54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • mama2
    #9359
    De van olyan is, hogyha én megyek neki valakinek, akkor kirángatnak a kocsiból és megvernek(mondjuk ez nem újdonság). Viszont ha verekedés közben előveszed a pisztolyt, akkor elfutnak(van amelyik nem).
  • mama2
    #9358
    Mint a negyedik részben? Hát most jelent meg a negyedik rész(X360-ra). Időutazó vagy?:O
    Hát engem, ha elkezdenek körözni, akkor mondják hogy húzódjak le. Ha lehúzódok, akkor kinyitják a kocsi ajtót, azt elkaptak.
    Több csillagnál már lőnek is rám, de ott is ha lehúzódok kiszállok és elrakom a fegyvert, akkor egy rendőr oda szalad és elfog.(nem úgy mint a többi részbe, hogyha lehúzódok kiszállok, elrakom a fegyvert, nem próbálnak meg elkapni, hanem lelőnek)
    Ha gyalog vagyok és úgy fog el, ott lehet olyat csinálni hogy megpróbálsz elmenekülni, ilyenkor lőnek rád.
    Kocsiban/motoron, viszont ilyet nem lehet. Ott ha egyszer rád tartják a fegyvert, akkor szürke lesz a kép és vége.
  • Neoncsoves
    #9357
    de az nem jó :( túl egyszerű :D:D:D anno GTA2-be volt h TABot megnyomtad, fingott meg böfögött. itt lehetne az, hogy nyom egy fuck yout :D
  • Magiszter
    #9356
    Az agresszív sofőrök...
  • mama2
    #9355
    Hát jóvan, de itt, ha pl kövér a rendőr, akkor egy idő után elfárad azt megállXD. Vagy ha elkezdenek rám lövöldözni, akkor jön a rendőr és lövi őket:D.
    Neoncsöves: Nem lehet, ellenben, egy heccsátot lehet neki adni(én úgy szoktam de előtte mondom neki képen keresztül:NEKEM JÖTTÉL BAZDMEG? NEKEM JÖTTÉL?! AKKOR TESSÉK EGY AJÁNDÉK GOLYÓ A FEJEDBE! És...)...HECCSÁT!!!
  • Neoncsoves
    #9354
    eddig se csak úgy tovább hajtottak. miután felkeltél még rádnyomtak egy olyat, h motherfucking bitch :D
  • Csuhai G
    #9353
    Egyébként a rendőrség életszerűbben viselkedik a 4. részben? Értem ezalatt azt, hogy már nem csak megölni akarják a bűnözőt, hanem esetleg megpróbálni megfogni, kocsiba tuszkolni?
  • Magiszter
    #9352
    Nem mondod?! Az nagyon zsír hogy nem hajtanak csak úgy tovább. Végre!!!!
  • norbi56
    #9351
    Már a vice city-ben is volt olyan hogy futott a rendőr egy csávó után és ha te megverted akit üldözött kaptál egy kis pénzt
  • Neoncsoves
    #9350
    és ilyenkor nem lehet vmi FÁKJÚPASZMEGot mondani? :D miközben a középső ujjad az égnek mutat?:D
  • mama2
    #9349
    Van. Sokszor hallottam, hogy megy a mentő, pedig nem is öltem meg senkit, vagy rendőrség fut a másik csávó után:D.
    Magiszter: Ha a motor neked megy, nem halsz meg, csak ha kocsi megy neked 100-al. De pölö, ha kilépsz az utcára, és neked megy egy kocsi, de előtte lefékez mert meglát, akkor csak fogdosod a motorháztetőt:D. Ha neked mennek, akkor kiszállnak megkérdezni van-e valami bajod:D.
  • Neoncsoves
    #9348
    thx a választ :) akkor a forgalmi rész annyiban változott hogy mostmár vannak dugók, mert én eddig szinte sose találkoztam San Andreasban dugóval :) meg gta3ba se... :D
  • Yoda001
    #9347
    van olyan ütköznek, meg törött autók is járnak... mentő meg rendőr nem, viszont ha megölsz vkit akkor kijön a mentő (általában), dugók meg mindigvannak
  • Magiszter
    #9346
    Ahogy elnézem a videókat ha lelépsz a járdáról és meglegyint egy motoros már meg is haltál. Ha 200-al megfejeled a goldengét híd egyik kereszt merevítőjét felállsz és elsétálsz. Szóval ha előre megfontoltsz szándékkal puszta passzióbol megpróbálsz megállítani egy 100-al száguldó vasrudakat szállító 70-en tonnás kamiont, ellenkező irányból, nekifutásból a fejeddel, jó eséjed van túlélni. Érdekesen számolja a sebzést az egyszer biztos.
  • Neoncsoves
    #9345
    JA! És a legfontosabb kérdés!
    Van-e ilyen "AI BALESET" tehát mittomén ütköznek a kereszteződésben, kirepülnek ugyanúgy esetleg mint mi a kocsiból, talán még rendőr meg mentő is jön hozzájuk? Meg vannak-e forgalmi dugók a játékban? Mocival a sor mellett elszáguldani vááá :Ð
  • Neoncsoves
    #9344
    Rockstaros fiúk úgy voltak vele, hogy biztonsági öv nem látszik alapból (ugye hátulról nézed a kocsit...) a mocinál meg látszik a sisak... :)
  • mama2
    #9343
    Szerintem csak dizájn elem., legalábbis én nem vettem észre eddig hogy kevesebb életem menne le. Igazából nem is azt figyelem:D.
  • Neoncsoves
    #9342
    most komolyan... ha te nekimennél 100al egy kamionnak sisakkal, akkor szerintem ott már gondok vannak... illetve tökmindegy :D a nyakad úgyis kitöröd :P
  • FZoleee
    #9341
    passz, azt még nem figyeltem, hogy mennyit sérülök :D
  • mama2
    #9340
    Hájóvan, de megjavul amint leraktad a telefont. Lehet ez is egyfajta csít, nem tom.
    Amúgy Magiszter szerintem jó ötlet ez az ünneplősdi:D.
  • Magiszter
    #9339
    Smile-t ne számítsátok mellé nyúltam egy másfél métert
  • Magiszter
    #9338
    Akkor hogyhogy mocin lehet bukót használni? Amúgy az csak úgy van, mint dizájn elem, vagy tényleg ad valami védemet is mikor 100-al nekimésze egy kamionnak és átrepülsz két utcát?
  • mama2
    #9337
    Hát én még nem láttam Nikót biztonsági övvel, meg ha lenne, akkor nem repülne ki a szélvédőnXD.
  • Magiszter
    #9336
    Köszi, de csak egy ötlet volt. Elvégre nagyon várjuk má' eztet a játékot, és gondoltam én egyszerű kapás paraszt hogy ünnepeljük meg a 100-at az 50-et meg majd 10-től visszaszámolunk és egy hatalmas "Hurrá Megjelent!" felirattal tisztelgünk azon a bizonyos napon. De tényleg csak egy egyszerű ötlet volt
  • FZoleee
    #9335
    ezt most komolyan gondoltad? a 911 az a rendőrség/mentő/tűzoltók száma
  • FZoleee
    #9334
    nincs biztonsági öv a játékban
  • mama2
    #9333
    Hát csak nagyon ritkán lehet vissza állítani.
    Amúgy ha lerobban a kocsi, akkor fel kell hívni a 911-et, azt megjavul.
  • Magiszter
    #9332
    Most néztem meg egy videót amiben Niko lekapja a mocist a cangáról, és elfurikázik vele egy darabot, majd megáll és felveszi a bukósisakot. Láttam már korábban olyan videót hogy kirepült a szélvédőn nagyobb ütközésnél. Esetleg kocsiban lehet biztonsági övet használni, ha már motoron lehet sisakot?
  • ldavid
    #9331
    szerintem nem igazán fontos, de azt a tortát ha nagyon akarod berakom
  • Magiszter
    #9330
    És lesz benne szőkenői vezető szimuláció? Meg "kutyival a hóncink alatt, megyünk bevásizni a plázikába" szimuláló? Ha igen akkor csak a járdán fogok hajtani és lehetőleg kombájnnal (nem érdekel ha nem lesz benne, majd modellezek egyet )
  • Szabi1991
    #9329
    a lopott autóhoz biztos autómentőt fogsz hívni -.-
  • SötétBarom
    #9328
    De, meg komplex műszaki hiba szimuláció ._.
  • Neoncsoves
    #9327
    nem lesz ilyen autómentő szolgálat akit a telefonról fel lehet hívni?
  • Magiszter
    #9326
    Még 100 nap most nézem. Ezt meg kellene ünnepelni nem?



    Meg mondjuk majd az 50-et. De ezt úgy is a házigazdi dönti el, én csak indítványozom
  • SötétBarom
    #9325
    Helikopterrotorral :D
  • Neoncsoves
    #9324
    tényleg. ha most feje tetejére áll a kocsid, nem robban. akkor valahogy vissza lehet állítani a talpára?
  • Magiszter
    #9323
    SA-ban én is jártam így. Fekte lowrider-es taxit kivittem a műhelyből és az első kanyarban leszálltam az útról és fejre álltam oszt robbant. Mondom, biztos csak egy gyors menetre fizettem a szervízt. :D
  • mama2
    #9322
    Én egyszer elloptam egy kocsit,azt tiszta kosz volt. Megmosattam, erre 2 perc múlva felrobbantXD!
  • Kandurex
    #9321
    lehet, nem használtam :)
  • elitehun
    #9320
    Pay 'N Spray