54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • bertino
    #6781
    pff...
  • Ragnar360
    #6780
    NA gyerekek ez a GTA!!!
    Csekkoljátok
    (nagyon durva...és ez nem fan videó, hanem ez a szám hiv. klippe...ALÁZ a szöveg, a dallam MEG MINDEN - ENNYI :P)!

    Qadir - Nickname


    EGYRE JOBBAN (!) IMADOM EZT A JÁTÉKOT !!!
  • HUNMemphis
    #6766
    Igen igazad van.Elvileg akkor modding se kell a IV-nek.Valszeg a Hamachi megoldja.Heh kíváncsian várom majd mi lesz ha kiadják nekünk is.
  • Snexi
    #6765
    Miért csinálnának külön módot ha egysze rbevan építve a multi?Valószínüleg tört szerver vagy hamachi akkor már...
  • HUNMemphis
    #6764
    Nah hát az! A modding.De ha letőltöd akkor se Boxon se PC nem lesz lehetőséged Online játszani.Mivel tört.
    Ezért gondolom azt, hogy jöhet egy olyan ötlet Moddoljuk meg a IV-t.
    Tört servereken warez játékokkal lehet majd játszani.Szerintem.
    Jó jó mondjuk ehez kevésbé értek de nekem ez tűnik logikusnak.
  • ldavid
    #6763
    "Warez multi biztos lesz PC-n.Lásd GTA SA."
    A San Andreas-ban semmilyen multi nincs, ami van az csak egy mod.
  • HUNMemphis
    #6762
    Nos ez a vegyél több Boxot mottó eddig bejöttnek látszik. 10 barátomból 5 azonnal elkezdte magának intézni a GTA IV-et és a Boxot.
    Csak mosolyogtam rajtuk mert eddig hallani sem akartak se PS2,3-ról se Boxról.A Wii-től meg egyenesen röhögőgörcsöt kapnak.
    Arra meg tényleg kíváncsi vagyok, hogy vajon kiadják-e PC-re.Sztem érdemes lenne a R*-nak végülis a PC-s tábor sok tagot számlál akik legalábbis a többségük GTA fanok.
    A másik dolog az a csalódás.Ismerősöm siránkozik nekem, hogy van Boxa neki meg a GT IV ám de mennyivel kevesebb a tennivaló van a játékban.Hmm csupa ???-jel.
    Aztmondja többet várt volna a IV-től.Igazából akkor venném meg ha a multija tényleg olyan kafa lenne.Hopp ismét egy találat.Warez multi biztos lesz PC-n.Lásd GTA SA.

    Jah és maradjunk békességben mert ez a sok negatív energia...............
  • Istencsászár
    #6747
    Aki akart venni Xboxot már megvette, és meg is vette rá a GTA4e, ez látszik is a brutális eladásokon, PS3 szintugy, bár a PS3tól lesz egy kiugrás ebben a hónapban mert most jött ki az MGS4...
  • bertino
    #6746
    http://itcafe.hu/hir/a_gta_iv_nem_tett_csodat_visszaesett_a_videojatek-piac.html
  • BIZ0906
    #6745
    ez de komoly XD
  • ldavid
    #6744
    ez kész... :DDDD
  • Cat 02 #6743
    Tudom h klasszikusokat csak szószerint, de

    "Nem a topikot kéne bezárni, hanem annak büntipontot adni aki offol" ...
  • Istencsászár
    #6729
    Hol kezdődne már 16nál? külföldről 11ért megkapod 0day, postával együtt.
  • Dante73
    #6717
    Te most vagdalkozol, vagy próbálod megérteni amit írnak?
    Én M$-ről beszélek. M$ szerint egy konzol 50, egy játék 16-nál kezdődik. Ezek ugyanis a HIVATALOS árak. Ezért nem jó vitázni konzolossal. Ha árvitába bonyolódunk, akkor jönnek a Malaysiai árakkal, mert a föld lakosságának 99%-a ott vásárol. Behalok.
    (Ha most azzal jössz, hogy nem Malaysia, akkor oké, egy másik banánköztársaság, mindegy melyik, hidegen hagy. Az is ha csereberélt, másodkézből, kamionról leesett, ugyanis az pont ugyanannyira warez, mint a letöltés. A fejlesztőknek nincs belőle plusszpénz.)
  • Istencsászár
    #6708
    HDD nélkül 46-47 , a GTA4et pedig 11ért lehet venni.
  • Dante73
    #6707
    Egy konzol merevlemez nélkül mondjuk 50-60 ropi. Egy GTA4 15. M$ hülyének néz mindenkit? Az minimum 65000Ft! Egyetlen játékért kicsit sok, még akkor is, ha a gépet majd haszálod mással is, azaz még költesz rá. Ehhez minimum megszálottnak kell lenni. Azt csodálom, hogy eddig működött. Gondolom elfogytak azok, akik amúgy is vettek volna gépet, és egy exluzívabb cim jó apropó volt a vásárláshoz.
    Egyébként szerintem NAGYON meg kell fizetni ahhoz egy játékkiadót, hogy ne hozza ki eleve PC-re IS ugyanis, ha magamból indulok ki, be kell valljam, elmúlt a láz, és bár tuti vásárló lettem volna, ha egyszerre jön ki, de így elöbb letöltöm majd, és elég meggyőzőnek kell lennie ahhoz, hogy ne várjam ki, hogy 3-4 ropira essen az ára. Ha ezzel nem vagyok egyedül, márpedig nem hinném, akkor ez elég komoly összeg is lehet. Aztán lehet sírni a warez miatt.
    Ezt a dolgot nem értem azoknál sem, akik annyira warez-ellenesek. Hisz ez pl hatalmas hiba, és a pc eladások ennek esnek áldozatul, és akkor az igénytelen, összecsapott, konzolos irányitású, stb dolgokról nem is beszéltem. M$ miért gyilkolja a PC-t? Mert gyilkolja. Sony-nál értem a dolgot, neki nem fáj, de az M$ egyik fő területe az oprendszer, és a Vista igy sincs az élbolyban. Valamit itt én nagyon nem vágok. Vagy Ők járnak nagyon téves úton?
  • ldavid
    #6706
    A GTA IV megjelenése nem lendítette fel egyik konzol eladásait sem, a májusi eladásokban nem mutatkozott rendkívüli növekedés.
    a végén még előfordulhat, hogy egyszerre jön egy GTA konzolra és PC-re..

    src: games.techwhack.com
  • JaSoN HuNTeR #6704
    én boxos ismerőseim is mind lewarezolták;)

    Am nagyon fasza game de annyira még tényleg nem jó h a PC-t leváltsam vele.Az a jó ha több platformod van.;)
  • Synit HUN
    #6703
    Egy boxos ismerősöm se vette meg eredetiben. Gondolkozzál már az országon kívül is!
  • Pepsi Twist
    #6702
    jaja
  • bertino
    #6701
    MSnek simán megéri, ahol a sok looser még külön fizet azért, hogy online tolhassa
    persze valamiből kompenzálni kell a sok gyári hibás fos konzol javítását... :DD
    rockstarnak meg egyértelmű lépése volt ez, most lesz pézük egy darabig.

    de mostmá jöhetne pcre is -.-
  • Pepsi Twist
    #6700
    igen mivel most elattak 1600 játékot shitboxra aztán majd pcre vesznek 200at azt szevasz a helyett hogy csak 250et vennének a pécések sokkal nagyobb profit... meg gondolom a mikrofos is fizetett nekik...

    mármint shitbox: 1600 game pc: 200 game = 1800 game
    hogyha 2re jön ki 1xre akkor 250 shitbox és 200 pc = 450 game

    sztem ez a legjobb üzlet... (mármint az első)
  • Pepsi Twist
    #6699
  • bertino
    #6698
    hülyeségeket nem kell beszélni ?

    épp azt írtad le, hogy ebből csak meggazdagodás van, tehát ugyanazt helyeselted, amit a pepszi leírt.

    gyakorlatilag saját magadnak mondtál ellent.

    hadd gratuláljak személyesen is [kezet ráz]
  • kifli
    #6697
    Még én is értettem pedig én hülye vagyok
  • Pepsi Twist
    #6696
    basszátok meg nem írtam oda hogy "(csak mondok számot)"??? ez csak 1 példa volt... arányosan nézve... most írhattam volna milliókat istenem....
  • Istencsászár
    #6695
    már több mint 2 hete bent se volt a gépbe... nekem ne porosodjon ott, vettem helyette mást
  • Istencsászár
    #6694
    ... hülyeségeket nem kell beszélni

    "A Rockstar triplA kategóriás játékából közel 6 millió példányt adtak el világszerte az első héten (ebből 3,6 millió darabot az első napon), így 500 millió dollárt hozott a konyhára (310 milliót az első napon)."

    Ez volt jópár hete, azóta gondolom nőt a szám... pécére 1 hét alatt mennyi ment volna el? 1 milla? talán, de szerintem annyi sem, mert sokkal többen warezolták volna le mint akik megvették.
  • SAFIII
    #6693
    hát azért el vagy tévedve de rendesen!azért ez az arány hogy 100an konzolra meg 1000ren pcre!akkor nem szaroztak volna hidd el
  • Pepsi Twist
    #6692
    nem tom én teljesen konzol ellenes vagyok amúgy ennek az volt a célja (lerágott csont) hogy vegyenek több shitboxot no meg többen vegyék konzolra a GTA IV-t mert ha most kijött volna PCre is egyből akkor (csak mondok számot) 100an vették volna meg konzolra és pcre meg 1000en... na most mivel shitboxra jött ki ezért 1500an vettek shitboxot és 1600an vették meg a játékot míg pécére senki nem vett semmit... há mekkora üzlet volt ez a microfosnak?
  • rotator
    #6690
    Nem mondod, hogy eladtad? Azt hittem, legalább a GTA IV mindenkinél megtelepszik majd a polcon.
  • DJ Skyline
    #6688
    "ha az élvezetes"-> élvezetes igen, különben nem csinálnám

    félreértettem ezt a részt, sry
  • DJ Skyline
    #6686
    "ha az élvezetes"-> nekem élvezetes volt eddig az összes rész
    "monoton mint az összes többi. " -> nem vagy GTA fan
    nem igényes? mennyire vagy te otthon abban, hogy milyen dolgok jönnek ki az SA-hoz? nézz már szét itt pls. vannak gagyi dolgok, mint minden játékhoz. ez biztos igénytelen. vagy hol kezdődik nálad az igényes cucc?
  • broman191
    #6685
  • Istencsászár
    #6683
    Codás, akkor moddold szarrá ha az élvezetes... én pl meguntam a GTA4et el is adtam egy két hete, jó játék, csak hosszú és unalmas, monoton mint az összes többi.

    Amugy mit moddolsz rajta? kocsikat? totál felesleges, ert nem lesznek olyan igényesek mint az eredetik szvsz.
  • kifli
    #6680
    Ja és azt még hozzá kell tennem hogy az osztályban tényleg mindenkinek van pc-je és csak eggy ismerősöm van akinek nincs pc je
    Pont a fordítotja mint a konzolnál :)
  • kifli
    #6679
    Meg tényleg kevés embernek van osztályomba nincs senkinek se boxa se ps3-a :/
    1 ismerősöm van akinek van boxa nála már toltam is gta-t és egész jó
  • DJ Skyline
    #6678
    meg ebből is látszik, hogy az ilyen játékokat a modok tartják életben. konzolt nem lehet moddolni, ergo hamar kihal. SA-hoz ma is fossák a modokat PC-re, konzol hol van már? sőt, VC-hez is jönnek még néha napján.
  • Pepsi Twist
    #6677
    mert ez sok embernek elérhetetlen akinek meg van rá kerete az sajnáljra rá...
  • kifli
    #6676
    meg gaystationja...
    Azért arról se feledkezz meg!!