54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • n3whous3
    #6053
    én nemtok dönteni:

    GT5:


    Grid:
  • bertino
    #6052
    hát persze :DDD
  • rotator
    #6051
    ???

    Egyébként amennyit eddig láttam belőlük, a Grid megeszi reggelire a GT5-öt.
  • n3whous3
    #6050
    (te is megbuktál sztem irodalom szöveg értelmezésből, olvasd már el b+ amit leírtam és utána írj plz)
  • bertino
    #6049
    dehogyisnem.
    GT5

    mutass már még egy ilyen grafikájú gamet PCn vagy a fos X360on :DD
  • n3whous3
    #6048
    PS3-mat nem érte utol, csak nem tudták még a fejlesztők kihasználni azt...
  • Dante73
    #6047
    És a magyarításhoz sem kell chipeltetni a gépet...
  • DJ Skyline
    #6046
    konzol játékok nem mooddolhatók. szerencsére GTA játékok eléggé megbuherálhatók, és ha maradnak a jól bevált dff | txd és a többi felállásnál, akkor kitudja mi lesz itt :) konzolon végig viszed a játékot és szevasz, sosem fogsz Ford Caprival vagy egy jó kis BMW-vel nyomulni benne, de PC-n :) a különböző modok nagyon megtudják hosszabbítani egy játék "szavatosságát". tartok tőle hogyha kijön, akkor egy teljesen új rendszerre épül az egész játék, de a modder' társadalom úgyis kitalál valami megoldást majd :)
  • Dante73
    #6045
    Sajnos TDU-nál terheli. Valószinüleg a konzolos engine miatt.
    MAMA2!
    A konzolokat utólérte a pc. Egy mai, kicsit erösebb pc röhögve viszi a konzolos játékokat, és ez a következő generációig így is marad. A konzolportok már nem izzasztják meg a pc-ket, pedig már közeljárnak a tudásuk maximumához. Tehát, akinek kormánnyal jól megy a TDU, azt már igazán semmi nem fogja megiozzasztani, a köv gen. konzolokig....
  • JaSoN HuNTeR #6044
    úgy nem probáltam.De úgy se lehetet zürös szerintem.Nem hinném ha kormány annyira leterhelné a Procit.
  • zakariás
    #6043
    tévedsz. Manhunt 2 sem jelent meg. Na meg a Table Tennis sem.
  • mama2
    #6042
    Dehogynem. Nállam is maxon fut. A saját autó az szép, meg a karakter, de a többi is szép, csak azért a GTA szebb lesz pc-n gondolom(engem nem izgat, mert lesz boxom, és ajánlom hogy ti is vegyetek egyet, mert a pc-re már nem nagyon fejlesztenek ekszkluzív játékokat. A konzolba van a nagy üzlet).
  • broman191
    #6041
    Kormánnyal? :)
  • JaSoN HuNTeR #6040
    Grafika nem Fantastic.De habár ha megkapja a PC valószinű h szebb lesz a grafika:)
  • JaSoN HuNTeR #6039
    AGP-s gépemen ment fullba :D NEm tudom mid van neked ;)
  • broman191
    #6038
    Akkor te nem láttál még TDU-t maxon. :D
  • mama2
    #6037
    Te ezt most komolyan mondod? Persze hogy nagyobb lesz a gépgénye. a TDU 2 éves játék(vagy 1), a GTA4 meg ha kijön pc-re(legkésőbb sztem jövőre)m akkor annak szerinted mekkora lesz a gépigénye?
    A TDU nem egy "húdeszép" játék, ez meg...Fantastic:D.
  • [HUN]FaTaL
    #6036
    TDU is 20fps körül fut, nem tudom ennek nagyobb lesz a gépigénye majd kiderül:)
  • FlyHigh
    #6035
    kb.
  • rotator
    #6034
    Most 2-3 hónapig nincs értelme bejelenteni.
  • FlyHigh
    #6033
    Ők meg nem jelentik be még nyaralnak.
  • FlyHigh
    #6032
    De tuti, hogy a north fogja bejelenteni.
  • Kit--Kat
    #6031
    De nem is a Nort csapata porol az tuti, hanem 1 másik részleg, szóval ettől függetlenül már akár folyhat a portolás 1 másik részlegben.
  • FlyHigh
    #6030
    5 hétre elmentek nyaralni a rockstarosok, nyaralás közben nem dolgoznak, tuti nem jelentik be egy hónapon belűl. Idáig csak az a GTA nem jelent meg PC-re aminél már az elején leszögezték, hogy nem lesz pc-s verzió, hülyeség is ettöl félni.
  • rotator
    #6029
    Pár bolt listázza a be nem jelentett PC-s verziót októberi/novemberi megjelenésekkel. Mivel a Rockstar nem nyilatkozott még, és évek óta nem is portolt semmit PC-re, ezért fenntartásokkal kell kezelni.
  • Snexi
    #6028
    Valaki lefordítaná magyarra? webforditas.hu hogy is mondjam elég értetlenül fordíttotta le
  • BiG G
    #6027
    helytelen, egy hozzászólásra csak egy gyökér juthat :) akkor már x hosszászólásra x/1-x gyökér :)
  • cenobite
    #6026
    Így vakon azt mondom, hogy a következő x hozzászólásban x+2 gyökér lesz, aki biztos infóval rendelkezik a pc-s megjelenéssel kapcsolatban.
  • grebber
    #6025
    Egy másik pletyka is felmerül hogy lehet hogy a Saint Row 2 is jön pc-re.De ez sem biztos ugyott irják a worthplayingen!
  • DJ Skyline
    #6024
    forrás
    (google-be bekopiztam a teljes szöveget amit bemásolt)
  • grebber
    #6023
    worthplaying.com
  • n3whous3
    #6022
    és légyszi linkeld a forrást
  • n3whous3
    #6021
    Én meg azt mondom, hogy nem bullshit, amit egy óriási szoftver eladó lánc vagy bolt vagy netes áruház kijelent, mert nem éri meg nekik az, hogy faszságokkal tömjék tele az oldalukat. Szóval én nem folyok bele még 1x a témába ÉS leszögezem, hogy szerintem igenis meg fog jelenni PC-re, ha nem idén, akkor jövő év elején.

    bye
  • grebber
    #6020
    'Grand Theft Auto IV' (ALL) Coming to PC After All?

    Rockstar's open-ended crime series has arrived on the next-gen consoles with Grand Theft Auto IV, returning the franchise to New York situated around the mysterious protagonist Nikolai. Now that the game is out, the speculation can begin whether or not there will be a PC version. Previous installments made it to the PC, but since Rockstar started using its new engine, none of their games were ported. However, Swiss online retailer Citydisc has a product section up for the PC version, scheduled for release Nov. 2008. Wishful thinking, or the first indication that Rockstar is working on it?

  • Micsu
    #6019
    pcs verzióba majd beletesznek pár jetet és repülni is lehet majd, birja majd a 9800gtx , áháháhh SUCK X360 :SADSA:DSA:DSA:DASD:
  • DJ Skyline
    #6018
    épp ez az, hogy még :)
    valószínű nem is mostanság fogják, gondolom várnak míg lecseng a nagy "GTA és a hozzávaló konzol shopping" láz, aztán majd. de persze 50-50%, most nem utal rá semmilyen jel, de szerintem nem is kell. nem szeretek spekulálgatni meg találgatni, de néha rámjön :)
  • Alwares
    #6017
    De kiegyensúlyozatlan szar gépigénye van, így hát ha elfut neki jól talán ez is fog :D
  • Istencsászár
    #6016
    Szerintem pihenj kicsit...
  • n3whous3
    #6015
    mert te aztán csak tudod, te fejlesztetted ;)

    A nem töltögetés részéről már faszásabb a TDU, ott egy pillanat alatt odateleoprtáltál bárhova, itt vannak töltőképernyők. TDU-ban több poligon, ebben nem annyira sok, abban sokkal nagyobb textúrák, ebben nem annyira. Csak a fizikai motor ami odabasz.
  • n3whous3
    #6014
    Most még hányszor fogjuk eljátszani a

    "szerintem tök logikus, hogy ekkormegekkor megjelenjen, merthát ezmegez - ünneprontok, mert nem jelentették még be - bejelentették! (fake) - fúgeci ne poénkodj - ... "

    című végtelen ciklust?