54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Doog
    #6339
    Ok részemről nincs harag, nem is volt. (:
  • n3whous3
    #6338
    Jah, a fizikáért meg ha itt tartunk, asszem pont a Havok felel.
  • Magiszter
    #6337
    Ott van a smile a végén. Nem kell harapni :-)
  • Magiszter
    #6336
    Most olvasom a FAQ-ot:
    "A fizikáért pedig a NaturalMotion euphoria motorja felelős, mely dinamikus animációt állít elő."

    Már nem azért de az Euphoria az csak dinamikus karakteranimációt hoz létre. Nem pedig egy Havok, vagy PhysiX fizikai motor, csupán egy olyan programhalmaz ami on-the-fly hozza létre a karakter-mozgásokat, a környezeti behatások alapján.
    Nem kötekedés csak feltűnt a dolog.
  • Doog
    #6335
    Biztos nem mondanám azt. Nem kell hülyének nézni. Ok ?
  • Magiszter
    #6334
    Szerintem ha neki kínálnának egy félfa mentes A4-es lapért, ami ott van a kezében, 200 ezer forintot, nem mondaná hogy "Á nem köszönöm, nekem elég az a 10 forint / lap." :)
    Kérdés: Ha kibelezek egy XBoxot, berakom egy PC házába, akkor annak mi lesz a neve? X-PC? :D Kiküldöm nagyanyám 30 éves Videoton TV-jére és én leszek a falu legkeményebb játékosa... :-D (szorri fór det)
  • Kandurex
    #6333
    mégis 2x annyi ment el rá, mint a warezmentes PS3 -ra :/
  • n3whous3
    #6332
    Nem kell félteni a boxosokat sem ebből a szempontból :)
  • Doog
    #6331
    "kolostorban" ---> Ez jó! XD Amúgy nem...
    Félnek a sok wareztől biztos.
  • n3whous3
    #6330
    Persze, az ember arról ismert, hogy nem használja ki a helyzetet, ha adott, hogy pénzt keressen. Te hol élsz? Kolostorban? :)
  • Doog
    #6329
    Lehet elég nekik annyi pénz amennyit beszereztek csak a konzolos verzióval...
  • Magiszter
    #6328
    A lesz PC nem lesz PC dolog szerintem már ott eldőlt hogy a konzolos eladások láttán a készítők maguk alá élveztek örömükben. Innentől kezdve pedig a világ legnagyobb hülyesége lenne nem meglovagolni PC-n is ezt a sikert (a pénz beszél mondás sem véletlen.). Így én biztosra veszem hogy meg fog jelenni. De persze majd kiderül hogy mennyire követik a józan észt és a logikát.
  • ProGabe #6327
    újra ott tart a topik,ahol zárás előtt

    mi lenne,ha nyitva maradna,de ha nincs mit,egyszerűen csak nem írnátok bele!lesüllyed,lesüllyed... who cares!? ott van a fav-ban úgyis :)

    [na most adtam a szarnak egy pofont]
  • gumikacsa
    #6322
    OFF
    Hehe, bulvárlapot a feleségem olvas, pedig mondom neki, hogy hülyeség. A politika nagyon nem érdekel, így is van elég bajom, nem idegesítem magam még azzal is.
    Azzal hogy tévedtek, még nem lett volna baj, azért is írtam nekik, hogy azt a játékot nemaz a cég fejleszti, és nem annak a folytatása, amit írtak. A gond azzal volt, ahogy lereagálták a dolgokat.
    Na de asszem, enyit a témáról, mert még a végén kapunk...
    ON

  • Dante73
    #6321
    Azt azért jó volna tudni, milyen megállapodás van a háttérben, mire szól a konzol-exkluzivitás, és meddig tart... Csak sajnos, ez nem közérdekü adat, hanem magánszerződés.
    Én azért kiváncsi volnék...
  • n3whous3
    #6320
    Hát akkor bye, nem kell itt lenni.
  • FZoleee
    #6319
    Köszönjük Emese!!! :D
  • BiG G
    #6318
    Fölöslegesen jöttél be ide.
  • Ragnar360
    #6317
    Fölöslegesen lett megnyitva a topik.
  • Dante73
    #6316
    PÜ ment.
    Az esetet pedig csak példának hoztam fel. A nyilvánvaló hasonlóságok melett, természetesen tisztában vagyok a nem jelentéktelen eltérésekkel is.
    De mint írtad, ez nem politikai fórum, úgyhogy vissza a témához!
  • Zóanagyvarázsló
    #6315
    Nagyon OFF:

    Olvastál olyat, hogy 8 éve pont ugyanez volt?

    Tévedsz. Először is nem 8 éve volt, amire gondolsz, másodszor egyáltalán nem ugyanez volt.

    Ha reagálni kívánsz, kérlek PÜ-ben tedd, ebben a topikban (sem) kívánom folytatni a témát, bővebb kifejtés pedig már csak azért sem indokolt, mert a téma itteni kerülendőségét figyelembe véve magad sem tettél így.
  • Kandurex
    #6314
    Egyszerűen a gémszár, azt mondja, írja, amit hallanai akartok. Ebből a szempontból elsőosztályú média, ...viszont, mint sajtó nem válik előnyére. Sajnos blikk szintre sikerült leszállítani az egykor szebb, mert ugyan patinás soha nem volt, nevet...
  • Dante73
    #6313
    Helyesírásról nekem beszélhetsz....
    Ma már mindent fenntartással kell fogadni. Lassan a tényeket is....
  • Dante73
    #6312
    Hoz_Hun!
    Szerintem, ez úgy müködik, hogy kiszivárogtatnak. M$ és $ony fizetett egy rakás pénzt, hogy konzolra jöjjön ki a cucc. TDU-nál pl még az addonok is exkluzívak voltak, M$ még azt is megvette! Gondolhatod, hogy azért is fizettek, hogy a bejelentés minél késöbb legyen esedékes. Addig is viszik a konzolt, mint a cukrot, azok, akik nem tudnak várni... Viszont jóindulatuan azért súghatnak az R*-es arcok.... Mert, ezt az október-novemberi megjelenést nem csak a magyar lapokban látni!

    Gumkacsa!
    Akkor bulvárlapot ne nagyon vegyél, politikai ujságokat meg pláne....
    Magyar mentalitás, hogy a tévedéseinkhez, csusztatásokhoz, ne adj'Isten, nyilvánvaló hazugságokhoz úgy ragaszkodunk, mintha az életünk függne tőle...
    Csak figyeld egy picit a politikai ujságírást! Nemcsak az a lényeg, hogy hazudnak, csusztatnak mindkét oldalon folyamatosan, hanem hogy nem értenek hozzá! Most tele vannak a lapok azzal, hogy kisebbségi kormányzás, és nem fog menni... (szerintem se, de ez mellékes) Olvastál olyat, hogy 8 éve pont ugyanez volt? Mert ugyanez volt.... Pedig szembesiteni kellene vele azokat, akik szerint lehetetlen a dolog.... Csak ez nem hír, nem adják le. Nem az ujságírás, és a tények, hanem a példányszám számít.
    Most úgy őszintén, mi közöm hozzá, hogy ki tudja hol, egy részeg fazon beesett a vécé mőgé, és a tüzoltóknak kelett kiszabadítani? Múlt héten ezzel volt tele a híradó... Valami szánalom, ami a médiában van...
    Hozzáértés=0
    Tolerancia=0
    És máris a béka segge alatt az ország.... Hihetetlen a média felelőssége a dologban.
    Na mindegy, ez nagyon erössen OFF,
    ON!
  • Zóanagyvarázsló
    #6311
    Ha R* bejelenti, hogy jön októberben, aztán csúsztatják, akkor tévedés.

    Miért lenne az? Ha a hír egy bejelentésről szól, akkor az teljesen tárgyszerű, az más kérdés, hogy a kaidó esetleg csúsztathat. Azt ugyan nem tudhatom, hogy ezúttal éppen tudnak-e valamit, de az október netszerte midnenhol, mitn pletyka, szerintem hiba a Gamestarnak kvázi tényként emlegetnie azt, amit szinte mindenhol erős fenntartásokkal kezelnek.

    Mellesleg én csak ritkán látom az offline lapjokat, az online-ra is csak véleltenül vetődöm, de olyan szintű cím- és cikklopásokba, helyesírási hibákba és tárgyi tévedésekbe szoktam belefutni iylenkore (a hozzászólásokat nyilván kerülni kell, ahhoz képest még az SG is az MTA fóruma...), hogy bizony nem mernék pénzt szánni rá az újságosnál.
  • gumikacsa
    #6310
    "...nem igazán futottam még bele hamis hírbe, max tévedésbe."

    Én pont a sok "tévedés" miatt nem veszem a lapot már. +még egyszer elég rendesen elírtak valamit, és írtam 1 emilt, hogy tévesztettek, és még nekik állt feljebb....
  • offkorz
    #6309
    én pc-n adok még egy sanszot a játéknak,nállam konzolon elbukott,sokminden miatt is.sajnálom egyéni vélemény.3x játszottam vele,elég is volt nemérzem még csak azt se hogy kipörgtném gyorsan. :-|
    valami hiányzik...
  • Hoz_Hun
    #6308
    Egyetértek. Csak így nekem az jön le hogy mivel az R* nem jelentette be, így GS hamis hír bűnében vétkes és nem tévedésben.
  • Dante73
    #6307
    Ha R* bejelenti, hogy jön októberben, aztán csúsztatják, akkor tévedés.
    Ha bejelentik, hogy nem jön, vagy jövőre jön, (mondjuk szeptember után jelentik be, tehát nincs semmi jele annak, hogy ez belső infó volt) akkor hamis a hír. De mint mondtam ezzel az esettel nem futottam össze. (bár ebbe belejátszhat, hogy elég kevés játék van, amire várok. Amire nem várok, azt meg nem figyelem.... De élek az ártatlanság vélelmével.)
  • Hoz_Hun
    #6306
    "...nem igazán futottam még bele hamis hírbe, max tévedésbe."
    Ha nem jelenik meg október-novemberben akkor az most mejik: hamis hír vagy tévedés?
  • Dante73
    #6305
    Szerintem felesleges a vita jön-nem jön témakörben...
    1; Eddig, ha nem jött egy GTA rész PC-re, akkor kerek-perec kijelentették, R*-ék, hogy ne is álmodjunk róla. (Liberty City Stories, pl) Ha nem volt kijelentés, jött. Most nem volt kijelentés.
    2, A GameStar játékosoknak szóló ujság. Időnként "összefutnak a szerkeszteők" bizonyos emberkékkel. Tehát az általuk ígért október-novemberi megjelenés, akár igaz is lehet. És az is a pakliban van, hogy az utóbbi két évben veszem az ujságot, és nem igazán futottam még bele hamis hírbe, max tévedésbe. Sok értelme nem is lenne, ugyanis attól nem adnak el egyel több ujságot sem, hogy azt írják, jön valami közben pedig nem jön. Viszont olvasót veszíthetnek vele....

    Tehát, nagyon nagy valószinüséggel jön a game. És nyugodtan bízhatunk abban, hogy még az idén mi is tolhatjuk.
  • Pepsi Twist
    #6304
    én gamestarnak még sosem hittem el amit írt :D és bejött :D
  • DarkSector
    #6303
    Nem tudom, annyira nem szoktam gamestar-t figyelgetni, csak erre emlékszem.
  • Snexi
    #6302
    Na aztán amit a Gamestar ír az biztos úgy van.Amelyik játék nincs pc-re de nincs is megcáfolva rá annak odaírják hogy majd egyszer biztosan jön a pc-s verzió.Ha meg tényleg jön akkor mindenki elvan ájúlva hogy a GS megmondta előre pedig 10-böl 1x jön be amit mondanak
  • BIZ0906
    #6301
  • Istencsászár
    #6300
    Lehet, de feladatok nincsenek vele.
  • Tomsteel
    #6299
    ha alapul vesszük a Crysis esetét, és belegondolunk, hogy mikor elindítod a játékot, az intoban az Intel és Nvidia cég prociját ajánlják a játékhoz, milyen óriási összeget fizettek csupán azért, hogy ott ne egy AMD / ATi logó díszelegjen, és ez még csak a felszíne a dolognak.
  • KG21
    #6298
    nem lehet benne, linerunnerhez nem lehet trailert csatlakoztatni sajnos
  • Tomsteel
    #6297
    az se mellékes, hogy a hardwergyártók mekkora összeggel támogatják a játék PC-s adoptációját, köztudott, hogy egy ilyen sokak által várt játékban óriási pénzek rejlenek, hülyék lennének kihagyni ezt a lehetőséget(mindegyik fél), főleg a konzolos eladási statisztikák alapján !
  • Kit--Kat
    #6296
    nemmondod, hogy te 25-30 között vagy.....