54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • masterthief
    #50254
    Sajnos gyakorolno kell mire az ember belejön. Én is így voltam az elején.
  • pisztácia
    #50253
    sikerülttttt végre.... remélem több ilyen küldi nem lesz
  • pisztácia
    #50252
    Rakátát megint nem tudok használni, mert közben nem tudok lefele nézni.... botrány nekem ez....
  • pisztácia
    #50251
    hát de nem lehet szinte rájuk lőni, mindig elmozog a heli... meg bele esek a vízbe...
  • masterthief
    #50250
    Kapcsold be a Car god-ot a trainerben.
  • masterthief
    #50249
    Nem nehéz irányítani sztem, Numpaddal meg tényleg könnyebb. Tüzelj ahogy csak bírsz. Használd a rakétákat is meg a gépágyút is.
  • pisztácia
    #50248
    Megb@sz az ideg...megölöm végre 20adjára a 3 csónakot, erre leszállásnál felrobban.... fujj de utalom gta-kban a helikoptert.. SA ban is gyűlöltem...
  • masterthief
    #50247
    Igen 2 magos. (gondolom Dual Core)
  • tommygear
    #50246
    numpad billentyűkkel
  • GTA 4 Rajongó
    #50245
    Most néztem a Renszerinformációban, hogx kétszer van meg a : E1400. Az mitjelen? 2magos?



  • pisztácia
    #50244
    Most vagyok annál a résznél mikor egy chopperrel kell szétlőni egy jacht-ot meg 3 motorcsónakot. De bakker, hogy kell irányítani a helit? Egyszerűen nem tudom kinyírni őket. Ti hogy irányítjátok a helit?
  • masterthief
    #50243
    Nézz be ide. Bő választék, megfizethető árak
    processzorok
  • DIESEL DOG #50242
    Az egyes játékokhoz leírt minimális gépigények gyakran köszönő viszonyban sincsenek a valódi rendszer követelményekkel.
  • masterthief
    #50241
    A hivatalos gépigényt nem kell készpénznek venni. Egy gyengébb kártyán is elfut tökéletese. Itt a processzoron múlik a dolog.
  • tommygear
    #50240
    papíron lehet
  • DIESEL DOG #50239
    GTA 4-nek elvben 8600GT lenne a minimum...
  • GTA 4 Rajongó
    #50238
    Akkor a procival lenne a gond.....? Ha vennék egy nagyobbat az menyibe fájna nekem?
  • masterthief
    #50237
    Nézd meg ezen az oldalon mit ír ki. Ámbár ezt sem lehet készpénznek venni, mert hivatalos gépigénnyel hasonlítja össze és van mikor téved, se 1 próbát megér.
    Fut-e a gépeden?
  • pisztácia
    #50236
    Nekem anno 2.4Ghz-es procim volt, 8500GT vidi kari, 2 giga ram.
  • pisztácia
    #50235
    Szerintem sajnos ezen a gépen nem fog menni. Nekem egy kicsit jobb gépem volt anno ennél, és minden off, low beállításon, 800as felbontásban volt 15 FPS-em...:S Szerintem várj a vétellel addig, míg nem lesz új géped, addigra még lehet olcsóbb is lesz.
  • masterthief
    #50234
    Xp3 Service Pack is kellene. A proci sem túl erős de lehet elmenne rajta minimum vagy közepes beállításon, Ram még elég is lenne, vidkártya jó.
  • GTA 4 Rajongó
    #50233
    Sziaszok! A segitségeteket szeretném kérni tőletek, még mielőtt hülyeséget tennék. Megszeretném venni (BOLTBOL) a GTA 4 -et ,de félek attol,hogy nemfog futni a gépen! A Gépem rendszere::: Windows XP SP2 szervizcsomag 3 ,Intel(R)Celeron(R)CPU E1400@ 2.00GHz , RAM 2.00GB , NVIDA GeForce 8400 GS (512) . Aki tud szoljon hozzá ,azt megösznöm előre is!!!
  • masterthief
    #50232
    Nem tudon, nekem szól normálisan. Trainerben kapcsold be a mobil radio-t és hallgasd meg azon is. ha ott sem jó akkor végképp nem tudom.
  • pisztácia
    #50231
    xDD nagyon jó fejek:D
    Ám a játék közben a zenéim nagyon halkan mennek, alig hallom, lehet valamit csinálni hogy hangosabban szóljanak? Az audioba mar az sfx hang majdnem lent van a music maxon, és megis alig hallom. Ja a hangszoro meg majdnem maxra van tolva...:S
  • masterthief
    #50230
    Bellic tesóék részegen! XD
  • masterthief
    #50229
    Atom
  • masterthief
    #50228
    A RDR videókon nevettem még sokat. Abban is úgy le lehet részegedni mint azom. XD
  • masterthief
    #50227
    XD
  • pisztácia
    #50226
    xDD sikerült:D Egy szemetes konténerben keltem fel:D rohadt nagy:D:D:D
    Amúgy én úgy haltam meg, hogy ittam-ittam és mikor már menni nem tudott, akkor leestem a lécsőn, meg elestem pársor, és meghaltam:D
  • masterthief
    #50225
    meghalni nem lehet! Nézd meg ezt!
  • pisztácia
    #50224
    Jah, h lehet addig inni? Én mindig csak meghaltam:D:D Na majd megnézem ma.
  • masterthief
    #50223
    Ezt elba...tam XD
    Erre?trashmaster
  • masterthief
    #50222
    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1135800202&no=50151
    Erre gondolsz?
  • masterthief
    #50221
    Volt mikor Liberty szívében (szabadság szobor belsejében) ébredtem fel, volt mikor a rendőrségi épület mögötti szökőkútban (Triangle, Star Juncton ) volt mikor 1 part melletti bokorba vagy a járdán XD
  • RYO21
    #50220
    Láttátok már a The Thrashmant? Epic!
  • masterthief
    #50219
    Én mondtam. Bemész vagy a discoba vagy a meleg bárba és addig iszol, amíg luis be nem hány és kifekszik XD Utána felébredsz valahol.
  • pisztácia
    #50218
    Valaki anno mondta, hogy egyedul a TBOGT-ba lehet egyedül piálni, és mindig máshol kel fel. Ezt h lehet megcsinalni? mert en halalomig ittam a disco-ba, és a korhazban eledtem ujra.
  • masterthief
    #50217
    XD
  • tommygear
    #50216
    Yusuf :D

  • masterthief
    #50215
    Az eredeti Comedy Show sztárja Ricky Gervais.