54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Attila8805
    #5420
    Ja főleg ha átmész haverhoz és pont nálad lesz RROD-és a gép.
    Nekem nagyon szarul esne:D
  • Attila8805
    #5419
    Szerintem az összes konzolos aki ide jön dumálni annak egy hetet kéne adni a banamákra!!!!
  • Doog
    #5418
    Igen azért talán bennem is van egy kis irigység, hogy más játszhat a játékkal én meg nem.
    Az nekem nem egy nyerő dolog, hogy átmegyek valamelyik haveromhoz és ott játszok, inkább jobban szeretek saját gépen saját játékkal játszani.
  • totyak
    #5417
    Igen, de az ilyan ember a nagyon kicsi többséghez tartozik.
  • rotator
    #5416
    Én minden játékra így ruházok be (na jó, a Gothic 3 kivétel volt), letöltöm, kipróbálom, letörlöm, ha nagyon jó, akkor megjelenéskor megveszem, ha annyira nem jó, de nem is rossz, akkor megvárok 1-2 áresést.
  • Doog
    #5415
    Na pont ezt írtam de mind1.

    ( #5403 )
  • Csacsi
    #5414
    Nincs, csak inkább azt érzem belőled, hogy kicsit "irigy" vagy. De ez alapvető emberi tulajdonság, ami érthető. De ma már egy konzol nem beruházás. Legalábbis a mai árakon szerencsére.
  • totyak
    #5413
    Jó, akkor elnézést kérek tőled, de komolyan. Persze, nem mindenki olyan,hogy csak letölti és kész. Te vagy az élő példa. Ezekszerint te letöltötted, aztán megveszed. Ez szép. Amúgy száz valahány ezer volt a gép, de már nem mai darab. Sőt, elég régi.

    Nincs harag ugye?
  • Csacsi
    #5412
    Bocsi, de hol olvastad, hogy nem veszem meg? Már rég elő van rendelve. Azért mert van lehetőségem kipróbálni pár nappal előbb, akkor miért nem tenném meg?

    Amúgymeg anyagi helyzet. xbox360 + notebook = 200.000 Ft.
    Te mennyiért vetted a gépedet?
  • totyak
    #5411
    Igazán nincs mit,máskor is elolvasom a nekem szánt hsz-eket. Valóban nincs konzolom és nem is lesz. Egyrészt mert nemvagyok olyan anyagi helyzetben, hogy vegyek, másrészt mert nincs rá szükségem. Ámbár ha te keresel annyit, hogy kifizesd a netet és vegyél magadnak egy csilli-villi konzol gyönyörűséget, akkor arra már nem marad, hogy a játékot is megvedd? Én nem mondom, hogy minden játékom eredeti, de ami jó azt megveszem. Nekem nem csinálsz vele kárt ha letöltöd, csak undorító.

    köszi, hogy végigolvastad
  • Istencsászár
    #5410
    "Szerintem ez a játék megérdemli, hogy megvegyék."

    Minden olyan játék amivel játszol megérdemli hogy megvedd, ami nem tetszik azzal nem kell játszani ergo meg sem kell venni.
  • Csacsi
    #5409
    Hogy ennyire idege legyél, hogy neked nincs konzolod, és lehet nem is lesz GTA4 soha Pc-re. Miért fáj az neked, hogy más már játszik vele? Egyébkén tPc-n sokkal kisebb a megvett játékok darabszáma, mint konzolon. Ja és légyszíves ne hasonlítgass a 13 évesekhez. Érdekes. Én magamnak fizetem a netet, magmnak vettem a laptopot, és magamnak vettem egy xboxot. Mert megdolgoztam érte. És kényelmes egy kanapéból félig fekve játszani egy akármilyen játékot.

    Köszönöm, hogy elolvastál.
  • Doog
    #5408
    Ez is igaz de lehet, hogy korlátozva lesz bizonyos dolgokban. pl. nem lehet miltyban játszani, csak eredetivel.

    (pl.: Test Drive Unlimited)
  • Voltan
    #5407
    Jaja, tuti lesz. Majd egy év múlva.
  • broman191
    #5406
    Csak nekem hidd el: lesz :)
  • BlastR
    #5405
    Nem lesz bejelentés PC-re? :S
    Vagy várható egyáltalán Pcre?Mindenki beszél mindent....
    Az ingame videó alapján bejövős.... :)
  • totyak
    #5404
    És te valószínűnek tartod, hogy letölti, már ott van a gépén, ingyen és bérmentve játszhat és egyszercsak felpattan és azt mondja: Ejj, ez a játék megérdemli, hogy kidobjak 15e forintot, nem gáz, hogy már letöltöttem és megvan, de megveszem......Na ne nevettess már
  • Doog
    #5403
    Szerintem ez a játék megérdemli, hogy megvegyék.
    De talán arra jó a warez, hogy tudd miért dobszki pénzt.
    Bár én nem kételkedem a RockStar-ban...
  • totyak
    #5402
    Amúgy meg most jut eszembe, ha annyira szar a PC, akkor vajon mivel töltötték le a játékot, meg mivel karcolták ki lemezre? Hiszen ahhoz, hogy ingyenélősködni tudjanak létszükséglet egy nettel rendelkező komputer. Sok észkombinátor.........
  • broman191
    #5401
  • totyak
    #5399
    Sok pancser büszke lehet magára, hogy az apuci-anyuci által befizetett neten megtalálja a download feliratot és ingyé lecsurog a játék. De legalább ne tépnékitt a szájukat, hanem mennének gémelni, hogy follyon ki a szemük a TV előtt.
  • lerboy
    #5398
    Konzol ide vagy oda, de attól a nyomorék gamepadoktól idegbajt lehet kapni. Egy jó kis billentyűzettel semelyk sem érhet fel.
  • Darukezelő
    #5396
    Együtt örülök veled hogy tudsz játszani a játékkal, de azért még nem kell mellkast csapkodva gúnyolódni :C
  • kuci06
    #5395
    *és még csodálkoznak, hogy a konzolos gémereket nem szeretik*
  • Istencsászár
    #5394
    Nekem nemjött ki, az összes warezost leütném, bannolnám örökre, elvenném tülök a konzolt és örök pécézes kárhozatra ítélném... sajnos csak kedden lesz GTA4.
  • Bucser
    #5393
    csak tudnám miért vagy itt és nem éppen az GTA4-eddel játszol?
  • elitehun
    #5392
    díjazom az ötletet! konzolosok huzzanak a konzolos fórumba![#húzás]
  • HUNming
    #5391
  • Evogordon
    #5390
    Hát nem baj most ez úgyis egy OFF topik mert a pc-nek semmi köze a GTA4-hez. :D
  • Bucser
    #5389
    Mutathatod a példát... btw.: aki itt idegeskedik azok a vendég konzolosok akik hergelik a népet, hogy bibibi nekük kijött ezért jobb a konzol. holott senki nem kérdezte őket.
  • Evogordon
    #5388
    Konzolos barátaim gyertek át a konzolos GTA topikba hagy idegeskedjenek a PC gamerek az értelmetlen topikjukban hogy nem GTA 4ezhetnek :D Minek van ez a topik? Lehet soha nem is lesz már GTA PC-re xD
  • Ragnar360
    #5386
    Konzolosok hada ellepte a topikot akik azelőtt soha nem jártak ide, de nem is az a baj, hanem még teljesen másról is beszélgetnek.
  • broman191
    #5384
    Na most már tisztáztunk mindent úgyhogy
  • broman191
    #5381
    Valahogy nem sokat hasonlítgatnak hozzá pedig. Nem láttam olyan hasonlítást még hogy "xy feature jó lett, de azért nem egy PGR4"...
  • DJ Skyline
    #5380
    akkor lehetne szó a GTA-ról? mert látom van már Mafia 2 meg minden csak nem GTA :|
  • Istencsászár
    #5378
    PGR4 minden más autós játékok szarrá ver persze csak árkéd kategóriába... cockpit? szerintem van benne... fifzika? árkéd, de autó feelingje megvan
  • broman191
    #5376
    Nem hiszem?:D Jól van ülj le egyes... [ bertino copyright]
  • Bucser
    #5375
    ahh PGR-4.... Hol a Cocckpit?? hol a fizika?? hol az interaktív pálya??? ja a doboz bellsejében nem kell tudni mit csinál az autó...

    Ne vakeráljál már baromságot...
  • Istencsászár
    #5372
    Voltak róla infok, de nemhiszem hogy lesz... majd nézz meg egy PGR4et és utána beszéljünk róla ki mit mire hol kell hogy butítson:)
  • Bucser
    #5371
    Őőő most mire is gondolsz?? konzolra átvándorolt lebutított FPS-ekre ahol már egy kibaszott leant sem lehet csinálni anélkül, hogy ne kéne fedezéket keresned hozzá előbb??? Vagy az arcade autósjátékokra??

    Az egyetlen ami nincs normális minőségben PC-n az a jRPG és a fight+kombo játékok.

    Jahh és warez: Bazzeg jósnak kellett volna lennem...