54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • bertino
    #5731
    haggyad, mert nem érti :DDDDDDDdd
  • Kandurex
    #5730
    jaj, jó, tudom én, ez a szentek földje, pláne a játékos fórum, ahol mindenki természetesen boltban szerzi be a játékait,..szemellenzőség az van, hogy az orrotok alá tolják, na az baj...az már tilos :/...tudom, hogy megy ez ugyanúgy boxon is,...csak az arányokkal van baj,

    ... nah, de ha ez megnyugat nem csípkelődök többet warez ügyben
  • milk41
    #5729
    lol,ez a jelenet nagy volt:D megáll a feka elött,szép lassan felé céloz és BUMM HECCSÁT
  • Kit--Kat
    #5728
    Visszaszólni, azzal semmi baj...
    De rögtön itt már kötözködsz: "tudom én, hogy fáj, hogy nem jelent meg, még, PC -re, az se baj, ha kapjátok ezzel kapcsolatban az áldást, legalább lesz mit megfontolni a legközelebbi "szedem" előtt"
    Erre nincs kurvára szükség itt?
    Ez mire jó?
    Először is általánosítassz, másodjára meg lerágott csont, pláne úgy, hogy neked Xboxod va, ha jól tudom és pont ezen a konzolon tolja már a félvilág warezzal a GTA VI-t. Kissé irónikus.
    Miért nem fordítod a kárövendésbe ölt energiád abba, hogy örülsz magadban, hogy 2 nap múlva játszhatsz vele és mesélhetsz róla milyen a játék?!
  • MerlinW
    #5727
    Kandúr benzines kannával jár az utcán is, mi ebben a különös?:)
  • Pepsi Twist
    #5726
    Oké, akkor ezt megbeszéltük.
  • Kandurex
    #5725
    mindet összevetve bizony
  • Pepsi Twist
    #5724
    hát akkor bezony neked a k*rva any*dat...
  • rotator
    #5723
    Ahogy azt korábban is megjegyeztem, a tűzoltás helyett te olajat öntesz rá. Ha pedig nem parázslik, előrántod a gyufát.
  • rotator
    #5722
    Nem kivételesen nem jött be.
  • Kandurex
    #5721
    tudom én, hogy fáj, hogy nem jelent meg, még, PC -re, az se baj, ha kapjátok ezzel kapcsolatban az áldást, legalább lesz mit megfontolni a legközelebbi "szedem" előtt

    nem igazán érdekel, hogy PC, vagy konzolon tolja valaki, va mindkettő, sőt mostanában kicsivel többet is játszottam PC -n, :/

    meg úgy általában nem hiszem, hogy az a típusú moderátor vagyok akinek nem lehet visszaszólni,...de te tudod, :/
  • Kandurex
    #5720
    mert? nem igaz? :/ kivételesen ez ironia volt,
  • milk41
    #5719
    ejj de kemény:D
  • bertino
    #5718
    ezt már többen mondtuk neki.

    legtöbben ráhagytuk, hiszen ő egy moderátor

    :DDDDDDd
  • Kit--Kat
    #5717
    Erre miért van szükség??? Mod létedre olyan vagy mint egy kis 10 éves vér pistike, csak szítodd itt az indulatokat....
  • Pepsi Twist
    #5716
    jaja én is nézem... de csak 10 percet...
  • Kandurex
    #5715
    nem az "install" -ig, hanem a "szedem" -ig
  • tigeroo
    #5714
    ha nem jelenne meg PC-n akkor arról már tudnánk...
    most had pihenjenek rockstar northos srácok...
    majd bejelentik pár hónap múlva és elkezdik a portolást:) de szerintem még minimum 6 hónap van az "installig"
  • dragon11
    #5713
    Pepsi, szerintem lesz pc-re.. de nem 100%..konzolosok uralma van:(
  • Cat 02 #5712
    Baze :O qva jó game :D épp corvettel tolja
  • ToCsEk
    #5711
    nemtudom mibajod van...
  • Pepsi Twist
    #5710
    sztem is lesz köcsög...
  • MerlinW
    #5709
    http://www.justin.tv/gta4eva

    élő közvetités:)
  • ToCsEk
    #5708
    fogadjunk, hogy lesz pc-re.
  • Pepsi Twist
    #5707
    aha...de mivel valszeg nem lesz PCre így... szvsz ezt belehetne csukni de mindeggy... konzolt nem fogok venni az tuti...
  • ProGabe #5706
    csúfos egy topik lett ez sajnos :(

    bezzeg a warez verzió előtt a konzolosok is ide jártak,mondván itt van élet.bottal sem lehetett volna kiüldözni őket innen :D persze nem is akartuk,mert nem volt sárdobálás...
  • Pepsi Twist
    #5705
    loál mi megy itt :D
  • Kit--Kat
    #5704
    És ki szólt hozzád?
    Nem értelek, tudod kinek nem inge....
  • ToCsEk
    #5703
    1. én nem vagyok koznolos
    2. nem kárörvendtem
    3. hasznos dologgal akartam idejönni.
    4.
  • rotator
    #5702
    Nyerni? Ez nem lóverseny.
  • LeryStar
    #5701
    primko fassagok helyett inkabb linkeljetek az eppen aktualis gameplay videokat
    :)
  • Kit--Kat
    #5700
    Konzolosok pls. hagyjátok abba a PC-sek hergelését és a jóslataitokat is, hogy szerintem 1 év múl vagy 2 év múlva, vagy szerintem megs em jelenik PC-re. A kárörvendést magatokban éljétek ki és hasznos dolgokkal gyertek ide!
    Köszi!
  • búgódisznó
    #5699
    Valamiért te nagyon nem akarod hogy kijöjjön PC-re.
    Te már tolod konzolon a kevésbé tehetős pc-sek meg le vannak szarva mi.
  • ldavid
    #5698
    igen ez is mellette szól, nameg azért csak egy jóval nagyobb név
  • PunkZoli
    #5697
    az a gám fog nyerni amelyiknek van multija... mafiáról még nem hallottam, hogy lenne... egy jó gta multi meg elsöprő lenne pc re
  • ProGabe #5696
    6-kor review.ez nem olyan lesz,mint az IGN-es semmiség!
  • Zóanagyvarázsló
    #5695
    Véleltenül sem a személyes hozzáállásodról, hanem a világméretű eladásokról és arányokról beszéltem.
  • Timbu
    #5694
    Ráadásul, az is gondot okoz, hogy a Mafia II is ekkorra várható (a készítők szerint egyszerre jön a PC és a konzol), a kiadó pedig megegyezik. Melyik vállalat vállalná be, hogy egymás ellen versenyeztessen két ekkora címet?
  • ldavid
    #5693
    kösz :)
  • Kandurex
    #5692
    9 hónap telt a két kiadás között, ami innentől számítva is jövőre, nem ősz...!