160
Nos a topik címe magért beszél legjobb lenne ha beszurnál egy képet :)
  • Ricsi234
    #160
    Ohh,nekünk még nincs is feldíszítve,asszem még nemis vettük meg:S:D
  • petragondolai6
    #159
    Tegyük fel 18 ezer körül van egy, ebből lejön 50 %, úgyhogy ha minden jól alakul 10 ezer körül/alatt kijössz belőle. :)
  • yugoslave
    #158
    Köszi a tippet!
    Mennyibe kerülhet egy 2 m magas műfenyő? Minél sűrűbb annál jobb. :)
  • hullabaloo
    #157
    Eddig eredeti fenyőt szerettem volna, de jobban belegondolva...
    Megkímélném magam az éves költségektől, szállítás, takarítani az elhullott leveleket. Az 50% is igen jól hangzik! Van vajon több méret a műfenyők között is?
  • trottyantós
    #156
    Én is így vagyok vele... Nem akarom túlspilázni, egy egyszerű műfenyő megteszi. Ezért is megyek a Metro-ba majd 23-án, pénteken. 50 %-os leárazás lesz aznap, neked is ajánlanám.

    http://www.metro.hu/?utm_source=mg&utm_medium=cpc&utm_campaign=advent1
  • hullabaloo
    #155
    Egyszerű, de mégis szép a fád yugo! Bár nekem a két csúcs dísz kicsit szokatlan. Hol tudok olcsón ilyen fához jutni? Talán egy picivel lehet nagyobb, de ez is elég lenne! Most költöztem fel Budapestre és itt nem tudom, hogy hol tudnék fát vásárolni. Vidéken ahol laktam, mindig egy ismerősömtől vettem, de most ez megolodhatatlan lenne
  • yugoslave
    #154
    És itt a kép :)
  • yugoslave
    #153
    Itt a link
  • yugoslave
    #152


    Nekünk így nézett ki tavaly a fánk. Mindig 23-án vesszük meg a fát. Idén sem lesz ez másképp, de most műfenyőt veszünk.
  • Orionk
    #151
    Nekem tetszik, mert nincs agyondíszítve a fa, és nincs olyan sok szaloncukor sem rajta, ami lehúzná az ágait.
    Az is tetszik, hogy nem egy sűrű fa. Nem szeretem, amikor nagyon sűrű.

    Tetszik a csillag is a tetején :)


    viszont, hogy kritikát is mondjak: talán túl sok benne a piros, vagyis bordó szín.
  • tviktor91
    #150
    Meno e?
  • tviktor91
    #149
    Kellemes Ünnepeket!
  • Orionk
    #148
    Megtetszett az itteni idézet:

    KELLEMES ÜNNEPEKET !!
  • Orionk
    #147
    köszi, én kiváncsi leszek a fátokra :)
  • Orionk
    #146
    Én szegedi vagyok, de talán érdeklődj, a fiuk-lányok kapcsolatok topicban az SG Connection:Budapest címben a Budapestiektől.
  • juliskafarkas
    #145
    Te jó ég, 4-5 méteres fa... Az hatalmas nagy! Klassz, hogy nálatok ekkora fa is elfér, biztos jól néz ki feldíszítve.
    Kiskoromban nálunk is mindig "plafonig érő" fa volt. (Bár nálunk a plafon maximum egy két méteres fát engedhetett meg magának : D)
    Aztán most néhány éve műfára váltottunk. Elég szomorú voltam miatta, azóta meg eléggé megkedveltem.
    Pont úgy néz ki, mint a boltokban, amiket mindig megcsodálok : )
  • Thaison
    #144
    Nálunk a Karácsonyfa mindig legalább 4-5 méteres:) Régi polgári lakásban lakunk ahol nagyon-nagy a belmagasság így elfér plusz a családban mindig is ilyen nagy fa volt a "divat". Ebből kifolyólag van vagy 3-4 égősor, a díszek meg alig férnek el mert annyi van, nem is tudom hány dobozzal. A díszek nagyon régiek, legalább 20 évesek, de semmi bajuk, régi igazi üveggömbök, nagyon szép szokott lenni...persze azért felkerülnek új díszek is. Auchan-ben láttam legutóbb nagyon szépeket...lehet majd még ma a bevásárlás során veszek is párat. Képet most még nem tudok belinkelni de majd Karácsony után megteszem:)
  • st3ve
    #143
    Igy ne nézzen ki! :D



  • Nyulanna
    #142
    Mi még nem szereztük be a fát, de én is nagyon lobbizok a műfenyő mellett. Olcsóbb is és több évig jó lehet. Páran ajánlották, hogy Kari után a multikban le vannak értékelve és inkább akkor éri meg beszerezni.
  • mokuspof
    #141
    Nálunk már 3 éve műfenyő van és nem bántam meg. tényleg sokkal olcsóbb és a páromnak sem kell takarítania utána. A képen nagyon szép az az ezüst fenyő, de gondolom az árát is elkérték... jah még egy dolog a műfenyő mellett: szép dús is. régen volt, hogy az utolsó pillanatra hagytuk a vásárlását és akkor már csak elég kopár fácskák maradtak.
  • connor1
    #140
    A baross utcán adnak el fenyőket, de szerintem a Blahán is. De ha ennyire parázol, akkor tényleg egy multiba vedd meg. Nem tudom, hogy mennyire vagy műfenyő párti. Az a legolcsóbb és legpraktikusabb megoldás. Természetet is véded, és pár fenyőággal a gyanta illatot is pótolhatod. Auchanba vannak olcsón műfenyők. Tudom, hogy ez néhány ember számára elképzelhetetlen, de idővel, el fog terjedni a műfenyő biztosan.
  • kamilla6666
    #139
    Élő fenyőt szeretnétek? auchan, ikea, tesco, nagyobb üzletekkel teli terek, ilyen helyeken biztosan kaptok. Ha meg műfenyőt akarnátok, akkor szintén auchan, tesco, baumax jöhet szóba, csak nem a parkoló részen, hanem bent az üzletben ;)

  • karosult
    #138
    Sziasztok! Bátyámék albérletesek lettek, és az egyiknél úgy alakult hogy 24-én dolgoznia kell, ezért a család feljön Pestre, hogy minden stimmeljen:) Afelől érdeklődnék, mivel nem vagyunk fővárosiak és sosem karácsonyoztunk fenn, megtudnátok e mondani hol érdemes fát venni, azért olyan hely kéne ahol nem rabolnak ki minket:)

    Megvehető itt mondjuk Auchanba, vagy kistermelőtől ?

    Köszönöm a segítséget előre is!
  • Orionk
    #137
    Szia !

    Köszi, hogy írtál ! :)

    Igen, kis fenyő, de csak az albérletben van ez a karácsonyfa. 3an vagyunk albérletben, egyetemisták, és ott van ez a fenyő.
    Az ünnepekre mindenki hazamegy, és ott külön karácsonyfa van. :)

    Nálam otthon egyébként kb. dupla ekkora fenyő van.

    te nem mutatsz képet a tietekről? :)
  • koppi85
    #136
    Szép kis fenyőt rittyentettetek Orionk! Én inkább nagyobb fát szeretnék, igaz, hogy azzal több gond van, de elfér nálunk és nagyon jó illata volt eddig még mindig. Subesz a multikba nézd meg, Ikeában, Auchanba, vannak olcsó díszek, és elég jó áron. Igaz, hogy mondjuk a Buttlersbe sokkal szebb és különlegesebb díszeket lehet venni, de olyan drága az a bolt, hogy sajnálom a pénzt ezekre. Inkább veszek egy egyszerűbbet, és az is szépen mutat és nem is olyan drága. Aki műfenyő párti azok is inkább ilyen helyeken nézelődjenek, bár nálam az élő fa a tuti!
  • subesz
    #135
    Sziasztok!

    Szeretném idén kicsit feldobni a sablont, aki jártas a dologban megsúgná nekem hol vannak nagyon jó különleges díszek nem horribilis árakon a fővárosban?

    Ötleteknek is nagyon örülnék szeretném meglepni a párom egy hangulatosan feldíszített házikóval :)

    Köszi
  • Orionk
    #134
    Bocsánat, elfelejtettem a linket Kattintható linkre állítani.

    A karácsonyFÁNK
  • Orionk
    #133
    Sziasztok !

    Mit szólnátok, ha kicsit felélénkítenénk ezt a topic-ot? :)

    A mi idei karácsonyFÁNK így néz ki:
    http://www.4shared.com/video/Nw947SEi/MVI_3248.html

    Mutassátok meg ti is a tieteket.


    köszi
    ÜDv.,
  • blackgamer
    #132
    lol
  • cukorborso18
    #131
    nah remélem most már megjeleníti:P
    a mi karácsonyfánk:)
  • cukorborso18
    #130
  • Brankley
    #129
    Ez a nővéremnél van, 380-as fa, sajnos nemtudtunk eléggé hátramenni, hogy lefotozzuk, amugy sokkal szebb, mint így látható képen!!
  • dante89
    #128
    inkább nem küldök róla képet mert egy kicsit leégett a fél oldala mikor meggyujtottamrajta az egyetlen igazi gyertyát
  • Prince of Máté
    #127
    Ez aztán már szép.
    tetszik hgoy nicns túlcsicsázva midnenféle dísszel és kék díszek vannak rajta.
  • Joebátsi
    #126
    Nekem tetszik :)
  • dzsuvajoe
    #125


    enyéma legszebb ugyis:)
  • EMEncore
    #124
    Akkor még nem volt divat hogy mindenki arra veri a faszát hogy van már ilyen topik ;) :D
  • Gladiator
    #123
    nem használtad a keresőt, van már ilyen topik. vagyis volt már.

    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1072548600
  • Prince of Máté
    #122
    hát könnyebb átugrani mint megkerülni:D
  • Brankley
    #121
    Lassan már tényleg karácsony! :) Na majd 24.-én csinálok képet! :P