54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • bertino
    #6635
    naja, én is csak az ilyen lehetőségek miatt játszok GTA-kkal a harmadik rész óta (legutolsó, amit végigvittem) többiben csak elvagyok a járművekkel.

    persze ha van egy két jó küldetés, azt nem hagyom ki -.-
  • broman191
    #6634
    Láv end písz bradaz :D
  • Dante73
    #6633
    The Witcher nem nagy szám??? Oké, Te tudod....
    Warez? Sztem a gépigénynek kicsit több köze volt a bukáshoz, de ezt is hagyhatjuk.... Viszont mutathatnál egy cikket, vagy valamit a konzolos megjelenésről, mert valahogy még nem találkoztam vele. De ha kijön, kiváncsi leszek egy akkori gépen, és konzolon készült összehasonlításra, kinézetben....
  • DarkSector
    #6632
    Jah most nem azt mondtam hogy nincsenek gyér játékok pc-re, only-ba, csak a zért régebben több volt.
    És ez a fontos régebben.
  • DarkSector
    #6631
    Igen jogos.
  • FlyHigh
    #6630
    Felületes emberekböl sok van, innen ered ez h konzolra van minden.
  • DJ Skyline
    #6628
    LFS, IL-2 Sturmovik, Lock On, rFactor, GTR2. ezek nincsenek konzolra, és eléggé jó, neves játékok! tehát ez a minden van konzolra elv megbukott, és sajnos olyan is van ami csak ONLY PC ^.^
  • rotator
    #6619
    Igen, jön. Egyébként igazad van, mert van bőven mivel játszani, ráadásul 3 hasonló játék is van készülőben 1 éven belüli megjelenéssel, ettől még természetesen várjuk a GTA IV-et is. :)
  • Pepsi Twist
    #6618
    én meg már leszarom a GTA IV-t :D eccerűen ha kijön PCre akkor letöltöm és ha jó lesz akkor megveszem
  • DarkSector
    #6617

    Nembaj én elfoglalom magam, nekem most másért csorog a nyálam.
  • Pepsi Twist
    #6616
    kis köcsögje
  • DarkSector
    #6615
    nem.
    itt szeretett volna gizdáskodni.
  • kakaoskalacs
    #6614
    Konzolos topicba akartad irni
  • FZoleee
    #6613
    Na, az überkonzoltól tegnap megrendeltem a GTA IV-et, kedden ha minden igaz, már játszhatok vele
  • Snexi
    #6612
    Remélem az hogy a Saint's Row 2 jön pc-re némileg sürgeti majd őket hogy minél elöbb kiadják pc-re,bár nem mintha konkurencia lenne.na de értitek :D
  • DJ Skyline
    #6611
    hány évbe telne egy totál új játékot megcsinálni? és eleve felülmúlni a mostanit. újításokat kitalálni, stb. előbb jutnak pénzhez, ha áthegesztik PC-re a 4-et, nem?
  • broman191
    #6610
    Azt idő és sok-sok pénz elkészíteni...ha már megcsinálnak valamit akkor tolják ki a lehető legtöbb platformra. A meglévő játékot átírni kevesebb idő, mint nulláról kezdeni egy másikat, és pénzügyileg sem rossz dolog. :)
  • bodesz
    #6609
    hát sztem sokkal többet hozna nekik ha kiadnának még 1 konzolos részt mintha kiadnák a 4et pc re...
  • broman191
    #6608
    Akkor gratulálok flame off, on -.-
  • bertino
    #6607
    oké.
    akkor neked is gratuláljak ? :D
  • n3whous3
    #6606
    Nemtom, lehet lámi szöveg volt, de nem olyan, amivel lejáratja magát :-| :-)
  • Synit HUN
    #6605
    Muháháá!
  • bertino
    #6604
    ahhoz, hogy valaki 18-25 éves fejjel járatja le magát ilyen szöveggel, ahhoz csak külön gratulálni lehet.
  • n3whous3
    #6603
    és ebben mi az érdekes?
  • bertino
    #6602
    Életkor: 18-25 között

    :DDDDDDDDDdd
  • ldavid
    #6601
    "vegyen mindenki ps3at a gta 5 is csak arra fog jönni"
    hahha, ezt te sem gondoltad komolyan ugye?

    "biztos lesz még vmi rész mint pls vice city stories stb ami csak konzolra jön."
    csak konzolra eddig is csak úgymond "fél GTA-k" voltak:
    GameBoy-ra egy még felülnézetes és a Sony által pénzelt (és teljesen más stúdió által fejlesztett) LCS és VCS
  • Dante73
    #6600
    Minden GTA részt, ami eddig nem jött PC-re, eleve konzolra fejlesztettek, és előre be is jelentették. Viszont aminél ezt nem tették, ott sem jelentették be, csak nem szóltak, hogy ne is várjuk. Ugyhogy, az eddigiek alapján jön, és bár hivatalos bejelentés nincs, de egy csomó helyen októbert írnak, és van egy cseh oldal, ahol elő is lehet rendelni....
  • Dante73
    #6599
    Jön a Maffia, Wheelman, stb ősszel, úgyhogy azt sem bánnám, de szerintem még az idén kijön...
    Tényleg, Mafia jön konzolra?
  • bodesz
    #6598
    sztem meg nem fogják bejelenteni.minek?vegyen mindenki ps3at a gta 5 is csak arra fog jönni meg a biztos lesz még vmi rész mint pls vice city stories stb ami csak konzolra jön.
  • rotator
    #6597
    ... jövő nyári megjelenéssel. :)
  • Pepsi Twist
    #6596
    sztem 1-2 hónap mulva bejelentik hogy jön PCre :D
  • rotator
    #6595
    Miért jönne ki olyan hamar, most még van olyan, aki emiatt képes konzolt venni. ^^
  • Tuncee
    #6594
    Én vhol olvastam h okt vége körül jön ki... ez nagyon nagy ökörség? Nekem kell ez a játék és nemsokára xboxon ki is próbálom... ki irigykedik? ^^
  • ChuckyHUN
    #6593
    Még meg se jelent emberek!! És már most megy a szarozás? Még nem is játszottál vele... Lehet, hogy te fogod a legjobban élvezni...
  • kakaoskalacs
    #6592
    most nemértem ha valakinek nemtetszik a jatek beli fizika egyszerre lekell rohanni? Tény hogy nagyon faszanyos de nemcsak egyfajta velemeny van...
  • n3whous3
    #6591
    Ha nem veszed figyelembe ezt a dolgot, eléggé faszás a fizika. Nem igaz, hogy egyesek miért nem tudnak megelégedni, csak a valóság nyújtotta lehetőségekkel... menj és rabolj ki egy bankot., ott majd fasza lesz a grafika meg a fizika is
  • Esrohnoil
    #6590
    Az a moci a levegőből érkezve amikor nekiütődik vminek, kb. úgy viselkedik, mint egy lufi.
  • mama2
    #6589
    "Szar a fizika" LOLL emberxD-.-.
  • MerlinW
    #6588
    Természetesen árkád szinten:)
  • bubu13
    #6587
    Szar a fizika??? PRóbáld ki a játékot és utána mondd ezt. A fizika a játékban lévő geyik legjobb dolog.