54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Énvagyokazapád
    #6176
    lenne egy kérdésem!
    IV-ben jobban ki van dolgozva a sérülés modell? úgy értem, pl ha lábon, vagy kézen lövök valakit elkezd sántikálni, vagy fájdalja a kezét? mert az eddigi részekbő megszokodt sérülés: fejlövés: leszakad a fej ; más találat: min 5 lövés, majd meghal. kb ennyi :)
  • KG21
    #6173
    kosaras játék téren is odaveri az EA-t a Take 2. Nem örülnék neki, ha az EA felvásárolná, és megszűnne a 2k sorozat, és a fos live maradna csak. NBA streetek poénosak, de hosszú ideig nem kötik le az embert.
    Jó hogy pont jött a GTA4 és megmentette a Take 2-t a felvásárlástól, az EA meg egye csak a kefét, adjon ki még szarabbnál szarabb NFS részeket, meg ugyanazokat a sportjátékokat fejlesztés nélkül, de ne kúrja el a többi kiadót is, akiknek még van fantáziájuk
  • n3whous3
    #6172
    Azokhoz közöm sincs, nem vagyok még konzolos. Ezeket nem ismerem. Hja és az élethű izzadságon meg grafikán kvól az se volt sokkal nagyobb dolog, mint egy jól kivitelezett kosaras játék...
  • smusher
    #6171
    hé. pl. az ea big alkotása, az nba street sorozat kifejezetten állatmódra qrvajó volt :) szal oké, faszba velük, de az eabiggel kapcs. sztem módosítsd kijelentésed
  • KG21
    #6170
    szerintem ez azzal lett kiküszöbölve, hogy ezúttal jóval távolabb tűnnek elő az autók, az előző GTA-kban egész közel popuppoltak ki a ködből
  • Tomsteel
    #6169
    tényleg szánalmasak ezek a próbálkozások...."szakadék szélén álltunk, de azóta már tettünk egy nagy lépést előre"
  • Tomsteel
    #6168
    szerintem az előbb említett, "üres utca, elfordulok, visszanézek, és már el is ütött egy autó" zavaróbb volt
  • broman191
    #6167
    Jack Thompson megtért :D:D
  • broman191
    #6166
  • broman191
    #6165
    a nagy vitában link luxus volt...
  • n3whous3
    #6164
    jajnemár, ez volt a legundorítóbb "feature" eddig az összes GTA-ban :-|
  • n3whous3
    #6163
    Rohadt tetvek, remélem csődbe megy az EA, egy nagy kalap szar, tönkreteszi a játékipart lassan a sok ötlettelen szarjaival, alig van valami, amit felmutathatnának.
  • KG21
    #6162
    azt megcsinálták, vagy legalábbis annyira sikerült enyhíteni, hogy észrevehetetlen, viszont az még mindig van, hogy 1 féle modellből 4-5 jön egymás után. Pl beülsz egy ritka sportautóba, amit addig alig láttál, utána meg minden sarkon látod szembejönni :/
  • bertino
    #6161
    ha volt már sry.
  • rotator
    #6160
    Engem valamiért sose zavart a tény, hogy nem valódi autómárkák vannak a GTA-kban.
    Erről jut eszembe, remélem, ebben a részben végre sikerült megcsinálni, hogy ha az ember körbeforog, akkor nem tűnnek el meg bukkanak fel mögötte a semmiből az autók.
  • KG21
    #6159
    szerintem nagyon jók az alapmodellek most, eddigi GTA-kban nem tetszettek annyira, bár SA ban már sztem elég jól néztek ki, kerekek is 3D-s felnit kaptak. Viszont valós autókat bepakolgatni, az tényleg nagy plusz a PC verziókban, ezért is jó lenne ha kijönne. Mondjuk addig elvagyok vele a dobozomon :)
  • Tomsteel
    #6157
    ...pc-s változat
  • Tomsteel
    #6156
    ha hihetünk a pletykáknak akkor október közepefele várható
  • n3whous3
    #6155
    nem jelentették

    konzolra meg megjelent már tegnap, nemtom te nézel e netet mostanában? XDDdd
  • DJ Skyline
    #6154
    1. nincs még
    2. csak arra jelent meg, még
    3. nem tudjuk, találgatások vannak, évvége, 1 év múlva
  • skygt90
    #6153
    HI! a játék bevan jelentve PC-re vagy csak konzolra fog megjelenni ? ha bejelentették pcre mikor jelenik meg ?
  • Pepsi Twist
    #6152
    lol el lett küldve a banamákra szegény 1 hétre :D noobie
  • Ryper
    #6151
    Hát azért, a játék nem kicsit kemény...

    Van amikor felhúz pár küldetés, de attól még jó;) (sok a pozitív, kevés a negatív)
  • ldavid
    #6150
    Celebek, buli, vérontás @ thesource.hu
  • Snexi
    #6149
    Mit kell itt nézni?Hogy minden a gta-ról szól most? :D
  • mama2
    #6148
  • broman191
    #6147
    nem is figyeltem :D:D
  • Tomsteel
    #6146
    kettő között jól mutat a "PC-s játékoknak leáldozott" topik
  • broman191
    #6145
    hmmm :)

  • Tomsteel
    #6144
    én is így látom...


    Skyline: GTA 4 konzolos topik
  • broman191
    #6143
    Megoldják itt is...eddig is írtak annyi új törésmodellt/színpalettát/... autónként, most sem lesz vele gond. :)
  • Csacsi
    #6142
    Te a jövőben jártál? :D
  • theodor
    #6141
    Tény, hogy nagyon xép de mint ahogy a többi GTA nak ennek is nagy hátránya az ismeretlen, elméből kipattant autó formák, márkák... Szval azt nemtudom, hogy, h oldják majd meg a modding lehetőséget, ugyanis nemigazán lesz lehetséges ilyen modelleket csinálni. A törésmodell, az ablak sérülése meg ilyenek.. Ezeket nehéz megcsinálni mondjuk úgy hogy egy BMW M3 legyen hhelyette és képes legyen is úgy törni meg mozogni.. Eddig pedig megoldották de könnyű volt mivel nem is tört a jármű csak hullott darbjaira szét fokozatosan a sok script miatt..
  • Istencsászár
    #6140
    Láttad?:D
  • DJ Skyline
    #6139
    melyik topikban pontosan? ^^
  • Tomsteel
    #6138
    ezt mondtam én is a konzolos topikban, szerencsére élve megúsztam :P
  • broman191
    #6137
    Na ja, egy idő után kell az a modding :)))
  • Pepsi Twist
    #6136
    nem tom sztem 22 colos monitoron 1600x1200-as full HIGH felbontáson sztem szebb a GTA IV mint konzolon már nemazér... (láttam...)
  • Attila8805
    #6135
  • csoola
    #6134
    meg ö szol be akinek apa-anya megvesz mindent... de most nem szolok be mert csak felbaszom magam rajta, igyis ideges vagyok