54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • broman191
    #6419
    Ööö "Segítség"? ...
  • Attila8805
    #6418
    Érdekes de lehet fake is.
  • Ragnar360
    #6417
    Most kaptam 1ik staff barátomtól egy igen érdekes videólinket...
    Nagyon figyeljetek 30 másodperc környékén, hogy mit mond egy civil csaj(molotov koktél elhajintása után) ,a vidibe persze (hangot adjatok rá)



    DURVA MI ?:DDDD

    Itt pedig a vidi linkje külön:
    http://www.youtube.com/watch?v=HbPqJuSofn0
  • broman191
    #6416
    Így nyáron biztos nem égnének bele a hardverek...
  • Snexi
    #6415
    Értelem az megvan
  • Pepsi Twist
    #6414
    lol
  • ldavid
    #6413
    valaki PC-t épített a Special Edition-ös fémdobozba




  • Pepsi Twist
    #6412
    sztem túl gyorsan kel fel :D
  • Nohab
    #6411
    Ha megfigyelitek még a másik csávóban is próbál kapaszkodni :D
  • JaSoN HuNTeR #6410
    EZ MEKKORA MÁR XD
  • broman191
    #6409
  • broman191
    #6408
    Yves La Rock - Rise Up

    Szerintem remix, mert az eredeti mintha nem pont ilyen lenne. :)
  • Nohab
    #6407
    Ilyen ha részeg vagy :D
  • Máté94
    #6406
    Nem tudjátok a szám címét?:)
  • broman191
    #6405
    Úszós vidi
  • broman191
    #6404
    Persze hogy tud. :)
  • Snexi
    #6403
    Tud
  • BIZ0906
    #6402
    Sehol nem láttam még úszást, tud egyáltalán?
  • broman191
    #6401
    Én azon tátottam a számat amikor a helikopterrel darál, a rotorlapátok leesnek, de nem robban fel a gép mint az előző részekben. Aztán azon hogy letörik az egész farok, ennek tetejében még a külső is deformálódik mint más jármünél... :)))
  • Tomsteel
    #6400
    jézusom...az a helikopteres sövényvágás az brutális.

    Euphoria....minden értelemben
  • SötétBarom
    #6399
    Eddig ez a legmegyőzőbb video =)
  • broman191
    #6398
    Egy kis hangulatfokozó - avagy hány féle módon követhetünk el öngyilkosságot :D
  • broman191
    #6397
    Már imádom :D
  • DJ Skyline
    #6396
    én most a The Journey adóra álltam rá. jó kis pihis zenék mennek ott :D
  • Kandurex
    #6395
    Vladivostok FM

    hihetetlen jó rádió, imádni fogjátok!
  • broman191
    #6394
    Pár hete azt hallgatom ^^ Az orosz és a rap rádió nagyon bejött :)
  • n3whous3
    #6393
    Valaki tud videót egy ilyen kapaszkodásból lepattanásról? :DDD
  • DJ Skyline
    #6392
    ide is beírom már ezt, ha már a konzolos topikba beírtam
  • ProGabe #6391
    értettem a kérdést,szerintem az első mondatomban sikerült is megválaszolnom :) csak pluszba írtam,hogy ezt is az euphoria kezeli,igaz nem írtam:azt is,hogy kapaszkodjon-e,vagy sem.persze nem csak annyiból áll,hogy véletlenszerűen eldönti,hanem mérlegel a karakter.Force Unleashed-ben pl ha felemel a zsedáj egy embert,akkor az azért kapaszkodik valamibe,hogy ne tudja magasabbra emelni.ehhez hozzájön az,hogy egy másik ember elkaphatja és megpróbálhatja visszahúzni!persze ezek is benne vannak a GTA IV-ben,csak itt ugye nem lehet embereket lebegtetni :)
  • ldavid
    #6390
    felkerült az összes rádió a hivatalos oldalra, tracklist-el együtt
  • Hoz_Hun
    #6389
    Ezt hozta a helyzet úgy értendő, hogy nem így kellet volna történnie, vagy nem feltétlenül így. Ha kikapsz valakit a kocsiból különbözőképp reagálnak, van aki elfut, van aki viszont megpróbál kikapni téged a kocsiból (ritkán de akár rád is lőhetnek), de igen van olyan marha aki rákapaszkodik a kocsira. Tényleg nagyon jól megvan csinálva. Veled is előfordulhat hogy rágyorsít a csávó te meg kapaszkodsz a kocsiba, érdemes hamar elengedni mert csunya vége lesz.
  • broman191
    #6388
    Nekem átjött :O:O
  • Magiszter
    #6387
    Ez engem is érdekelne. Mert az euphoria a helyzet és a lehetőségekhez mérten számolja hogy most kapaszkodik, vagy nem (mármint hogy van miben kapaszkodnia vagy nincs, mint a valóságban).
  • n3whous3
    #6386
    Azt vágom,. hogy az Euphoria generálja az animációt, de az volt a kérdés, hogy minden esetben belekapaszkodott a csávesz a kocsiba ennél a küldinél, vagy "ezt hozta a helyzet"? Nem ugyanaz :)
  • ProGabe #6385
    dehogy szkript!euphoria egyik fjúcsöre az,hogy ezt lekezelje.mármint a kapaszkodást!
    pl megnéztük milyen Niko részegen.az elején nagyon durván flessel,imbolyog,fókuszálatlan a kép,emberünk tántorog,alig tud menni.ok.nézzük meg ilyenkor hogy lop kocsit!jön is egy áldozat a kereszteződésből kifordulva,tehát elég lassan.Nikot sikerült valahogy arra terelni,gomb megnyom.persze rohadt későn reagált,és persze rosszul,mert csak nekiposszant az autónak,és most jön a lényeg:ahelyett,hogy elesett volna az ütközéstől,teljesen valóságosan (!) megkapaszkodott a szép lassan vánszorgó kocsiban!pontosabban csak a csomagtartóban,de a lényeg,hogy talpon maradt!

    olyan is volt,hogy motorral ment haver,kicsúszott egy kanyarban,"dobbantott" egyet egy elég nagy bukkanón,elkezdett szaltózni motorral együtt,és pont úgy érkezett meg a szemközti lépcsőre,hogy Niko feje +90 fokban ráhajlott a testére,persze rajta a motorral :) ergo gerinctörés.váltott is egyből fekete-fehérbe a kép...
  • n3whous3
    #6384
    :O Az a nyitott ajtós... és nem volt szkriptelve? Mármint az, hogy mindenféleképp belekapaszkodik? Mert akkor awesome x)
  • rayx
    #6383
    Az tényleg nagyon durva amikor ott lognak az ajtonál és te pedig nyomod a gázt. De nekem az tetszik a legg jobban amikor ülnek az autoban és szél védön keresztül fejbe lövöd, és akkor meg a fejével nyomja a dudát.
  • ProGabe #6382
    haver ps3-ján kipróbáltam,egyik legjobb jelenet:

    el kellett lopni egy kocsit,2 fószer őrizte,és mire odaértem már volt egy csillagom,ráadásul pont volt ott egy gyalogos rendőr.mondom no problemo.egyik csávót lelőttem,beugrottam a kocsiba.hopp,3 csillag!a másik emberke fogta magát,és megkapaszkodott a bal ajtóba (üveg már kitörve), de úgy,hogy Y-ban fordultam meg,és mikor már megindultam előre,tehát volt egy kis sebessége a kocsinak.elég rendesen kapaszkodott,mindaddig,amíg a szemből jövő rendőrkocsi telibe nem kapta :)

    ez így leírva semmi,de látva eszméletlenül durva volt!kicsit kilengett szegényem,így a rendőrnek brutálmód sikerült elkapni :)

    singleben nem nagyon toltuk,inkább multiban,hiszen ott nyitott az egész város.HIHETETLEN!minden el lett már mondva máshol,még annyit teszek hozzá,hogy kb meg kellett csipnem magam 5 perc után,mert ilyet még életemben nem láttam!úgy éreztem magam,mintha valami filmben lennék,amiben valamilyen renderelt videot futtatnak a TV-n,miközben a színészek eljátszák,hogy csak egy játék :)

    na ez elég kusza írás lett...
  • BiG G
    #6381
    Tökjó neked hogy máris új-ból kezdted.
  • n3whous3
    #6380
    Az is mekkora raj, amikor magas helyről esik le a manus. Láttam 1-2 jó videót.