54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Kandurex
    #5691
    1. ja, ja
    2. ja, ja
    3. ja, ja

    :)

    (azért javítottam)
  • ToCsEk
    #5690
    jah ok, sry,sry, miért csak ér valamit :D, reméljük. Amugy én azt gondolom, hogy annyi késéssel adják ki a 4.et mint a San Andreas koznols és pc kiadás közötti eltelt idő.
  • ldavid
    #5689
    1. már volt
    2. mit ér az amit a gamestar ír?
    3. máskor csak linkeld
  • Dante73
    #5688
    Gondolod?
    Sztem most keresi szótárban, mi a ban....
    Fogadjunk, nem a b-nél kersi....
  • Yoda001
    #5687
    azért ilyeneket még egyszer ne, mert még túl okos lesz
  • ToCsEk
    #5686








    Ősszel már mi is nyomhatjuk.... :)
  • Dante73
    #5685
    utána, meg igyekeznie kell, mert nem tart sokáig, jön a ban...
  • Istencsászár
    #5684
    Valóban nem, hanem játékosoknak, tudod ahol az elősdleges a játékélmény.
  • Dante73
    #5683
    Kint van hivatalosan?
    Nem 29.-én jön? Ekkora láma....
    Mondom, Pistike megy konzolra, mert beteszi, aszt'megy....
  • Yoda001
    #5682
    hogz kel?? há ú hog mé vání kő keddig aztá . múltiba , mehets csatlakózni!
  • macskássy
    #5681
    hi.múltiba, nemenged csatlakózni, ki dob rólla.?'Hogz kel??
    xsboxlive-val ,hogz.
  • BiG G
    #5680
    EZ a tapasztalat mr sáska:)
  • TothLaci
    #5679
    Azért azt tudni kell, hogy nem a magyaroknak készült a konzol sem.
  • JaSoN HuNTeR #5678
    konzolon is úgyan úgy lemásolom;) Szóval tök 8.
  • FlyHigh
    #5677
    Capcom-os lost planetet nem várhatja el senki, hogy megvegyünk pc-re. Akkora egy hoki port lett, hogy a legtöbben install után letörölték. Full hülyék a pc-hez akkor ne csináljanak inkább rá semmit, nekünk tesznek szívességet.:D
  • FlyHigh
    #5676
    Én is megveszem, VC meg az SA is ott van a polcomon.
  • Zóanagyvarázsló
    #5675
    COD4ből konzolokra sok milló ment el, Pécén valami nagyon gyér számadat lett a vége...

    Ezt anagyon gyér számadatot emgiszthatnád, ugyanis a CoD 4 folyamatosan vezette az eladási listát mindenhol az elvileg milliós Crysis előtt, tehát annyirra gyér nem lehetett az eladás, persze a konzolosnál nyilván jóval kevesebb. (Konkrét adatot csak annyit tudok, hogy nem egészen egy hónap alatt 320 ezer- vagy 420 ezer? - fogyott az NPD szerint USA-ban, EU-ban ennél jobban szoktak fogynia PC-s játékok, és mivela zóta is jól teljesít, ez is azt valószínűsíti, hogy jócskán millió felett járhat a játék PC-n is. Ez egy portolást bőven emgér.) CoD 5 biztosan nem elsz PC-re, mert a Treyarch fejleszti, de ezt már régóta tudjuk, ez független a CoD 4 minden platformon produkált sikerétől. A CoD 6 viszont jó eséllyel lesz PC-n is, nem sok minden szól ellene.

    Azt viszont a "pécéseknek" tudomásul kellene venni, hogyha csak hardverre futják a 100 ezrek - nem érdekel, hogy részletre vagy gyűjtögetéssel jött össze, félretenni szoftverre is elhet -, akkor talán VGA-val és CPU-val kellene játszani játékok helyett. Véleményük ugyan lehet, de sírás és konzolosokra mutogatás helyett inkább azokra kellene mutogatni, akik a kedvenc játékaikat nem veszik meg budget áron sem. A magyar "pécések" zöméről beszélek. Az a duma, hogy "én eddig nem vettem játékot, de ezt megvenném", legfeljebb ígéret, nem bizonyíték, és sajnos gyakran meggondolják magukat az emberek a nagy fogadkozás után, tehát én sem tudomkomolyan venni. Talán a Rockstarnál meghatódnának, ha emailben fogadkoznának nekik...

    Szerintem lesz még idén PC-re GTA a IV, a pletykaszinten októberről volt szó, de karácsonyig mindenképpen ésszerűnek tűnik. Ha viszont ősszel sem lesz íhr róla, akkor úgy vélem egyáltalán nem lesz, 1,5-2 éves késés nem valószínű, az eddigi 3D-s részeknél 5-7 hónap volt. Valószínűleg már fejelsztik régen, csak még soakt kell dolgozni rajta, és marketing szempontból sem lenne logikus, ha a konzolos sikerek előtt bejelentenék.
  • JaSoN HuNTeR #5674
    én megveszem...Az biztos.Akarok multizni.
  • FlyHigh
    #5673
    PC-re a GTA-t még szinte a legelvetemültebbek is megveszeik, ki fogják hozni.
  • KG21
    #5672
    és mi van, ha akkora meló lenne a portolás, hogy úgy gondolják nem éri meg? Nem véletlen szoktak csúszni a GTA-k PC-re1 évet. Ez nem egy szimpla Cső fps, lehet nagy macera átírni, optimalizálni minden videókártyára, géptípusra
  • Dante73
    #5671
    Kb hány darabot adnának el pc-re? (GTA IV-et) 1-2-3 Milliót? Vagy csak 500'000 db-ot? Mindegy is, ez még mindig túl nagy pénz ahhoz, hogy bárki kihagyja, le fogják szarni, hogy 1 eladott példányra jut 10 letöltött. Persze, ott motoszkál majd a fejecskéjükben, hogy apám, ha nem lenne warez, 10x ennyit kaszálunk. De van, küzdenek ellene, viszont nem annyira hülyék, hogy egy olyan játékot, aminek PIACA van, PC-n is, (ugyanis ezt felmérik, mennyire is érdekli a Pc-seket egy cucc) azt ne adják ki. Amik eddig nem jöttek ki, az a PC-sek többségét, DÖNTŐ többségét nem is érdekelte.
    Igen, a warez probléma. De értsétek már meg, továbbra is vannak filmek, zenék, játékok. Mindet warezolják, mégis megélnek a készitők. Filmeket is kiadják DVD-n, annak ellenére, hogy 1 megvett példányra 30 másolat jut. És moziban már behozta az árát. De az a kis pénz is pénz, ami forgalmat generál.
  • RAZOR27
    #5670
    DE nem ittvan a helye....
  • ChuckyHUN
    #5669
    G25 = karácsonyi ajándék :)
    Maga a gép = szülinapi ajándék :)
    Most örülsz? :/
  • Istencsászár
    #5668
    Végülis ezek mind tények, ne zavarjon, ez a valóság.
  • Istencsászár
    #5667
    Én ilyet sose irtam, nem is erről volt szó:) vagy most belőled is kijön az irigység?
  • RAZOR27
    #5666
    omg, ez a "okosabb lettél volna ha nem szólalsz meg" befejezés már kihozta belőlem hogy beleszóljak, hogy nem-e gondolkodtál rajta, hogy eltold a biciglit a konzolos topikba?Márcsak azért is mert minden hsz-ed vagy a konzol dicsőítésről szól, vagy ,hogy mien hülyék vagyunk, hogy pc-t veszünk.
  • Istencsászár
    #5665
    "ASUS M2N-SLi + AMD 4800+ 64 X2 + 2x1gb 860mhz kingston + ASUS 8600GT Silent + alaplapi vidikari + 320GB HDD + RazeR DiamondBack + Logitech G25 + SyncMaster 940N"

    Attól függetlenül drágább a pécéd mint az én pécém és konzolm együtt...

    G25? nekem csak álom.... egyenlőre, valahogy nincs 40-60 ezrem egy korményra...

    Kár vergődni a COD4 nemhiszem h 12 lenne 10 alatt megkapod pécére mint ahogy mindent, szóval okosabb lettél volna ha nem szólalsz meg.
  • marcinger
    #5664
    Télleg 512es ram van benne de az GDDR 3-as.
  • ChuckyHUN
    #5663
    És ez a post nem azt jelenti, hogy ha elavul a gépem nem egy ps3at fogok venni.
  • ChuckyHUN
    #5662
    Jó, lehet itt most veszekedni, hogy mi warez és mi nem, illetve, hogy mi pihen a polcon, nem érzem úgy, hogy heti 1-2 óra cod4ezésért 12kt kidobjak szatyorba.
    Ezen nem kell verekedni... 14 vagyok, nemmelózok nincs havi keresetem. innen indul a probléma.
    Na meg onnan, hogy a konzol dolog, olya zsinten terjed, hogy a pcs társadalom ki fog halni. És akkor mindenki konzolozni fog...
    8 magos procirólé meg annyit, hogy 1 fómag a többi meg csdka kicsi ami segíti a munkát...
    Xboxban télleg 512 ram van? ezt nem fikázáskén.. Persze PGR4el toltam 360al nagyon j game, de számomra mindig is érthetetlen lesz, hogy mi olyan jó egy konzolban.... Témalezárva.
  • Kandurex
    #5661
    lefordítom neked ldavid finom válaszát: azért nem jön ki b*zdmeg, mert warezolsz mindent
  • Istencsászár
    #5660
    Ha nem vetted volna észre a sok éve folyamatosan alakuló tendenciát, mára és a j9övőre nézve is a konzolok az elsődeleges fejlesztési platfromok.

    Pl te irtad hogy COD1, COD4-ezel, persze egyik sincs meg a polcon... nekem pedig ott van a polcon. COD4ből konzolokra sok milló ment el, Pécén valami nagyon gyér számadat lett a vége... ezek után csodálkozni lehet ? azon sem lepődnék meg hogy ha a következő COD nem jönne pécére, mert szerintem felesleges.
  • marcinger
    #5659
    Szar konzol?? A Ps 3-ban 8magos proci van.
  • ChuckyHUN
    #5658
    Hááát... a fene tudja...
  • ldavid
    #5657
    nagyobb profit van belőle, mi ezen olyan hihetetlen?
  • Attila8805
    #5656
    CSak azért nem warezoltam mert akkor elszáll a garancia és Xbox360=shit.
    Annak meg nem sok értelme van hogy ráköltök 20k-t vízhűtésre és fél év múlva vehetek új gépet vagy egy alaplapcserével megúszom.
  • ChuckyHUN
    #5655
    omfg de miért?:DD:DDD
    Ez olyan hihetetlen hogy egy szar konzolt előrébb helyeznek mint egy pct....
  • ChuckyHUN
    #5654
    Te meg pesszimista vagy ;)
  • Kandurex
    #5653
    jó, akkor szakítva az eddig trenddel, valószínűleg sokan megvennék, ha majd kijön,...feleslegesen ezen vitázni
  • Istencsászár
    #5652
    Egyenlőre ezzel felesleges foglalkoznik, majd ha a hájp lecseng, eladanak sok millió GTA4et 360, PS3-ra utána majd foglalkoznak a pécéssel...