2732

  • Szuni
    #2411
    Aú. Biztosan nagyon láma vagyok, de egyszerűen nem találom, hogyan szerezhetnék tolvajkulcsot a ládák nyitásához. Három kereskedővel találkoztam eddig, egynél sem volt, és már három ládát is ott kellett hagynom, mert nem tudtam kinyitni - a képességet fejlesztettem. Találni nem találtam, a leölt gromoknál és banditáknál egy sem volt.. Ilyen messzire kéne elmennem, mondjuk távolabbi falvakba, hogy kapjak? Akkor idfegesítő lesz a sok visszamászkálás, mge fejbentartani, hol is voltak a ládák..
  • b-type
    #2410
    türelem :)
    elhiszem hogy bosszantó, és feleslegesnek tünik. De lépd át :)
    (én már láttam ilyet ...ráadásul az, mivel csak online, így az újraaktíválás mélváltás kíván).
  • Szuni
    #2409
    Ez valami vicc? Vettem plusz memóriát a gépbe, a játékot pedig újra kell aktiválnom.. különben csak demó módban hajlandó futni. Ez azért nevetséges, mifaszköze van egy szaros játéknak, mit bővítem a gépet, főleg mi köze a liszensznek ehhez? Eredeti játékról beszélek, lezajlott az aktiválás, de eszméletlen felháborító, hogy ilyesmivel kell fogalakozzak - kicsit túl sokat engednek meg maguknak a játékok készítői, nem csoda, ha harapózik a warez méginkább, hiába adják olcsón a gamét (a már lefutott játékokról beszélek). Még egy játéknál nem láttam ilyet, hogy egy új hardverelemnél újra aktiváljak, hát komolyan mondom..
  • surisomi
    #2408
    nah sikerült, már két fegyvert használok.:D
  • surisomi
    #2407
    Nekem, amit bejelöltél, csak alapfokon van meg, nincs kifejlesztve teljesen, de hát úgyis működnie kéne. Akkor most majd megcsinálom úgy, hogy veszek ugyanolyan két fegyvert, és megint kiveszek mindent megint. hátha sikerül.:D
  • totya4
    #2406
    Hát ez kimaradt... :)
  • b-type
    #2405
    Akkor nem tudok mire gondolni,...bekereteztem melyik tulajdonságnak kell lennie:


    amennyiben nincs rajtad olyan páncél, ami a kétkezes harcmodort akadályozná, és a fegyver alkalmas jobb ill. balkezes forgatásra, valmint persze a keretezed képességed is megvan alapfokon legalább akkor müködnie kell.
    esetleg még valmi mod megkeffenthette ha használsz ilyeneket, de ilyen probléma nincs az ismert problémák listáján...márpedig a játék nem mai és többen többször is kijátszották.
  • surisomi
    #2404
    Nincs rajtam olyan. Egyszer mindent levettem a kariról, csak egy kard volt nálam, beakartam tenni a mésik(egykezút), de csak a helyére tette.
  • b-type
    #2403
    Elég egyszerű, de nem lehet hogy a páncélod nem engedni?
    Vannak cuccok amik korlátoznak,.. így van olyan páncél amiben nem lehet két fegyvert forgatni.
  • surisomi
    #2402
    igen, pl egy kalóz kard. És akkor csak a helyére teszi. Annyit tok csinálni, hogy t billentyűzettel válthatok gyorsan fegyvert a harc folyamán, de kettővel nem tok harcolni. És az a másik kard a pajzs helyére kéne nem? És már a képességet is megtanultam.
  • totya4
    #2401
    Az a "másik kard" is egykezes? :)
  • surisomi
    #2400
    De nekem nemsikerül két fegyvert használnom egyszer. Pl, beteszek egy ork kardot(az egy kezes), betennék pl, egy másik kardot, de akkor annak a helyére teszi.
  • totya4
    #2399
    Már nem emlékszem kristályra. Kétkezes fegyverből csak egyet tudsz kézbevenni, egykezesből tudsz kettőt. Pajzsot berakod a megfelelő helyre és auto használja, ill van egy képeség amivel tudsz vele csinálni valamit. Ha van magyarítás feltéve amennyiben angolul nem tudsz, akkor el tudod olvasni magad is a képességeknél jobb oldalt. Végigjátszás ehhez nem hiszem hogy kellene mivel rém egyszerű, ráadásul sokszor a térképen még azt is megmutatja hogy hova kell menni a küldi miatt.
  • b-type
    #2398
    ááárghh...na ma megint tanultam valamit,..ez a lökött nem tud úszni lopakodásból.
    Egyébként az úszásról továbbgondolva: elég nagy gecóság, hogy a készítől nem helyeztek el kis cuccokat ill. helyeket amit csak úszva lehet megközelíteni...mert csak tök felesleges így 'jól' úszni. Elúsztam ide-oda..hátha, de nem.
    Az meg hogy osonkodva belopódzom a víz alá megfulladásig az úgy meglepett, hogy néztem vagy 10másodpercig a -játék vége- felíratot.
    ehh lvl 80 25k hp-s figura aki üt akkorát hogy farkas szállingózó ef a er ká a es lesz belefulladt gyakorlatilag 3másodperc alatt a vízbe.
    (nem használok más páncélt csak ami nem korlátozza a karaktert)
  • surisomi
    #2397
    Sziasztok. A segítségeteket kérem. Hol találom meg majd a holdkő kristályt?
    Jah és én megtanultam a kétkezes harcot.(hogy mind a két kezemben fegyver legyen). De nem tok csak egy fegyvert betenni a karakteremnek mért, csak egyet?
    Meg a pajzsot hogy lehet használni? Jah meg valahol meglehet szerezni, a teljes magyar végigjátszást?Smiley
  • malter
    #2396
    nem tudom,én is keresem öket:)
    Itt van egy mod amiben elvileg használhatoak,de nem találtam meg egyiket se csak az alapbol elérhetö ruhákat más szinben
  • KaszaN
    #2395
    Hogy lehet ezeket a ruhákat megszerezni? Valamit a controlpanel-el kell izélni? Ha igen akkor mit?
  • malter
    #2394
    lennie kell ott 1 videonak
  • Roger6
    #2393
    Intró? Az a legelején van. Az a bevezető videó!
  • Xardas18
    #2392
    Na megvan mind a 4
    kő és az ereklye és
    gandahoral is
    beszéltem... erre
    semmi intró csak egy
    csávo akivel már a
    történtek után
    beszélsz, ez másnál
    is igy van és nincs
    itt intró vagy az én
    gépem a fos...:S
  • malter
    #2391

    az elsö 2fajta ruhára gondoltam,halom küldetést megcsináltam+föküldetés de nem találkoztam vele
  • Nandusz
    #2390
    Nem tudom, de tényleg még egyszer felteszem a kérdést: biztos, hogy egyeseknek ilyen játékokkal kell játszani, hogy a legalapvetőbb dolgokra is kézenfogva kelljen őket rávezetni?
    Nem tudom, de én pl. magam jöttem rá a szellemek kinyírására, ami mit mondjak... elég könnyű feladvány volt. Egyszerűen csak próbálkozni kell a lehetőségekkel. Úgy gondolkodtam, hogy nyilván létezik ellenük valamiféle ellenszer. És hopp, egyszer csak megtaláltam, örültem is neki. Dehát ezt már korábban kitárgyaltuk, hogy az ilyen játékokban az egyik motivációs tényező a felfedezés öröme. Úgy tűnik egyeseknek ez nem fontos.
    Kérdezem, hogy ha valaki ilyen kis "feladványnál" dob egy hátast, akkor a későbbiekben mi lesz?
  • totya4
    #2389
    rpg-nek az a lényege hogy kezdetben gyenge vagy. Viszont az elején tényleg nem tudsz mit kezdeni a szellemekkel, max tűzlövésed ha van. Esetleg érdemes az éjszaka arányát lecsökkenteni főleg a játék elején ;)
  • Savage85
    #2388
    Találtam ien spirit követ az beleraktam, de még meg sem karcolta őket a manám meg 2lövés után elfogy. Hát próbálkozok még, ha a többieknek is sikerült...
  • b-type
    #2387
    bűvölt fegyverrel,...azaz rakj a fegyveredbe valamilyen mágikus sebzést.
  • Savage85
    #2386
    Hi all. Én még csak most kezdtem a játékot és érdeklődnék, hogy az ien szellem lényeket hogyan tudnám leütlegelni? Még az ujraélesztős teleporton se tok néha kijönni tőlük :) thx
  • malter
    #2385
    a föküldetésben lévö varázslok ruháit hogy lehet megszerezni?
  • totya4
    #2384
    Ha nem mod hiba akkor egyértelműen programhiba. Bár én a modot sem zárom ki. Korábban olvastam olyat hogy irreális italokat lehet keverni (ez nekem nem jött elő) lehet hogy te meg irreálisan tudtad fejleszteni a cuccaidat. Mutass esetleg egy képet/infóját arról a tárgyról amivel a legjobban nő az attack/defense. Emlékeim szerint ez a két paraméter a szintlépéskor elosztott pontoktól függ, pl ha kétkezes harc ki van fejlesztve, és két fegyvert fogsz egy helyett, akkor értelemszerűen a képességeid nőnek. Én már kivégeztem egy ideje, tehát ez már csak ködös emlék. Nekem a játékkal csak annyi bajom volt hogy újabb ATI driverekkel a víz villogott, vissza kellett állni korábbira.
  • b-type
    #2383
    erről a problémáról már olvastam valahol,..lehet itt a topikban régebben. Érdemes keresgélni.

    Nálam mostanában cuccal/nélkül:
  • Theoden
    #2382
    1.5-el kezdtem aztán nemsokára feltettem az 1.6 is.
    mod csak az inventory növelő a bloody weaponns és a japanese dragon weapons van fent, természetesen a CP-vel.
    Próbálgattam és csak a dexterity befolyásolja a %-ot.
    5%-nál 4dex-re ugrik 1%-ot, viszont 90%-nál már vagy 20 rá kell dobni.
  • totya4
    #2381
    Lehet tudni hogy miből...
    Én nem tudom, de az rémlik hogy 100-at nem érte el. Patch-ek rendesen fenn vannak 1.6-ig? Az elejétől patch-el nyomtad? Mod van fenn valami? Ha igen rendesen a Two Worlds Control Panel-el engedélyezted az adott modot?
  • Theoden
    #2380
    Kopaszon 58%/58% (V=102;D=124;S=144;M=20)
    Azt vettem észre, hogy ahogy dobálom fel egyesével a cuccokat szépen felmegy 99%-ig aztán leesik -98%-ra. ezután megint felmegy o-ig majd 99-ig és újra kezdi -99-el.
    Jelenleg minden cuccal 0%/0% (V=641;D=930;S=1056;M=538)
    Lehet tudni hogy miből számolja a game a %-os értékeket?

  • totya4
    #2379
    Dobálj le minden göncöt magadról, és lássuk úgy.
  • Theoden
    #2378
    az miért lehet hogy átment negatívba a támadás/védekezés értékem?
    kép
  • Nandusz
    #2377
    Na tessék...akkor itt egy újabb érvelés a PC vagy konzolosok közötti csatában a PC-sek mellett :).
  • rotator
    #2376
    Arra jelent meg először, de azt nem tudom, hogy azt is ilyen elánnal patchelik-e (már ha lehet olyat boxon), mivel ott abszolút bugger volt.
  • b-type
    #2375
    itt alapvetően pc,..azt sem tudom megjelent-e dobozra..
  • Darkfire Mage
    #2374
    SZIASZTOK srácok! ez pc játék vagy x box os?
  • Xardas18
    #2373
    Az Enklávé merre lesz? nem találtam még rá...
  • Maxtreme
    #2372
    Vagy memória hiba (ha mindig máshol áll le) vagy CRC hibás a szóban forgó file.