210
http://blog.tomcatpolo.hu/blog/balfasz/20051224.wmv
  • Krinyo
    #210
    hát ez jó :D
    Dobálóznak a személyiségjoggal meg a negatívval, de azért elakarják kobozni a felvételt :D
  • nyamiag #209
    http://users.atw.hu/nyami/suli%20lom1.wmv
  • Japi
    #208
    Nem értem ezt a topikot.
  • nyamiag #207
    mi a kérdésed? -.-
  • Japi
    #206
    ?
  • Balo
    #205
    Ez urban legend...
  • Reyes
    #204
    Tényleg:DDDD
  • Vlala #203
    van folytatása, a mama felháborodva megy előre a sofőrhöz:

    - Hallott már maga ilyet! Micsoda pofátlanság!
    - Hallottam.
    - És nem csinál semmit?
    - Mit csináljak? Forduljak északnak?
  • Reyes
    #202
    Ezt még a CKM-ben olvastam:

    Egy srác ül a buszon, ami tele van emberekkel. Felszáll egy mama, a srác át akarja neki adni a helyet, erre beszól az öreg, hogy előmelegített helyre nem ül. A gyerek meg visszaszólt, hogy akkor üljön a jegesmedve f@szára
  • Kisévi
    #201
    Közterületen bárki bármit fotózhat, de nem használhatja fel azt más jó hirnevét sértő célokra. Lefilmezheted az öregeket, ha a téren kolbászolnak, de nem mutogathatod, hogy milyen rondák. (Ha azt akarod mutogatni, hogy csinosak, akkor lehet, de rosszándékkal nem, legalábbis a törvény szerint.)
  • Voltan
    #200
    Teljesen normális, elfogadott dolog. Közterületen azt filmezel, fotózol, amit és akit akarsz.
  • Vlala #199
    Ismét megnéztem a kisfilmet, isméát sz...á röhögtem magam rajta. :DDD Überállat, ilyet rendezni se lehetne, ilyetcsak az Élet hozhat.
  • nyami
    #198
    fu, büntetőpontot ennek a mocskos szájú fiatalnak, htx ;>
  • kaki maki
    #197
    fú, fiatal huligánok, ráadásul hüjegecik!
  • Stark
    #196
    Höhö,
    Házunkba is laknak öreg nénik, azok se tiszteletudóbbak mint a videón.
    Jövök 1x haza sulibol, köszönök neki, rámnéz és utána folytatja azt amit elkezdett. Fojatja a csapot és öntözi a virágokat.
    De minket is perelni akartak amikor lakást ujitottunk, mer hogy hangos meg minden tiszta szar, meg a WC a saroklakásokban mindenkinek ugyanottvan (alattunklakók) és ott van 1 kis rés szellözönek, hogy oda dobáljuk be a szemetet.
    :)
  • Duddits
    #195
    menjünk
  • möPpa
    #194
    yo nem hiszem h felvágtunk vele.. személy szerint csak örültem, h néhány vidám percet szereztünk a netközönségnek:P
  • Herr Lehrer
    #193
    menjünk a gecibe:D
  • nxfn
    #192
    hátez loálos, sneciek
  • nyami
    #191
    :CCCCCCCCCCccccccccccc
  • PrasCo
    #190
    Jó, én nem ítélem el, sőt, röhelyesnek tartom a néniekz-féle ÁVH-fellépést, és én valószínűleg pofánröhögtem volna őket, és kézenfogva vittem volna el őket az első rendőrségig, hadd legyen nekik is egy jó napjuk, de azért felvágni sem kell vele... csúnyán negatívba fordíthatja a respectet. :P
  • möPpa
    #189
    a "menjünk a gecibe" beszólást minden készítő magának tudja, szvsz én mondtam..de ez már kevéssé megállapitható
    lassan flood
  • Prank
    #188
    az utolsó két hozzászólásból semmit nem értettem...
  • möPpa
    #187
    kölcsönös tisztelet kéne ide.. gennyedék gyerekek már megint nem tisztelték a szemétdomb jogait, bezzeg a becsületes, erényes, tisztelettudó zsirdroidok csak jesus táskáját kapták ki a kezéből(ami persze vicces h lezuzta két mama(: ..) meg a kamera kijelzőjét törte le majdnem valamelyik harcicsótány.
  • möPpa
    #186
    nem hiszem h ez a két szupernyami járatná a tomcat oldalt, plusz az sgregjük is törlődött már 1800óta.
    mellesleg azzal még nem volt különösebb bajuk h videózzuk amint a szart turják, csak amikor captan at mondta h "filmre vesszük és leadjuk a tévében", azt már kicsit nehezen viselték. szegénykék nem birták a hirtelen hírnév gondolatát.
    amugy felvenni bármikor jogunk van bárkit, viszont nem tehetnénk fel a netre a beleegyezése nélkül, nemigyvanez-e?
    mop@
  • möPpa
    #185
    nah csélörös..
    nem hiszem el h két napba tellett regelni ezen a fostos fórumon O_o..
    mondjuk azt sem hittem volna h sg topic lesz linkelésből(: ..
    mop@
  • _Neo
    #184
    sajnos nem... kérheti az arca kitakarását és a hangja elváltoztatását... persze azért itt is vannak "speciális esetek". ha pl egy hiradós anyagot forgatok közterületen, és riportalanyom mögött bemászkál valaki a képbe, és utána odajön ugatni akkor sorry, látta hogy forgatás van, miért mászott bele a képbe... szóval annyira nincsenek durva jogaink ezen a téren...
  • fifi
    #183
    és ezt kiegészítve, asszem csak akkor apellálhat bármit, ha az embert felveszed, és kiírod a nevét...
    mintha így olvastam volna
  • _Neo
    #182
    Közterületen valóban törvény adta jogod, hogy azt akkor és ott veszel videóra vagy fényképezel le, amit amikor és ahol szeretnél. Van ugyan pár kivétel, hogy pl nem fényképezhetsz be egy éppen nyitva lévő ajtón meg ilyenek, de ilyen ezen a felvételen nem volt.

    Ha látod, hogy valaki fényképez vagy videózik, annyit tehetsz, hogy megkéred szépen, hogy ne tegye közzé se tv-ben, se neten. Ahoz viszont már semmi közöd, hogy otthon a kis fénykép/videó archívumában rólad mennyi képe van valakinek. Ja és persze nem árt, ha tudod bizonyítani, hogy erre megkérted. Szóval srácok semmi törvényellenes nincs abban, amit csináltok, bár ez a netes publikálás már kérdéses...

    Ennek ellenére a srácoknak adok igazat, mert azt ugye mindenki belátja, hogy az öreglányok az után váltak főtémává, miután elkezdtek pattogni. Hogy miért? Unatkoznak, ti is unatkoztok. A többit meg fogja mindenki nyugodtan a társadalomra. Ennyi. Ezt a topicot meg frissítsétek fel nyugodtan újabb kisvideókkal.
  • nyami
    #181
    kis háttérinformáció: mint később kiderült, a felvételen szereplő egyik néni az osztálytársam szomszédja, és már többször beperelte őket(5-10), most épp azért, mert felújítják a házukat, és ő ebben valami törvényelleneset vélt felfedezni.

    mint a felhozott példa is bizonyítja, ez a nyugdíjas a mások baszogatásában leli örömét.
  • Loco
    #180
    1. Ha videóznak/fényképeznek az utcán és én éppen bekerülök a képbe, ha zavar, elfordulok/odébbmegyek.

    2.Amíg törvény adta jogom, hogy közterületen hangrögzítsek/videózzak/fényképezzek, addig ne jöjjön oda hozzám senki, hogy fenyegessen. Hívja ki a rendőrséget, megvárom, a rendőr nem fog kijönni, vagy ha kijön, ideges lesz, hogy a panaszos hiába fogyasztotta a napi kilométerét, és valószínű nem engem fog letolni téves risztásért. Elképzelhető, hogy nem fogom leállítani a kamerát.

    Aspyrin, én is tisztelem azokat az embereket, akik kivívták a tiszteletemet, de ha én le akarok fotózni egy virágot, és a háttérben egy lomtalanítási kupacban egy nő turkál, akkor hol vagyok tiszteletlen? Gally nem érdekel hogy ő mit csinál. Ha ő úgy veszi észre, hogy jaj, bekerül a képbe, és sértem a személyiségi jogait(nemtudom mivel), és ki akarja venni a kamerát a kezemből, akkor kb annyira tisztelem mind egy zsák kalapácsot. Gyengébbek kedvéért a szabad ország azt jelenti, hogy bármit meg csinálhatsz, ami más szabadságát nem korlátozza.

    3.Ha én öreg vagyok, és 200 év kétkezi munka után rászorulok, hogy kivadásszak a a lomtalanításból 1 nyakkendőt, és észreveszem, hogy lefényképez/videóra vesz pár srác, akkor ha szégyellem amit csinálok, akkor odébbállok.

    4.Lehet, hogy én látom rosszul a helyzetet, de a legények épp egy házi baromkodást akartak levideózni, majd a nénik lerohanták őket, és ők nem kapcsolták ki a a videót. A fiúk defenzíven beszéltek, tehát nem szólták le a néniket, sőt ők nyugtatgatták, nem?

    5.A nagymamamám 81 éves, hála Istennek nem szorul rá hogy lomtalanításkor belenézzek a kacatok közé, de ha neadjisten mégis kivett volna belőle egy kidobott könyvet, és tegyük fel észreveszi, hogy a pár tizenéves legény a kamerájukat próbálgatva rögzítik, ahogy lehajolt a könyvért, nem rohanta volna le őket, ha kénylemetlenül érzi magát, akkor továbbmegy, ha jó kedve van, még köszön is a legényeknek.
  • Gyadi
    #179
    Vagy maga a CTU álcázott ügynökei LA-ből :)
  • desigo
    #178
    lol
  • Max7
    #177
    kölcsönös tisztelet kéne ide! de mindenki részéről ez soha nem lesz meg!
  • rezsofiz
    #176
    csodálkozol hogy nem tiszteljük az időseket? miért kéne őket tisztelni, csak azért mert több évet éltek meg mint mi?
    pont tegnap beszéltem Ben C-vel hogy a média meg nemtomkik bemagyarázták az időseknek hogy nekik mindent szabad.. szánalom
  • Adam II
    #175
    Biztos FBI , CIA vagy NSA beépített ügynökök és épp a titkos küldetésükben zavartátok meg őket. Ejnye ezek a mai fiatalok
  • Tarajos Sül
    #174
    Én is tök jokat tudok ezeken röhögni!

    De gondoljatok csak bele!
    Most viccen kivül,nem az hogy leütötted volna öket!
    De ha vkit,az ilyen kölkök felveszik videóra,és másnak látod,hogy rolad pletykál az egész sg,akkor mit szolnál hozzá?

    Kb igy éreznek az öreglányok is!
    De annyira nem hiszem,hogy látnának minket,mer hogyha nem tudja,hogy kamerába nincs negativ,akkor még azt se tudja hogy mi az az Internet Explorer! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    Amugymegha,az öreglányok helyett az én infótanárom lett volna ott,akkor azt láttuk volna,hogy közeledik a tanárom,és egyszer csak megszünik a kép!
    Azt nem birja a tanárom,ha beszélünk vele eggyüt,már:"Kisfiam,fogd be a pofád,vagy betöröm a szádat!"
    Amugyse vagyunk vmi jo osztály!
  • Slayerboy
    #173
    Öröm et bódottá...ea ööké bódottá :D
  • Prank
    #172
    szerintem több szót nem is érdemel ez a videó. még a végén híresebb lesz, mint a matisz nagypapa:)
    nagyon erőltetitek...

    [irigykedik]
  • SoDI---
    #171
    szemeteléssel rongálja a környezetet

    Nehéz környezetbarát módon lomtalanítani :)