54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • ChuckyHUN
    #5651
    Helyes, egyébként én régebbensokat warezoltam, ma már nem annyira... amikkel játszok
    -Cod1/uo/2/4 Ezek nincsenek,meg,bocs a világtól
    -Cabal free mmo
    -gta4 et viszont kajakra megvenném...
  • Kandurex
    #5650
    az is kamú volt, csak hergeltük a népet vele, semmilyen bejelentés nem volt még, szvsz lesz PC -re, de nem mostanában, mondjuk jövő év közepe felé ill. vagy valamivel még később
  • ChuckyHUN
    #5649
  • Dante73
    #5648
    Nem akarom a vitát ujra kezdeni, de Kandurex ott téved egy kicsit, hogy nem veszi észre, hogy a kiskölykök azok, akik állandóan a warezos kérdésekkel jönnek.
    És mivel állandóan gondjuk van, meg a haver x-boxán már megjelent, át fognak állni konzolra... Ez lassú folyamat, és a warez megmarad tőle, csak arra szeretném a figyelmet felhívni, hogy a warezhuszárok tartanak a konzolok felé, míg a Pc-sek szép lassan felnőnek, lessz saját keresetük, és a tényleg jó cuccokat meg fogják venni. Aki pedig életében nem vett játékot, azért nem fogja elkezdeni, mert konzolra váltott, pláne nem amíg majdnem 2x annyiba kerül egy konzol-game...
    Ez persze csak vélemény, ami azon alapul, hogy nyitott szemmel járok.
    De hogy on is legyek, amit eddig láttam, az tetszik, már várom, mikor jelentik be! Kiváncsi leszek, hogy caffe-mod és társaik érkeznek-e majd, vagy hogy mennyire lehet majd mod-olni a játékot! Ahogy elnézem, nem lenne rossz beletenni a TDU-s modelleket, a jelenlegi kocsik helyére, asszem ütne a dolog, mégpedig légkalapáccsal!
  • red bull
    #5647
    De a multkor meg valaki irta hogy nem látja értelmét a R* hogy kiadja PC-re és még írtátok is rá hogy ez azt jelenti hogy kb 1-2 évig nem fogják se bejelenteni se kiadni PC-re. Vagy ez a hír is FAKE volt?! Bár nemhiszem mert elég valósnak tűnt ...

    UI.: Pontosan ezt irta valaki:
    Nyilatkozott a Rockstar a PC verizóról: "A Grand Theft Auto IV PC-re való megjelenése nagyon kétséges, hiszen jelenleg semmilyen tervünk nincs a [játék] PC-s fejlesztésére. Egyenlőre csak a konzolos verziókkal tudunk foglalkozni, és a PC-s verzió lehet, hogy nem látja meg a napvilágot. - Rockstar Games" no comment
  • Kandurex
    #5646
    konzolra valahogy még az őswarezesek is vásárolnak, érdekes dolog ez
  • Attila8805
    #5645
    Érdekes ragnar is megveszi pedig nem arról híres akkor egy pc-sről miért nem lehet elhinni hogy megvesz egy játékot?
  • Attila8805
    #5644
    Pc-n ritkán jáccom.
    Mikor volt xbox360-am akkor minden játékom eredeti volt sok xboxossal ellentétben.
  • Istencsászár
    #5643
    Naív vagy... majd pécére bejelentik fél-1 év mulva hogy kiadják másfél 2 év mulva.
  • Kandurex
    #5642
    tapasztalat
  • Istencsászár
    #5641
    Rendben, akkor a többi 15 játék meg amit végigtoltsz az nem érdemli meg?:) ( ha minden játékot amivel játszol, megveszed akkor nemszoltam, helyes!! )
  • Attila8805
    #5640
    És ezt te honnan a halál véreres F.... -ból tudod hogy megvenné-e vagy nem?
    Képzeld én is megvenném mert ez a játék megérdemli.
  • ChuckyHUN
    #5639
    Fogadjunk?
    És mindez lehet, hogy csak azért, hogy ne kerüljön kia játék idúő előtt a torrent oldalakra???
    Lehet ebben valami???
    Kiaídják, meglepetés szerűen
    -PCsek 'epekednek" érte, tehátnem fognak várni 1 hetet míg felkerül warezra, hanem megveszik?
    -Életem első játéka lenne amit megvennék :D:D:D
    És küldök kandurnak képet róla ha kijön és megveszem:)
  • red bull
    #5638
  • Kandurex
    #5637
    dehogy vennéd,
  • ChuckyHUN
    #5636
    Lehet, hogy csak titkolják, és ki fogják adni május közeopén? de jó lenne!!!
    BIZTOS, hogy megveszem ha megjelenik.
  • ChuckyHUN
    #5635
    Heheee remélem beszarik a boxod
  • ldavid
    #5634
    GameSpot-os trailer
  • JaSoN HuNTeR #5633
    kihalt a topic mert mivel reménytelen h megjelenik :S
  • Istencsászár
    #5632
    = kedden GTA4ezés

  • ChuckyHUN
    #5631
    Hajjak meg azt álmodtam, hogy ezzel játszottam^^
    Ez egy jel!!!:D
    ha nem adják ki pc-re, én kiherélem az összes konzolost, az összes rockstarossal együtt
    NEKEM KELL EZ A GAME!!!!
  • rotator
    #5630
    Ez szégyen az elkövetőre nézve...
  • xido
    #5629
    azért ez már beteges...ennyire beszarni,hogy még a féléves csúszásban se higyjenek:)))
    petíciozzák meg a két stories-t..lehetne teljes a gyűjtemény a polcon:)
  • Soldiers
    #5628
    kihalt a topic
  • JaSoN HuNTeR #5627
    köszönjük Emese.
  • ProGabe #5626


    megint olyan írta,aki csak makog angolul.plusz semmi sem lesz belőle.szerintem már egyszer megfutottuk itt ezt kört.akkor lenne értelme egy ilyennek,ha szerződést írnál alá,miszerint ha megcsinálják PC-re,te megveszed
  • Pepsi Twist
    #5625
    okés peticionáltam :D
  • JaSoN HuNTeR #5624
    wtf?PC-n?
  • Pepsi Twist
    #5623
    ez már volt....
  • JaSoN HuNTeR #5622
    Talán van még reményünk ;) PCre GTAIV
  • xido
    #5621
    :)
  • xido
    #5620
    San Andreas vezetését is szokni kellett..legalábbis én kicsit mindig bénázok minden új játéknál,míg kisujjamban nincs az irányítása:)
  • ldavid
    #5619
    mivel semmi köze a játékhoz töröltem, nem kell megint az off
  • Máté94
    #5617
    Én láttam:D
  • Yoda001
    #5616
    This video has been removed by the user.
  • LeryStar
    #5615
    http://www.youtube.com/watch?v=kByQBcLIPO0&feature=related

    gameplay :)
  • KG21
    #5614
    belengenek, mint a csónak, nekem tetszik :D Meg ésszel kell gyorsítani, ugyanis jó hosszú a fékút :) Jobb sokkal, mint a korábbi részek!
  • magus
    #5613
    azért az autk mozgása elég gagyi
  • xido
    #5612
    na..az eddigi összes GTA soundtrackben ezt hiányoltam...hogy mindig csak a rádiók zenéi...egy darab hivatalos score seholse..még a főcímek sem..ez a Nico téma is milyen klassz:)
  • xido
    #5611
    azta de mekkora videó:))..jól megohzza az ember hangulatát:))))