54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Ragnar360
    #5500
    np. csak GP szerepeljen ott egy kis plusz reklam :D
  • xido
    #5499
    eddig is eltelt a konzol és a pc között közel 1 év..annyi idő alatt sok minden történik...eddig is szépen muzsikáltak az eladásaik pc-re is..aranytojást tojó tyűkot senki se vágja le:)
  • Alwares
    #5498
    Egyébként egy portolás se két fillér, hátmég ha PC-és játékról van szó. Arról nem is beszélek, egy ilyen összetett játéknál ez kétszeresen is érvényes...
  • Kandurex
    #5497
    lopunk, lopunk
  • Ragnar360
    #5496
    ehh...épp irni akartam ide is, ezt nem tőlünk kopiztad le ? :DDDD
  • Kandurex
    #5495
    ja, ja, ez szinte biztos, a hír csak annyit támaszt alá, hogy se ez évben, se jövőre nem várható
  • Istencsászár
    #5494
    Most ezt mondják... megvárják amig konzolra elmegy sok millio, aztán ha 1-2 év mulva amikor a GTA láz lecseng, elkedzid a pécéset, hogy ott is legyen egy kis haszon, bár gondolom ők is látják az eladásokat... pl jó lenne tudni hogy egy Assassians emnnyire fogy pécén, vagy egy Mass Effect mennyire fog a konzolosokhoz képest.
  • Kandurex
    #5493
    Nyilatkozott a Rockstar a PC verizóról:

    "A Grand Theft Auto IV PC-re való megjelenése nagyon kétséges, hiszen jelenleg semmilyen tervünk nincs a [játék] PC-s fejlesztésére. Egyenlőre csak a konzolos verziókkal tudunk foglalkozni, és a PC-s verzió lehet, hogy nem látja meg a napvilágot. - Rockstar Games"

    no comment
  • [HUN]FaTaL
    #5492
    mér=már
  • [HUN]FaTaL
    #5491
    Be van mér jelentve PCre?
  • n3whous3
    #5490
    Szép csöndben nem tudna mindenki kussolni meg offolni a témáról???
  • Attila8805
    #5489
    "És TUDTOMMAL nem a konzolosok jöttek azzal, hogy milyen gány a PC, meg konzol rulz, emlékeim szerint a PC kezdte, hogy na, majd, meg, ez gány, meg szar, stb. stb"
    de mivel ez pc-s topik ez szinte már követelmény
  • Kandurex
    #5488
    elhagyja? én asszem olyat írtam, hogy a first platform a nextgen lesz, de egyébként PC -m is van és játszok vele, mindattól függetlenül, hogy szerintem a konzolok vannak előnybe (Bucser ennél az utolsó mondatnál rituálisan leszúrja majd magát)
  • rotator
    #5487
    OFF(?)
    Kandurex, írtad valamelyik topikban, hogy az Epic elhagyja a PC-t. Íme a cáfolat: http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=187571
    ON
  • rotator
    #5486
    Mondjuk azokkal, akik PC-re várják?
  • rotator
    #5485
    Jézus...
  • Kandurex
    #5484
    Bucser, rotator Ti egyékbént kivel szeretnétek itt beszélegetni? Mert ha a ugynevezett "másik" oldalról nem jönnének át, olyan kihalt lenne, hogy öröm lenne nézni. És TUDTOMMAL nem a konzolosok jöttek azzal, hogy milyen gány a PC, meg konzol rulz, emlékeim szerint a PC kezdte, hogy na, majd, meg, ez gány, meg szar, stb. stb. felőlem nyugodtan mehet valamilyen szinten a konzol vs. pc,. semmilyen moderálási elv nem tiltja, azt meg végképp nem, hogy majd MEGHATÁROZOM KI HOVA ÍRHAT??!!

    mondjuk a warez miatt lehetne moderálni,
  • Istencsászár
    #5483
    "hogy "nálunk milyen jól néz ami nálatok mosottszar" élvezkedést levágják..."
  • cenobite
    #5482
    Alig vettem észre a jobb alsó sarokban a "ninját".

    :D
  • broman191
    #5481
    A bal oldali R* póló kellene :)
  • Snexi
    #5480
    Lol
  • alph4
    #5479
    Valaki már nagyon várhatja :D
  • rotator
    #5478
    Na ja, nem ártana egy erős kezű pártatlan vagy PC-s orientációjú moderátor (elvégre ez PC-s topik), mivel Kandurex barátunk ahelyett, hogy oltaná a tüzet, egyre csak az olajat önti rá.
    Legisjobb lenne bezárni a topikot egy időre, ahogy ldavid mondta, én főképpen azt sajnálom, hogy az ő munkásságának lőnek addig.
  • Bucser
    #5477
    Kandurex ha már modi vagy mi lenne ha helyrebillentenéd a topicot és abbahagynád a flamekeltést és egyoldalú konzolostámogatást a PC vs konzol témában. Van konzolos GTA topic. Ez ha jól tudom a jövőbeli PC-s játéké. Aki konzolos élvezkedjen a konzolos topicban a pécéseket meg békén lehetne hagyni. ha jól tudom a PC-seknek sem szokása átjárkálni a multiplatformosok konzol topicjaiba csak azért, hogy "nálunk milyen jól néz ami nálatok mosottszar" élvezkedést levágják...

    HA meg pc vs konzol flamere van jókedv lehet menni a PC-s játékoknak leáldozott topicba. Itt meg talán kicsit keményebb moderatúrát tartani ahogy az a korábbi óvodákban is volt (NFS topicok és a többi ahol ugyanez az életkorú társaság ugyanezzel az attitűddel fosta a szart feleslegesen...)
  • MerlinW
    #5476
    vááá...:D jóvanmáá:) Benéztem:)

    Egyébként köszi:) Van egy olyan laptopom. Annak a speckóját írtam oda. Nincs szívem megválni tőle:)
  • JaSoN HuNTeR #5475
    i386-SX @ 20Mhz | 2MB RAM | 40MB WD-HDD | Trident TVGA GUI9440AGi 1 MB VGA | Hercules Targa monitor |

    Fasza a géped:)))
  • MerlinW
    #5474
    Prescott 3Ghz, 2GB RAM, GF6600-on? Hogy a fenébe ne. Tudom, mert tudom:)
  • MerlinW
    #5473
    Ez egy manapság elterjedt és gazdaságilag nyereséges recept.

    Konzol:
    - egyszerűsített API (rendszerfüggvények), fix hardver, ergo gyorsabb munka = tarható határidők
    - kisebb a warez, = több az eladás
    - prioritásos szerződések MS, Sony, stb-vel, = biznic

    Ha végeztek a fentiekkel, teljesültek a szerződések, megfelelő a bevétel, és van rá erőforrás/támogatás, akkor jön a PC-s átirat. Míg a konzol fix, előre kalkulálható bevételt jelent, addig a PC-s eladások a változó és drágább hardverek, a statisztikák (felhasználók által birtokolt átlag hardver) és a warez miatt csak bizonytalan, saccolható számokat ad. Mert ugye csak az fogja megvenni, aki nem warzol, van olyan gépe amin fut, esetleg megteheti/akarja, hogy fejleszt a játék miatt

    Kb. ez a titok. Nem a PC-sekkel csesznek, ki, hanem színtiszta üzlet. Mindig is az volt, legalábbis az elmúlt 20 évben.
  • Pepsi Twist
    #5472
    ami lenn le van írva neked bazzeg azon a passziánsz nem megy el :D (még a régi dos-osra gondolok)
  • Ragnar360
    #5471
    Tényleg nincs értelme annak ami itt megy.

    Minden jött-ment benéz , mert ott van top 1-2 be a topik
  • Istencsászár
    #5470
    Low-med, 800*600 vs élmény, nincs rá szükség
  • MerlinW
    #5469
    OFF

    Pont olyan vasam van ami Jason "álhírében" van, és igaz low-medium beállításokon, de vígan játszottam Assassin-nal, Crysis-el, Bioshock-al, egyéb mai cuccokkal. Speciel sosem érdekelt a csilivili, világ életemben a játékélményért játszottam.

    Lehet ezt még a C64-es élményeknek köszönhetem. Mármint, hogy átlátok a shaderek függönyén:) 83-84-ben még 4 db mozgó pixel is órákra le tudta kötni az embert.

    A lényeg, hogy ha nem a vakításra megy az ember, akkor még pont életképes a lenti konfig. Mellesleg a mai játékok 800x600-ban is simán okoznak vizuális orgazmusokat. De ezt itt úgysem sokan értik meg 20 év alatt. Sokan felette sem, de az más.

    Mielőtt jönne, nem savanyú a szőlő, fejleszthetném a gépemet. Egyszerűen most nincs rá szükségem. Ennyi.

    ON
  • n3whous3
    #5468
    Nem, PS-en és X-en is csak 29-től játszanak, amiről te tudsz, az warez.
  • n3whous3
    #5467
    Én meg rég gémeltem, de most előjött belőlem a mánia és szabályosan irígy vagyok a konzoloskra :D És asszem amint lesz pénzem, lesz x360 és gta4 is, tuti nem fogok gépet újítani csak ezért (mert csak ezért van értelme asszem most)
  • ldavid
    #5466
    úgyis csak flame lesz meg off, de jó, egy darabig még mehet felőlem ha nem dúrvul nagyon el

    newhouse: én nem fenyegetőztem, de ha visszaolvasol, nem igazán van az utóbbi hozzászólásoknak sok köze a GTA IV-hez, azokat meg máshol is meglehet tárgyalni, témabavágó topicokban
  • ChuckyHUN
    #5465
    Istenem de már PSen játszanak vekle? XBOXra mindjárt megjelenik?
    kérdem én: miért b*sznak ki a pcsekkel így???
  • n3whous3
    #5464
    Figycsak: amíg kb 10 ember tud úgy beszélni itt egymással, hogy érdeklik egymás mondanivalói és SEMMI hír még a PC-sről, akkor nemtom miért fenyegetőzöl.
  • Kandurex
    #5463
    nem elütjük az időt? :))
  • Istencsászár
    #5462
    Mire pécére megjelenik már uj videókártya, proci család lesz piacon...
  • ldavid
    #5461
    asszem lassan itt az ideje a topic zárásának...