54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • kuci06
    #6093
    Nagy FPS?
    Jaja, a fix 30 tényleg rengeteg -.-
  • Dante73
    #6092
    1; és mennyi idő után? Szerintem addigra kijönnek a köv gen konzolok.... Na akkor kell megállni a kapaszkodást a PC-s nek. A régi gépem nem volt egy nagy valami, 2,6+-os AMD... (Eléggé öskövület volt) mikor a DIRT nem települt, akkor ujitottam. Addig MINDEN ment, 1024-ben, normális grafikán.
    2; Mire kihasználják, PC-is tudni fogja, Persze, nem kell azonnnal megvenni... Engem nem zavar, ha egy -két évig nem full grafikán játszok. Ha jó egy játék, akkor nem a grafika viszi a hátán, hanem a hangulat.
  • DJ Skyline
    #6091
    sok sikert hozzá :)
  • DJ Skyline
    #6090
    lehet ők tudnak valamiről jó is lenne, mindenféle bejelentés nélkül 8-án PC-re kijönne szép álmok
  • Snexi
    #6089
    Tudnak valamit amit mi nem :D
  • n3whous3
    #6088
    Van egy kurvajó ötletem fiúk/lányok

    rendeljük már meg tőlük a PC-st és ha nem tudják teljesíteni, bepereljük őket :) És most ezt komolyan mondtam :)
  • bertino
    #6087
    gratulálok.
  • ATi0021
    #6086
    Noob? Nem látod? XBOX vagy PS3 helyett PC van írva.
  • n3whous3
    #6085
    [visszavonja]
  • n3whous3
    #6084
    Hja hogy PC :DDDDDD

    Mindjárt más a fekvése a dolognak...
  • n3whous3
    #6083
    lol, n00b

    Attól, hogy 29 a megjelenés, még nem azt jelenti, hogy nekik is akkor lesz raktáron... Gondolkozz, mielőtt írsz :)
  • n3whous3
    #6082
    akkor az legyen a next szavazás
  • ATi0021
    #6081
    CD Galaxis kicsit elírta. GTA IV PC Május 8. :D
  • n3whous3
    #6080
    Csak azt felejted el, hogy bár szebb a PC-n a grafkó már talán, de

    - Konzolon mindig nagy FPS és elég jó grafika lesz. Még ha idejétmúlt is lesz kicsit, akkor is menni fog, gépeden meg minimumon SE egy idő után.
    - Konzolt is okosan kell venni, ha jártas vagy a hardverekben, akkor sztem érdemes elolvasni pár a PS3 specifikációját. Odabasz bőven a PC-nek, csak még nem használják ki eléggé. Max 1.8 terraflops lebegőpontos aritmetikai művelet számítást milyen PC tud szted?

    Csak egy idézet:

    "As of 2007, the fastest PC processors (quad-core) perform over 30 GFLOPS.[9] GPUs in PCs are considerably more powerful in pure FLOPS. For example, in the GeForce 8 Series the nVidia 8800 Ultra performs around 576 GFLOPS on 128 Processing elements. This equates to around 4.5 GFLOPS per element, compared with 2.75 per core for the Blue Gene/L. It should be noted that the 8800 series performs only Single precision calculations, and that while GPUs are highly efficient at calculations they are not as flexible as a general purpose CPU."
  • broman191
    #6079
    Úgy gondolod hogy ilyen magas az arány...nem hinném. De tudod mit, szavazzuk meg! :)
  • broman191
    #6078
    Hosszabban lehet majd a naplementében kocsikázni. Zsír. :)
  • Snexi
    #6077
    Akkor jól tudtam :) Egyébként miért van az hogy 90mp-ig nem lehet írni?Itt nincs értelme a huntnak mert nincs rang...
  • Kandurex
    #6076
    ja, ja hosszúak az éjszakák és a nappalok is (bár a nappal szubjekítv megfigyelésként szerintem hamarabb telik)
  • Dante73
    #6075
    Nemismerem....
    Tavaly vettem gépet 220-ért, régit eladtam 60-ért. Akkor még 100 körül volt a konzol. A gépemen röhögve fog menni minden, amit egy box valaha is tudni fog. Így nekem 160-ba fájt a gépem, innen matematika, hogy a 10. játék után, nekem olcsóbb!
    Ésszel kell gépet venni, és akkor ökörség, hogy olcsóbb a konzol.
  • ProGabe #6074
    > Az eddigi időszimuláció is változik, míg eddig egy nap 24 perc volt, most 48 perc lesz, így minden óra 2 perc hosszú lesz.
  • n3whous3
    #6073
    Az fasza.
  • Snexi
    #6072
    Azt olvastam hogy fele olyan lassan telik az idő
  • broman191
    #6071
    Gondolom hogy még mindig egy perc számít egy órának mint eddig...
  • DJ Skyline
    #6070
    valószínű a megspórolt pénzt nem konzolvásárlásra fogom fordítani, hanem valami értelmesebb dologra. ha lesz felesleges 50k-m, amit épp nem tudok mire elkölteni, akkor majd esetleg :D
  • n3whous3
    #6069
    Azt azért ismerd már el, hogy egy 60 ezres géppel évekig játszol full grafikán, PC-n meg fél évente kell újítani, ami 1,5 év alatt ugyanennyi...
  • Dante73
    #6068
    Vagy csak az, aki nem tud számolni, és bedől a marketingszövegnek....
  • n3whous3
    #6067
    nah meg lófasz a seggedbe :S Méghogy aki okos... simán vennék konzolt, ha lenne pénzem, de az mind elmegy, az a kevés is ami van...
  • n3whous3
    #6066
    Egyébként az idő ugyanúgy telik, mint a többi GTA-ban? Csakmert sztem MÁR a SA-ban idegölően gyors volt bizonyos esetekben, szóval remélem lassabban telik a 4-ben, mint a többiben :) (gondolok itt arra, hogy pl billiárdozásnál is egész napot ott voltam lényegében...)
  • JaSoN HuNTeR #6065
    azért mert mamár aki okos az konzolra vált XD És Kb a SG 85%nak van konzolja ;) És nincs jobb téma xD
  • n3whous3
    #6064
    Egyébként annyira fasza, hogy PC-s topikban konzolokról dumálunk. Tehát most úgy kb az a sejtésem, hogy ti ide bejöttök és a fenti KONZOLOS TOPIC c. linkre azt hiszitek az a banner? :DDDDD
  • n3whous3
    #6063
    mer?
  • Snexi
    #6062
    Szerinted miért írtam azt hogy lehet? :)
  • bertino
    #6061
    ennél jobb GT5ös képet nem is rakhattál volna :DD
  • broman191
    #6060
    Annyit mondott hogy nem zárja ki a lehetőséget, de nem is erősítette meg. :)
  • Snexi
    #6059
    Egyébként lehet hogy jön PC-re GT5,maga Hideo Kojima mondta egy interjúban.Viszont X360-ra biztosan nem jön
  • DJ Skyline
    #6058
    megint kezdünk elkanyarodni más irányba :C
  • broman191
    #6057
    Nem rusnya kép az...ilyen rájavítás nélkül. HD videókon sem jobb számottevően...
  • n3whous3
    #6056
    nekem kicsit valósághűbbnek tűnik a GT5 ezek alapján, de csak kicsit, több kép kellene

    hja és ott az a törős-zúzós kocsis játék, most nemtom a nevét, de abban meg a törés... :D
  • broman191
    #6055
    GT5 nem nagy szám a videók alapján...mondhatják hogy eddig x ideig tartott y autót lemodellezni, de most sokkal többet szántak rá...ugyan már...nem nagyon látszik meg. Grafika nem rossz, de kicsit sivár, hangoktól nem dobtam el magam semmilyen téren, még mindig az a gyenge "szintipop réjszing" zene mint sok-sok éve. Na de ennyit errről... -.-
  • Snexi
    #6054
    A 2 kép közül egyértelműen a Grid a szebb,de a GT5-ről elég rusnya kép van