54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • kifli
    #6459
    Ja igen az se lenne rossz ha egy robbanásnál szakadnának a végtagok mert robbanásnál tényleg műanyag a dolog!! Ha már ennyire élethűre akarták...

    A kamera miatt meg nem kell aggódni pc-re majd úgyis jön majd a camera hack :)
  • kifli
    #6458
    Cs-be is nagyjából ilyen a rongybaba effekt miután már meghalt az ember :)
    Szerintem amég él addig nem így kéne mozognia...
  • Synit HUN
    #6457
    A kamera sztem kicsit szopó, de meg lehet szokni. Ha autóban ülsz akkor is az ember van középen, tehát az autó bal oldalát látod jobban. De tökre nem fog érdekelni ha már játszol :D Kárpótol az élmény.
  • Istencsászár
    #6456
    A kamera tökéletes, semmi baj vele... nem a videók alapján kell megszakérteni, a grafika meg minden csak nem mű...
  • Minstrel
    #6455
    elég hülyén van a kamera megoldva vezetésnél külső nézetből. én pl. nem szoktam meg pár óra után, úgyhogy inkább a motorházas nézetben vezettem, ott sokkal jobban lehet érzékelni a távolságot meg azt, hogy mikor kell fékezni
  • Dante73
    #6454
    Nem játszottam még vele, ezért is írtam, hogy a videók alapján. Ki tudja, lehet, hogy tetszeni fog, ha a játékot látni fogom, "élőben"... Mindenesetre egyenlőre nekem kissé müanyag hatásu az egész, túl élethü akar lenni, az erős tulzásig, legalábbis, az én szememnek Dehát ugye izlések, és pofonok...
    Azért egy kérdés; Azt látni, hogy a kamera vezetésnél pont ugyanott van, ahol sa-ban. Ennél sem lehet átálitani? mert azt nekem nem sikerült megszokni....
  • rayx
    #6453
    Huh, tényleg szép munka nagyon élethü.
  • Minstrel
    #6452
    szép munka
  • Ragnar360
    #6451
    Totti totti...nem nked való akkor :S

    szerk.: amugy igen azt kiabálja a csaj, hogy "segítség"
  • Istencsászár
    #6450
    Látvánnyal semmi baj, a fizika is nagyon jó, sőt kiváló.. a stunt videókból meg nem kell kiindulni én ilyen repüléseket 23 óra játék alatt 2szer ha csináltam... ha direkt nem csinálod akkor nem tudsz ilyeneket repülni esni...

    Lájvon letölthető tartalmak lesznek, uj helyszínekkel, kocsikkal, fegyverekkel, küldetésekkel vagyis komplett kis kiegészítő csomagok...
  • Synit HUN
    #6449
    Éppen hogy ezzel lett reálisabb. Nemtom játszottál-e vele, én dobozon kipróbáltam. A életszerűséggel nehezítették meg a játékot. Ütközéskor is sérülsz végre és egy balesetben meg lehet halni. És a rongybaba: végre nem fekvőhelyzetben repkednek az emberek gázolás után. És rengeteg dolgot sorolhatnék még, de nem :)
  • Magiszter
    #6448
    Megnéztem az öngyilkos meg a részeges videókat. Ez a játék úgy ahogy van nagyon dúrva. Miután megjelent PC-re ezzel is hetekig fogok szórakozni, mindenféle küldetés nélkül, mint az eddigi részekkel. Nem semmi játékot hoztak össze a készítők. Az Euphoria nagyon jó választás volt!
  • KG21
    #6447
    ha nagyon nagyot repül az ember, vagy úgy csapódik vhová, akkor biza nem kel föl utána. Kukacoskodás ebbe is belekötni, ez a legjobb rész a játékban, eddig nagyon béna fizika volt az emberekre
  • bertino
    #6446
    -.-

    majd legközelebb...
  • Tomsteel
    #6445
    Teljesen valósághű a rongybaba minden elemében (euphoria nevezetű advanced ragdoll). Ha nem vagy bekötve bizony repülsz előre, az meg, hogy feláll és leporolja magát nyílván a készítők akarták így, hogy látványos legyen, mégse járjon következményekkel.
  • Dante73
    #6444
    Mostanában elég sokat unatkozom, nincs semmi jó játék a piacon. Gondolkoztam az SA telepítésén, de hiába full magyar immár, (mikor végigtoltam, nem volt az) hiába szedtem le hozzá hi-res texturákat, valahogy mégsem tudom rávenni magam a telepítésére... Szerintem, valahogy így értette az, aki szerint unalmas.
    A másik, hogy tudtommal, dobozra lesznek cuccok a GTA4-hez, Live!-on keresztül, gondolom, jó pénzért...

    Viszont, az igazat megvallva, (kövezzetek meg nyugodtan) nekem ez a "rongybaba effekt" nagyon nem jön be... Az eddig látott gameplay videók alapján iszonyatosan eltulzott. Mi az, hogy kirepül a sofőr? Viszi magával a kormányt, vagy hogy? Meg repül 30 métert, feláll, leporolja magát, és továbbmegy... Ugyanmár! Tudom, egy GTA-ban nem kell a valóságot keresni, de azért vannak dolgok, amik már kiverik a biztosítékot. Egyébként, látványos, meg minden, de valahogy... müanyag...
  • Synit HUN
    #6443
  • Attila8805
    #6442
    Az irígység szól belőled:D
  • Istencsászár
    #6441
    Unalmas ahogy az összes GTA... a mod meg a gány nem segít rajta, csak egy jó érv a felesleges pécés pénzkidobásokra.
  • Nathan66
    #6440
    ez az ami miatt a pc-s verzió egy fényévvel távolabb lesz a konzolostól. max letesztelésképp próbálnám ki a konzolos verziót...
  • DJ Skyline
    #6439
    "csak aztán jön a modding... -.-"
  • Tomsteel
    #6438
  • bertino
    #6437
    ennyit a konzolról akkor... :DDDDDDDDDDDDd
    persze PCn is meg fogja nagyrészt az emberek többsége unni egy idő után.

    csak aztán jön a modding... -.-
  • Hymtozis
    #6436
    Ha nyerünk, akkor veled vagyok! (Meg pénzem sincs konzolra, gépből meg már régóta új kell.)
    [Bár bevallom, játszottam már GTAIV-vel, van egy áruló barátom. Nem bírta ki, vett egy Xbox-ot, meg egy GTAIV-t, de már unja...]
  • drot
    #6435
    én már régóta akartam egy konzol és most itt volt az ösztönzés és vettem a gta 4 es kiadást rohadt jóó de a pc-t akkorsem pótólja:)
  • broman191
    #6434
    Pedig nehéz ellenállni...

  • n3whous3
    #6433
    ^^
  • Pepsi Twist
    #6432
    jaja mi konzol ellenesek fogunk nyerni higgyetek nekem (bár érzem a zavart a PC-ben)

  • broman191
    #6431
    Nekem sincs testvér, de ne sírjunk, dont wörry bí hepi jön pcre is ^^
  • n3whous3
    #6430
    Sajnos nem a hangulatot, hanem a szomorúságot fokozza, hogy nincs konzolom
  • n3whous3
    #6429
    (Y)
  • broman191
    #6428
    New See :)
  • n3whous3
    #6427
    jaaah x)
  • n3whous3
    #6426
    Én nem tudom kivenni, légyszi írd már be mi volt az.
  • Cat 02 #6425
    Get See ?
  • broman191
    #6424
    Kitudja...vannak érdekesen hallatszó idegen szókapcsolatok...
  • elitehun
    #6423
    sztem fake
  • greg benz
    #6422
    Kedves játék ez a GTA,ezért szeressük
  • LeslieD
    #6421
    Ja télleg! most kivettem
  • LeslieD
    #6420
    Nem hallom ettől a barom zenétől!!! Mit mond?