16
  • exxile
    #16
    Nekem jelenleg ps2-om van es nagyon szeretem. De elkepzelheto hogy a kovetkezo gepem X360 lesz -pedig utalom az MS-t mint fost-, egyszeruen azert, mert X-re tobb nekem tetszo jatek jelenik meg. (Ez igaz a sima X-re is.) Egyebkent egyertelmu, hogy sokkal szebb jatekokat fognak meg irni 360-ra, hatalmas kapacitas van benne! Ennek ellenere lehet, hogy a PS3 erosebb lesz, de ez nalam masodlagos kerdes, a jatekelmeny a lenyeg, es nem a hardverek imadata...
  • Ma2ska
    #15
    De ha 1 év mulva sem éri meg a játékkinálat miatt x360t venni, azt mondom igazatok van. De kétlem hogy igy lenne.
  • Ma2ska
    #14
    A ps 2 induló kinálata szintén elég gyengus volt. A DreamCast volt számomra az igazi nagybetüs konzol, igényes játékok, sok arcade, játéktermi átirat-már aki szereti, én igen- nem a software kinálat miatt bukott meg hanem a sega ugy érezte anyagilag tovább nem tudja finanszirozni.
  • onimusha
    #13
    figyusztok nekem nem konkrétan ezzal van bajom, csak jelenleg amit az x360 mutat az nekem kevés ahoz ,hogy nextgen legyen vagy, hogy úgy érezzem venni kéne egyet, de jelenleg konzol téren ez a legerősebb az igaz, meg minden konzolt a software kínálat ad el, ezért haldoklik a GameCube, ezét bukott a DreamCast is
  • Ma2ska
    #12
    Amugy szerintem jo lesz a ps3 is, meg jó az x360 is.
  • Ma2ska
    #11
    Ja jó dolog eza szólásszabadság, csak az probléma ha xboxos hir van, rögtön jönnek a sony fangyerekek fikázni, migforditott esetben ez nem történik meg. Lehet hogy az eladott konzolok száma és a rajongók tudatszintje nincs arányban egymással?
  • Venom1986
    #10
    hoppá 4ever
  • Venom1986
    #9
    Vélemények kinyilatkoztatása a demokráciában For4!
  • Ma2ska
    #8
    Jobb? Mi? Ócskavas pisi3?
  • onimusha
    #7
    ki szenved kinek kell az a szar ? a CoD 2 az én gépémen is szebben fut pedig már közel 1 éves nem Kamu Next Gen , jó persze tom , hogy jelenleg mindeki nyafizik ,hogy így meg úgy szarul írták rá a dolgokat meg nincsenek optimalizálva majd tlaán 1 év múlva látjuk meg a rendes tudását meg bla-bla ez szép, de jelenleg kevés 1 év múlva meg lesz jobb is
  • Ma2ska
    #6
    "Kitörő sikerként értékelhető rajtot vett a Microsoft által gyártott Xbox 360, a készletek sok boltban már karácsony előtt kifogytak. "
    Akkor miről beszélünk ??
  • enkido
    #5
    ...nah te is jolmegaszondtad... az biztos :DDDD
  • Dzson
    #4
    LOL vagy. Elég szánalmasan próbálod fikázni a PS2-t. De hát igzbogzos vagy, mit lehet tőled várni...
  • Ma2ska
    #3
    1.Ps3 még odébb van, 2. xar lesz, mert a sony még egy gépet se tudott normálisan megcsinálni, a szervizek nem fognak tönkremenni mellette biztos.
  • shusaku
    #2
    Félretették a pénzüket, hehe, valami magyarázattal csak elő kell állni a részvényeseknek :)
  • Dzson
    #1
    Félreteszik a pénzüket a Playstation3-ra, mivel az X3,6 nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, csak a M$ fanboyok esetében.