54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • JaSoN HuNTeR #5771
    szerintem erről hülyeség beszélni.Gépigényét se tudjuk.Aztán kiderül h egy magos proci kiviszi tők jók.De mind1 majd meglássuk ha lesz.Me ma már nem nagy szám a konzol configja.
  • TIBI
    #5770
    Inkább a fizika miatt kell neki izmosabb gép
  • Kandurex
    #5769
    Biztos, hogy futni fog, de valószínű izmosabb gép kellessz neki! Azért a GT review HD -ben igencsak oda baszott!
  • JaSoN HuNTeR #5768
    fogni fog a mai középkategoriás PC-en ha ilyen grafikája lesz.De ha megjelenik PCre akkor biztos még rádolgoznak a grafikára :)
  • Énvagyokazapád
    #5767
  • Dante73
    #5766
    Már eldöntöttük. Meg fog jelenni.
  • Timbu
    #5765
    Néztem a gameplay videókat, és nem hiszem el, hogy az utcai versenynél mi a francért kellett meghagyniuk az út közepén lévő átlátszó táblákat (checkpoint)!
  • BIZ0906
    #5764
    Basszus ennek meg kell jelennie!!! PC-re!!!
  • broman191
    #5763
    Majd ha kijön PC-re és fog futni játszhatóan a gépemen. Egyik sem ma lesz...:'-/
  • xido
    #5762
    majd mikor nyomod...akkor lesz az 150% is:))
  • broman191
    #5761
    Fantasztikus, de apróságok még mindig szúrják a szemem. Összességében megérdemelt az a 98%. :)
  • rotator
    #5760
    Annak már a videóit se néztem meg. :P
    Na jó, az összehasonlításokat (DX9 vs. DX10) megsasoltam azért.
  • xido
    #5759
    és én még a Lost planettel is így voltam,hogy maradjunk a naaaagy játékoknál:)
  • rotator
    #5758
    Én a videók alapján ki se próbáltam.
  • BiG G
    #5757
    nem volt rossz a GoW, de én se venném meg eredetiben. szép, de bugyuta hent, mész a csőben és ölöd ami eléd kerül. agylazításnak tökéletes volt még a vizsgaidőszakban :)
  • FlyHigh
    #5756
    Pc-re nem volt igényes, ha kicsit is otthon lennél a pc-s világban tudnád, swapolt, kifagyogatott, egy hoki port volt. Az eredetit is hackelni kellett, hogy játszható legyen. Tűz odin nézett ki, vér ugyanúgy, elnagyolt volt a környezet, stb. Itt nem ez az igény.
  • xido
    #5755
    jajmár...min volt kint?..x360-on..chippelhető?..igen..magyar ember spórol ilyennel?.naná..világviszonylatban sokat számít a magyar?..cöcö
  • rotator
    #5754
    Ha keresnek rajta csak 10 millió dollárt is, már megérte, nem? A PC portokat különálló emberek végzik, nem azok, akik a konzolos verziókat csinálják, ergo nem konzolos játékok/bevétel elől veszi el a portolás az erőforrásokat.
  • Istencsászár
    #5753
  • Istencsászár
    #5752
    GoW csöppet hamarabb jött ki mint a Bio, az első U3-as játék volt, s nagyon sokáig, szvsz máig az egyik legszebb.

    FlyHigh, mert pécére olyan kurva sok igényes akcio tps jön ugyebár...
  • Cat 02 #5751
    Letöltve, megbánva :) coop mod miatt fun volt.
  • Kandurex
    #5750
    ez tény, sokan istenítik, pedig tényleg nem volt egy nagy szám játék,..meg nem is tudom, grafikára pl. a Bioshock, ugyanazzal a motorral sokkal fényesebben csillogott...
  • FlyHigh
    #5749
    Egyáltalán nem volt nagy szám pc-n a gow, 90% arra sem méltatta, hogy letöltse, ennyi. Nem is volt egy makulátlan port, meg kicsit meg is porosodott mire pc-re idért.
  • Kandurex
    #5748
    lassan befut minden review, zseniális játékkal van dolgunk!
  • Istencsászár
    #5747
    Hát persze... pécén mennyi Gears of War ment el? és konzolon?
  • MerlinW
    #5746
    Az egész Gametrailers zseniális. Fiatal szerkesztők, sok humor, kiváló interjúk, műsorok. IGN meg egy nagy névvel rendelkező koros hírügynökség.
  • Neoncsoves
    #5745
    ha nem adnák ki PCre, elég sok pénzt buknának :)
  • ldavid
    #5744
    13 új videó, 9 új videó
  • Kandurex
    #5743
    zseniális, a végén amikor a prezentáció jött rendesen leestem a székről! jó játék, érdemes rá várni
  • aricsi
    #5742
    gt-s review nagyon jó.Főleg a ign-hez képest.
  • Énvagyokazapád
    #5741
    :D

    "7:11hairmetal:IM gonna have no life when this comes out"
  • xido
    #5740
    ezt tuti direkt kérdezted most...ennyire nem lehet valaki ilyen:)
  • Cat 02 #5739
    OFF
  • FlyHigh
    #5738
    Nem tudni, még be sem jelentették.
  • Ironmask
    #5737
    mikor jön ki PC-re a game???

  • FlyHigh
    #5736
    Tetszik.
  • ProGabe #5735
    11 perces Gametrailers review,HD!
  • Énvagyokazapád
    #5734
    nekem nem jön be
  • bertino
    #5733
    egy fórumon azt hittem lehet röhögni :DDD
  • Kandurex
    #5732
    te kezdesz bosszantani :/ vihogsz mindenen, de egy normális hozzászólásod nincs