2732

  • Ginos
    #2531
    köszi a segitséget,végülis nem szinttől függ hogy mikor tudod megtanulni a skilleket mint pl:diablo, emberkéktől lehet megtanulni ez a lényeg.A térképen meg még valóban sok helyre kéne elmennem...
  • Rita79
    #2530
    Azért nem tudsz bemenni egyes helyekre, mert valamit még nem csináltál meg, de én is úgy vagyok vele, hogy majd csak rájövök, hogy mit nem.
    Egyébként szerintem húzd le az egeret a térképen, mert ahol te most vagy az szvsz nem a térkép legalsó sarka.
    Oda még én sem merek lemenni, mert olyan brutál ellenfelek vannak a térkép legalja felé, hogy képtelen vagyok még bármilyen varázslattal is kinyírni őket.
    Tehát szerintem húzd lejjebb a térképet, van ott még terület elég.......
    A felső részt viszont tényleg érdemes bejárni pontról-pontra, mert én már mindent kitanultam és ott vannak a tanítók.
  • Rita79
    #2529
    Én most 45-ös szinten vagyok, kb a terület felét bejártam. Annyit tudok segíteni, hogy sajnos vagy nem sajnos minden várost és kisebb települést alaposan be kell járni, mert az összes varázslatot és tudást nem egy embertől fogod tudni megtanulni, hanem soktól.
    Ráadásul minden emberkéhez oda kell menni, hogy meglásd milyen jel van felette.
    Aki tanít valamit annak általában piros.
    Szerencsére egy embertől azért általában többet tudsz tanulni egyszerre.
    Én is magamtól jöttem rá, hogy hol és kitől lehet tanulni, már nem is emlékszem a legtöbbre, de a varázslatokra igen.
    3 mágia varázslatot, ami nagyon fontos, fent Rovant falvában tanít egy kék köpenyes ürge. A többi okosságot is meg lehet tanulni, csak be kell járni a felső részt alaposan.
  • Ginos
    #2528
    még egy kérdés: visszamentem a játék eléjére mert elakadtam (a térkép bal alsó sarkában "kínai negyed" féle helyen lekéne mennem az undergrundba de zárva van,itt nem tudtam tovább menni)és gondoltam hogy hátha ott lehet vmi amit nem csináltam meg és közben találkoztam egy íjásszal akitöl lehetett venni 10 000 aranyért 2 addig meg nem tanult íjász passziv skillt.Van még ezenkívül 4 db aktiv íjász skill ezeket is töle lehet megtanulni,és a többi varázsló skilleket is hasonló emberektől lehet majd megvenni?
  • Ginos
    #2527
    köszi,amúgy marha jó játék,az elején olyan gagyuszkának tűnik de utána kezd csak kibontakozni.Megyek is lezúzok néhány orcot :)
  • Rita79
    #2526
    2: nem támad fel többé, töltsd vissza azt az állást, ahol még élt.

    3: minek lopsz ott, ahol tudod, hogy nem lehet? Ha jön egy katona, aki felajánlja neked, hogy némi pénz ellenében megbocsát, akkor "jóvá teheted", ha nem, akkor szintén töltsd vissza azt az állást, mielőtt loptál volna.
  • Ginos
    #2525
    hello volna 1-2 kérdésem a játékkal kapcsolatban:
    1:jelenleg 25 szintű ijásszal megyek,mikor lesznek skillek elérhetők? van több is amire nem tudok adni mert "áttetszőek". Nagyobb szint után? pl a necromata skill is ilyen.
    2:véletlenül meghalt egy quest ado csávo (Ho teleport közelébe) feltámad vmikor vagy örökre rip?
    3:az egyik várba loptam és rámtámadt mindenki van esély arra hogy jóvátegyem? köszi a válaszokat
  • Roger6
    #2524
    Szinte az összes magyarra fordított kézikönyv hemzseg a helyesírási hibáktól, nekem a TDU-ban pl. egy oldalt szlovákul hagytak meg a magyar könyben...
  • rotator
    #2523
    Csak hemzseg a helyesírási hibáktól.
  • Rita79
    #2522
    És a kézikönyv miatt meg is vettem az eredeti példányt. Nagyon ízlésesen megkreált könyvről van szó, ami minden pénzt megért!
  • Rita79
    #2521
    Szerintem is vedd meg eredetiben, mert nagyon körülményes a felinstallálása a gépre, ráadásul nekem emiatt nincs hang sem a játékban, mert kéri a terméknyílvántartásnál a kódot, az meg ugye nekem nincs.
    Plussz van hozzá kézikönyv, ami rengeteget segít, mert ha magadtól kell rájönni minden dologra, kicsit nehézkessé teszi a játékot, főleg az elején.
  • bitbandita
    #2520
    Szerintem vedd meg, 4 rugó körül láttam kirakva, az szerintem nem sok érte, lehet hogy van ahol még olcsóbb.
  • Gora
    #2519
    Hello mindenkinek
    honnan tudom letölteni a játékot?néztem torrenterken de ott alg seedelik ha esetleg tudna adni vki egy linket ahonnan jön rendesen azt megköszöném :)
  • Rita79
    #2518
    Köszi szépen a "hasznos" segítséget, most már tudom, hogyan kell ügyesen használni a varázslatokat.
  • Nandusz
    #2517
    Hogyan kell használni a varázslatokat? --->ügyesen
    Már mindent megtanultam a mesterektől, amit csak lehetett, de nem tudom hogyan kell alkalmazni őket egy adott helyzetben? ---> mindig az adott helyzetnek megfelelően.
    A másik: tegnap játszottam és 4x egymás után leállt a játék saját magától és azt írta ki, hogy a windows problémát észlelt. ---> valami bug lehet, nekem is szokott ilyet.
  • Rita79
    #2516
    Nesze!
    Hogyan kell használni a varázslatokat?
    Már mindent megtanultam a mesterektől, amit csak lehetett, de nem tudom hogyan kell alkalmazni őket egy adott helyzetben?
    A másik: tegnap játszottam és 4x egymás után leállt a játék saját magától és azt írta ki, hogy a windows problémát észlelt.
    Lehet, hogy csak túlmelegedett a gép?
    De ezt már más programoknál is megcsinálta, hogy egyszerűen csak leállt.
  • Roger6
    #2515
    Szia!

    Szerintem uninstal-aztán reinstall a játékot, szerintem segíteni fog a problémádon.
  • Nandusz
    #2514
    Mikor fognak már magával a játékkal kapcsolatos dolgokat kérdezni? :D
  • leez
    #2513
    Sziasztok.Egy kis problémám adódott.Felraktam az 1.5 patch-et és mikor rámegyek a new game-re akkor ezt írja ki:this option is not available unactivated.nagyon szépen megköszönöm a segítséget előre is!!!
  • kovecses
    #2512
    A sok ork nem gond már "tuning" a kardom kipróbálom... :D
  • artdan
    #2511
    hali!
    én egyszerűen nem tudom meg magyarosítani mert ha 1.5 öt rátolom demo lesz...:( mitévő legyek???
  • klicsenko
    #2510
    szia!
    indulj el a fal mentén balra, találni fogsz egy föld alatti bejáratot. de így rengeteg orkot kell irtanod. viszont a kiégett erdőben (nem jut eszembe a neve :-) ) találsz egy nekromantát, aki ad Neked vmi varázscuccot. ha azt elviszed Gor Gamar bejáratához, aktiválódik, megöl minden orkot a környéken, és kinyílik a főbejárat.
  • kovecses
    #2509
    A tűz ereklyét nem tudom megszerezni mert piros a jel az ajtón és nem tudok bemenni, tudna valaki segiteni priviben?
  • rotator
    #2508
    Vannak külföldön is hasonlók, de ott eleve olcsóbbak a játékok.
  • grebber
    #2507
    Two Worlds: Epic Edition Bundles Original With Expansions.Available in August 2008 for $19.99.
    LOL külföldön is van EVM vagy mi ez nagyon olcsó.
  • totya4
    #2506
    A notebookodon feltehetőleg érdekes hangkeltő lehet... próbáld frissíteni a driverét esetleg. A játékhoz pedig a legújabb patch, esetleg még a hangbeállításokat a játélban végigzongorázhatod.
  • Rita79
    #2505

    Miért van az, hogy nincs a játék közben semmilyen hang?
    A bejelentkezésnél még van, csak azután nincs, hogy betöltöm az aktuális állást.
    Köszi
  • steweee
    #2504
    honnan lehetne mexerezni? priviben kérném...
  • klicsenko
    #2503
    sziasztok!

    Yamalinba tudtommal a következő részben lehet csak bejutni. ajánlom figyelmetekbe a 2worlds.hu oldalt, itt az Antaloor Posta 29. számában írnak Yamalinról egy keveset. de ezenkívül még sok más érdekes dolgot, segítséget, egyebeket találhattok a játékhoz ezen az oldalon.
    sok sikert!
  • totya4
    #2502
    Hányszor kérdezed még meg? Egyébként már válaszoltak neked ha visszaolvasnál.
  • adam555
    #2501
    ati 9550 vid kártya
    cpu intel celeron 1,7
    768 ram
    bejön a menü,csinálok karaktert, new game, majd kidob, és jön a hibaüzi. a gyenge gép miatt van ez, vagy valami más hiba miatt?
  • totya4
    #2500
    Én nem is próbáltam. De állítólag holmit is fel lehet rakni rájuk. :)
  • Rita79
    #2499
    Akkor ezek szerint nem lehet pénzzé tenni őket. Köszi
  • totya4
    #2498
    Sok lovad lesz későb :)Én szétszórva otthagytam őket a teleportok mellett, hogyha valahová vissza kellett menni, akkor gyorsan tudjak haladni :) Később a lovaknak nem sok hasznát vettem, mert hamar kilőtték őket.
  • Rita79
    #2497
    Ez jó kérdés, mert oda még nekem sem sikerült bejutni.
    Még lehetőséget sem ad rá hogy bejussak, nincs bejárat, hiába jártam körbe az egész várat.
    Ez egy hiba, vagy kell hozzá valami akció teljesítése?
    Ja meg még egy kérdés:
    Kaptam egy lovat ajándékba, de nekem nem kell, el lehet adni, vagy egyszerűen ott hagyom annál, akitől kaptam és kész?!
  • Nandusz
    #2496
    Yamalin városába sikerült valakinek bejutnia (Északon fenn, az a törp város)? Mert nekem eddig nem jöt össze...
  • Rita79
    #2495
    Fel tudtam venni a kardokat, úgy ahogy mondtam is, ahogy ráraktam a hiányzó képességpontot az ügyességre.
    Iszonyat jó kardom van, mindent aprítok, mint a ropit.
  • Rita79
    #2494
    Köszi a jó tanácsot, de már csak 1 ügyességpont hiányzik, azt meg mindjárt meg is tudom szerezni, mert van egy pár küldetés, amit megcsináltam, már csak a megbízóhoz kell visszamennem a jutalmamért és akkor biztos fogok egyből szintet is lépni.
    Csak tényleg az a baj, hogy azelött osztottam szét a pontjaimat az erősségre meg az életerőre mielőtt rájöttem volna, hogy az ügyességre kellett volna raknom.
    Na mindegy, ezt a kis időt már kibírom a mostani kardommal is, mert mondjuk az sem piskóta.
  • b-type
    #2493
    keress olyan 'trainer'-t aki felett kék ikon van. Ő alkalmanként asszem 300aranyért visszaszed az elköltött pontjaidból, és így újra elköltheted.
  • Rita79
    #2492
    A szint már megvan, de nincs hozzá elegendő ügyességpontom.
    Ráadásul későn vettem észre és máshova pazaroltam őket.
    Na mindegy, most már a következő képességpontokat az ügyességre rakom.
    Köszi a segítséget.