54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • PrisonMan
    #6675
    Azért ez nem egy FPS, hogy egyszer végigviszed és örülsz a fejednek... Ööö de mi van akkor ha már 1,5 hónapja jelent meg? Anno mi egész nyáron és ősszel a SA-ról beszéltünk. Jó kijátszottuk, de akkor jött csak el a kedvencem: csak a szabad kóborlás, repülőzés, bringázás, vonatozás. Nekem legalábbis nem a kijátszás a lényeg, hanem az utánna lévő hosszú hónapokig játszás.. Sőt ha már nem is játszunk ugyan vele, de néha-néha még felemlegetjük, hogy mekkora császárság volt már..

    "azért mert magyarországon kevés embernek van ShitBoxa..."
    Ebben lehet valami! Mi is pécések vagyunk a haverokkal
  • Dante73
    #6674
    Továbbmegyek. Szomszéd szobában, öcsémnél van Xbox-360, Napi 4-5 órát tudnám használni, mikor én itthon vagyok, Ő nincs. Eszembe se jutott, hogy megvegyem, és nem pénzkérdés a dolog. Majd játszok vele PC-n, magyarul. Ha meg nem, akkor sem esik be a laposeső... Amit eddig láttam belőle, (neten) nem nagyon nyűgözött le.
    Kicsit hasonló érzés, mint a Mass Effect. Konzolosok majd meghaltak, hogy hú de baró, meg ha kijön, eldobjátok agyatok, stb. Mostanra kiderült; kicsit sivár, Graf bugos, bár a történet jó, csak rövid.... The Witcher ezerszer jobb nála, igaz, az elején nem csinálhatsz Julia Roberts-et a karakteredből...
    Bár mindkettőt végigtolom majd magyarul, és biztos fognak kellemes perceket, órákat okozni, de valahogy nem az igazi, így első blikkre. Vagy lehet, csak öregszem?
  • KG21
    #6673
    én majd minden nap előveszem csakúgy szórakozni, most olyat játszottam, hogy heliből kiugorva beletalálok-e a Central Parkban lévő tóba :D Hülyeség h a küldik után unalmassá válik, mindegyik GTA azért is jó mert ezekkel a legjobb csakúgy céltalanul ökörködni :D
  • Pepsi Twist
    #6672
    azért mert magyarországon kevés embernek van ShitBoxa...
  • Snexi
    #6671
    Pedig a megjelenés elött pár nappal,majd a megjelenés után még 1 héttel is mekkora felhajtás volt körülötte.Már 1,5 hónapja jelent meg,akinek megvan az már rég végigvitte.Persze hogy már lecsengett a láz
  • broman191
    #6670
    Ez aztán a sátáni ték

    Azért nincsenek sg-n, sem sehol a játékról beszélő fanok mert még mindig 24 órából 25öt kockulnak
  • PrisonMan
    #6669
    Épp akartam írni, hogy vajon miért nincs akkora GTA IV láz? Vagy csak mi nem tudnánk róla?
    Írták, hogy mindenki erről fog beszélni, kockaembereket kórházba kell vinni majd kiszáradás miatt, meg satöbbi. Ettől függetlenül valós életben embereket még nem hallottam a játékról beszélni, nem úgy mint anno a Vice City és a San Andreas esetében... + itt az sg-n sincs nagyon a TOP témák között. Attól függetlenül természetesen eladásilag óriási siker, csak lehet, hogy nem/nem lesz akkora kult, mint az elődjei.
  • Pepsi Twist
    #6668
    jaja :) én akkor sem fogok konzolt venni ha nem jön ki PC-re... teljesen megvagyok nélküle... (mármint a játék nélkül)
  • Snexi
    #6667
    Szimplán csak gondolom.Az elöző részekből meg addigra már teljesen leül a gta iv láz (bár már mostanra leült),addigra már mindenki vett konzolt aki csak illetve nagyrészt a gta 4 miatt vett konzolt
  • n3whous3
    #6666
    ték -.-
  • n3whous3
    #6665
    Ésa honnan tudod, hogy a bejelentésig van 1-2 hónap? :D
  • Snexi
    #6664
    Ha végre bejelentenék pc-re akkor végleg jobb lenne :D De addig még van 1-2 hónap...
  • kifli
    #6663
    Látszik hogy a pc-s topik mennyivel jobb ^^
    A konzolosok is ide jönnek
  • FZoleee
    #6662
    bazmeg, tényleg rossz helyre írok mindig... sorry :S
  • DJ Skyline
    #6661
    ezt miért itt kérdezed?
    itt kérdezd:
  • bertino
    #6660
    talán a konzolosba kéne megkérdezni.
  • FZoleee
    #6659
    Na, megjött a GTA :D Segítsetek már, el is akadtam a második küldetésben (nem, nem olyan nehéz, csak nem tom mit kell megnyomni :D)... Mivel lehet dudálni? :D
    Tudom írja, de én nem találom :)
  • Nohab
    #6658
    Multiról jut eszembe:
  • Synit HUN
    #6657
    Én olvastam ilyen hírt vhol. Tolják mint az állat . Körözött már le pát játékot ebben is.
  • ldavid
    #6656
    passz, én nem láttam sehol statisztikát
    a social club-on lehet meglehetne nézni, de ahhoz előbb multizni kell
  • rotator
    #6655
    :) És mit tudunk arról, hogy mennyire jöttek be a multiplayer módok? Tolják rendesen a népek? Melyik a legnépszerűbb?
  • broman191
    #6654
  • ldavid
    #6653
    nem :) a konzolos irányítás nekem nem igazán jön be, jobb szeretem az egér+bill. kombót
  • rotator
    #6652
    Te nem csábultál még el?
  • Pepsi Twist
    #6651
    ó jessz
  • ldavid
    #6650
    "Rockstar's UK arm has handed CVG a "no comment" in response to reports that a PC version of GTA IV will release toward the end of the year." (ápr. 30.)
    szóval lesz, és valószínűleg még ebben az évben
    ha nem így lenne, akkor azt mondták volna, hogy nem lesz, mert akkor még több konzolt venének az emberek és persze hozzá a játékot
  • DarkSector
    #6649
    Jah egyetértek.
  • Dante73
    #6648
    Rockstaról megszoktuk. Mindig késöbb jelentik be. Onnan lehet tudni, hogy ami eddig nem jött, annak a bejelentésénél mondták, hogy ne is számitsunk rá. Most nem mondták, tehát lessz. Az itteni hsz-ek mennyiségéből is látszik; van rá igény.
    Aki nemhiszi, az járjon utána.
  • DarkSector
    #6647
    És még csak szó sem volt hogy kiadják pc-re!!!
  • Neoncsoves
    #6646
    ahhoz képest itt egy PC topic 6645 hozzászólással :\
  • bertino
    #6645
    egyszer majd bejelentik.

    ha nem, akkor amint lesz fölös keretem megyek PS3at venni a gameval együtt.
  • Balazs15
    #6644
    amugy ha nicns is bejelntve akkro ki mondta hogy lesz-e egyáltalán pc-re???lehet hogy nem is lesz:S hiába irta akkro a gamestar vagy akármeik ujság,...ök hogy tudják ennyire biztosan...
  • DarkSector
    #6643
    Semmi baj. Nem vagyok haragtartó típus.
    Nekem régen PS1-PS2-őm volt.
    Ennyire vagyok konzolos. most pc-m van mert PS3 drága nekem, de játékok viszont arra vannak, amik érdekelnének! vicces helyzet.
  • Kit--Kat
    #6642
    Ez esetben bocs, más konzolosokhoz vagyok szokva.
  • DarkSector
    #6641
    Nem flémeltem, csak kérdeztek, ráadásul játékkal kapcsolatban.
    de nembaj szólásszabadság van, ezért tiszteletben tartom véleményed, de finomanbb kifejezéseket is elfogadok és megértek.
    további szép napot.
  • Kit--Kat
    #6640
    Csak félisten...

    Nem kell a flém amit elpróbáltál kezdeni, ilyenek miatt mint te zárták be múltkor is a topicot.
  • FZoleee
    #6639
    ja, sorry, tényleg oda... Bocsi, nem kekeckedni akartam
  • Pepsi Twist
    #6638
    hát igen az én gépemen nem fog belassulni sztem :) PC foreva
  • bertino
    #6637
    meg mondjuk nem gyengén látni, hogy egy 17-25 vagy max 30as FPSel fut az egész... nagyobb eksönöknél nagyon belassul.

    de természetesen a konzol az menő dolog
  • Dante73
    #6636
    Eléggé szadisták voltak az alkotók, mit ne mondjak.... Bár a fizika nekem továbbra sem nyerte el a tetszésem, de lehet, sőt biztos szokható. Nem lessz ez rossz cucc, de hiába van itthon doboz, akkor sem veszem meg. Megvárom PC-n...