54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Snexi
    #10413
    de hisz az unokatesódnak megvan a beta,kérdezd tőle
  • norbi56
    #10412
    mindent
  • DJ Skyline
    #10411
    ja, hasáraütött bearn és mondott valamit amin szerinte elfuthat, majd hivatalosat talán a Games Convention-ön mondanak
  • miki10
    #10410
    http://gtahungary.hu/cikkek.php?cikkid=5386

    én it olvastam a gép igényt
  • moralosan
    #10409
    De az milyen aranyos, hogy mind a két hozzászólásában leírta a konfigját .
  • DJ Skyline
    #10408
    így van, felesleges még ezzel foglalkozni amíg nincs gépigény. gondolom egy shader model 3-at tudó VGA azért nem árt, majd meglátjuk
  • Balumann
    #10407
    Szerintem egy dualcore -os proci és 2 giga ram nem ártana, de amíg nincs gépigényről információ addig hiába kérdezed.
  • bubu13
    #10406
    az egészet... Még senki se tudja a gépigényét ugyhogy ne kérdezz ilyet
  • miki10
    #10405
    akkor mit kell kicserélnem a gépembe hogy el induljon a GTA IV?


    video kártya: ATI readon Sapphire HD 2600 pro 512mb
    memoria: 1,25GB RAM
    proceszor: AMD Sempron Processor 2500+ 1.41GHZ
  • Attila8805
    #10404
    Nem
  • miki10
    #10403
    szerintetek el indul a gépemen a GTA IV?

    video kártya: ATI readon Sapphire HD 2600 pro
    memoria: 1,25GB RAM
    proceszor: AMD Sempron Processor 2500+ 1.41GHZ
  • cenobite
    #10402
    Köszi, így már meglesz! :)
  • Synit HUN
    #10401
    Sztem ebben a vidiben benne van, hogy hol található.
  • cenobite
    #10400
    Ötletes és profi munka!!!

    (Azt a gördeszkapályát még mindig nem találtam meg, na majd ma megkeresem.)
  • Synit HUN
    #10399
    Ez eddig a legötletesebb video amit a játékból láttam!
  • sparrow35
    #10398
  • DJ Skyline
    #10397
    hatalmas _:DSAASD
  • Paranoia
    #10396
    komoly!
  • elitehun
    #10395
  • Stefibaba
    #10394
    Ezt láttátok már?
  • Besz
    #10393
    Erre a problémára van megoldás! Léteznek billentyűzet és egér emulátorok PC-re.

    Következőképpen működnek:

    - Elindítva a programot, a játékvezérlő gombjainak eseményeihez hozzá tudod rendelni a billentyűzet illetve az egér egy-egy megfelelő eseményét.
    - Lerakva a tálcára a háttérben fog futni.
    - Lenyomva a kontroller egy gombját, a program észleli az eseményt és legenerálja a hozzárendelt billentyűzet|egér eseményt, amit a Windows továbbít az előtérben futó programnak, jelen esetben az adott játéknak.

    Jellemzői:

    - Nincs befolyással a billentyűzet- és az egér eseményeire, emiatt ezeket egyszerre használhatod a kontrollereddel. Neked pont ez kell!
    - Erőforrásigénye minimális.
    - Késleltetés észrevehetetlen.
    - Bármely játékhoz használható, mert az nem is fog tudni róla. Akár a Windows-t is vezérelheted vele.
    - Leképezéseket, mint profilokat elmentve egyszerre sok játékhoz használható átállítgatás nélkül.
    - A játéknak nem kell támogatnia a kontrollereket. Én annakidején a Tomb Raider 1-et játszottam gamepad által, holott a játék nem is kezeli az ilyesmit.

    Sok ilyen programot találhatsz a neten, én ezt az ingyenest használom, ha szükségét érzem: JOYTOKEY.
  • bertino
    #10392
    teljesen jo
  • Miskolc88
    #10391
    köszi,látom lesz hol gyilkolnom :DD
  • DJ Skyline
    #10390
    itt a Points Of Interest résznél pipáld ki a Building with Interior részt, majd a Missions-ból szedd ki a Startot, hogy átláthatóbb legyen
  • Miskolc88
    #10389
    Tehát még1x feltenném kédésem:
    Milyen épületkbe mehet be végigjátszás után ?
  • SHADOWEYES7
    #10388
    [figyel]
  • bertino
    #10387
    fejezd már be a saját magad fényezését, rosszabb vagy mint egy 10 éves, minden nap elmondod itt.
  • Pepsi Twist
    #10386
    naja
  • DJ Skyline
    #10385
    nyugodtan, Shadow keze oda is elér
  • Szabi1991
    #10384
    ha gondolod bemegyek azt offolok, tudod hogy számíthatsz rám
  • Dante73
    #10383
    A TDU topik pörög, mint majom farkán az a bizonyos stanicli....
  • DJ Skyline
    #10382
    azért különbség van a kettő között, az a játék már ezer éve megjelent, ott már régesrég elmúlt a nagy pörgés. néha van 1-2 honnan tudom leszedni komment, de ez a legtisztább topikban is jelen van. itt is rend lesz, csak most nagy a pörgés mert várja mindenki, hát még mi lesz akkor ha majd megjelent. majd elmúlik. emlékszem a GTA SA topikban is alig lehetett rendet tartani, most meg alig ír oda valaki, semmi dolgom már 1 éve minimum :)
  • Pepsi Twist
    #10381
    a TDU tápig még mindig szép és tiszta :)
  • Dante73
    #10380
    Ja, modi-t akartam írni.... bocsi. Értem, és tényleg nem lehet itt 24 órában, de a házigizda törölhetne, modi osztogathatná a kis felkiáltójeleket a nevek mellé, mert az egész SG kissé kezd elkanászodni.
    Sok topikot olvasgatok, és nagyon kevés van rendben, mindenütt offhegyek, jószándékú emberkék beszólásai, antiszemitizmus, egyebek.
    Ha bezárunk, máshová mennek. Egyetlen megoldás egy szép nagy BANHAMMER!
    Offtopikokat is látogatom, és vicc, de ott nagyobb rend van általában. Senki sem szólogat be a másiknak, mert nem érzi feljogosítva rá magát. (kivétel egy két "lovag" aki oda is átruccan észt osztani, mert azt hiszi, neki annyi van, hogy másnak is adhat....)
  • Yoda001
    #10379
    látom ottis jófej vagy
  • Ragnar360
    #10378

    ...
  • ProGabe #10377
    ban osztogatása már sok. minek? Ldavid egyszer már bezárta (tehát nem mint mod, hanem mint hg, egy ügyes script-tel), simán megtehetné most is.

    #10370: nem hinném hogy én túlreagálom. vannak alfórumok (hw, sport/foci) ahol ilyen offért csak úgy repdesnek a felkiáltójelek! én csak egy értelmes, hasznos topikot szeretnék. az elmúlt 1000 (ezer!) hsz-nek lett létrehozva topik!
  • Grove4
    #10376
    Mondjuk a bezérésról és az OFF-ról való dumálás is OFF,sőt ez a komment is OFF,áááááááááÁÁÁá ez egy ördögi kör!XD
  • moralosan
    #10375
    Meg egyébként is, ne legyünk már ilyen önostorozók -.-...
    Felesleges bezárni.
  • bertino
    #10374
    ilyesmit senkitől se lehet elvárni.
    jelenleg ez van, nem fog összedőlni a világ.