165
Aki integet, az búcsúzkodik. Aki fut, az sportol. Az utas az, aki vár a megállóban.
  • ngcsnet
    #45
    át lett nevezve e tápig?
  • Dying Soul
    #44
  • bertino
    #43
    nem mondtam, hogy nincs kivétel, még mindig nem fogod fel, hogy én se pártolom az összes sofőrt ?
  • Shadow_THH
    #42
    amiket én irtam azok nem kamuk. akkor azok hogy történtek? :)
  • hmhm
    #41
  • sweech
    #40
    nálunk is :D
  • Sland
    #39
    ne kamuzz
  • Taranov
    #38
    Persze, ez csak kamusztori.
  • bertino
    #37
    ha én felszállok buszra, és látom, hogy valakinek sérülése van, amit a busz mozgása okozott, azaz ALAP, hogy szólok a sofőrnek, mert a járművön levőkért ő a felelős
  • bertino
    #36
    hogyisne... kinyílott a feje... és a buszsofőr meg nem tudott róla és ugy engedte el ? hát ez vagy egy nagy hazugság, vagy nem szólt senki a sofőrnek, de ha te láttad, ő meg nem... ehh ez elképzelhetetlen... bocs
    szólni kellett volna a sofőrnek, olyan nincs, hogy sérülése van és nem tud róla... itt Miskolcon legalábbis SOSE volt ilyen eset...
  • Prazlee
    #35
    BUZISOFŐRÖK
  • Prazlee
    #34
    Ja...sztem is! Múltkor felszállok a buszra, azt a busz a első megálló előtt egy hatalmasat fékez...egy néni odaesik előre a lépcsőre, ozt mikor feltápázkodik, látjuk, hogy a néninek kinyílott a feje! pfúj, undorító volt!!! Aztán a néni mondta a buzisofőrnek, hogy nyissa ki az ajtót (amikor a busz állt) és a buzisofőr meg nem nyitotta ki! pedig a nő kérte, és az meg nem nyitotta ki! AZ EMBEREKNEK MEGVANNAK A JOGAIK!!!!!!! ...de van egy két talpnyaló pöcs (többek közt buszsöfőrök) akik ezeket a jogokat semmibe veszik!
    Ui:aztán amikor a busz a megállóba ért, akkor kinyitotta az ajtót, és a néni lesszállt, és odaszólt a buzisofőrnek: "a kurva anyádat bazdmeg te faszszopó geci! basszameg a kibaszott picsáját az ilyen büdös baszadár!!" - ezekkel a gyönyörű szavakkal búcsúztak el egymástól!

    ...na ehhez mit szóltok?
  • NEOreg3
    #33
    nálunk rendesek a buszsofőrök, sokaknak elég az is hacsak látják a tokot, amiben (elvileg) a bérlet van

    [persze neki mindig van bérletje-.-]
  • Istencsászár
    #32
    múlthéten mentem ki Egomból Dorogra azt siettem nagyon jön a busz körjárat felszállok
    én: 1 jegyet kérek dorogig
    sofőr: nemadok szálj fel a másikra ami majd jön minjá
    én: miért?
    sofőr: mer nincs kedvem átállítani a gépet ( amivel a jegyet számolja adja stb.. )

    azt erre én mondom neki nemszállok át azt leakartam ülni erre megfogja a kabátomat azt odaszól majd elengedte... mikor leszálltam odaraktam neki egy 100ast had örüljön...

    szal nemtudom mitképzelnek van 1-2 tahó ember azthiszik hogy a diákokkal mindent meglehet tenni? arra szállok fel amire akarok ha odamegy és kötelessége jegyet adni ha ell állítsa át azt a gépet vagy mittomén szal felháborító dolgok vannak... és ez 1 kb 50 éves fószer volt..
  • DJ Skyline
    #31
    engem is szivattak már meg...jövök haza Üröről(Árpád híd felé)...jelzek a megálló előtt idővel,erre tovább megy,majd 2 megállóval később állt meg
  • bertino
    #30
    hát ha ez neked humorérzék... sztem csak óvoda ;) főleg 18-25 év között milyen kemény :D, ja végülis... humorérzék xD
  • Shadow_THH
    #29
    én se ember, de ha nincs humorérzéked... egyébként sem erről szól a topig
  • bertino
    #28
    én nem ellenszenvesen jöttem be ide...
  • bertino
    #27
    flémelsz is ?
  • desigo
    #26
  • Shadow_THH
    #25
    ték #25
  • Shadow_THH
    #24
    az öcsém!
    -Hallottátok csajok?
    -Miiiiit?
    -Bertionnak milyen nagy sárga mercije van?
    -Húúúúú
    -És külön parkolók vannak neki a városban, ahol csak Ő állhat meg!
    -Húúúú
    -És az emberek fizetnek azért, hogy egyátalán beülhessenek hozzá!
    -Húúúú
    -És csuklós...
  • bertino
    #23
  • desigo
    #22
    de!
    én
  • bertino
    #21
    senki nem mondta, hogy menő ^_^
  • desigo
    #20
    jah
    lehet csajozni 1000el
    tök menő buszsofőrnek lenni
  • bertino
    #19
    másrészt meg áru/személyszállítást tanulok, szal valami közöm van is hozzá :))))
  • bertino
    #18
    fordult már meg fejemben, hogy annak kéne majd menni... arra az esetre ha nem lesz más meló
  • Shadow_THH
    #17
    te buszsofőr lehetsz, hogy ilyen szegmentáltan olvasod el minden második sort :D
  • bertino
    #16
    autóvezetésnél ha idétlenül röhögcsélnek és engem kurvára nem érdekel hidd el, hogy kihajítom őket
  • Shadow_THH
    #15
    persze nálunk akkor sem szokott; van hogy a sofőr mellett állok, ilyenkor mindig beszélgfetnek, mintha valakit is érdekelne, hogyan szidnak mindenkit aki az uton van.
    "Bazdmeg ezt a sok hülyét már... a f*szom áll meg nekik tele vagyunk..."
    És lelassít, int egyet a buszmegállóban lévő nagyrésztr mamáknak majd továbbhajt
  • desigo
    #14
    Jó akkor legközelebb ha autót vezetek és hátul röhög valaki akkor majd rászólok.
  • Chief
    #13
    Vértes volnnál lehet egyezkedni... :)
  • Sheva
    #12
    utálom a Salgótarjáni buszsöfőröket
  • Shadow_THH
    #11
    Ismét távolsági-nem távolsági
    részeg voltam és már elöre morgolódtam azon, hogy valyon MA hogyan akarnak átbaszni minket fiatalokat, mert ugye a 200 kilós kettesszekrénnyel nem játszanak igy.
    szállok fel
    -NA!
    -tessék?
    -MIVAN MÁ?
    (hú de parasztul beszélt velem nagyon felhúzott)
    -van bérletem
    -HÓ VAN A JEGY TE GYEREK????
    benyúlok a zsebembe és egy laza mozdulattal előhúzom a középső ujjamat.
    mentem a következővel...
  • Southy
    #10
    ez duurva
  • bertino
    #9
    hatalmas nagy tévedésben vagy :)
    a busznak csak akkor kell megállnia, ha jeleznek, vagy ha ráutaló magatartással a buszmegállóban levők jelzik a sofőrnek, hogy fel akarnak szállni...
  • bertino
    #8
    hát lehet, hogy akkor nektek vicces volt...
  • Shadow_THH
    #7
    És a legjobb:

    véletlenül fenn maradtam a buszon és nem jeleztem (ugyanis elvileg mindig meg kellene állnia, én meg ott álltam az ajtónál)
    nyomom a gombot semmi... jön a következő megálló... nyomom a gombot, kinyitja elől
    -elnézést jeleztem
    -csak elől lehet leszállni (???)
    szaladok előre erre bezárja
    -nem állna már meg?
    -csak megállónál
    -de jeleztem
    -akkor szálltál volna le
    rágom a szám szélét ökölben a kezem... jön a következő (3-ik!) megálló, nyomom a gombot. Kinyitja az első ajtót, szállnék le
    -hova olyan sietősen
    -köszönöm megérkeztem...
    -és a jegy?
    -van bérletem tessék
    -az ide nem jó
    -dehát ide szól
    -nem nem, azt már elhagytuk
    -persze mert nem állt meg
    -elhagytuk! van jegyed?
    -NINCS DE VAN BÉRLETEM!
    -az nem jó vegyél jegyet
    -AKKOR KÉREK EGY --DIÁKOT--
    -csak idáig
    -IGEN!
    -191 forint lesz
    kifizetem...
    -Nagyon köszönöm kedves uram, költse koszorúra a kurva anyád
    -TE!
  • desigo
    #6
    Régi szép idők.
    Amikor suliba jártunk a távolsági buszon mindig hátra ültünk.
    Poénkodtunk,nevettünk meg minden.
    Egyszercsak megáll az M3-ason a busz.Jön hátra a sofőr tiszta vörös fejjel,hogy ő így nem tud vezetni mert elvonjuk a figyelmét.
    Akkorát röhögtünk