54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • rayx
    #6379
    Én már végig vittem a Gta IV-t, nagyon jó volt. Ma reggel kezdtem el új-ból.
  • Tomsteel
    #6378
    remélem, hogy a későbbiekben felfigyelnek rá a fejlesztők.
  • Tomsteel
    #6377
    nagyon sokat dob rajta az biztos !
  • Magiszter
    #6376
    Tegnap megnéztem egy home-made videót a gta4-ből. Az az euphoria dolog nagyon jól mutat benne. Ahogy a robbanástól elrepül a manus, majd ha nem halt bele akkor feltápászkodik a földről. Meg ahogy a részeg botladozik végig az úton... nagyon hangulatos. :-)
  • n3whous3
    #6375
    Jó, hát láttam már vagy ezerszer ezt a képet, de a mértékek nem voltak számomra ismeretesek.
  • n3whous3
    #6374
    Király (Y)
  • rotator
    #6373
    Pedig az mekkora feeling volt az SA-ban! =)
  • BiG G
    #6372
    Konzolos kollegák elmondása alapján egy-egy sziget akkora mint komplett városok voltak az előző részben. Tehát végre rendesen város-szerűen ki van dolgozva.
  • Pepsi Twist
    #6371
    naggyából akkora mint az SA csak itt nincs ilyen hogy külváros meg falu meg tanya meg farmer :D
  • Istencsászár
    #6370
  • n3whous3
    #6369
    Szóval mekkora a játéktér a gaméban? Egyik haver valami olyasmit mondott, hogy még az SA-nal is nagyobb kiterjedésre?
  • Kit--Kat
    #6368
  • n3whous3
    #6367
    Na akkor nekem van egy felvetésem, bár már volt eddig is.

    1. Még 1x senki ne fejtse ki, hogy miért lesz, vagy miért nem
    2. bármilyen beszólást valami nem regulár topiklátogatótól (lesz-e, nem lesz-e) vegyétek levegőnek és ne válaszoljatok rá.

    Htx
  • Magiszter
    #6366
    Én még mindig azt mondom hogy ki fog jönni. Hogy mikor? Amikor nem jönnek ki nagy címek vele együtt. Tehát.... foggalmam sincs. Én úgy saccolom hogy még idén év vége fele. Bár nem tudom hogy mikor mi jelenik meg, csak azt figyelem amit várok. Biztosat csak a R* tud mondani, de mivel nem szoktam összefutni velük az utcán....
  • Pepsi Twist
    #6365
    te télleg ekkora baromarc vagy?
  • ldavid
    #6364
    amikor írtam nekem is furcsa volt kicsit a fizika, de mivel sok helyen írták (és még most is írják), gondoltam biztos igaz.. :)
    javítva
  • Attila8805
    #6363
    Szinte csak azon veszekedtek hogy megjelenik-e vagy nem,ennek sok értelme nincs.
  • bertino
    #6362
    itt nem azzal van a probléma, hogy lenne mit szépíteni, hanem

    a.több idő kéne a programozására
    b.(valószínűbb) konzol ereje nem igazán bírná normálisan futtatni... ?
  • berczely
    #6361
    Nah jó azért nem kell elájulni!Nem olyan szép az!textúrák se hűde magas felbontásúak, lenne mit szépíteni!
    De a GTA soha nem a grafról volt híres szal én a játékélénnyel kivok békülve mert jó volt fuikázni a bárosban meg ilyenek szaljóaz csak mégse!
  • Tomsteel
    #6360
    szerintem is jó, hogy nyitva van, csak ne zúzzuk szét.
  • Tomsteel
    #6359
    ne értetlenkedj már, ott van olvashatóan a bannerban, hogy PC-re még nincs bejelentve!

  • Darukezelő
    #6358
    #6317
    Fölöslegesen lett megnyitva a topik.

    #6356
    Szerintem kár volt nyitni a topikot.

    Ok, miben zavar ez titeket?
  • Istencsászár
    #6357
    Szebb? inkább azon reménykedj hogy ezt a grafikát elvigye a géped maxon, mert SEMMIT sem láttál belőle, millio olyan effekt és hatás, időjárás, napszak stb van benne amitől leesik az állad... Szebb? eh.... :)
  • Attila8805
    #6356
    Szerintem kár volt nyitni a topikot.
  • broman191
    #6355
  • mademan
    #6354
    Ki fog jönni vagy nem?
    Ha kijön akkor mikorra várható?:D
  • berczely
    #6353
    Igazad lehet...de akk is fura!
    PC-n remélem szebb lessz!
  • bertino
    #6352
    az a logika bammeg...
  • DJ Skyline
    #6351
    pont akkor! nem tudjuk, találgatni lehet, sokra nem megyünk vele
  • Istencsászár
    #6350
    Mindenkinek ez az első reakciója, nem csúsnya csak nagyon elüt azoktól a grafikáktól amivel nap mint nap játszottál. A bokor az nem sárga, csak tudod vannak napszakok és ilyenkor minden megvilágítása változik.
  • mademan
    #6349
    És ha kijön mikor?
  • mademan
    #6348
    Mit életem? xD
  • Dante73
    #6347
    Persze hogy kijön pc-re!
    Vagy nem...
  • broman191
    #6346
    Banner?
  • mademan
    #6345
    Aha!
  • bertino
    #6344
    mégis honnan kéne tudnunk biztosan ? :DDD
  • mademan
    #6343
    Szasztok
    Akkor kijön PC-re ez a játék vagy nem?
  • Kandurex
    #6342
    az első órában nekem is ez volt a véleményem, aztán szépen megváltozott amikor belekezdtem a mainstory -ba,...szóval ez a reakció természetes
  • DJ Skyline
    #6341
    én régen vettem mert nem volt netem, de szerintem internet mellett manapság már felesleges ilyesmi újságokat venni.
  • berczely
    #6340
    Na emberek...
    Voltam a Médiában és Xboxon kipróbáltam a játékot és....iszonyat csúnya sztem!!!!!Tiszta rece minden, HDR dúrvább mint a DiRT-ben majdmeg vakultam néha...fizika,autóvezetés nem rossz,de a graffal nem vok kibékülve!Bokron mentem keresztül éshát...a bokor hányadéksárga volt teljesen és keresztbe rakott ágakkal igen dúrva volt!Jobbra számítottam...vagy csak a box grafikálya ilyen sz*r?