54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • MerlinW
    #5460
    Konzol hardverekről beszélünk... Mielőtt leugatod a fórumot olvass vissza b+. Unatkozás helyett meg olvass könyvet.
  • n3whous3
    #5459
    Van 200-ért full hd
  • JaSoN HuNTeR #5458
    DX9
  • JaSoN HuNTeR #5457
    Shader 2vel gondolom már menni fog.De Shader 3-4 lesz az igazi :)
  • ChuckyHUN
    #5456
    256 mb videó kártya... szart se érsz vele... Shader model? milyen DX lesz?
    proci: 3ghz? nekem 4800+ =2x2501 mhz...
    Ez elég pontatlan szal sztem TÉK akarom mondani FÉK
  • gta04
    #5455
    szerinte ebből semmi sem igaz, vagyis a gépigényből, még konzolra sem adték, ki bár nemsokára kilesz, de még át sem írták PC-re akkor honnan tudnák mi lesaz a gépigény, szerintem egy kicsit erősebb proci kell majd, de nemtudom.
  • bubu13
    #5454
    igwn-igen
  • bubu13
    #5453
    igwn amikor be se jelentették már kiadták a gépigényt
  • JaSoN HuNTeR #5452
    Egy gta-s fórumon megtaláltam a GTA IV gépigényét:
    Intel Penitum IV
    3,00Ghz Processzor
    2 Gb Ram
    7,9 Gb szabad hely a winchesteren
    256mb video kártya

    Vajon igaz?
  • 5c0rp330n
    #5451
    szerintem nem.
  • timantes
    #5450
    ti már a gépigényt beszélitek mikor kise jött a játék.

    szerintetek egy P4 3,4 GHZ , 4 giga ram , x1950 pro-n menni fog a GTA 6 ???
  • 5c0rp330n
    #5449
    a proci bőven elbírná. a GPU már nagyon necces. a RAM pedig az, ahol teljesen megbukott a dolog.
  • Attila8805
    #5448
    De igen de a starcraft 2 nem:D
  • rotator
    #5447
    /GENYÓ ON
    :D Csak aztán ez is úgy ne járjon, mint a Mass Effect, ahol fele pénzért kap az ember PC-re egy duplaolyan jó játlékot, mint a konzolos változat. Feltétlenül elmoruzsolok majd én is egy könnycseppet konzolos barátainkért, akik még akkor is a popupoló textúrákat fogják bámulni a HD-Readynek csúfolt 800x600 natív felbontású plazmájukon.
    /GENYÓ OFF
  • Kandurex
    #5446
    Maffia 2, mintha jönne konzolra is...
  • Micsu
    #5445
    de fogunk még mi gta 4ezni lehet nem most de fogunk, de majd mikor évvégén nemtudom eldönteni hogy mafia2őzek vagy starcraft 2zek akkor majd bekapod a fasz kis 12 éves barátom ;)
  • xido
    #5444
    hát ha nem is sok év után..de akkor is csak megvan az embernek eredetiben..a lelkiismeretnek már megvan a piros pont:)
  • rotator
    #5443
    Persze, csak közhiedelem, hogy sok év után megvenni egy játékot az automatikusan egyenértékű a fejlesztők támogatásával. :)
  • xido
    #5442
    nem minden félárast láttam más forgalmazótól,alternatív borítóval..persze van olyan,hogy platinum meg game of the year edition...vagy összecsomagolt exkluziv...
  • Abu85
    #5441
    Hát ha ilyen alapon hasonlítod össze a konzolokat a PC-vel akkor tényleg nem bírná. Szerencsére, nem olyan egyszerű a dolog, hogy 3 mag, meg 7 mag, meg xxxMHz.
  • rotator
    #5440
    Meg a 256/512 MB rendelkezésre álló (rendszer+videó együtt) ramot se felejtsük ki.
  • xido
    #5439
    néz meg pl...Pókember fan vagyok..mégis a 3as játék még mindig 10nél van...egyszerűen még annyiért várok vele..majd ha 6 körül lesz..akkor megy a többi mellé:)
  • rotator
    #5438
    Ennek az elvnek egyetlen szomorú hátulütője van csak, hogy amikor az ember EVM és egyéb kiadványként vesz meg egy régebbi jó játékot, abból a készítők abból már egy petákat se látnak, mert rég lepasszolták a jogokat egyszeri borsos árért az új kiadónak, dehát ez van...
  • MerlinW
    #5437
    "Lesz konzolokra Cry, csak persze szépen visszavéve mindenből :)"
    "Csak a Konzol configja szerintem nem birná el ezt a hiper super grafikát:D"

    Mármint az X 3 magos proceszora, 500Mhz-es videója és a 700Mhz-es GDDR3 memóriája
    vagy a PS3 7magos processzora, 550Mhz-es videója és a 3.2Ghz-es XDR ill 700Mhz-s GDDR3 memóriája?

    hmm
  • xido
    #5436
  • xido
    #5435
    hééé
  • Adam II
    #5434
    LOL ma Magyarországon aki dolgozik annak se föltétlenül van.
  • Snexi
    #5433
    Elment a pénz a gépre,na :D
  • Adam II
    #5432
    A gyerekes magatartásukból levontam a következtetést.
  • xido
    #5431
    és ez ma már nem is bivaly gép
  • Istencsászár
    #5430
    Aki dolgozik annak van, akinek ez a hobbija annak legyen, akinek nincs nem játszon.
  • Alwares
    #5429
    Mé? Nem volt itt szó kefélésről.
  • Doog
    #5428
    Ne csináljatok már ennyi felesleges hsz-t.
  • Adam II
    #5427
    Ebben a topikban a konzolosok bebizonyították ,hogy mind 14 éves szűzpöcsök.
  • xido
    #5426
    na és képzeld el ezt 1 éve:)...brutál ára volt...nem is 1 havi fizuból jött össze.......meg sajna dvd-k is a hobbim,úgyhogy játékoknál sűrűn megvárom legalább az első áresést és akkor betankolok az elmaradásokkal,ami kötelező:)
  • Attila8805
    #5425
    Attól hogy gyűjtött egy darabig vett egy bivaly gépet az még nem azt jelenti hogy minden hónapban van feles 10-20 ezer forintja játékra.
    Bár nem tudom de hogy van-e vagy nem de ez is egy lehetőség.
  • Kandurex
    #5424
    ahh...megy a flame,...de legalább élet van itt is, ez jó...

    egyébként a játékról még annyit, hogy Grabber a véresszájú PC hős, a huszár, az egyetlen, aki hátrakötött kézzel, megcsonkítva, megvakítva, éjjel, meg ilyenek :D is szembeszállt még múlt héten a PC jogaiért...

    ...most a konzol részlegen érdeklődik csendesen, hogy hogyan jön ki a legolcsóbban, ha gépet vesz :) szeretne GTA IV. -ezni jövő héten...én megértem őt...
  • Istencsászár
    #5423
    "AeroCool AeroEngine2/Chieftec 400W/Asus P5b/Core2Duo 6700/3x1g DDR2 800 Samsung/2x160g Seagate HDD S-ATA/Asus 8800GTS(640Mb)/LG DVDR-W DL"

    "de nincs rögtön 8-12 ezer rá"

    értem én értem vagyis nemértem...
  • xido
    #5422
    így így...ha nagyon tetszik de nincs rögtön 8-12 ezer rá...akkor azért egy idő után meg lehet tisztelni a készítőket 4ezerért :)..én is soknál így teszek,nem szégyen és így legalább többet is tudok bepótolni:)
  • Doog
    #5421