62
Róluk sokan már rég nem hallottunk, részek képek lelőhelyét kéretik ismertetni :)
  • fsgh
    #21
    ja már megszünt?
  • RaZoK
    #20
    senkinek nincs
  • fsgh
    #19
    Imádtam!!!!!Kár hogy már nincs Nickelodeonunk..:(((
  • Peugeot
    #18
    ez jo volt :D
  • RaZoK
    #17
    meg, egy darabig pest megyébe nyomták de aztán ott is :))
  • reménytelen
    #16
    A Nickelodeon amúgy megszűnt? Régen mindig néztem, ez a sorozat volt az egyik kedvencem...
  • shad0w
    #15
    aaa legjobb! :) topic ment a kedvencek közé :)
  • RaZoK
    #14
    szerintem kevesen vannak akik nem szeretik :)
  • wizy
    #13
    hogy szerettem :) tesómmal állandoan néztük... az egészből csak annyi maradt meg, hogy "Imá-imá-imádom a narancsszódát" :DDD
  • NEOreg3
    #12
    egy részre emlékszem csak, amikor a dagi feltalálta a másiknak a nátha ellenszerét, utána meg megakart belőle gazdagodni, de amikor újból megakarta csinálni valami altatószert hozott létre:D
  • Szabi84
    #11
    ÁÁÁ régen néztem a Nickelodeon-on! Tök jó volt.
  • gabber_saviola
    #10
    http://images.google.co.hu/images?q=kenan+%26+kel&svnum=10&hl=hu&lr=&start=0&sa=N
  • RaZoK
    #9
    ja hát (14 alatt) nem is ismerheted !
    nos 2 afroamerikai srác baromkodásairól, és a vékonyabb srác névszerint Kel narancsszóda imádatáról, és ügyetlenségéről ezekkel a tulajdonságokkal sok sok kalandban vesznek részt, az akkori ifjusági egyik kedvenc sorozatává vált :))
    (nickelodeon csatorna)
  • Chrystopher
    #8
    Miről szól?
    Szégyellem, de nem ismerem.
  • RaZoK
    #7
    ja, nem tudom én is arra vagyok kiváncsi szerintem tuti fan oldalakon lehet letölteni tv rippeket :))
  • Sland
    #6
    lehet ráészeket tölteni szinkronban? nagyon jó volt ez az izé régebben
  • RaZoK
    #5
    nekem is, de honnan szerezted ezeket a képeket? azt ne mond, hogy gugli mert ott egy darab van csak :))
  • gabber_saviola
    #4
  • gabber_saviola
    #3
  • gabber_saviola
    #2
    kedvenc sorozatom

  • RaZoK
    #1
    Egyetlen egy képet találtam csak :(