54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Pepsi Twist
    #5811
    jah bazzeg :D télleg...
  • bertino
    #5810
    télleg ?
  • Pepsi Twist
    #5809
    talán mert nincs is PC-re?
  • bertino
    #5808
  • Attila8805
    #5807
    Takarodj vissza a konzolos topikba te csökött f@sz.
  • Kandurex
    #5806
    nem vagyok benne biztos, de, mintha ezt a "forrást" 6 hónapja minden héten belinkeli valaki...
  • Dante73
    #5805
    ha-ha
  • Sephi
    #5804
    Sziasztok, lenne egy GTA4 kerdesem!11

    A jatek nem indul el a gepemen , es ezt nem ertem miert nem , hisz most vettem egy 8800 GTX-et!!!

    Valaki help plzZ????? A San Andres siman efutott!!!
  • SötétBarom
    #5803
    Buzik megvárják amíg veszek egy boxot :@

    :DD
  • BiG G
    #5802
    érzem már, csak napok választanak el minket egy hivatalos bejelentéstől :) lehet, hogy stílusosan a konzolos megjelenéskor jelentik be a pc-s verziót.
  • rotator
    #5801
    Újabb nagy külföldi retail listázza furamód a be nem jelentett PC-s verziót, ezúttal nem októberi, hanem novemberi megjelenéssel.

    LINK
  • n3whous3
    #5800
    " Ott van a TDU. Kintvan ps2-n Látványban ég és föld az én gépem, és a ps2 közti különbség. Pedig híresen optimalizálatlan játék. kipróbáltam 360-on is, pariban vannak. "

    Ezt példának se hozd fel, ugyanis köze nincs a két játéknak egymáshoz. Nulláról volt szinte újraírva PS2-re, vagyis megírták többire, de aztán sok munka volt csökkenteni a dolgokat. Hja és netes mód sincs :)
  • Dante73
    #5799
    Meg nem mondom melyik játéknál láttam, (mellesleg olvastam is valahol neten) de van olyan játék, aminél a felbontást csökkenteni kelett. Ami Pc-n 1 képpont, az box-on 4. Ettől még nem csúnya a játék, csak annyit veszel észre, hogy bizonyos távoli textúrák mintha homályosabbak lennének. Pedig Pc-n tűélesek. Nem mondom, hogy határon van, hanem azt mondom, vannak korlátok, a fix hardware miatt.
    Persze, ettől még lehet gyönyörű egy játék, de ami konzolon megvalósitható, Pc-n is az. Ennek ellenkezőjéről nem vagyok meggyőződve!
    Hiába akarnék ps2-esen futtatni egy mai játékot, nem menne. Félreértés ne essék, nem temetem a konzolt. Naívság lenne, annyit mondok, hogy felváltva vezetnek megvalósitás terén, Mikor kijön egy konzol, akkor bizony a pc-nek fel kell kötnie a fehérnemüt, viszont az élettartama felétől kezdve, már a konzolokon kell kompromisszumikat kötni, ami vagy jól sikerül, vagy nem. Ott van a TDU. Kintvan ps2-n Látványban ég és föld az én gépem, és a ps2 közti különbség. Pedig híresen optimalizálatlan játék. kipróbáltam 360-on is, pariban vannak.
    PGR4 szerintem gond nélkül menne a gépemen, igaz, csak videókat láttam, (öcsém nem igazán rajong az autós cuccokért)
    De szerintem hagyhatjuk a konzol vs pc vitát. Én téged, Te engem nem tudsz meggyőzni arról, hogy nem vagy/ok elfogult. És ebben lehet is valami...
  • MerlinW
    #5798
    X-en nem tudom, de PS3-on itt játszhat közre a "7 mag", a 3.2Ghz-es memóriamodul és a gyors vinyó harmóniája:) Kivételesen lusta vagyok utánaolvasni a technikai hátterének, így csak feltételezek. Viszont ezen feltételezés megdőlni látszik (ez van, mikor a gondolatok egyenrangú kereszteződésbe érnek:)) az X "3 magján" és max 700Mhz-es memória moduljain. Egyetlen közös tényező a gyors vinyó. Ergo ügyes háttérmemória kezelő interface-t írtak a konzolokba.

    Most lehet hülyeséget írtam, de ha nagyon lehurrogtok, utánaolvasok MSDN-en:) Lényeg hogy a konzoloknak ez fő és egyetlen profiljuk, erre találták ki őket. Ráadásul konzol lévén az OS sem eszik, csak minimális memóriát, tehát nagyjából natívan futnak a játékok, ami ugyancsak sokat lendít a sebességen a PC-hez képest. Főleg ha a Vista-t vesszük alapul:)
  • SötétBarom
    #5797
    Good idea!

    De az is mikor lesz, augusztus 20.? Addig se bírom ki :DDD
  • SötétBarom
    #5796
    Meg rá a GTA IV és már nyolcvan.. Arra meg rámondom, hogy 100, mer majdnem annyi :DDDD

    De most már tutira érzem, hogy nem fogom kibírni.. :c
  • Istencsászár
    #5795
    Xbox 360 prémium 65 ezer.
  • Kmarha
    #5794
    én megvárom a következő pesti tüntetést, az viszek haza az ott betört kirakatokból egy XBOX-ot :DDDD
  • SötétBarom
    #5793
    ???
  • Istencsászár
    #5792
    100ért nemkpasz már.
  • SötétBarom
    #5791
    Ejjjjjj ejjj bazmeg.. Megnéztem ezt a GT-s reviewt.. Istenem de kibaszott nehéz az élet :DDDDD
    Ellenállhatatlan késztetést érzek, hogy beszerezzek egy x360-as GTA IV bundlet.. Nem tudom, ki fogom-e bírni.. A dead risingnál viszketett a tenyerem, amikor saturnban kipróbáltam a burnout paradise-t, akkor már kezdett elhomályosulni a tekintetem, de most, hogy ezt megnéztem végem van.. Csődbe viszem maga, ha most 100 rongyért veszek ilyesmit, de basszameg,

    EZ NAGYON KEMÉNY!!!!4 :Ccc
  • Pepsi Twist
    #5790
    http://www.justin.tv/gta4eva :D (tudom volt már)
  • Istencsászár
    #5789
    Nem a GTA-ból kell kiindulni:), még nem érkeztünk a konzolok határára... ott lesz egy GT5, MGS, meg FF. 360on is jön még sok sok játék... nézz csak meg egy PGR4et, bele sem gondolok milyen pécén tudna futni normálisan... és lesz majd PGR5 meg sok sok minden....
  • bertino
    #5788
    ameddig nincs meg a hivatalos PC bejelentés, addig akár meg is hallhatnak a tényért, hogy ősszel lesz PC kiadás, ha egyszer bebukják az egészet.

    ameddig nincs hivatalos fejlesztőktől, kiadótól származó info az ügyben, addig kár reménykedni.
  • Dante73
    #5787
    MOstanra elérkeztünk oda, hogy a játékokat (fejlesztési téren) a konzolok képességei húzzák vissza. Nem kell nekem esni, egy éve még a pc-k húzták vissza. És ez felváltva megy. MIkor kijön egy konzol, sokkal szebbek rá a játékok, aztán Pc utóléri, majd csendesen megelőzi.
    Én tartom magam ahhoz, hogy a jelenlegi látvánnyal, lehetetlen megoldani a konzolosítást. Lehet kisebb felbontású textúrákkal játszani, "negyedelni" a textúrákat, (ahogy az már elő is fordult egy-két játéknál) csökkenteni a megjelinett objektumok számát / poligonszámát, stb...
    Mondjuk a jelen vitát kirobbantó képecske, akár attól is bugos lehet, hogy Pistike sietett, és 18x-osan írta ki a cuccot, hogy minél hamarabb játszhasson.
    Holnap kiderül, tényleg bugos-e kicsit a játék, vagy tényleg a warezzel van baj. Én a magam részéről csalódnék R*-ékben, ha bugosan adták volna ki....
    2002-ben 128 Mb Sd volt a gépemen, amit ki kelett cseréltetnem 256-ra, mert elromlott. 2006-ra ez a szám 1Gigára emelkedett, viszont akkor már sokkal jobban néztek ki a játékok nálam, mint mondjuk ps2-n... Legalábbis a döntő többség. És ennek oka az igénytelen optimalizálatlan pc-s cuccokban keresendő!
    Egyébként olvasgattam a GameStar-t, és kész tényként emlegetik az Október-i megjelenést. 'x sem hangzik el, a reméljük, talán, vagy hasonló, kétséget sugárzó kifejezés. A próféta szóljon belőlük!
    Remélem, már a konzolon elkezdik magyarítani, és mikor kijön, nem kell hónapokat várni egy magyarításra, mint anno SA-nál...
  • CheAteR88 #5786
    bízzunk benne hogy ez igazis
  • Snexi
    #5785
    Még nem jelentették be PC-re,csak olyan szóbeszédek vannak hogy ősszel jön pc-re (szinte minden újság és site úgy írja mintha megerősítették volna)
  • PunkZoli
    #5784
    egy linket dojatok már plíz, ahol a pc verzióról esik szó! kösz, nincs kedvem végigolvasni az összes hsz-t:)
  • Gabe18
    #5783
    Egy egyszerü példa.Az előző sima Xbox-ban tudod mennyi memória volt? Elárulom,64 MB.
    Az a konzol 2002-2006 között futott,és kijött rá gyakorlatilag minden játék ami elvárható.Hol jobban mint pc-n,hol gyengébben mint pc-n,de szinte mindig szép,élvezhető formában.Ebben a 4 éves időszakban mennyi memória kellett egy "játék" pc-be hogy az jó legyen...?
  • Alwares
    #5782
    Bio nekem egyszer nem röccent, be.... És klappul fut minden.
  • Kandurex
    #5781
    bizony, de azért ne felejtsd el, hogy itt nem normál DDR2-3 memóriákról van szó,..szóval, mint látod pl a Bioshock -ot is gyönyönyörűen kihozták, holott az PC -n 2 gigával érzi jól magát, és még is jól fut, sokat számít itt, hogy közvetlenül van össze "drótozva" az alaplappal...egyébként a PS3 meg ennek a fele van memóriából gazdálkodik és még mindig padlót fogok, hogy hogyan a pinába hozták össze az encharted (vagy mi? nem tudom a pontos nevét) c. játékot vagy az MGS következő részét,...vagy egyszerűen a COD4 -et
  • rotator
    #5780
    Medium szintű textúrákkal fog gondolom operálni, az se éppen csúnya. A Cryteknél meg nagyon durva képességű kóderek vannak, megoldják.
  • Dante73
    #5779
    Ha BIg Daddy megjelenik, öcsém boxa is röcög kicsit...
    Pedig van benne vinyó. A gépe nem flash-elt, lemez nem karcos. Egyszerüen 500Mb memória ma már nevetségesen kevés. Én eddig úgy tudtam, azért jó a box, mert azzal nincsenek ilyen gondok.... Mert ugye arra írják a játékot.
    Ezért is röhögök azokon a dumákon, hogy jön a Crysis konzolra. 1,2 Giga memót úgy benyal, hogy öröm nézni...
  • DJ Skyline
    #5778
    hát meg eleve nem így működne az egész, pl a San Andreasban ez úgy működik, hogy van a rendes model, és annak egy rosszabb minőségű verziója, a LOD. először a LOD töltődik be, amit látsz X távolságról (belehet állítani), aztán betöltődik a rendes model, amit megint X távolságról fogsz látni (ez is állítható). na de itt a model villog össze-vissza. meg ahogy látom más épületek is eltűnnek, majd visszajönnek a háttérben.
  • rotator
    #5777
    Ez nekem nem popupnak tűnik, mert pl. a diadalív villog akkor is, amikor már elvileg nincs LOD-szint csere (mondjuk szerintem ennyi szintje amúgy sincs), esetleg ki-bemászkálnak a textúrák a memóriából?
  • kuci06
    #5776
    *lol, vagyis a konzolos gta iv totyikból :D nah mindegy...
  • Kandurex
    #5775
    ez a pop-up a winchester nélküli gépeken fordul elő, ill. gyanítható a warez pörkölésnek is szemben a gyári lemezzel, jó páran megerősítették,...mondjuk ez nem mentség a pihe - puha részéről, mert ez nagy szívás az arcade tulajok részére
  • bertino
    #5774
    :DDDDDDDDDDd
  • JaSoN HuNTeR #5773
    olyan fizikája nincs mint a Crysisnek.És ha az valakinek fút mediumon akkor segáz ;)
  • kuci06
    #5772
    hehh :d
    GTA IV @ xbox360 (thx a képért a A Pc-s játékoknak leáldozott!... topiknak )


    na, az ilyenek miatt kellene PC-re is kiadni...
    Ott nem hiszem, hogy 30fps lenne a max + ilyen szintű pop-up :S