54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • elitehun
    #9319
    Kocsimosó
  • Magiszter
    #9318
    Ez tetszik. Ki az autómosóra ki a javító műhelyre nem emlékszik. Akkor most melyik van?

    SötétBarom: igaz. Elég ha csak felveszel egy kólás dobozt és azt dobod hozzá
    Bár ahogy láttam a rendőrkocsik valahogy könyebben felborulnak ha nekik mész. Legalább is a temérdek videóból ezt szűrtem le.
  • mama2
    #9317
    pedig van autómosó.
  • elitehun
    #9316
    Nem csak ha véres a kocsi (mert sok embert elütöttél) akkor az leszedi a vért de a karcolás meg minden ott marad
  • SötétBarom
    #9315
    Nem pont így gondoltam.. :D
  • Kandurex
    #9314
    Autómosóra én nem emlékszem, mindenesetre az átfestő műhely egyben javítja is a kocsikat!
  • Máté94
    #9313
    Ne álmodozz!:D
  • Magiszter
    #9312
    Dejóóóó! Ha kigyulladt a kocsi az autómosó eloltja?
  • Magiszter
    #9311
    Hogyne. Nekitolod a hotdogos standot és azonnal robban a rendőr autó mi?
  • elitehun
    #9310
    Autójavitórol nem tudok (attól lehet hogy még van) de autómosó az van az tuti
  • SötétBarom
    #9309
    Én azt remélem, hogy könnyebben borulnak/törnek/robbanak mint a többi autó.. Látványos legyen az a lényeg
  • mama2
    #9308
    Elveszítik a fonalat. De most is van olyan, hogy útánad mennek a vízbe.
  • Magiszter
    #9307
    "+-ban" = 3-ban
    Csak úgy maradt a SHIFT
  • Magiszter
    #9306
    Gondolom az extra graf miatt tart tovább. Vagy csak úgy gondolták hogy hitelesebb ha nem fél másodperc egy autó újrafényezése és festése?
    A rendőrök milyenek? Hülyék mint eddig vagy esetleg van azért valamennyi eszük is? ja meg ami minden részben zavart (Főleg a GTA3-ban): Átlátnak a falon? +-ban volt olyan hogy én a parkolóház tetején voltam a zsernyák meg egy szinttel lejebb és le akart lőni a padlón keresztűl. Azt néztem hogy ahogy megyek szikrázik a lábam. Mikor kimentem az épület szélére és lenéztem egy szintet láttam hogy a zsernyák lövöldözik rám. Jó poén volt először aztán kezdett idegesítő lenni. Itt is van ilyen, vagy azért néha elveszítik a fonalat?
  • Yoda001
    #9305
    nem választhatóak, ugyanúgy vannak mint eddig... csak pár mp-vel hosszabb
  • mama2
    #9304
    ŐŐŐ... Romannak van ilyen autójavítója nem? Gondolom ott.
    Amúgy a célkeresztet nem lehet valahogy kikapcsolni?
  • Magiszter
    #9303
    Akkor hogyan?
  • Snexi
    #9302
    lehet csak nem maygarországot adod meg lakhelyednek
  • mama2
    #9301
    Van autójavító asszem, de nem úgy hogy beállsz azt fizetsz, meg kimész.
  • Magiszter
    #9300
    GTA bűnözéshez:

    Lassan a GTA olyan dolog lesz amit szintén tesztekkel fognak kimutatni a fiatalság körében. Elképzelem hogy az utcán bóklászó kölköket megcsípi a rendőr és kéri a diákot, meg a lakcím kártyát, majd szúrópróba szerűen rákérdez a legújabb GTA főszereplőjének nevére. Ha a gyerek rávágja akkor mehet a bilincs és beviszik elvonóba. Vagy ha PSP- is van nála akkor az megy a droglaborba kivizsgálásra és a GTA-ra utaló nyomokat találnak rajta/benne akkor már is megy a bíróságra a dolog. Az utcán a csomagtartóból nem hernyót, hasist, dzsandzsát fognak árulni a dillerek hanem GTA-kat, minden platformra. Milyen elvadult világ lesz itt apám. A társadalom söpredéke lesz az aki GTA-val játszik, és törvényi szabályozást is kitalálnak rá. Lesz külön GTA fegyház is ahol GTA-s poszterek nélkül kell élniük a játékosoknak és az interneten is le lesz tíltva minden olyan oldal ahol szerpel a GTA ridítés vagy a Gtrand Theft Auto szavak bármelyike. Tényleg szörnyű és kegyetlen világ lesz.
    Ha hazamegyek felteszem a Microsoft Flight Simulatort aztán jövő héten elkötök egy repcsit a ferihegyről mert tudom hogy kell vezetni. De most komolyan.
    Aki nem tudja elvonatkoztatni a valóságot a fikciótol azt egy üres, puha falú szobába kell lekötözni.

    Amúgy ha valaki veszi a fáradtságot hogy elolvassa a posztomat lenne egy ON kategóriájú kérdésem is (meglepő?):
    - Van a GTA 4-ben olyan autójavító/festő mint az eddigiekben? Úgy működik mint eddig? Beálsz, lemázol, fizetsz, távozol. Vagy választhatóak a színek?
  • mama2
    #9299
    Ingyenes, csak nem lehet Magyarországon regisztrálni igaz?
    Amúgy az előbb motorral átugrattam egy taxin, meg lefejeltem a táblát + lerepültem az autópályáról.
  • Snexi
    #9298
    igen ingyenes
  • mama2
    #9297
    ingyenes lenne a Live?
    Idézem:"Egy évvel a konzolos debüt után ez elvetendő, mindazonálltal az összeomláshoz vezető bugok, hirtelen elszállt mentések és az akkor még fizetős Windows Live miatt nem a haraptak rá"
  • Pepsi Twist
    #9296
    köszönjük emese hogy leírtad az életed...

    amúgy engem 1x nem vert el senki főleg a szüleim mert már 14 évesen nagyobb voltam mint faterom :D
  • Dante73
    #9295
    Laci!
    El -(vagy meg?) vadult világban élünk. Az, hogy sokan egy játékot hibáztatnak, nem felháborító, mindössze szánalmas.... Felháborító az. hogy a 17 éves másod-unokatestvéremnek, egy 30 éves pasi udvarol. és nem tehetek semmit. Az apja forog a sírjában, anyja külföldön él, Ő pedig a nagyanyjával él, aki 70 éves... Felháborító, hogy emberek halnak meg, a kábítószerek miatt. Felháborító a politika véres tehetetlensége, világszerte.
    Én 15-17 éves korom közt, (utánna is persze, jó darabig) csajoztam, és akit tudtam, elkaptam, egy "körre". Ilyenek a fiatalok, és ezzel nincs is gond. A gond otthon kezdődik. Apuci dolgozik, mert kell a családnak a pénz. anyuci dolgozik, mert Ő ugyan nem marad otthon, egyenjogúság van. Gyereket nem neveli senki, maximum az utca, meg a hülyébbnél hülyébb haverok, akiket szintén nem nevel senki, maximum az internet, meg a tv. Engem még neveltek, anyám 4 órásként dolgozott, (KMK) míg suliban voltunk. De az ebéd mégis ott volt az asztalon, mire hazaértem. Aztán nevelt. Életében 1x vert meg, de azt nem fogom sosem elfelejteni. Annó ment a technokol, és társai, de sosem próbáltam ki, pedig, "fenegyerek" voltam, csak voltak határok, amiket belémneveltek, és ezeket a mai napig nem tudom, nem akarom átlépni.
    Egyszerübb másokat hibáztatni, mint a saját felelősségünket beismerni.... sokaknak.
  • Pepsi Twist
    #9294
    akkor nagyon szar lesz... mert a konzolos flamer tagok elmennek és kihal a tápig :D
  • Pepsi Twist
    #9293
    írtam már... az ózon elvékonyodásáért is a GTA IV felelős...
  • TothLaci
    #9292
    Ez a kommentem nem teljesen a témához kapcsolódik, ezért elnézést is kérek, de kicsit elszomorító, hogy Grand Theft Auto van a második helyen...
    Én a mai fiatalokat elnézve, persze mivel még nem voltam sokat külföldön, ezért csak magyarokat tudok mondani, és tényleg nem azért írom, hogy egy újabb témát indítsak el a topicon belül, de ahogy elnézem a 17 év alattiakat, túl sokan túl sokat isznak, és teljesen nyitott kapcsolatban élnek...
    Érdekes módon erről nem igazán hallok sehol, de hogy egy felnőtteknek szóló játék, szó szerint Grand Theft Autot mennyien hibáztatják... engem felháborít... akkor is, ha a IV-ben jó sok ritka sz*r lövöldözős küldetés van...
  • DöflingR
    #9291
    Nekem is megvan a játék :) És nincs benne ejtőernyő.

    /nem pc-re/
  • BIZ0906
    #9290
    ja csak nem PC-re xD

    Tényleg, ejtőernyő van a gaméban?
  • MaSzKa
    #9289
    amúgy megvan nekem a játék :D akor hiszitek akárnem :D
  • MaSzKa
    #9288
    :D
  • Tomsteel
    #9287
    poénkodik nyugi, mindenki tudja, hogy még nem törték fel
  • sparrow35
    #9286
    Ez valami szar vicc, vagy tényleg ilyen hülye vagy?
  • sparrow35
    #9285
    És már most a legnépszerőbbek között van, mi lesz a megjelenéskor?
  • DöflingR
    #9284
    Ki a relízer?
  • Pepsi Twist
    #9283
  • Yoda001
    #9282
    uristen..
  • MaSzKa
    #9281
    van már hozzá crack? :D
  • BIZ0906
    #9280