54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • ldavid
    #6976
    a blogot is érdemes elolvasni, jól kitalálták meg kell hagyni :DD
  • Snexi
    #6975
    Mégis bejön
  • Snexi
    #6974
    Elsőre bejött az oldal 2.-jára nem.Leszedették?
  • bertino
    #6973
    :OOOOOOO
  • DöflingR
    #6972
    Biztos meglesz a pénzed mire kijön pc-re
  • Máté94
    #6971
    Tehát?:D
  • Sordoran
    #6970
    én meg fogom venni eredetiben szerintem, ez a játék megéri :D
    akárcsak a StarCraft 2 és a Diablo 3 is
    már most elkezdek majd gyűjteni XD
  • rotator
    #6969
    A customer support elszólta magát!

    "The PC version of GTA IV (...) is still in development..."

    Ha volt már, akkor bocs! :)
  • TothLaci
    #6966
    GS hungary elmehet a picsba. Hülyítik a népet, közben meg kevés world exkluzív cikkük van. Ezek maximum az 5 éves Pistike agyába vágódhatnak be, de a tekintélyük, hírességük elenyésző a több ezer egyszerű játékmagazinok között. Vannak jó cikkük, ez kétségtelen, de mellette rengeteg kacsa hír, cikk, ami az egyik szerkesztő agyából pattant ki, és csak megsaccolta, mint a Totót, ami vagy bejön, vagy nem, de ha nem is, kit érdekel, ugye? Maximum megkapják a legújabb Need For Speed részt PC-n 2 héttel előtt, és villoghat az nagy pofájú h*lye gyerek a kis tizenévesek közt, hogy ő előbb játszik a legújabb f*ssal. Aztán felértékelik, hogy a kiadók legyenek továbbra is partnerei... GS-hez maximum dolgozni lenne jó menni, mert sok a jó fej kolléga, és egész jók a munkakörülmények. Csak hát el van qrv* az egész. Nem elég, hogy itt van sokaknál a net, egyszerűen a csapat nem tud annyira felkapaszkodni, hogy jobb legyen, és közbe irkálnak hülyeségeket.

    Nos, tulajdonképpen szerintem van esély egy PC-s változatra, bár ezt is félve jelentem ki. Ha Take2 azt mondaná, hogy nem lesz, akkor óriási botrány törne ki, habár sztem nem is lenne olyan nagy tüntetés ellőttük, de az internet világa haragudna rájuk. De készüljetek, hogy ha lesz is, valami támogatni fogja. Vagy az Nvidia logó fog indításkor mosolyogni, vagy csak Vistán fog elindulni. Az is elképzelhető, hogy interneten kell aktiválni, de ha nem is, serial szám biztos kelleni fog hozzá. Az új T2 vezetőn nagyon látszik, hogy érti a dolgát, valamit ki fog találni, hogy ne legyen nagy kópia a PC-s változatból. Reméljük a legjobbakat!
  • Snexi
    #6965
    Most hogy mondod,inkábbaz utobbin valószínű,bár az E3 amerikában van
  • ldavid
    #6964
    E3 - július 15-17   |   Games Convention - augusztus 20-24
    ha előbbin nem is, utóbbin valószínűleg bejelentik a játékot
  • Snexi
    #6963
    Július 15-17.
  • mistermiskolcz
    #6962
    Kicsit levagyok maradva, mikor is kezdődik az E3?

    De elmennék egyszer, biztos csorogna a nyálam ezerrel.
  • Snexi
    #6961
    Lol,amit egy magyar újságíró mond az már biztos úgy van?Bár szerintem is akkor fog de amíg nem hivatalos addig nem hiszem el 100%-ig.Szvsz majd az E3-on bejelentik
  • babus
    #6960
    GS tv-én mondták ősszel jelenik meg pc-re.Bocsika.
  • Snexi
    #6959
    Megjelent,csak nem tudták (olyan pletyka is van hogy nem akarják)feltörni
  • SAFIII
    #6958
    Csíter te rakás szar azt a kérdést az alone in the darkra értette
  • CheAteR88 #6957
    ennyire nyomorék hogylehetsz?
    tudom kis betükkel van kiirva de olvasdmárel és fogd is fel
    "PC-re még nincs bejelentve!"
  • CheAteR88 #6956
    én elöbb inkább letesztelném
  • SötétBarom
    #6955
    Az megjelent már PCre? O_o
  • Snexi
    #6954
    Ha erre raknak olyan védelmet mint az Alone in the Dark-ra akkor nem várok,megveszem első nap.
  • Yoda001
    #6953
    ügyes vagy... remélem nem fog elfutni a gépeden
  • jana4
    #6952
    Jó lenne PC-N már letöltöttem volna.
  • jana4
    #6951
    Csak mondom a házigazdának,hogy 16 játszható multiplayer pálya van!
  • SAFIII
    #6950
    de legalább a gta sa vs scarface dologban egyetértünk
  • SAFIII
    #6949
    a vcs nem volt himu humi rész..nagyon is komoly volt,na jo csak ha már 3 honap alatt gta4-eket lehet pcre heggeszteni akkor egy vcs meg lcs max két hét
  • ldavid
    #6948
    *némszerűsítésnek
  • ldavid
    #6947
    és Xbox-ra?? a GTA háromplatformos játék
    a Stories részeket külön stúdió készítette direkt a Sony konzoljaira ($$$), az egész csak PSP némszerűtésnek indult
  • Pepsi Twist
    #6946
    tőlünk kérdezed? valszeg azért mert az ilyen kis himi-humi rész volt :D
  • SAFIII
    #6945
    Villogo mercédesznek--->akkor a gta vcs-ét meg lcs-ét miért nem adták ki pc-re??
  • ldavid
    #6944
    azokból a játékokból amiket felsoroltál, csak az X360-as DLC-k érintik a Rockstar North-ot, ugyanis a többit más stúdiók fejlesztik
    itt írtam valamit, ami szerintem elég logikus
  • Dante73
    #6943
    Igazad van Ha eladnak 1 milliót Pc-re, és keresnek rajta 5-6 milkát, 3 havi munkával, az nem éri meg, mert 12X akkora munkával, már kerestek 12x annyit.
    Te se leszel sosem gazdag....
  • bertino
    #6942
    kár, hogy ps3ra mégcsak warez sincs.
  • SAFIII
    #6941
    szerintem meg nem lesz..... valahol olvastam hogy a rockstar most csinálja a midnight club 4et, az l.a. noire-t meg a gta 4-hez a letölthető tartalmakat meg még van egy játék aminek nem jut eszembe a neve,szal emellett nekiállni egy pc verziónak ugy hogy a ps3mas verziot is alig tudták megcsinálni pedig az konyebb mert nem kell annyit optikmalizálni hog minden hulyének menjen a gépén...
    OFF:
    valami hulye irta hogy psen is van akkora warez mint pc-én...
    na csak szolok hogy a gta sa-bol elment ps2re 12 millio példány mig pc-re valami 1 millio szal.....
  • Dante73
    #6940
    ....És az összes fejüket, verik a falba. Köszönjük, Micro$oft...
  • Pepsi Twist
    #6939
    szintúgy... mindegy, tuti lesz pc-re mert ez üzleti "fogás" hogy majd a pc-ből is eladnak 1 párat... csak megvárják míg sokan betörnek hogy nahjó veszek konzolt + konzol GTA-t aztán majd jön a PCs, bár ennek is van hátulütője mert sokan megvették konzolra ezért nem fogják megvenni PC-re majd azzal a jelszóval hogy minek? már vettem konzolt...
  • theodor
    #6938
    egyetértek.
  • rap4ever
    #6937
    Tuti hogy nem jelent meg pc-re. És lehet hogy nem is fog. Én is olvastam azt a legendát miszerint ősszel kiadják pc-re. De majd hiszem ha látom. Amúgy rohadt idegesítő hogy a buzi konzollal már játszani lehet vele, a pc meg levan szarva. Az biztos hogy én nem fogok azért konzolt venni hogy játszak vele. Ha nem adják ki pc-re, akkor a Rockstar Games tövig benyalhat:P Majd játszok mással.
  • Synit HUN
    #6936
    Úristen!


    Régen láttam hozzád hasonló gyökeret! Köszönöm!
  • Kandurex
    #6935
    Egyébként nálunk se futott az egyik srácnak, szal alaplap cserés! :(