66
Ti mit gondoltok Zalatnay-rol,meg a müsorról!
  • Tarajos Sül
    #1
    Ti mit gondoltok például Zalatnay büntetéséröl?
    Megérdemli?
    Amugy meg sztem nem kéne ez a müsor,sztem más hiresség is börtönben ül,még sincs rola müsor/ennek nem jártam utána,de biztos/

    Ott van Michael Jackson,Ő rola se készült müsor legalábbis Magyarországon,akkor Zalatnay-rol mi ez a nagy "világszám"?
  • DJ Skyline
    #2
    hidegen hagy
  • Sland
    #3
  • hmhm
    #4
    megérdemli a rohattja a börtönt, a műsort meg betiltanám
  • alert
    #5
    Egyetértek.
  • Aspyrin
    #6
    Sokan vannak azok, akik mindenféle büntetéstől mentesen szabadon mászkálnak abban az országban, amit szanaszét loptak. Persze kell néha egy ember akire csúnyán nézhetünk.
  • sapkafej
    #7
    jackson volt börtönben?
  • Zsolo007
    #8
    EZ meg mi? :D Melyik csatornán megy? Nem is hallottam róla..

    [nagyon ritkán néz TVt, amikor teszi akkor is CNNt néz :) esetleg Heti Hetest :D]
  • 0ppika
    #9
  • sweech
    #10
    semmit
  • The FlashBack
    #11
    "valakinek ülnie (is) kell"
    Zalatnainak szarul jött ki... Csak ugyanazt próbálta (ki) mint a politiksok, csak neki nem volt, annyi barátja mint nekik
    és megszopt@
  • Laky
    #12
    (y)
  • The FlashBack
    #13
    egyetértek... Ha zalatnayról van műsor, akkor a többi elitíéltről miért nincs?
  • MrSpock
    #14
    Az az érdekes,hogy már írták,hogy ha kiszabadul elhalmozták már fellépésekkel, és világkörüli turnéajánlat is szerepel.
    Kérdem én mivel?
    Hisz 20-30 éve? semmit nemcsinál.
    Míg egy átlagember aki normálisan él még nyaralni sem bír menni.
    Van aki kevesebbért tobbet ül,és aztán az élete gallyra megy,míg úgynézki a börtönből is jólkilehet jönni.
  • agyhalál
    #15
    Nevetséges (de inkább szomorú) ami ebben az országban megy.
  • The FlashBack
    #16
    mindent ellopnak amit lehet, hazudnak, hogy nekik legyen jobb, az utolsó fillér is zsebbe megy... És mé ők síránkoznak, persze mindent tagadnak... Nevetséges ami az Utópálya építésnél (is) megy...
  • DEXTER92
    #17
    Igen hasonló véleményem van nekem is /#3/
  • Monoton
    #18
    Én azon akadtam ki amikor kegyelmet kért az elnöktől! csak azért mert ő a Zalatnay!
    Na szép!
    Ennyi erővel bárki kérhetne kegyelmet!

    Töltse csak le szépen a büntetését!
    Ami a műsort illeti én csak a lányát sajnálom!
  • Prof William
    #19
    Én azért kérnék kegyelmet mert az Sg-n a nicknevem Prof. William...

    Egy professzor nehogymár börtönben legyen...
  • forza milan
    #20
    Egyáltalán miért van!Nagyon példamutato müsor,kisjézuskát énekelnek a gyilkosok a börtönben,(akik nem hiszem hogy megbánásból mentek a börtönbe...),nomeg ennyi erövel inditassunk egy börtöntöltelék szátrokról szólo csatornát!Egy ilyen müsor se kell!!!!
  • schrank
    #21
    háááát azért dzsekót meg a cinit egy kalap alá venni enyhe túlzás
    szakmailag azért mert azért dzsekó az mégiscsak a pop királya
    vád miatt meg egy gazdasági bűncselekmény vs pedofílió
  • Prof William
    #22
    És akit kiszavaznak az kijöhet!

    Ezen héten Zénót a tömeggyilkost szavaztuk ki!!! Éljen Zénó!!!!!!
  • LiPTON
    #23
    nem láttam még 1 részt sem( ez sorozat?).
    de megédmeli, nem tom, mit kell ezen felfújni... elsikkaszt mittom én hányszáz milliót, és még ő a kis ártatlan.... leüli a azt a pár évet, és megy minden tovább.. de lehet, annyira megszedi magát ezekből a műsorokból, jobban jár, ha megint sikkaszt 1 keveset, és 10 évre megint biztosítva van a hírneve
  • EvilDevil
    #24
    Jacko nagy sztár "volt" és ez sokaknak ez nem tetszett, ezért tönkretették..
    Cini viszont becsapott embereket vagy őt csapták be... a kettő nem ugyanaz
  • gnar killer
    #25
    szánalmas de kell valami győzike helyett |-:
  • Shadow_THH
    #26
    a legjobb, hogy a fókuszba mutatták már 1 héttel elötte felvételről, ahogy cini hazamegy PONT karácsonyra :DDD
  • LiPTON
    #27
    ez így volt? mekkora láma banda...
  • tehen_m
    #28
    dzsekó nem "bűnös". (és már hivatalosan is :D)
    Cini meg rohadjon meg a börtönben!!!! odavaló

    #18 elvileg bárki kérhet :D
    (gyakoraltilag nincsen értelme, kivéve cininéni meg ilyenek)
  • jefferson83
    #29
    Ez marha nagy ötlet :DD Ebből még műsor lesz gyerekek :)
  • Shadow_THH
    #30


    ja meg OJ sem az
  • Shadow_THH
    #31
    a 100 millió ikaz tördénede!!4ű
  • Broafka
    #32
    jó, az tény hogy megérdemli a büntetését, de azért pöppet sokat kapott sztem...
  • Shadow_THH
    #33
    igen ha úgy vesszük, hogy a kulcsár háziőrizetet kapott, ami annyit tesz, hogy mielött elmegy valahova, elötte jól meg kell mondania, hogy ő a boltba megy csak egyébként nem mehet ki - akkor sokat
    de ha úgy vesszük, hogy mennyi embernek tette tönkre -akaratlanul is- az életét, véglegesen akkor nem sok. Persze a tettestárs azszabadlábon van, de ha mással történik ugyanez mivan? szopás. csak mert sztár nem kell sajnálni
  • Slayerboy
    #34
    LOÁL
  • Tarajos Sül
    #35
    Én se szeretnék börtönben maradni,mert az állatokat,nehogymár hüvös helyen tárolják!

    Ugye a kakasnak van taréj!
  • Tarajos Sül
    #36
    az igaz!

    Én tudom,hogy Cinit lopással,vagy csalással vádolják,Jackson-t meg pedofiliával!

    DE mind a ketten sztárok,mind a ketten büncselekményt követtek el,most ha nem is eggyüt gondolkozik az Retek klubb,meg a külföldi tv csati,ha már a retek klubb a ciniröl készit müsort,akkor a többiröl mért nem?
  • Tarajos Sül
    #37
    csak elvileg,zalatnay már kért kegyelmet,mert vmilyen betegsége van,és mielött ebben a bajban meghalna,engedjék ki,hogy a lányával lehessen!
  • k8bal
    #38
    haggyuk mááár!
    majd ha mutat róla papírt meg minden és az felkerül netre meg TV-be hogy mindenki láthasa akkor ok elhiszem de ífgy hogy állítólag...
  • ngcsnet
    #39
    egy kalap sz@r ez a műsor, meg ez a hülye zaltnai is
  • Thanatos
    #40
    mese habbal...