210
http://blog.tomcatpolo.hu/blog/balfasz/20051224.wmv
  • desigo
    #50
    Én is pont erre gondoltam.
    Ha az ő nagymamájuk lenne ott akkor is így viselkednének?

    Egyébként sokszor tényleg bosszantóak az öregek.Főleg az ilyen agyonra kifestett,kisminkelt öreg szatyor.Mit hisz magáról,hogy 18 éves.

    Nem szabad általánosítani.Van jófej nagyi: aki kedves,megértő stb
    és van az imént említett vén szatyor aki mindenbe beleköt.

    Kár vitatkozni.

    Én csak arra lennék kiváncsi,hogy mi céllal készült a videó?
    A nagy halom szemetet akartátok felvenni?Vagy azt,ahogy guberál az öreglány?
  • VinylToy #49
    én nekem a videóval van bajom, láttam a többit is nyamifijú honlapján, csak egy kérdésem van nincs jobb szórakozásuk ezeknek a gyerekeknek?
  • Taranov
    #48
    1., Miért zavarja, hogy lefilmezték?
    2., Eleinte nem őt filmezték.
  • Taranov
    #47
    Minden korosztályban vannak bunkók, primitívek.
  • Punker
    #46
    esernyő nélkül buszra nem szállnak, én is kaptam egyszer mert a hátizsákommal meglöktem egyet a buszon, aztán mikor 2 hónapig mankóval buszoztam rájöttem hogy nem kell mindenkire tekintettel lenni.
  • Munch
    #45
    Pontosan. :D
  • VinylToy #44
    Ha ők ilyenek, akkor nekünk (fiataloknak) is ilyennek kell lenni, lefilmezni, megalázni, azokat akik (talán) semmit nem ártottak nekünk?
  • Taranov
    #43
    Nem akarok felvágni ezzel, de az én nagymamám 2 diploma és doktorátus után valahogy _nem szól be senkinek_.
  • Punker
    #42
    most komolyan szerinted a vid alapján csináltak bármit is a kölkök amiért az öreglány berághatott? tény hogy nem mind ilyen, tény hogy vannak bunkó fiatalok és öregek is, a különbség az hogy valami érthetetlen okból mindig a fiatalokat szidja a többség.......
  • St
    #41
    Nagyon kedvesek a nagypapák és nagymamák, de ki tudja miért, az öregek gyakran megkeseredettek és gonoszak a fiatalokkal. Szóval nem emlékeztet automatikusan minden idős a kedves nagypapára, vagy nagymamára...

    1993-ban combnyaktöréssel műtöttek, és utána 4 acélszegeccsel a csípőmben buszoztam naponta a szakközépbe. A dolog mivoltából adódik, hogy 5-6 percnél hosszabb állás már fárasztó volt. Egy évig szinte nem telt el úgy nap, hogy ne csesztetett volna egy idős, hogy nem adom át a helyemet a buszon, sőt történt egy alkalommal, hogy hátulról egy papa még fejbe is vert az esernyőjével.
    (azt már nem mesélem el, hogy mikor ezt kikértem magamnak, milyen csúnyán nézett rám a sok néni-bácsi...)

    Szóval azóta kissé más a véleményem az idősekről.
    Fiataloknak is kijár a tolerancia.
  • VinylToy #40
    Szerintem hagyd rájuk, mert majd jönnek és mondják hogy nem kell ezt a topikot látogatni ha nem tetszik :C

    Különben nagyon egyetértek veled.
  • CattiBrie
    #39
    Látom itt senkinek nincs nagymamája, vagy nagypapája, vagy ha van, akkor sem tiszteli, meg semmi ilyesmi. (Monnyuk milyen volna abba belegondolni, hogy akár a TE nagymamád is lehetne az ott a felvételen?)

    Az tény, hogy az öreglányok "néha" elviselhetetlenek (sőt), de minek erre egy külön topik, és egy ilyen videóval felvágni??? Nemonnyátok már, hogy ettől vagytok nagyfijúk, hogy ilyen felvételeket vagytok képesek csinálni?!?!

    De könnyű itt kibeszélni őket, egy internetes fórumon, mert itt nincsenek ők (az idősek), hogy megvédjék magukat.
  • St
    #38
    lol videó, teccett a végén a "mennyünk a gecibe" beszólás :D
  • Munch
    #37
    Le.
  • Punker
    #36
    na de itt az öregek támadtak (megint) most komolyan? mindenhol ez van? mert hogy a buszon esernyővel ütik az embert amiért suliba menet tele van a táskája az olyan mint hog kék az ég, természetes, de ezen most meglepődtem tényleg ennyire lesüllyedt a társadalom? :(
  • Munch
    #35
    Mit tiszteljek benne?
    Amit Taranov mondott? Mónika sót nézik egész nap, lakótelepiek EGÉSZ NAP ablakon bámulnak ki, tudják hány óra hány perckor ki hova megy. Bepofáznak a fiatalnak, holott semmit nem tesznek azért, hogy kompatibilisek legyenek a másikkal.
    Kár hogy ez a generáció ilyen kommunista lett. Azt hiszem mi nem leszünk ilyenek. Ha igen, akkor leszarom. Minket is baszogatni fognak.
  • Taranov
    #34
    Én abból indulnék ki egyébként, hogy ez a lakótelep. Egy lakótelepi kisnyugdíjastól nem lehet sokkal többet várni, egész nap a világmegváltó terveit szövögeti a Mónika show előtt, örül neki, ha valakibe beleköthet.
  • Taranov
    #33
    Mármint ki túrta fel a szemetet?
  • Sland
    #32
    ez kibaszott jóóóóó. LOÁL. A NEGATÍVOT VEGYE KI!!! Majd beszartam
  • VinylToy #31
    és a fiatalok nem tisztelik az öregek és fordítva.
  • Punker
    #30
    ez ma magyarország, széttúrják a szemetet és utána fel vannak háborodva? :(
  • CattiBrie
    #29
    Oké!

    Talán, mert nem nevetésges, nem?
  • Taranov
    #28
    Hát ez tényleg baromi jó :D
  • akyyy
    #27
    én a gumiba helyezném át , de én nem nevemttem rajta bevallom őszintén
  • fifi
    #26
    mit nem értesz?
    az volt a kedves öreg nénik szerencséje, hogy fiatalokkal próbált okoskodni, mert lehet, hogy kicsit hevesebb vérmérsékletű embereel ráb@szott volna...
    mit lehet ezen nem érteni?
    omg
  • Dying Soul
    #25
    Eh, ez gány, buszon is nekiesnek az embernek, hogy le akarnak szállni, és fel vannak háborodva, hogy 1,5 méterre vannak az ajtótól, és esetleg nem fér oda, hiába van az a megálló, ahol ő le akar szállni fél kilóméterre, neki már ott kell állni.
  • CattiBrie
    #24
    Elég szegényes "fantáziával" bír ennek még topikot is nyitni. Ha valamien topikot törölni kéne, akkor ezt.
  • Munch
    #23
    Szerintem jól csináltátok. :DDD
    Bár az tuti hogy én vagy húsz percig legalább veszekedtem volna a gyík nyugdíjasokkal. :D
    Ezek a vén kommunista szarok már előre megírták a jövőnket.
  • VinylToy #22
    kinővik majd egyszer.
  • Slayerboy
    #21
  • [Walaki]D`Lair
    #20
    Követeli St-től a negatívot
  • desigo
    #19
    akkor majd jól meghekkeli az oldalt.
  • Slayerboy
    #18
    És mit fog szólni a néni, ha megtalálja ezt a topigot az interneten??Erre nem gondolotatok?
  • Slayerboy
    #17
    De mi volt az a sok cucc, amiben turkáltak?
  • Blasta
    #16
    Tökmindegy, akár a guberáló öreglányt is felvehetik.
    Közterületen azt veszek fel videóra vagy fotózok le ami jól esik.
    Perelni meg akkor perelhetnének ha bebizonyosodna, hogy a felvétel miatt erkölcsi vagy anyagi kára származott. Különben ugrálhat kedvére az idiótája... :-)
  • Blasta
    #15
    Fúúú bazzmeg, belém kötöttek volna, mit kaptak volna, aztapicsa!!!!! :-)))))))))

    Szánalom, komolyan...
  • Dynamic
    #14
    LOOOOL:)
    Amúgy meg nem értem mit sírtak a mutterék.Közük nincs hozzá, ha az utcán elkezdek kamerázni.
  • desigo
    #13
    mit akartatok felvenni?
    a guberáló öreglányt?
  • nyami
    #12
    nem ti voltatok ott maradjunk annyiban :|

    fel akartunk venni valamit a környéken, erre meg az a két szerencsétlen, - gondolom a média hatására- köveltelte h semmisítsük meg felvételt, -mert ehhez nincsen jogunk, és még nem tanultuk az iskolában- -.-, amin ők is láthatók :|
  • dieselG
    #11
    csak mert ők az idősebbek, ebből is látszik h a szemét média mennyire beléjük sulykolták azt h ők mindennél különbek, mindenhez joguk van (persze mások kárán...)