miben is?? ha már PC vs konzol megint a témád.
  • bertino
    #5228
    jaja.
    még jó, hogy mondtam, hogy nem vitázok -.-
  • Istencsászár
    #5227
    Az hogy orbitális baromságokat ir valaki az egy dolog, erre csak reagálok, amugy mindenki azzal játszik amivel akar, nemhiszem hogy bármi pécé ellenest irtam volna, egyszerűen a hülyeség fáj.

    Amugy kiváncsi leszek erre a nagyobb texturára:), Assassians Creednél nemjött be, Mass Effectnél majd meglátjuk, bár kétlem... ennél meg nemtudom, inkább arra gyurjanak hogy jól fusson egy normális gépen... nemkell ide még nagyobb textura, mert nemhiszem hogy mindenkinek napra kész pécéje van aztán megint a jön a butítás a szenvedés....
  • Kandurex
    #5226
    félrebeszélsz, és ismét minden észérv nélkül fröcsögsz,
  • Bucser
    #5225
    Wanderről szerintem sokmindent el lehet mondani csak azt nem, hogy pont Box-ra ne lenne pénze... Max nem akar venni (bár szerintem van neki)
  • Waczkor
    #5224
    Pc-n szerintem én is kipróbálom majd.Azért ez az 1600x1200-as felbontás szerény és megkérdőjelezhető véleményem szerint elég erőteljesen közelít a túlzáshoz,de nektek legyen igazatok.

    turok:D
    Ahogy olvastam elég nagy szarra sikerült,szal inkább kímélj meg majd minket az értékeléstől,mert csak megint elindítasz egy lavinát:)Bár gondolom téged legalább annyira szórakoztat,hogy írkálnak neked mint minket az amiket te írsz:)
  • Kandurex
    #5223
    nincs jogom a kozonol fórumra, ellenkezőleg, a játékos fórumon vagyok mod (is), egyébként nem kezdtem bele a PC vs Konzol vitába, ha viszaolvasol egyértelműen kiderül, hogy a játékot védtem
  • Prince23
    #5222
    Meg pláne annak tudatában, h nincs pénz xboxra, az már full luxus élet, sztem
  • wander01
    #5221
    tényleg? akkor még vár kicsit a tetőpontig aztán lesz itt nagy hsz gyakás

    asszem kandurex irigy-es megjegyzésére beteszek egy akkora flémet hogy ugy kimoderálnak innen mint a szar :D ugyhogy csak linkelni fogom
  • Bucser
    #5220
    KAndurex nem értem, hogy konzolforumos modiként minek jársz pc-s topicba osztani az észt? Pláne provokálni a másikat. Wander meg úgy általában normális véleményt szokott megfogalmazni nem MaSzKa stílusban adja elő magát...

    Totti te meg pc-sből lettél Xbot. asszem mindent elmond a hozzállásodról.

    De rohadtul nem értem még mindig, hogy minek indul el a konzolos fikahadjárat a PC ellen ha valakinek egyszerűen nem tetszik a konzolos megvalósítás??? (pláne annak tudatában, hogy Pc-s verzió is készül és valszeg nagyobb felbontású textúrák lesznek benne és annyi mint eddig minden részben és az igényesebb portoknál.)
  • bertino
    #5219
    ezaz, modi vagy, keltsd a flémet, grat

    olyan kickbant érdemelnél mint ide laccháza.

    osztogatni tudjátok, betartani a szabályokat nem.
  • Kandurex
    #5218
    észérvek nélkül tényleg az,.. a hülyék általában nem látják be...érdekes, ez tulajdonképpen azt is jelentheti, hogy még menthető vagy
  • wander01
    #5217
    hidd el nem fog álmatlan éjszakákat okozni ;) és annyira igazam lesz ebben is, hogy nagyon :D de majd erre visszatérünk a pc-s megjelenés után :D addig túrok egy kis turok-ot... aztán azt is jol lefikázom majd mert állitolag a fű ugy néz ki mintha papirbol lenne :)
  • bertino
    #5216
    nem vitatkozok ez ügyben, mert felesleges.
  • magus
    #5215
    pedig igaza van

    ez a jól fog kinézni 1600x1200-ban, ugyanmár, ne röhögtess
  • Waczkor
    #5214
    Na legalább a szokásos gémekkel játszottál.Cod 4 valóban zsír,TDU is,Crysis far cry szintű gémek nekem nem jönnek be,cod4,source nagyon is.

    Azért azt nem mondom,hogy nőttél a szememben,de lassan megközelíted a 0-át:P
    A nézeteid mindenesetre 10/10:D
  • Istencsászár
    #5213
    ott görnyedsz a 19-21colos monitorod előtt és 1600*1200-as felbontásban bámulod? had gratuláljak elsőként ehhez:D
  • bertino
    #5212
    konzolok előnybe vannak PCvel szemben :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdddddddd
  • Pepsi Twist
    #5211
    én is a PC-t várom PC-n mindig is szebbek lesznek a játékok 1600x1200-ban.... (és menni is fog olyan 60FPS körül bár amit írtak hogy 30FPS lesz a max pff...)
  • wander01
    #5210
    azzal a csávoval még aki visszanéz rám a tükörből XDD amugy nem vagyok ennyire tüskés általában, csak a fanatik idegesitő a hype-al meg a várakozással, és mikor kijön akkor megy a nagy elborulás :) ez egy játék. semmi más :D

    amivel elégedett voltam? azért van ám olyan is :) csak igy az asztalrol szemezgetve, cod4-ben hatalmas a hangulat, jo a multi, pörgős, szép. Supreme Commander és Company of Heroes. mindkettő döbbenetesen jó stratégia két teljesen különböző megközelítésben. és gyönyörüek. C&C hatalmas feeling, nosztalgia, jol néz ki, pörgős játékmenet, sok egység, jó multi, de kevés map. aztán... Vegas 1-2, nagyon jo team orientált stratégiai shooter. nagyon jo a csapatjátékhoz. és egész jol néz ki.TDU megunhatatlan adrenalin és száguldás, jol néz ki. kormánnyal istenkirály. LFS hivatalosan S2 pack-al megvéve a szim-ek királya, bár a graf már lejárt, az élmény hatalmas. Crysis techdemónak és vidkártya izzasztásnak tökéletes. story végigtol és elfelejt, multi felejtős, mert nemsok embernek van gépe hozzá. Bioshock szimplán jopofa volt, ugy mint a Timeshift. mindegyik jo kis egyedi játék, szorakozni de nem hosszutávon, egyszernézős. GRAW2 ha nagyon uncsi a nap, lehet multiban dögleni, annyira nehéz. de jok a ficsörök, szép, és izgis a multi. CS Source.... már uncsi de jo volt. World inn Conflict is jo kis stratégia de haverok nem szeretik mert nehézkes, sztem elég fasza kis game :) na ezekkel pl elégedett vagyok :DD


    Kandurex, hidd el nem láttál még irigynek :DDD nem egy box-ra irigykedek, nem azért nem veszek mert nem futja hanem mert nem látom értelmét :)
  • Smuge
    #5209
    "(bár nemtom az számít-e hogy nem vinyora volt telepitve)" , ott lesz a probléma...
    Azért ne írj már igy véleményt, hogy egy ócska, megkérdőjelezhető warez verziot probáltál ki, pláne ne 50 perc után. Mellesleg az is érdekes lesz , hogy fog mutatni ps3-on.
  • Kandurex
    #5208
    érződik itt ám egy igen erős irigy jellem, szerintem nem igazán tudja elviselni, hogy a konzolok előnybe vannak a PC -vel szemben,...nézd csak meg a gépét, vagy a másik részlegben a hozzászólásait, ha jól emlékszem ott éppen a linuxot, vagy a mac -et anyázta a PC -vel szemben...ott is minden második szava a szar körül asszociált...
  • Istencsászár
    #5207
    Az a bajod hogy hülye vagy és ezt hangoztatod:) végülis mindenhol csak kinevetteted magad, te tudod...