54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Kandurex
    #5610
    szvsz is
  • Istencsászár
    #5609
    A legjobb találmány ami TPSben lehet... ha jól megvan csinálva akkor hangulatos és taktikázós.. Gears Of Warban nagyon jó, és a Mass Effectben is nagyon jó.
  • rotator
    #5608
    Nekem eddig még egy játékban se jött be ez a fajta fedezékből lövöldözés. Emiatt tartok a Mass Effecttől is. De amúgy poén, ahogy találomra kilő az rpg-vel, és telibekapja a kordont.
  • DJ Skyline
    #5607
    eléggé jó, végre a kocsiban rendesen reszelnek, nem csak ülnek egymás mellett mint 2 szobor aztán az autó meg lötyög. sok sok kis apróság ami még jobbá teszi a játékot. mint anno a san andreasban a tetkó, a frizura, a ruha vásárlás, a külső változása (dagadt, sovány, izmos), tüdőkapacitás meg minden egyéb kis cucc.
  • ldavid
    #5606
    nem, amúgy nem rossz vid :)
  • bazs1
    #5605
    ign review
    volt már?
  • Istencsászár
    #5604
    29.
  • ldavid
    #5603
    tegnapi hivatalos oldal frissítés eredménye:
    Niko Bellic

    link

    Love-Meet.net videó
  • Desiderata #5602
    mikor jelenik meg?
  • ldavid
    #5601
    akkor ne zárd, holnapig így hagyom, jobb mint a semmi
    a lényeg az, hogy leessen vagy lejjebb csússzon a top10-es listán, akkor talán kevesebben jönnek majd be olyanok, akik amúgy nem jönnékek
  • Kandurex
    #5600
    szóval? ha zárásra kerül, akkor az bizonytalan időre megy! mi legyen?
  • Kandurex
    #5599
    felőlem, bár megjegyzem, ha nem írnánk a témában, a kutya se járna erre...ilyen alapon lehetne zárni addig is míg nincs PC bejelentés,..mert minden más ugye "OFF"..:/
  • ldavid
    #5598
    akkor zárd le holnap estig, én jobbat nem tudtam
  • ProGabe #5597
  • Kandurex
    #5596
    Megjegyzem túl egyszerűen kijátszható ez a megoldás, (hozzászólás írás)
  • Kandurex
    #5595
    majd meggondolom, még pályát váltok :)
  • FlyHigh
    #5594
    Nagyon dúrva a világ is.
  • Ragnar360
    #5592
    Szerintem nyissatok magatoknak egy külön topikot vagy nemtom...aztán beszélgessetek ott vagy...menjetek chatre.

    Nagyon durva ami már itt megy, no flame, csak halkan jegyzem meg, de ez még mindig a Grand Theft Auto IV / Játékosok fóruma topik
  • Kit--Kat
    #5591
    Valaki kütöt az előbb, azt hittem megjegyezte kinek küldöm.
    Amúgy a #5526 postra ment.
  • n3whous3
    #5589
    ez kinek szólt? :D
  • Kit--Kat
    #5588
    Jahh a hasadra ütöttél, így én is tudok fejből adataokat írni, meg okosítani.
  • Kit--Kat
    #5580
    Joggal kérdezem, elhiheted:)
  • ldavid
    #5562
    konzolosban talán többet találsz

    és hogy itt is legyen valami róla: frissült a weazelnews és az our-own-reality
  • rotator
    #5559
    Szemét! Ezért töri magát az ember...
    :)
  • Bucser
    #5558
    szintén jobban bírtam a VC-t mint az SA-t. A san Andreasban a" kemény csávók vagyunk a feka meg latínó haverokkal a gettóban" dolog nagyon nem jött be (meg azaz idegesítő rap subvkultúrától is hányhatnékom volt...). Egyedül az orosz mafia-s móka miatt várom a GTA4-et.
  • Bucser
    #5557
    Jó politikus lennél beokádod a bruttó hülyeséget aztán az emberek meg szűrjék le, hogy mi igaz.. te csak mondtál valamit...
  • Prince23
    #5556
    Több mint 200 hsz. gratula
    Csak mindenról szó van csak a játékról nem... ugyhogy nem is olvasom tovább az offos konzolos kommenteket: meg a hardweres hszosakt sem xd
    Nem sértésből írtam, csak na:)
  • [HUN]FaTaL
    #5555
    Kandurex: Annyit szólnék a hány PCre hány játékeladás jut témához hogy: a konzol játékra van tehát még szép hogy 7-8 játékot adnak el konzolonként. DE: Hány PC lett vásárolva KIZÁRÓLAG játékra? Nem tudni. Ezen kívül még az eladott vasból sem lehet kiindulni mert nem 1 ismerősöm van aki C2D E6600 meg HD3870 és egyáltalán nem játszik...
  • Cat 02 #5554
    Ez igaz, régen is kijött egy FPS egyből Doom klónozták :)
    Spore viszont talán jó lesz
  • Pepsi Twist
    #5553
    HL1-2 mind a 2 fasza :)
  • Seth
    #5552
    Ez csak annak tudható be, hogy akkor még tudtak újat mutatni, manapság ez már nagyon nehéz. Próbálj vmi újat kitalálni,ami megvalósítható és életképes is, nehéz. Manapság csak recycling van, 1-2 kivételtől eltekintve
  • Cat 02 #5551
    Kotor az tényleg jó kis game, SA hát, Vice City nekem jobban bejön (izlésficamos vok :D), HL-t meg SOHA nem próbáltam, lehet el kéne kezdeni, mert sok jót hallottam már róla :)
  • Kandurex
    #5550
    azért jöttek ki jók 2000. után is:

    Knight Of The Old Republic
    GTA: San Andreas
    Half - Life 2

    stb. stb.
  • Cat 02 #5549
    PC-vel az a gáz h el lett rontva. 2000 előtt mennyi legendás játék volt ? Rengeteg, most mennyi van ? Hát nem sok az tuti.
  • Dante73
    #5548
    10-et írtam ki... a maradék törölve lett. 50 -et próbáltam. (sacc/kb)
    Aki meg kipróbálja, isteníti, és nem veszi meg, hanem keresi a tört szerókat, az meg bújjon vissza oda, ahonnan jött!
  • Snexi
    #5547
    Ekkora brand-nek mint a gta tök mind1 hogy mikor jön ki,minél elöbb annál jobb :D
  • Kandurex
    #5546
    26"?
  • Kandurex
    #5545
    szerintem ez akár 10 sörös is lehet, attól függően :)

    (azért csak hozzáfűzzök valamit:

    jött egy kis marketing, "ha tetszik, megveszemmel", ezzel annyi a gond, hogy nem, nem veszi meg, bármennyire pofásan hangzik)

    50 játék kiírása meg már kissé hardcore kategória :)
  • Dante73
    #5543
    Tényleg nem akarok vitázni....
    De...
    Az okok ennél mélyebbek! Nem tudom mekkorák az eladások, én legutóbb amit láttam, aszerint a pc eladások csökkennek, a konzolosok emelkednek, kb egy szinten vannak bevételi szempontból, nem darabra. (jelenleg)
    Az TELJESEN megfelel a valóságnak, hogy sok a warez. De ennek azért okai is vannak! Múlt évben 5, azaz öt játékot vettem meg. Kiírtam 10 DL-t, és kb 50 játékot próbáltam ki. Az ötvenből 10 abba a kategóriába esett, hogy egy lemezt megér, (aztán a felét megbántam, sokallom még a DL árát is érte) 5 játék olyan volt, hogy azt meg kelett venni. Bioshock, TDU, Witcher, etc a maradék 35 1-2 óra játék után ahogy áll, lett törölve...
    Magyarán; Ahoz egy játék túl drága, hogy kipróbáljam, majd a port fogja, mert megint kaptunk valami nagy dérrel-durral beharangozott vackot!
    Vagy Te véletlennek tartod, hogy az alig reklámozott Witcher, ami mögött egyetlen világcég sem áll, eladott 1 Millió darab játékot? Gondolj bele, ha az EA, Ubisoft, vagy akármelyik cég, még be is reklámozza, mekkora darabszámban kel el? Hidd el nekem; a minőség a legfőbb gond. Vagy a 6-8 óra játékidő...
    Ezek a gondok, valószinü konzolon is megvannak, és ezért nem értem a konzolosokat. Hogy lehet egy NHL08' ból milliós tételben eladni, mikor majdnem pont ugyanaz, mint a 07'? Felfoghatatlan, hacsak nem arra gondolunk, hogy a játékok nagy részét Pistike szülei veszik meg divatból, mert Pistike összes osztálytársának megvan...
    Ellenben a PC-s nem divatból vásárol. Az a korosztály ugyanis aki Pc-vel kezdte, felnőtt. Már nem lehet megfogni egy jó címmel, illetve lehet, de elöbb letölti, megnézi, és csak akkor veszi meg, HA MEGÉRI!
    Konzolos ezt sem teheti meg, mert vagy flesh-elt a gépe, vagy nem, ha nem akkor marad az eredeti, vagy a haver, ha ki akarja próbálni... Innen meg ugye, persze, hogy nőnek az eladások...
    Azt kellene megnézni egyszer, hogy hány PC-s játék megvásárlását, és hány Konzolos játék megvásárlását bánják meg késöbb. Bár, az NFSPS-el már elkezdődött a hanyatlás, konzolos téren is, ugyanis messze alulmúlta a várt mutatókat. Egyértelmüen nem a varez, hanem a minőség miatt.
    Mint jeleztem is, ez túl bonyolult téma ahhoz, hogy írásban ki lehessen normálisan fejteni, egy fórum keretei közt. Ez egész estés, 6 üveg sörös téma....
    Röviden; értem amit mondasz, némi igazság is van benne, de a teljes kép sokkal árnyaltabb, millio dolog bejátszik, amiről szégyenlősen halgatnak az illetékesek.
    Részemről ennyi, a téma lezárva.
  • Kandurex
    #5542
    mé?