62
Róluk sokan már rég nem hallottunk, részek képek lelőhelyét kéretik ismertetni :)
  • Különc
    #62
    Ajj, már megint kezdi... 8)
  • kuszi00
    #61
    Az a gond hogy sehol nem látunk magyar részeket, igaz van 3-4db de az semmi, jó lenne ha valaki feldobna 1,2 évadot, utána gyoresan terjewdne tovább:)




    ui: nekem a kedven sorozatom volt, nem lehet megunni őket:-)
  • Petya11
    #60
    Kukorica!Irtad h Kazid van Kenan meg sok hűhó!nem tudnád eljuttatni hozzám?mert én megtom csinálni és majd te is letod tölteni a honlapomrol!
  • kukorica
    #59
    SENKI NE ÍRJON KENAN & KEL leveleket, MERT NINCSEN!!!
  • longhaul
    #58
    Nálam nincs
  • nbj
    #57
    jaja, Chris, aki néz tévét és van rádió a kocsijában :D
  • Mayu Misery
    #56
    akarod mondani,mint a nickelodeon emblémájaxD
  • SpaceNinja88
    #55
    És a bolti eladó, mi is a neve annak a tutyimutyi alaknak, Chris? :D
  • DöflingR
    #54
    Én is imádtam őket :))))))))))
  • SpaceNinja88
    #53
    Kenan & Kel! Áááá, imádtam (L)

    Kel minden rész végén: "aaaaaaahhh, már megint kezdi" és a tipikus karmozdulatok.

    Kenan: "narancssárgább vagy belül, mint a Nickelodeon logója" :D
  • hamary
    #52
    Hú, de imádtam! Nagyon örülnék, ha megtudná valaki szerezni a részeket! :)
  • iTuxas
    #51
    Császtok! Nem csak a bitgaten van fent a Kenan & Kel. :) Én most beírtam a Piratebay keresőjébe és kidobott egy 11.44 GB-os packet ami tartalmazza az összes részt, plusz még két filmet is talált a kereső. Egyébiránt nem szűnt meg a Nick csak a UPC vette le és nem is tűnik úgy, mintha meg akarna szűnni. :) Csak sajnos már nem hiszem, hogy leadják mégegyszer a Kenan & Kel-t, mert mindig van más sorozat, most pl az Unfabulous és a Drake & Josh, amikkel egyébként nincs semmi bajom. :)
  • Parker102
    #50
    sziasztok^^ vki tudna adni egy linket ahonnan tudnék leszedni magyar nyelvü Kenan & Kel részeket? vagy esetleg egy bitgate maghívót.
    aki tud vmiben segíteni megköszönném ha felvenne msn-en :[email protected]
    előre is ty a helpért ^^
  • xtuner1991
    #49
    De én nem vok fenn bitgate-n, valaki küldene egy meghívót? PLS
  • monster3
    #48
    ahogy nbj is mondta, bitgate-n fent van 4 rész. Én is onnan szereztem, de már nincsenek meg (format miatt)
  • zsozsizsá
    #47
    Hy nem tudnátok 1 linket adni h hol lehet a 4 évadot letölteni magyrúl??
    Nagyon kéne vagy felirat van hozzá? és az hol??
    Aki tud segíteni nagyon megköszönném.
  • xtuner1991
    #46
    Nem tudnád valahogy eljuttatni hozzám azt a két magyar részt?
  • nbj
    #45
    bitgate-n fennt van 4 rész
  • BunDevil
    #44
    legalább azt a 2 részt küldd el... lécci
  • monster3
    #43
    nekem angolul megvan az első 3 évad és a negyedik évad egy része, magyarul pedig két rész("A klub" és "Kerge randi")
  • Nodika
    #42
    Sziasztok! Régen én is néztem a Kenan & Kel-t. Az volt a kedvencem.
    Nagyon szeretnék már 1-2 részt újra látni, szóval ha valakinek van léci jutassa el hozzám!
    e-mail: [email protected]
  • nbj
    #41
    amúgy meg a nickelodeon tudtommal nem szűnt meg, az emktv nyomatja(apáméknál az van, igaz h egy szutyok de van niceklodeon :D) de sajna sztem már nem megy rajta, leglábbis én nem láttam :(
  • nbj
    #40
    nincs vkinek még vidire felvéve? mer bedigitalizálhatná és vhova feltölthetné, aztán mindenki szedné ezerrel :D
    haverjaimmal kb 4 éve nem láttunk egy részt sem, de még mindig vágjuk a szövegeket :D
    szal vki?
  • ricsi00
    #39
    hát találtam torrent oldalakon de az mind angol magyar torrent oldalon meg nincs fent
  • RaZoK
    #38
    ha sikerül rájönnöd szólj nekem is! :)
  • ricsi00
    #37
    hali honnan lehet letölteni kenan and kel epizódokat???????, msn:[email protected]
  • RaZoK
    #36
    mind televagyunk...=)
  • david508
    #35
    ????????
  • david508
    #34
    knek vannak részek
  • Cuchulainn
    #33
    Hehe, nagyon király ez a sorozat. Én bírtam a sok hűhót is, nameg a többi értelmes nickelodeon mesefilmet-sorozatot.

    (KaBlam, Clarissa...)
  • kukorica
    #32
    helyesírási hiba:
    Szia. Dávid
  • kukorica
    #31
    Szia Dácid!

    És a mamát be van jelentkezve?
  • RaZoK
    #30
    nem tudom mi lehet a probléma, nem foglalkozok ilyesmivel (faterom biztos tudná a választ :D)

    na a lényeg most a Kenan & Kel, Rocko, na jó a Sok hűhóó is bár azt nem szerettem..na akkor fel tudod tenni ftp-re?
  • kukorica
    #29
    Hát egy 240 perces videókazetta, tele van KENAN@KEL sorozataiból. egy másik kazetta meg rocko-val, de van SOK HÚHÓ-val is.
    SZÓVAL BŐVEN VAN.

    csak nem tudom, mert múltkor vettük az UNLOAD VIDEO@HOME szoftver-t, tv tunner kábellel. És beinstalálltuk, jól megy, a képminőség tökéletes a számítógépen nézve, van hang is, CSAK MIKOR FEL AKAROK VENNI EGY MŰAORT A TV-BŐL, A VIDEÓMAGNÓRÓL VAGY A JVC KAMERÁRÓL AKKOR FELVESZ, CSAK MIKOR LEJÁTSZOM AKKOR NINCS HANG

    S E G Í T S E T E K ! ! ! H A T U D T O K

    MI A PROBLÉMA?? IRJATOK A [email protected]
  • RaZoK
    #28
    nosza...kovertáld be és töltsd fel..hány rész van pontosan?
  • kukorica
    #26
    ... és még azt szeretném mondani, ha szeretitek Tik is Pl. Kenan & Kel-t akkor hálisten akkoriban felvettem videóra, és beszeretném vinni a számítógépbe, talán majd saját weblapot is készítek rolla. N É Z Z É T E K ! ! !
  • RaZoK
    #25
    nekem majdnem mind, de ezt a topikot már fél éve nyitottam volna? :D
  • kukorica
    #24
    Szevasztok! Kukorica vagyok, és Én is szerettem nézni a Nickelodeon csatornát. régebben én is óráig meresztettem a szemem a tv elött, szóval néztem és szerettem. Nekem a Rocko - Modern Life meg a Kenan és Kel sorozatai tetszettek a legjobban.
  • Tobacco
    #23
    Nickelodeon : kenan & kel
  • RaZoK
    #22
    meg.