54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • masterthief
    #50576
    A Youtube-n minden zenét és ahhoz tartozó klipet megtalálsz. Söt minap találtam 1 oldalt ahol mp3-ba le tudod tölteni. Az alap GTA IV-töl az EFLC-ig rajta van minden szám ami a rádiókban benne vannak. Telómon pl már fél éve a Serjoga King Ring van beállítva csengőhangnak. :D
  • pisztácia
    #50575
    Az, engem is nagyon megfogott:)
  • tommygear
    #50574
    jóféle
  • pisztácia
    #50573
    Na csak meglett a zene amit nagyon akartam már:D
    Azért belinkelem nektek is:) nagyon jó zene, pedig én többniyre csak rap-et hallgatok, de ez nagyon megfogott:D
    link
  • pisztácia
    #50572
    hálás*
  • pisztácia
    #50571
    háhás köszönet
  • tommygear
    #50570
    #50530
  • pisztácia
    #50569
    Hogy kell felhivni?:D
  • tommygear
    #50568
    mert fel kell hívni először és utána bekerül :D
  • pisztácia
    #50567
    Nekem nincs. telefonkönyvben?
  • tommygear
    #50566
    benne van a zit
  • fekete0012
    #50565
    nekem a 6870 sem megy teljes maxon
  • pajti
    #50564
    ...
  • pisztácia
    #50563
    Üdv!
    A TBOGT-ban a vladivostok rádióban szóló zenék listájáról adna vki linket? mert Zit nincs a kiegben. Köszi
  • alcotb
    #50562
    jó-jó...nem maxon.de egéssz szép magas grafikán.amennyire lehetett felvettem.

    #50559:erre valaki tudja a választ?
  • bakvarnyu
    #50561
    Arra azért kíváncsi lennék , hogy fut 3870-el maxon, vagy hogy egyáltalán mit értesz "maxon".
  • DIESEL DOG #50560
    Maga a GTA 4 nem rendelkezik élsimítással, és a VGA kártya élsimítását se tudja használni. Ez van, ezt kell szeretni...
  • alcotb
    #50559
    mégvalami.

    ezek konkrétan mire is jók?

    -nomemrestrict
    -forcehighqualitymirrors
    -notimefix
    -noprecache
    -reflectionresolution 2048
    -noswapdelay
    -dx10
    -novblank
    -renderquality 4
    -fullspecaudio
  • alcotb
    #50558
    oké köszönöm.hd 3870-em van.maxon fut csak "recés" nagyon.állítólag a kari illesztőprogramjával sem lehet ráerőltetni az aa-t.azért megpróbálom hátha....
  • masterthief
    #50557
    Uhh de jól megfogalmaztad XD Élsimítást nem lehet belevarázsolni. Erre azt tudom válaszolni, hogy ha bírja a géped, a grafikai beállításokat vedd maxra, video kártyád illesztőprogramjában állítsd maxra az anti anialising-et, anizotrop szűrőt. Van ilyen "tőcs le" féle grafikai mod is elég szép számmal.(legtöbb 1.0.4.0 patch-hez készült) Más nincs, illetve nem tudok olyan beállításról ami teljes élsimítást végezne el.
  • bertino
    #50556
    en is szeretnek sokmindent ;D
  • alcotb
    #50555
    cső.élsimítást lehet valahogy varázsolni a jatákba?ez faq-s megnyomom a p-t és valamivel jobblesz egy szar.már megoldás van?jah és eltűnő textúrákra egyéb ötlet?nem egy "tőcs le egy 30 napos próbaverziós denagyonoptimalizálja a géped" fos-t szeretnék.köszi
  • masterthief
    #50554
    Nézz be ide:http:gta IV hibák, javítások stb. FAQ
  • masterthief
    #50553
    Beállítások : Irányítás, billentyűzet, egér beállítások.
  • masterthief
    #50552
    Igen megy.
  • totyak
    #50551
    Mit kell pontosan csinálnom, hogy települjön a legújabb patch? Légyszi valaki szájbarágósan lépésről-lépésre írja le.
    Miért nem jönnek elő ezzel a commandline dologgal a rejtett beállítások? Láttam képeket, ahol víz meg árnyék beállítások is vannak, de nekem nem bukkannak elő.
    Nem megy a billentyű kiosztás átvariálása sem.

    Segítsééééég!
  • 38tibi38
    #50550
    Hali. Win 7 en megy a game? Mert ahonnan leszedtem nem volt oda írva,hogy milyen OP rendszereken megy. De mikor telepíteni akartam ki írta h nem kompatiblis.
  • totyak
    #50549
    Nem tört, eredeti. Nem tudom hogy sikerült. Innen a banner alól töltöttem le a patchet, elindítottam, aztán nem is figyeltem mi történik csak mentem tovább. Aztán egyszercsak eltűnt a SC. Azóta újratelepítettem a játékot, most megint jó, csak már nem merem patchelni. A Live-ba szerintem nem is regsiztráltam, csak egy offline profilt. A SC-ba regeltem egy felhasználónevet jelszóval meg emillel. Lehet hülyeség, de nem is tudom mire jó a Live.

    Másik nagyon buta kérdésem. Hiába megyek bele a beállításokba, nem találom, hogy hol tudom átállítani a billentyűzet kiosztást. Nem tetszik, hogy a W, A, S, D-vel kell irányítanom a játékot.
  • wollnerd #50548
    Ja értem!
  • masterthief
    #50547
    Igen a Trainerben bárhol lehet menteni. Én személy szerint nem használom. Nekem automatikusra van beállítva. Egyszer vagy kétszer hasznéltam a Trainerben a mentést, mikor csak úgy szórakoztam. Annak akkor lenne igazán értelme ha pl ugyan oda dobna ki mikor indítod a játékot, ahol elmentetted. Teszem azt egy épületben, utcán bárhol. Így csak ugyan úgy a házadban kezdel. A trainerben a mentés(ek) inkább arra való, ha az autódat tuningoltad, átváltottál másik modellre, objektumokat raktál le stb.
  • Pepsi Twist
    #50546
    kösz
  • Piloss
    #50545
  • Pepsi Twist
    #50544
    ja és nincs valami "garage" editor? mint SA-ba is volt :D
  • Pepsi Twist
    #50543
    az hol van? :D
  • Piloss
    #50542
    Perseus
  • Pepsi Twist
    #50541
    srácok melyik ruhaboltban van öltöny? :D
  • wollnerd #50540
    De a Simple Native Trainerrel bárhol tudsz menteni! (én még sose használtam)
  • tommygear
    #50539
    igen, legalábbis nekem azok voltak
    attól mert nem tudod a szabályokat még nem nehéz :)
  • masterthief
    #50538
    Hogy a fenébe sikerült törölnöd az SC-t? :D Elég lett volna belépni a Live-ba és automatikusan telepíti a patch-et. Vagy esetleg tört játékod van?
  • masterthief
    #50537
    Kapcsold ki az automatikus mentést ha szeretnéd. Menteni csak a házadban tudsz egyébként. Odaállsz az ágyad mellé és nyomsz egy F-et.
    A billentyűzetet ugye a menüben a Beállítások billentyűzet kiosztásban van. Itt be lehet a kontrollert is állítani, ha azzal szeretnál játszani.
    A GTA IV főkönyvtárban hozz létre 1 commandline.txt fájlt ha nincs benne.(Wordpad vagy egyszerű jegyzettömb)
    Írd be ezeket: -noprecache -nomemrestrict -norestrictions -novblank Ugyan ezt beírhatod még a GTA IV Launch.exe elérési útvonala mellé.