54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Gando
    #10308
    talán azért mert már kijött és népszerű XD
  • Pepsi Twist
    #10307
    a TDU-ba rendvan és mindig a top 20-ba van és nincs flame :D se off se warez :D

    PEPSI POWER
  • Miskolc88
    #10306
    ja lesz egy pár hülye.
    de az mindig akad :D
  • Neoncsoves
    #10305
    na meg a warez kérdésekkel lesz tele a topic
  • Miskolc88
    #10304
    sztem jobb lesz ha megjelenik a game és akkor már a játékról lesz szó 90%.ban!
  • rooney8
    #10303
    áhá...
  • ldavid
    #10302
    akkor OK :)
  • Miskolc88
    #10301
    kedvenc.
    kedvenc témái között lesz
  • rooney8
    #10300
    mi az a fav?
  • Prince23
    #10299
    :D
    Aztán árnyékból támadj hirtelen :)
  • SHADOWEYES7
    #10298
    Jó darabig a fav-ok között lesz a topik ...
  • Miskolc88
    #10297
    vki ? :D
  • akyyy
    #10296
    amelyik topik benne van a top20ba (játék), ott is többnyire flém megy, még ha nincs is warez meg ilyesmi. megbeszélik ki mit adott a kutyájának reggelire, meg hány méteres árnyékott vetett a nap délbe az ablakon át:C

  • DJ Skyline
    #10295
    ismerem Shadow-t ilyen téren, ha olyan állaptok lesznek akkor itt borul a ház szerinted miért írt ide be? [nem ő szólt]
  • ldavid
    #10294
    hiába írnám ki 72-es betűkkel, hogy bannolva lesz, csak akkor lesz, ha azt egy moderátor is úgyakarja
    az időnkénti nyitvatartás meg szerintem sokaknak nem tetszene
  • Miskolc88
    #10293
    vki ?
  • Pepsi Twist
    #10292
    akarod mondani figyelmeztetés nélkül?
  • The Protector
    #10291
    az én ötletem h csak vmi esemény napján nyisd meg a topikot.pl:pc videó-min gépigény,hírek,plusszok,ps-s képek.sztetek.mert ami it megy az csak flém már ésnem a játékról való beszélgetés.
  • red bull
    #10290
    jaja sajnos . már egyszer egyébként volt ilyen amikor bezárták kis időre a topickot és az előtt is ugyanez volt csak kevesebb hsz-el. egyébként ez a top 10 dolog is kurvahülyeség mert nemtudom már ki de valaki egyszer elment a GTA iv konzol topicba és beszúrt egy képet hogy top1. hát kurva büszke lehet rá mert televan offolva a topic a sok hülyeséggel, legalább a konzolos topicba a játékról irogatnak. szerintem újra bekéne zárni a topickot. én mondjuk ugy csinálnám hogy szolnék a házigazdnának hogy irja ki mégnagyobb betűkkkel pl hogy: "Aki offol a topickba azt figyelmeztetések után bannoljuk" vagy valamit kéne már csinálni ez ellen.
  • bertino
    #10289
    szerintem inkább az ilyen "felesleges a topic" postok feleslegesek.

    ha feleslegesnek érzed, azt nem tudom, mit keresel itt.
  • Pepsi Twist
    #10288
    Te! OTT!4négyöt

    Engem is lebannolnál? :D

    (én jó kisfiú vagyok )
  • Miskolc88
    #10287
    Milyen épületkbe lehet bemenni végigjátszás után ?
  • Bagoly81
    #10286
    hát a nyitást én olyan 70 nap mulva tenném meg. , hogy mért? konzolos topic is dolgozzon :D


    mert a konzol és pc menyiben tér el egymástol? majd megválaszolja aki tudja

    amugymeg a képek és videok infoknak nemsokat adok mert tudom hogy kifog jönni amit elakartam olvasni megtörtént ami látni akartam láttam.
    és ha kijön és játszok vele és meggyöz a gyárto hgy multi miatt vegyem meg megfogom venni. ( sajnos ösemberes warezos vagyok de a multis dolgokraa adok, ha nem most majd késöbb van olyan gém mit warezoltam de késöbb megvetem , és a tokot leraktam felsem raktama gémet, mintha enyivel tartoznék a fejlesztöknek.

  • DJ Skyline
    #10285
    ennyi, le sem kell írnom amit akartam, rájöttél :D
  • ldavid
    #10284
    bár felesleges, úgyis előlről kezdődne minden..

    steweee: ez nem konzolos topic
  • NEOreg3
    #10283
    akkor legközelebb azt is nézd meg, hogy PS3 vagy xbox360 volt-e a tokjára írva...
  • ldavid
    #10282
    ha megszavazzátok, pár napos szünetet esetleg lehet tartani (a hozzászólást letudom zárni)
  • steweee
    #10281
    én tegnapelőtt voltam a media marktban. nézem, gta4 16.000 ft. na akkor most megjelent vagy nem?
  • DJ Skyline
    #10280
    a neves játékok topikbaiban ez megy, sajnos hozzá kell szokni :| kb ez fog menni megjelenésig, utánna meg hogy crack, honnan töltitek, mennyivel jön, mennyi van még hátra, miért nem indul, stb. aztán meg lecseng a dolog.
  • red bull
    #10279
    ennek a topicnak semmi értelme, énis nézem hogy szinte 4 óránként minimum 100 hsz és hiába olvasok vissza nagy reménnyel hogy hátha adtak valami kis információt a játékról. a sok offer meg spamer lama ilyeneket kérdez hogy mikor adják ki meg hogy mi lesz a gépigénye miközbe:
    1, kibaszott nagy betűkkel kivan irva hogy 95 nap (/pill) és hogy november 21.
    2, a gépigényét a játéknak senkise tudja hiába irják be nap mint nap ugyanazt a hszt hogy mi a gépigénye mi se tudjuk, és a FAQ meg kiveri a szemét a bannerba, már ha a sok flamer lama tudja mi az.... ennyit erről.
  • Bagoly81
    #10278
    szerintem meg addig teljessen oftopik az egész amig kinem adják a játékot.

    kivétel persze az "elözetesek , videok " ,árak. szoval lehet itt hiztizni hogy off meg mega big off de addmeg gondoljatok amit akartok.
  • fr3ddy14
    #10277
    topic del, nyú topik (:
  • SHADOWEYES7
    #10276
    Megoldható pedig.
  • SHADOWEYES7
    #10275
    Nem törlés,hanem ban!

    Remélem érthető mindenki számára főleg fr3ddy14 -nek szól az üzenetem,off topic és warezért megy a ban automatikusan!
  • Prince23
    #10274
    10ezer komment közül törld ki az összes offtémát, spamet, flémet
    Jó munkát hozzá!

  • fr3ddy14
    #10273
    ú most félek
  • Neoncsoves
    #10272
  • DJ Skyline
    #10271
    az a baj hogy nem sokra mész vele, ha nagyon akarják beírják úgyis :|
  • bertino
    #10270
    keményíts be kicsit mert eldurvul a végén itt a helyzet -.-'
  • ldavid
    #10269
    mostantól a letöltős kérdések is törölve lesznek, felesleges rájuk reagálni