54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Sephi
    #5326
    Ejj de sajnalom a PC-es GTA fanokat....


  • BIZ0906
    #5325
  • Pepsi Twist
    #5324
    nefossál meg is fog :D
  • broman191
    #5323
    #5305 - már jöttek azzal, jogosan...
  • broman191
    #5322
    A törésnél a deformálódás és a karcolás nagyon bejön, de ez az eltúlzott rugózás és dőlés...
  • totyak
    #5321
    Szegény modi már a haját tépheti a sok lámer miatt. Vagy arról van szó, hogy milyen milyen jó a lewarezolt konzol verzió (jellemző, hogy nem elég nekik a konzol topic, jönnek cukkolni a PC-seket), vagy hogy mikor jön PC-re. Namost emiatt szerintem teljesen felesleges teleszemetelni a fórumot. Most majd jönnek azzal, hogy nem kell ide járni, de én azt mondom, hogy igenis kell, csak nem a konzolosoknak. Aki akarja úgyis megnézi a vidiket, nem kell még itt ajnározni, hogy milyen jó játék. Tartottam is ettől, hogy ez fog történni amint a sok kocka a kezébe kaparintja a játékot. Sajnos sokan nem tudnak különbséget tenni konzol és PC fórum között.
  • BIZ0906
    #5320
    PC-re meg kell jelennie!
  • John Cena
    #5319

    1. Grand Theft Auto IV

    2. Grand Theft Auto IV

    3. Modellautók
    4. A nagy szavazó topik
    5. Test Drive Unlimited
    6. Turok Rebirth
    7. XBOX360
    8. Football Manager
    9. Kérdezek, Válaszolsz, Kérdezel
    10. PlayStation3

    torony magasan GTA 4:)
  • Máté94
    #5318
    GTA IV ingame:O
  • wander01
    #5317
    sztem az Interlaced-re gondoltál :)
  • Istencsászár
    #5316
    "legtöbb még a 720-at sem tudja,ilyen a Halo 3 is!"

    Ne kavard a dolgokat... Akarod mondani hogy a Halo 3 egy kivétel a pár közül ami csak felskálázott 720p.
  • hali
    #5315
    csuhu egesz nap toltam a gamet! (ja ez nem a konozolos topic sry :D )
  • ProGabe #5314
    ezzel csak az a gond,hogy eddig nem nagyon jött ki 1920x1080-as játék!félreértés végett:papíron persze hogy annyi,de a natív felbontása nem az!legtöbb még a 720-at sem tudja,ilyen a Halo 3 is!ugyebár az a bizonyos 512 mega felelős érte,hiszen a nagy felbontás+post effect+AA+AF és már nem is lenne elég.ezért a felbontást veszik lejjebb,és felskálázza (nem jut eszembe a rendes szó rá :) a gép
  • LeryStar
    #5313
    nemvágtam, hogy a megjelenés előtt is le lehet tőteni..de akkor legyen már több gameplay video:(
  • wander01
    #5312
    sland a tdu bétánál detto uezt lemüvelte XDD
  • Istencsászár
    #5311
    Szerinted?
  • LeryStar
    #5310
    ezeknek honnan van meg a game??
  • Istencsászár
    #5309
    Jóféle
  • ldavid
    #5308
    én megmondtam korábban, hogy nyugisabb lenne ezt szüneteltetni a bejelentésig
    most úgy kapásból lehetne törölni az utóbbi ~100 hozzászólást
  • broman191
    #5307
    Én meg ezzel értek egyet...
  • mama2
    #5306
    Egyetértek
  • elitehun
    #5305
    nem kötelező itt lenni!
  • cenobite
    #5304
    De könyörgöm! A pc-s verzió még a kanyarban sincs. Mégis akkor miről menne itt a disputa? Arról, hogy konzolon milyen a játék (fika hegyek, hogy pc-n úgyis jobb lesz)? Vagy hogy vajon mikor jelenik meg pc-re?
    Bár t*kömet se' érdekli ha marad ez a topic is, csak benéztem és az utolsó 100 körüli hozzászólás színvonala értékelhetetlen volt számomra.
  • broman191
    #5303
    Ha a konzolosok itt maradnak akkor nincs gond...
  • cenobite
    #5302
    Zárja már be valaki ezt az elkurvult topic-ot egy jó időre... UItragáz ami itt megy.
  • wander01
    #5301
    ez igy van. egy szoftverfejlesztő cégnél lopom a napot, ott futoszalagon gyártják ezeket a handheld játékokat. a redbull-tól kezdve az interspar-ig mindenki ezeket íratja. beszarás. amugy 3-4 sdk progi az egész, és dőőlnek ezek az flash meg java játékok :)) hatalmas a piac
  • Istencsászár
    #5300
    kvarcjátékok... nemérdekel
  • Bucser
    #5299
    Azthittem a handheld... jóval nagyobb piac.. vagy a mobiltelefon.
  • broman191
    #5298
    Amit sajnálatosan el kell ismernünk...
  • Istencsászár
    #5297
    Nem, csak annyi történik hogy a konzol az elsődleges játékplatform.
  • The Protector
    #5296
    Mi pc-sek le vagyunk szarva.
  • broman191
    #5295
    Ha kijavítják a konzolos verzió hibáit és nem lesz konzolátirat érzés akkor...yepp :)
  • Pepsi Twist
    #5294
    oké :D akkor delete emulator project (akkor szépen várok)
  • bertino
    #5293
    a konzolosok azt mondják (:D)
    a pc-sek meg tudják előre...
  • Pepsi Twist
    #5292
    szóval azt mondjátok PC-re 1000x jobb lesz?
  • Kandurex
    #5291
    szar mert konzolra jött, kurvakirályüberfaxa lesz majd PC -n
  • Istencsászár
    #5290
    "Annyit azért leírok, hogy MINDENBEN fejlődött az előző részekhez képest, eszméletlen az egész. Már megint csak eddig jutottam a leírásban, pedig ha kritikáról van szó könnyedén megtöltök 5 oldalt is. Hihetetlen filmszerű, az átvezetők fantasztikusak, a szinkronok csodálatosak, a vágások/kamerák oscar díjasak, soroljam még? :) Legyen elég annyi, hogy 1 másodperc alatt Niko Bellic voltam aki épp megérkezett az "új hazába". Sehol nem lógott ki a lóláb."
  • Szasza20
    #5289
    Valaki próbálta már a játékot amúgy? Milyen?
  • Szasza20
    #5288
    Csak kérdezem, hogy mennyibe kerül az a 100 centis tv ami tudja az 1080p-s felbontást?
  • Istencsászár
    #5287
    Nemtudlak követni... túl sok a zagyvaság...