54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • theodor
    #6133
    konzolon nem is lehet moddingolni. Pedig az a lelke a gta nak. Licence-elt gépek nélkül elég tré
  • Dante73
    #6132
    Én meg 4 fölött nem vettem pc-re, mert arra annyi használtan. Különbség? Jaaaa, ugyanannyi.... aham...
  • broman191
    #6131
    Amíg ki nem jön a game pc-re addig ez lesz...de utána is...
  • Csacsi
    #6130
    Normális helyen kell venni, vagy használtan, vagy nem megejelnésnél. GTAIV kivételével minden játékomat 10.000 vagy az alatt vettem.
  • ldavid
    #6129
    nem lehetne egy időre pihentetni a konzol vs. PC témát?
  • mama2
    #6128
  • Csacsi
    #6127
    Xbox360. 60.000 Ft. TV nem fontos, mert simán mehet monitorra, ami gondolom van a gépedhez. Net. évente 12.000(olcsóbban csak 10.000). Ez nálam max 100.000 Ft 3 évre. És élvezhetem akármelyik játékot, anélkül, hogy telepítenem, vagy pöcsölnöm kellene azzal, hogy miért nem indul el, és így minden fut hiba nélkül. Azthiszem megéri.
  • Tomsteel
    #6126
  • kovecses
    #6125
    OK
  • bertino
    #6124
    sosem fogják belátni, hogy a konzol szarabb.

    max PS3 és max a blu-ray player miatt ami megfordulna a fejemben az egész dolog.
  • Neoncsoves
    #6123
    zárójel: 25ből már lehet uj vidkarit is venni; zárójel bezár
  • Neoncsoves
    #6122
    én akkor vennék konzolt ha lennem pénzem 16k -s játékokra (16k!!! ALSÓHATÁR!!!! láttam már 25ért is konzol gamet.)
  • Tomsteel
    #6121
    ha waze, ha azon nem megy el én leszopom magam (elnézést a kifejezésért)
  • Tomsteel
    #6120
    10%-át? ilyen sokra tartod ezt az országot?

    Egyetértek az előttem szólókkal, ÉLJEN A PC, felvetettem a moddolás dolgot a konzolos topikban, majdnem leszedték a fejem :P:P

    Konzolt akkor vennék, ha még a bőröm alatt is pénz lenne, és lenne pénzem mellette egy fullos gépre, és az ilyen GTA 4-es esetekkor jól jönne 6 hónapig :P
  • kovecses
    #6119
    Hát remélem minél hamarabb jön a game PC-re és elmegy majd a gépemen maxon.
  • David2
    #6118
    nem gazdagfiú, mivel gépem gyak 3 éve ugyan az ATI 1800XL 939es dupla magúval
  • mama2
    #6117
    "Jah s amikor rányomtam a gépem a plazma tévére, tudott olyan grafft produkálni, mint a Media Markos parasztvakításos konzol kiállításokon. " Gazdagfiú
  • broman191
    #6116
    GameStar movie - gameplay by ender :D

    Sok újdonságot nem mondanak, de jól el lehet nevetni rajta :D
  • David2
    #6115
    Én azért is vagyok PC párti mivel százszorta univerzálisabb, és még a játékokban az irányítás is jobb. Ráadásul konzolnál nehezebb warezolni, chippeltetés garivesztéssel jár, s a játékok is 15 kilónál kezdődik, ami a magyar átlagbér 10%-t teszi ki, hát nyasgem.
    Mindamellett az is egy fasság, h a konzolok graffja jobb, mivel azokba is PC alkatrészeket raknak bele, s azért olcsóbb, mert a birkákról a 16kilós gamekkel húzzák le a bőrt(mint a nyomtatóknál a patron a drága)
    Jah s amikor rányomtam a gépem a plazma tévére, tudott olyan grafft produkálni, mint a Media Markos parasztvakításos konzol kiállításokon.
  • rotator
    #6114
    Erre utaltam én is.
  • Snexi
    #6113
    Valahogy a konzolosok mindig elfelejtik a hd tv-t beleszámolni amikor összehasonlítják a pc-vel...
  • Neoncsoves
    #6112
    hülyeség hogy a konzol jobb...de ez örök vita lesz. fura, én PCre 3 évente költök max 150ezret és megint jó 3évig. ezellenben: egy konzol kb 2-3 évig megy normálisan... ahhoz még egy nagy TV-t is kell venni hogy élvezhető legyen ami megint nem 2 forint hanem 200-300ezer körül van. monnyuk TV-n nem csak játszani tudsz, de a család neked nem fog azért TVt venni hogy ők ne nézzék mert te játszol... ja meg h XBOX360ra meg PS3ra kell havonta +ban a netért fizetni... kösz nem inkább kihagyom és maradok a PCnél
  • Timbu
    #6111
    A konzol ellen akkor is a legjobb érv a billentyűzet + egér hiánya...
  • broman191
    #6110
    Magyar ember megoldja okosba :D
  • ProGabe #6109
    én is ezt osztottam még régen,aztán utánajártam,és befogtam a pofám :P

    ugyanis arról van szó,hogy a 25 fps filmek esetében elég,hiszen ott az aktuális képkocka tartalmazza a teljes mozgás során fellépett motion blurt.na ez az,ami nincs jelen a játékokban,hiszen minden képkockán,minden elem tökéletesen kirajzolódik.nem véletlenül lett belőve már '96 környékén a 60 fps,mint etalon...
  • JaSoN HuNTeR #6108
    Minek az? Nem azzal megy :D
  • Snexi
    #6107
    Kerülne egy pár millió dollárba a licensz...
  • JaSoN HuNTeR #6106
    Gyerekek átportolom én nektek a GTAIV-et ;) H ne legyen sirás és akkor saját kereskedést nyitok:) xD ötlet de tetszik ;)
  • JaSoN HuNTeR #6105
    na szavazzuk meg:D Me én PC-s vok inkább.De nekem van mindenem.Konzolom is néha utálom :D PC-m az fasza csak nincs rá jó játék^^ :D Mivel kb minden konzolra jön :)
  • rotator
    #6104
    ...ha van a játékban motion blur.
  • n3whous3
    #6103
    Igen, de a szemedet az fogja bántani, ha az 60 hz vagy alatta van. Ha a képfrissítési frekvencia ok és mondjuk 20 FPS a játék, az még tűrhető/jó, 30 meg bőven.
  • rotator
    #6102
    Én nem a képfrissítési frekvenciáról beszéltem.
  • n3whous3
    #6101
    Ugyanis az egy dolog, hogy mondjuk 20 FPS nálad valami, de nem is annyi a képfrissítés. Ennek megfelelően redundancia lép fel a képek között, vagyis úgy látod a 20 FPS-t, hogy közben 100 képkocka megy le 100Hz-en, csak abból némelyik egyezik.. És ez ROHADTUL nem ugyanaz, mint amire te gondolsz.
  • Snexi
    #6100
    TV?Mozi?Az mi az? :D
  • n3whous3
    #6099
    Látom te is otthon vagy bioszból... A képek frissítése 100Hz-en nem fárasztja a szemed pl, de az tök 8, hogy hány FPS a játék. Hja és 30 már nem gond, nemtom esetleg moziba voltál e már életedben, vagy TV-t néztél-e, mert ott 25 képkocka / sec a frissítés általában...
  • rotator
    #6098
    Az, hogy 30 fps-t már folyamatosnak érzékelsz még nem jelenti azt, hogy jót is tesz a szemnek.
  • Snexi
    #6097
    30 folyamatos de nem mindenkinek.Emlékszem régebben a Vegasban örültem ha megvolt a 20fps és az már tök folyamatosnak tünt.Új gépem lett,hozzá szoktam a 40-50fps-hez és már a 35 alatti is zavar.
  • n3whous3
    #6096
    Gondolom a szem fiziológiájában is otthon vagy, tehát vágod azt, hogy milyen képfrissítés mellett lesz szép folyamatos a kép. És hát képzeld 30 már bőven elég, szóval nemtom mit abalyogsz :)
  • Snexi
    #6095
    Legalább akkor ez a boríto lenne ott nem a ps3-as :D
    http://gta-worldmods.planet-multiplayer.de/GTA4/GTAIV_PC_release_new.jpg
  • ToCsEk
    #6094
    n1 elírás, képen ps3 van erre odaírják hogy pc