54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Colton
    #6499
    HI ALL!

    Ezt MIdnenki Nézze meg!

    http://www.citydisc.ch/games/detail.cfm?lang=d§ion=pc&art_nr=9483014
  • Magiszter
    #6498
    Nem egy Nobel-díjas fizikus a csávó az egyszer biztos.
  • BiG G
    #6497
    istenem az a gyerek olyan szinten visszamaradt a fejlődésben, hogy simán újrakezdhetné az általánost is
  • Dante73
    #6496
    Nézz be a konzolos topikba, és olvasd el Mama2 egy-két hsz-ét. megérted....
  • Magiszter
    #6495
    mama2? Tudom hogy én vagyok a hülye de ezt most nem értem.
  • bertino
    #6494
    mekkora igaz... -.-'
  • Attila8805
    #6493
    Ez az igazság volt:D
  • Katun
    #6492
    Ez jó volt :D
  • Attila8805
    #6491
    a.) Hol voltak a gyerek szülei mikor a nevelésről volt szó? (tessék fiam PC oszt meg ne haljam a hangodat!)

    Kb mint mama2-nél.
  • Dante73
    #6490
    Még álmos vagyok, bocsi....
    De igazam van.... csak semmi köze ahhoz, ami írttál.
  • Magiszter
    #6489
    27? Akkor én miért hittem 17-nek? Nem vagyok magamnál

    De akkor átfogalmazom:

    a.) Hol voltak a gyerek szülei mikor a nevelésről volt szó? (tessék fiam PC oszt meg ne haljam a hangodat!)

    c.) (bár elefogadom hogy még a szüleivel él) Nem mondták neki, hogy ha valamit meg akar szerezni akkor megdolgozik érte, vagy (és mivel nálunk a 87-éves nagyanyám is vesz ajándékot az 52 éves fiának születés/névnapkor, karácsonykor.), megkéri a szüleit hogy segítsenek neki megszerezni (és nem úgy hogy lefoglalják az eladót míg a gyerek elemeli a játékot ), adnak kölcsön/ajándékba, vagy megveszik neki mert szépen kérte.

    Tessék belekötni!
  • n3whous3
    #6488
    Az egy dolog, de te meg azokat a pontokat olvasd el, amiket idéztem. Mind jelen idő. Na mindegy, nem értitek a poént, se semmit :)
  • Dante73
    #6487
    Őőőőő, Akkor, a maminak nehéz dolga lehetett, kipréselni, egy27 éves, 80 kilós fazont....
    Gondolom, ez a tag is volt gyerek, ergo a szülők kérdése megkerülhetetlen. Pszihologus is a szülőkröl, kapcsolatokról kérdez ha probléma van valakivel, nem úgy kezdi, hogy bocsi, Te ugye a GTA4-et nyomtad?
    Bár lehet, rossz filmeket nézek....
  • n3whous3
    #6486
    "a.) hol votlak a gyerek szülei mikor ezt csinálta? "

    "c.) nem űltek le vele megbszélni, hogy ha kell neki ez a játék akkor elmegy dolgozni, vagy kivárja a születés/név napját és megkapja?"

    Őőő, te megnézted a videót? Csávó 27 éves...
  • Magiszter
    #6485
    Teljesen igazuk van!!! A játékok felelősek az erőszakért. A sok terrorista is mind GTA4-et játszik, és mind az után lopták el hogy játszottak vele!!! Sőőőt!!! Az összes világháború is a számítógépes játékok miatt tört ki! Főleg a GTA4 miatt!!!

    Ha most egy üveg kólát lopott volna el akkor mi lett volna a hírben? A kola erőszakos cselekményekre sarkal? Vagy ha egy csomag fogpiszkálót?! Ez is bizonyítja hogy hírt abból lehet csinálni amiből csak akarunk! És az erőszakot midig valami másra fogjuk rá, mint ami a valódi kiváltó! a.) hol votlak a gyerek szülei mikor ezt csinálta? b.) Nem nevelték rá hogy a lopás bűn? c.) nem űltek le vele megbszélni, hogy ha kell neki ez a játék akkor elmegy dolgozni, vagy kivárja a születés/név napját és megkapja?
  • n3whous3
    #6484
    xD
  • BIZ0906
    #6483
    Jaj már megint a GTA sok számalmas láma nem tud mit csinálni kell a hír mert nincs mit leadniuk XD
  • n3whous3
    #6482
    Sanszos, hogy egy szemellenzős aktivista fogadta fel, hogy lejárassa a GTA-t, mindenesetre nézzétek meg :)

    Kedvenc komment:

    "Dumbass. After you get two stars for robbery, you walk in a circle and into the cheats. Nobody knows how to lose the cops these days."

    xDD
  • Minstrel
    #6481
    Itt van a pontos fegyverlista, szerintem bőven elég ennyi, bár SA-ban nem volt rossz a minigun
  • broman191
    #6480
    Egy shotgun variációval kevesebb van, és a Desert-et kifelejtették a felsorolásból. Mert tudtommal nem csak az a Glock-szerü pisztoly van. Sajna a "legdurvább fegyó" kategóriát már csak az RPG képviseli...:(
  • elitehun
    #6479
    az is igaz
  • ldavid
    #6478
    igen, kb. kétszer ennyi volt
  • Snexi
    #6477
    Hát nem túl nagy a választék :/ Sa-ba mintha több lett volna nem?
  • elitehun
    #6476
    jók!
  • Magiszter
    #6475
    Dante73: Érdekes a logikád

    ProGabe: Köszi! Ezek szerint nem olyan rossz a felhozatal. Már csak az a kérdésem, hogy Pl a pisztoly mennyire használható? A shotgun-nak mekkora a szórása? (azt minden játékban el-q-rják, mert 3 méteren nem 3 méteres sugarú körbe szór. Tessék néha nézni a Discovery-t tisztelt készítők.)
  • Synit HUN
    #6474
    Osztósak!
  • ProGabe #6473
    ilyenek
  • DarkSector
    #6472
    Nem jo.
    mert rossz a kép elhelyezése...
  • elitehun
    #6471
    ez egy jó kérdés engem is érdekel!
  • Dante73
    #6470
    Ezekszerint én hihetetlenül kulturálatlan?
  • Magiszter
    #6469


    Majdnem én is ezt válaszoltam, csak mivel ilyen hihetetlen kultúrált vagyok ezért visszafogtam magam. :-D

    ON: Milyen fegyverek vannak a játékban?
  • Magiszter
    #6468
    A szövegdoboz fölött van kb 10 centivel hogy "PC-re még nincs bejelentve!"
  • Dante73
    #6467
    HOLNAP
  • elitehun
    #6466
    faxa lett
  • 50cent911
    #6465
    mikor jelenik meg pc-re?
  • Magiszter
    #6464
    Az még élethűbb lenne ha azt mutatnád hogy PC-n játszol vele Amúgy jó. A hátoldalát lehetne úgy csinálni hogy egy rövid szövegben ecseteli a konzolhoz képest mit tud a PC-s változat. :-)
  • BIZ0906
    #6463
  • Snexi
    #6462
    Ezt én csináltam 2 perc alatt pain-ba,tök élethü
  • broman191
    #6461
    Yó lenne...
  • n3whous3
    #6460
    Ezt észre se vettem a videókból.