54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Ragnar360
    #5370
    Kit érdekel a crysis, amugy azt mondták, h pc-s high szinte siman fog futni.
  • rotator
    #5369
    Anyám... nem aprózod el!
  • broman191
    #5365
    Ez...természetesen nem az összes ugye? :)
  • Istencsászár
    #5364
    Pévén játszottam, hazudnék hogy azt mondanám h megfogott... Van Halo3, meg Darkness nekem ezek bőven jobbak mint egy Crysis... amihez gépet nem vennék az tuti nem éri meg. Amugyis a Far Cray 2 jön 360ra is szóval... senkit nem izgat a Crysis, tetszett a fizika, meg látványos, de mint játék nem az esetem.
  • broman191
    #5362
    Lesz konzolokra Cry, csak persze szépen visszavéve mindenből :)
  • broman191
    #5361
    Eltünések előfordulhatnak, de inkább összeolvadnak majd. Nézzük csak azt hogy a PS3 mi mást tud a játékon kívül...
  • JaSoN HuNTeR #5360
    úgyan úgy mint PL:a konzolosok is szeretnének Crysisezni.Csak a Konzol configja szerintem nem birná el ezt a hiper super grafikát:D
  • JaSoN HuNTeR #5359
    alap hogy van.Én is néha warezolok,PCre kevesebbet.
  • Istencsászár
    #5358
    A pécé szépen temeti saját sírját, és már kezdi is a földet magára pakolni, persze csak játék fronton... a kiadók nem hülyék, amikor konzolon több milliós eladások garantáltak akkor nemfognak pécére igényes játékokat kiadni aminek jórésze eltünik a warez bugyraiban... nekem mind1 hogy min játszok, sose érdekelt, csak az hogy jó legyen, most a konzolok nyujtják ezt... azért megfigylhető hogy elsősorban konzolra fejlesztett gémek mennyire érdekelnek minden pécést:), odáig vannak értük, és kell nekik, mert jó játékok, igényes és szórakoztató alkotások.
  • rotator
    #5357
    165 új üzenet, bakker...
  • JaSoN HuNTeR #5356
    csak sose fog olyan élményt nyultani mint egy Konzol:D
  • Bucser
    #5355
    Igazából nem nagy kaland. ugyanis az X360 APi-ja nagyban hasonlít a PC--s DX API-ra. könyebb portolni mint a korábbi konzolok esetén. kidobott pénz lenne az ablakon ha egy big Hitet nem hoznának ki PC-re.

    Ja és kérném a szánalmas "a warez megöli a pc géminget" hsz-eket nem beárasztani. nem magyarországból kell kiindulni a warez meg egy döglött ló téma.

    X360-ra is van warez.
  • Bucser
    #5354
  • FlyHigh
    #5353
    Ha a konzolok megmaradnak és a pc-s játékok elmaradnak, akkor azokat is majd fejleszteni kell, nem lesz ez buli nekik, hogy kiadnak egy konzolt és 3 évig lesz úgy a piacon, hogy hozzányúlni sem kell. Egyre nagyobb és nagyobb lóvékat akarnak majd behúzni ez egyértelmü és a konzol alkatrészek kétszeresébe fognak kerülni mint a pc alaktrészek, pl az a kis szutyok vinyó a boxba.
  • BIZ0906
    #5352
    Arra én is kiváncsi leszek, hogy a Xbox720 mikor jön ki meg a PS9. És akkor a PC még mindíg PC lesz :)
  • Pepsi Twist
    #5351
    sztem a konzolok fognak eltűnni... mivel a szgépre mindig szükség lesz...
  • bertino
    #5350
    nyilván te már akkor jártál 10 évvel ezelőtt és hobbiból jöttél csak vissza ide.
  • FlyHigh
    #5349
    Olvastunk már olyat is, hogy a konzolok fognak.
  • Snexi
    #5348
    Attól még hogy a Gamestar állitja egyáltalán nem biztos hogy dolgoznak rajta.Egy francia gta site állitotta hogy októberben kijön pc-re,az alapján irta a GS
  • Timbu
    #5347
    És X360-nál a GTA IV-hez extra tartalmak lesznek letölthetőek...
  • JaSoN HuNTeR #5346
    meg is éri.PC-s játékok úgyis elfognak 10év múlva tünni a piacról.
  • bertino
    #5345
    úgy 3 fényévvel.

    :D
  • Csuhai G
    #5344
  • Csuhai G
    #5343
    A Gamestar azt írta a mostani számában, hogy leghamarabb ősszel megjelenik. Persze ez nem jelent semmit, mert mindenbizonnyal csúszni fog, de legalább dolgoznak rajta!
    Lehet kételkedni a GS igazában, de tény, hogy "anno" a Mass Effectet is "megjósolták" PC-re, és készül is.
  • Istencsászár
    #5342
    Teljesítményben egy kicsit jobb az X360 a GPUnak köszönhetően.
  • ldavid
    #5341
    az SE-hez járó CD-n lévő zenék
  • FlyHigh
    #5340
    Ezen nem is aggodom, tuti jön pc-re. Enegm csak alapbol az bosszant, hogy a pc a második és ez már sajnos a Mafia 2-nél is így lesz.:(
  • MerlinW
    #5339
    Nem értek hozzá, de PS3 nem jobb?
  • bertino
    #5338
    congratulations, you are the lame!

  • Doog
    #5337
    Most kezdtem el gyűjteni Xbox360-ra mert nem bízok abban, hogy bejelentik PC-re.
  • MerlinW
    #5336
    GTA VC, SA is egy évvel konzol után jött. Nem tudom mi ebben az újdonság. Majd bejelentik PC-re is. Befejezik a konzolos darabokat, majd nekiesnek a többi platformnak.

    Miután az Take2-t fel akarja vásárolni az EA, de aT2 ellenáll, többek között ezért hoznia kell a konyhára annyi pénzt amennyit csak lehet, hogy a részvények értéke minél feljebb kússzon. A másik, hogy ki van matekozva hány millió (nem emlékszem a pontos számra) példányt szándékoznak eladni, ami olyan szám mely nem fedi a konzolos réteget. Ergo biztos vagyok benne, hogy lesz PC-re és a fentiek miatt valószínű, hogy hamarabb is mint szokott.

    Tessék olvasni híreket, és spekulálni, jól:)
  • Pepsi Twist
    #5335
    jahh
  • ldavid
    #5334
    ha 2-3 hónapon belül nem jelentik be, akkor lehet így gondolkodni
  • BIZ0906
    #5333
    Ja csak akkor még az elöző évben jelent meg konzolra, még ott van az a remény nyugi :)
  • JaSoN HuNTeR #5332
    jó lesz ez konzolra.Elég lesz oda:) PCre ilyenkor már az SA-t bejelentették szóval szerintem nincs remény
  • RAZOR27
    #5331
    akkor látom tese tudod miről van szó, toyak kolegának igaza van szvsz.
  • Istencsászár
    #5330
    Nem erről van szó teis tudod, egyszerűen zavar hogy nem tudod még letőteni ( jobb esetben megvenni )... a játékról meg miért nem lehetne irni? ha egyszer űberkirály és jönnek az infok akkor mindenki lássa és érezze:)
  • LeryStar
    #5329
    hudeszar a kocsi fizikaja
    :D
  • AntiHero
    #5328
  • Pepsi Twist
    #5327
    hát ez nem jött össze köcsögláma