54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • DöflingR
    #7018
    Nem tudom, nem is nagyon érdekel a pc-s megjelenés, csak gondoltam beteszem ide.
  • csoola
    #7017
    ez kamu lehet, csak nem bakiznak ekkorát, esetleg élöben de amugy...
  • DöflingR
    #7016
    Na azért ezt nem mondtam volna.. A Story az úgy ahogy bejön nekem, bár van egy-két furcsa (hülye) küldetés, de azért jó. És alapbol (mert ugye gta-ról van szó) ha kész van az ember a story résszel még mindíg van mit csinálnia a 100%-os mentésért.
  • kakaoskalacs
    #7015
    Annyira nemisj o game hamar meg lehet unni :\ legtöbb csoda is csak pár napig tart
  • n3whous3
    #7014
    Lassan hat, de nagyobbat üt talán. Mivel reménytelenül várjuk, erre jobban felkapjuk a fejünket, meg lehet hetekig rajta csámcsogni még.
  • n3whous3
    #7013
    jaja, ez nagy PR fogás :)
  • Synit HUN
    #7012
    Azért nem hiszem hogy többen olvasnák mintha hivatalos bejelentésként hivatalos oldalakon lenne kint :D
    Ez így inkább izgalmasabb. Csigáznak :D
  • Szabi1991
    #7011
    azért ők se ennyire hülyék.... ha így jelentik be, sokkal nagyobb reklám, mintha azt mondják, hogy nah akkor csináljuk -.-""

    így sokkal többen olvassák a hírt, és küldözgetik másnak is....



    bár a GTA4-et nem is kell reklámozni.. :))
  • n3whous3
    #7010
    Bazveg! Mit nem értesz rajta?????? Elszólta magát a R* csávó úgy, hogy észre se vette!!
  • ProGabe #7009
    most már értem,hogy csak simán a R*-os arcon röhögtök. azért nem értettem,mert majd' egy nappal DöflingR posztja előtt már kiveséztük a témát....
  • DöflingR
    #7008
    Vegyél konzolt :)
  • Snexi
    #7007
    Majd az E3-on
  • Nohab
    #7006
    #6992
  • Hedic
    #7005
    mikor jelentik már be PC-re?????? a fa..om kivan már a várakozástol!!!!
  • Tomsteel
    #7004
    lol, ha elolvastad, akkor tudod min röhögünk
  • Yoda001
    #7003
    hmm? hogy lopnám? :D vhol már írtad ezt? vagymi? :| sry akkor ...
  • Pepsi Twist
    #7002
    lopod az ötletem?
  • Yoda001
    #7001
    - és ezennel megnyitom az utat a 8000-es ték felé -
  • Pepsi Twist
    #7000
    TÉÉÉÉÉÉÉÉK - és ezennel megnyitom az utat a 8000-es ték felé -
  • ProGabe #6997
    ezt tudom! ( #6977)

    csak azt nem hogy ők min vihognak? :S
  • Pepsi Twist
    #6996
    XD
  • Szabi1991
    #6995
    #6992

    egy roksztáros srác írta elméletileg:

    "A GTA IV PC verzióját még nem jelentettük be, révén hogy még mindig fejlesztési stádiumban van.."
  • ProGabe #6994
    áruljátok már el nekem/nekünk is min röhögtök ennyire!
  • Tomsteel
    #6993
  • DöflingR
    #6992
    Jajj de érdekes

    KATT
  • Snexi
    #6991
    Biztos hogy elöbb kezdték a fejlesztést mivel elöszőr úgy volt hogy (2007) októberben jön a konzolos és (2008) nyáron a pc-s.Egy kicsit csúsztatták a pc-st de szerintem elkezték már tavaly nyáron párhuzamosan a konzolossal.Csak aztán kiderült hogy csúszik a konzolos így jegelték a pc-set (ha nem is teljesen) és most hogy megjelent a konzolos újra vele foglalkoznak.
  • rotator
    #6990
    Miért lenne? Ha most kezdenék a fejlesztést, akkor is 6 hónapuk lenne rá , és Xbox 360-ról relative gyorsan lehet konvertálni a korábbi PS2-es szenvedések után.
  • DöflingR
    #6989
    Az nagyon korán van, ne várd :)
  • rotator
    #6988
    Egy karácsonyi megjelenésre még jó lehet!
  • Snexi
    #6987
    Ez 5x hitelesebb mint a januári hír (amikor elöször állították az októberi megjelenést) de az mégis egyből kinn volt 20 oldalon ez meg sehol
  • Pepsi Twist
    #6986
    jaja...

    az alapjáték megmarad esetleg finomítanak rajta... és sztem akkor végülis ki lehet jelenteni hogy lesz PC-re ez már 85% idáig csak 10% volt ez elég nagy infláció :D
  • DöflingR
    #6985
    Max javítani fognak egy-két bugot,de küldetésekhez nem fognak nyúlni
  • Kandurex
    #6984
  • rotator
    #6983
    Mi törpént, eloszlott a rózsaszín köd? :)
  • ChuckyHUN
    #6982
    Ha már ennyit hülyítettek biztos lesz...






  • Snexi
    #6981
    Azért bírom én ezeket a rockstarosokat hogy burkoltan de bejelentik pc-re
  • bertino
    #6980
    ha lesz, le se fogom tenni vagy 2 hétig
  • Kandurex
    #6979
    Ha lesz, remélem kijavítják az idegesítő hibáit,..mert a sok 10 értékelés mellett azért voltak vele gondok, grafikai tuning, remélem a zizegős szart leveszik, javítani az árnyék rendszeren is mert,...finoman szólva is gáz,...meg némileg színesíthetik a játékmenetet, vagy legalább is a küldetéseket...meglátjuk
  • Pepsi Twist
    #6978
    szóval akkor lesz PC verzsön?
  • ProGabe #6977
    ez most vagy kitaláció,vagy ha igaz akkor,akkor

    Máté:élelmesek küldtek egy mailt a R* supportnak,miszerint kihagy a hang a játék PC verziójában. visszaírtak nekik hogy ez nem lehetséges,lévén az még készül :) többet róla ők sem tudnak mondani,nézegessék a honlapot további infóért