66
Hammer And Sickle
  • koliz
    #66
    köszi
  • Ren
    #65
    Itt az "Instructions for Saboteurs" topicokban talalsz eleg reszletes leirasokat.
  • koliz
    #64
    Srácok kéne hozzá egy rendes leirás mit mikor hogy mert állandoan elakadok
  • HAYES
    #63
    Hi!

    Nem tudja valaki mér van az hogy az elején állandóan meghalok ha rámlőnek, pedig nem is megy le a manus életerőpontja?
  • Stanislav
    #62
    Igen,de ha közelharcra kerül sor,akkor annyira pontos az smg-vel mint a pisztollyal,és a sebzése is sokkal nagyobb.Ököllel elsőre kiüti az embert,és dobófegyverekkel, igy a gránáttal is nagyon jo,mert nagyon sok dobo képességet kap.
  • Ren
    #61
    A scout mintha kézifegyverekkel és hangtompítos cuccokkal lenne igazán hatékony, amennyire rémlik
  • Stanislav
    #60
    Meglepő felfedezéseket tettem,kipróbáltam a scout-ot,és meglepően jó.Ugyan nincsen sok fegyverspecializációja,de gránátot majdnem ugyanugy dob mint a gránátos,nagy a dexterity-je is,és rengeteg cuccot bir el hátrány nélkül.Túl messzire sajnos nem tud lőni,de elképesztően strapabíró,és gyors.Nagyon nehéz észrevenni,viszont ennek a karakternek van a legnagyobb interruptja,hatalmas észlelés.
  • Ren
    #59
    Ha megcsinálod a Würzburgi víztelepes küldetést, utána a csatorna felé menekülsz el és azt a részt is végigirtod, akkor ahol kibukkansz, ott el lehet fogni egy Siegfried nevü Thorás Hammeres katonát, aki elmondja, hogy hol van.
  • sg wizard
    #58
    Üdv Ren
    "közeli Thor's Hammer bázis" Azt merre,hogyan lehet elérni?
  • Toky187
    #57
    Na most untam meg. Végigcsináltam a pályát, kinyírtam mindenkit, erre jön a hidmegvédős küldetés és szifon látásra. Elegem van uninstall a picsába. Hogy lehet ilyen undorító nyögvenyelős szart csinálni...
    Hú de felhúzott aztarohadt egész nap szenvedtem vele.
    Fejlesztők!!!
  • Ren
    #56
    A vonatos emberkének szerintem az a lényege, hogy időben odaérjen az ember Würzburgba (vagy hogy hívják), mert gyalog elég hosszú az út és a küldetés időzített. (Ilyen küldetés a közeli Thor's Hammer bázisos is)
  • Toky187
    #55
    Tényleg van ott egy deszka de még nempróbálkoztam vele mindenesetre elgondolkodtató. A bunker a rendőrség alatt ahova a csatornán át lehetne eljutni csak épp nem lehet felmászni, szerintem később lesz lényeges.
  • Stanislav
    #54
    A hidat nem felrobbantani kell,hanem megvédeni a felrobbantástól...
  • Toky187
    #53
    Megvan bazzzzzzzzzeg!!! Elmész a kisvárosba, expert lockpickel kinyitod a páncélszekrényt tele van katonai egyenruhával és katonai ID-vel.(legyen ott minden embered mert ha a páncélt nyitod ki kapsz vagy 1.5M exp pontot) AMILYEN GYORSAN CSAK LEHET! Csináltass a könyvárussal két névre szóló ID-t(sztem főkarakter és Fidel a legalkalmasabb). Öltöztesd fel őket a két US öltözékkel (officer és solder), adj nekik frankó fegyvert és gránátot. A többi mennyen aludni. Vissza a kisvárosba, át a vonathoz, duma a kalauzzal (ha befenyíted ingyen elvisz). Ha ottvagy már látni hogy zsír a szitu mert más a bejátszás. Fuss oda járőrökhöz duma, duma, irány a másik pálya(baloldalon az út folytatása). És tessék!
    A többit nyem mondom el!
  • sg wizard
    #52
    Üdv Srácok!
    1-2 észrevétel az eddigiekhez!
    1: Mikór a konvoj küldetéssel végeztetek az elenörzési pontnál van az épület mellet egy deszka ha mindenkit likvidáltál és megérinted a deszkát az odakerül a teherautóhoz!Az én sejtésem a következö:a celábban lévö figurát fel kell rakni a kocsira és ugy elhagyni a pályát,és most jön a DE!Ha mindenkit likvidáltál és ugy mész a celába az ürgével beszélni a beszélgetés után meghal!Ha csak a tisztet meg a gépfegyverest nyirod ki akkor csak elájul ekkor kéne felrakni a kocsira,de azt meg nem engedi a játék!A megérzésem szerint valami köze lehet a játék menethez az ürgének mert láttam valahol egykét képet a játékról és ott olyan pályák is voltak amiket edig még nem láttam!Igaz csak addig vittem ki ahol fel kell robantani a hidat ott aztán STOP!
    2/1: Mikór bementek a városba (ahol a hamisito van)és lementek a csatornába a csatorna másik végén lévő feljáron felmetek egy vasutálomáson lesztek ahol a vároban lévö felszolgálo nö elmondja ,hogy a mozdony vezetö pénzért fuvaroz!(600$)Ez csak akkor müködik ha már a nagy térkép jobb oldalán megvan a következö pálya!A probléma a következő:mikor oda mész (gyalog vagy vonattal,eddig ugy vettem észre hogy mindegy)észreveszik az embereid hogy sokk a katona,mivel valami küldetés fére sikerült!Szerintem itt az a probléma hogy a ellenörzési pontnál a celábban lévö fickot nem sikerült megmenteni!Szerintetek ez igaz lehet?
    2/2:Ugyszintén találtam egy érdekes részt ugyan ezen a pályán,mégpedig ezzen az oldalon: http://forum.nival.com/eng/showthread.php?s=b3f048f000afe5fba0ff1792ee56d8d1&t=28534 Itt Valami bunkröl van szó ami a rendörség alatt van(ha jól foditotam le ),erröl tud valaki valamit!?
  • Stanislav
    #51
    Akkor viszont nem vállalod el a konvoyos küldetést!:-)
  • Toky187
    #50
    Más az intro ha a páncélszekrénnyel kezde és más a a szekrénnyel amit robbantani kell. Szerintem fogalmam sincs. Jólenne ha valaki rájönne.
    Azon gondolgozok hogy kinyírom a fegyverárust hátha ad küldetést Conrad.
    Fegyvert meg tőle is tudok venni.
  • Stanislav
    #49
    Szerintem a kisvárosban még van valami,amit kifelejtettünk.Amugy a megoldásaid végeredménye ugyanaz mint az enyémé,csak kicsit másképp csináltad meg.:-) Amugy mondom,ha van pénzhiány,akkor szimplán a börtönös küldetés után,ha megvolt az antikvárius,mindig aludni kell egyet,és elmenni a városba,sziszifuszi munka,de igy lehet semmilyen megerőltető dolog nélkül pénzt keresni,ha nagyon szükségünk van rá.
  • TBALINT19
    #48
    hello. Ha valaki tud hozzá crack, honnan lehet leszedni?
    Mert mai lejjeb van crack azt már nem tom tölteni. kösz.
  • Toky187
    #47
    jó hosszú lett
  • Toky187
    #46
    Hát igazság szerint többet vártam ennél. Nagyon jó a játék kidolgozása de ez a egysíku játékmenet nem az igazi. Azért megosztom a tapasztalataimat veletek talán így mindenkinek könnyebb lesz és nekem is tudtok további segítséget adni.

    Első pálya a határátkelés után:
    Miután megölted azt az öt idiótát menny oda a hullákhoz, észreveszed hogy a csaj még nem halt meg. Vidd be a dokihoz és beszélj vele. Meg fogja gyógyítani. Keresd meg a szemközti háznál gugoló Ferdinándot akivel ellehet cseverészni így csatarendbe állítod a helyieket.(Én előtte egy puskát felszoktam venni mert rárabolnak mindre). Nemtudom van e jelentősége de én arra az egy mondatra odaszoktam menni Conrádhoz. Jönnek a katonák valóban érdemes bebújni a házba de énszerintem hacsak nem hardon játszunk álljunk szembe avval a hellyel ahonnan a pályára érkeztünk, így mikor jönnek a katonák és maradt gránátunk el lehet intézni egyszerre hármat.(ha ott állunk és máshova rakja a gép a katonákat, az a baj hogy túl közel állunk, load és alljunk hátrébb!)Ok meghalt mind duma Conraddal először szállásért, másodszor megadja az első küldetést. Vedd fel a rádiót vidd a szobába üzenj vele. Na és itt a tippem (majd meglátjátok hogy van jelentősége): menny és aludj egy napot! Másnap frissen és üdén már Sanders-el indulhatsz a csatába. Minden amit lehet rakj be a szobádban lévő raktárba csak egy pukát vigyél, Sanders meg az eredeti gépfegyveredet vigye(ne puskát!).Ja és rakj be egy lockpick-et és egy mineprob-ot. Rendben, tipli az égettfelyühöz. Dobáld le a fegyvereidet, beszélj az őrrel aztán a házban megkapod második küldetésed. Larry-vel is cseveréssz. Mielőtt indulnál dobj el mindent ami larry-nél van bőven elég a puska és a töltény.(gyengébbek kedvéért vedd fel a fegyvered. És itt meg is állnék egy pillanatra előfordul a játékban hogy miután valakit megöltél a puskája nem találja a helyét elkezd pörögni vagy gurulni tökmindegy és ezt addig csinálja míg el nem tűnik. Erre akkor érdemes figyelni amikor nagymennyíségű fegyvert dobálsz el). Hárman kéz a kézben nekivágtok a küldetésnek. De jön Peter! Duma, duma lényeg hogy egyezz ki vele száljon be a buliba. Megyünk tova. A hídnál Sanders megy a romos épületbe mi pedig bújjunk el fedezékbe. Bár lemaradunk némi exp.-ponról de annyi bajlegyen. Két kör vagy három és jönnek a spanok a hegyről akiket szépen lassan kiirtanak de azért ők is leszednek jópárat a szemét szövetségesekből. Jajaja közben okosan intézd el Sandersel azt a hármat ami az ő oldalánál van. Miután vége a kűzdelemnek messziről puskával vess véget a maradék ellenség életének. Ne vegyél fel semmit!!! Sőt dobálj el Sanders-től mindent. Hazafelé blokádba ütközünk. Na itt vészes a nehézség először aki normálon vagy nehezebben játszik ugyanis kapunk arcba jópár ellenfelet.(minimum 5újrakezdés). Valahogy intézd el az orcájukat de ne rohanj sehová! Sanderst pakold tele jobbnál jobb puskákkal. Van az épületben egy széf Larry-vel élesítsd ki a bombát aztán a nyitsd ki a zárat. Nem egy nagy érték de mindegy viszont a gránát elég fáin. Aztán nyitsd ki a börtönajtót és beszélj a fogollyal nemtudom hogy van e jelentősége de én beszéltem vele. Másik két hősünket hagyd ugy ahogy volt kivéve ha kevés valamelyik lőszere akkor adj neki más puskát. Menny fel a tetőre és várj. Jönnek az amcsi balfékek. Sanders amerikai lévén haza fog menni mert nemhajlandó honfitársaira lőni. A tetőről egylövés fekvés, egylövés fekvés módszerrel szerintem megoldható. Tele a pálya fegyverrel pakolj fel!!! Szállítsd le a rakományt megkapod a honoráriumodat és ami ennél sokkal több van vagy 10000$-nyi fegyvered. Tarts meg is azért belőle mert nemhiába érnek annyit! Menny vissza Sandershez meglesznek a fegyverek amiket odaadtál neki. Rakj le mindent a raktárba mi kell a többit add el. Menny vissza a hídhoz ESTE ,kapsz egy börtönös küldetést, amugy meg szedj össze mindent a pályán. Ha mindent eladtál egész szép kis összeg gyűlik össze! Nem?
    Namost itt jön az elős problémám örülnék ha más is kipróbálna. Ha először megyek kiszabadítani Fidelt akkor az ID-t nem fogja a könyvárus meghamisítani. Viszont ha először odamész akkor igen. Eddig ez rendben is van csakhogy a játék mentet szerint Fidelnek vagy egy intrója a városban amint beléptél, a részeg figura régi ismerőse akitől be van szarva. Akkor mi a bré legyen? Nem kell az az ID csak a börtönhöz vagy játékhiba? Kiváncsi lennék másnál is ígyvan-é.
    Szerintem először Fidel kell! Szó öltözzünk be a hídnál talált tiszti ruhákba vegyük megunkhoz az ID-t és irány a börtön. Ja csak Sanders és jómagad mennyen a Larry aludjon egy kicsit. Amint megérkezünk igazából el is mondja az instrukciókat de én azért elmondom, hogy be kell menni az első épeületbe azthiszem ballra, ott dumálunk a parancsnokkal aki ha megmutatjuk neki az ID-t odahozatja Fidelt és már tiplizhetünk is boldogan. Mennyünk az öreghez az erdőbe, Fidel csatlakozik. Fontos!!!: fejlesztd ki a master enginering-et mindenképpen!!! Vegyél ha van expert lockpicket vagy valami hasonló nevüt (kulcskészletnek néz ki) és egy wank of wire-t. Beszélj az öreggel aki megadja az antikvárius részküldetést.
    Na most mennyen Sanders aludni. Csak te meg Fidel kellesz. Menny a kezdőfaluba és beszélj Conrád anyával az emeleten. Öltözz be civil ruhába Fidelnek jó az amilye van irány a város. Ahogy bentvagy a városba menny le a csatornába és gyere föl a kocsma alatt. Beszélj az antikváriussal aztán üsd meg így 500$
    -t fog adni naponta. Beszélj a könyvárussal(kiványcsi leszek kinek mi lesz nekem semmi). Utána Fidellel menny be az első házba ballra, az ajtó zárva aztán settenkeggy be először a szembelévő szobába aztán a ballra lévő nappaliba hatástalanítsd a bombákat és nyitsd ke a zárakat. Lesz ott minden! Aztán tipli a városból! Ha ez eggyszerre nem megy akkor néha szaladj le
    az aknába. Elvileg az mondja az elején az intró hogy kérdezz a Mcload felől a kocsmárostól de az nekem nem akar beszélni. Lényeg hogy tiplit kell verni mert visznek a cellába. Namost az erdőben az öreg ad egy új várost.
    Eddig jutottam, most elkezdek próbálkozni tovább.

    Ha valaki eddig jobban megcsinálja megeszem a monitorom! Nagyon várom az észrevételeket és az ötleteket, ha valamit megtudok írok.
  • lammaer
    #45
    Hát a #36 alapján igencsak küszködős a game... ennyire optimalizálni minden lépést....

    Ha jól látom alig 5 nap játék után eljutottál a "csatamentések nélkül játszom normálban" hozzáállástól a "30-35 load kellett egy küldetéshez" metódusig, ami gondolom pont a játék nehézségét mutatja. Nem cikizésképp mondom, mert én is szeretem néhanapján visszatölteni a játékállást (mondjuk ha meghal egy dédelgetett karakter)... mindegy, majd kipróbálom személyesen is, de a leirásaid erősen veszik el a kedvem a játéktól :)
  • Stanislav
    #44
    Hm,nekem ez valamiért nem volt,pedig nálam volt az ID,na mind1.:-) De igy legalább fejlődtem 2 szintet!:-D Lőszert meg alig pazaroltam.(fél tár mp40,2 mauser golyó)
  • Ren
    #43
    A börtönös pályát meg lehet csinálni egész egyszerűen is. Kell hozzá a főhős (legegyszerübb egymagában) angol egyenruhában és kell hozzá egy hamisított igazolvány (amit a kisvárosban vettünk a könyvárustól). Menjünk be a börtönparancsnok házába, beszélgetésnél válasszuk a 4. (produce id) menüpontot és voilá, vihetjük Sanchezt :)
  • Stanislav
    #42
    Tévedsz,nem egyféleképpen megoldhato,mert sokkal több taktika van mint az ember gondolná,de tény,hogy nagyon nem könnyű.Easy-n még elmegy,de normal és hard között nem sok a különbség már.A börtönös pályát sérülés nélkül akartam befejezni,kb 30-35 load-al sikerült csak,és olyan 3 óra játékidővel 20 percnyi játékot.De ez azért is van talán,mert maximalista vagyok.

    Egy kérdésem nekem is lenne,mert probáltam megnézni az okokat,meg dolgokat,de nem jöttem rá,hogy annak mi jelentősége van.Ha megsérül valaki,akkor miután meggyogyult,az élet vonala mellett a sérülés mértékéig megjelenik egy narancssárga csik.Ez most az előző sérülés mértékét jelzi,vagy pedig valami mást is?Képességvesztést esetleg,meg ilyenek?
  • lammaer
    #41
    Ez ennyire szőrözős játék? A Silent Storm mindkét részét örömmel játszottam végig, de ha ez ilyen csupa "egyféleképpenmegoldható" meg "loadoljálsokat" játék akkor kihagyom...
  • Stanislav
    #40
    Közben kaptam 1 tippet,ami jó is,meg nem!:-) Ha a kisvárosban megverjük az antikváriust akkor állítólag heti 2000-et kapunk.Ám ha megcsináljuk a börtönös pályát(ez biztos,mivel megcsináltam),akkor beszéljünk utána az erdőben lévő arccal,ő mond pár dolgot az antikváriusra.Menjünk a kisvárosba,beszéljünk vele,nem fog fizetni,sózzunk oda neki egyet ököllel,és fizet !!Napi!! 500$-rt.
  • Stanislav
    #39
    Na időközben találtam egy rejtett küldetést.Ha visszamész a Konvoy-os térképre este,akkor látsz 1 bejátszást,ahol elfogják Migel barátunkat,és börtönbe viszik(megjelenik a térképen).Mielőtt elhagynánk a terepet,"Loot" paranccsal szedjük össze a két angol uniformist(egyik női,jo lesz Sandersnek).A pályára csak angol uniformisba szabad menni,mert rögtön ránk támadnak,ha nem.Vihetjük Larry-t is,de akkor őt rejtsük el jobbra a ház mögött,menjünk be a házba,ott beszél velünk a tiszt,és a 3. lehetőséget válasszuk,ilyenkor leütjük őt,és szerzünk még1 uniformist,és igy már be tudunk jutni a börtönbe.(A kijutást rátok bizom,még én nekem se sikerült :-),annyi tippet adok,hogy 3 őrt mielőtt elkezdődik a banzáj,le lehet ütni fenn a 2. emeleten,Migel cellája mellett!:-))
  • koliz
    #38
    Stanislav köszi elég bonyu a game
  • Stanislav
    #37
    Na...időközben rájöttem,hogy csak akkor támadnak meg a katonák,ha a csajt elengedjük.Ha megkötözzük,vagy megöljük akkor nincs baj.
  • Stanislav
    #36
    Na,most nekem is van egy problémám,ha addig eljutott valaki,amikor találkozom a szabotázs csapattal a kis házban,rajtunk ütnek az amerikaiak.Számtalan taktikát kiprobáltam,és eddig csak 1 dolog ami biztos:

    Amikor Ginger észreveszi(interrupt) az első katonát,azonnal töltsük ujra a játékot,mert csak akkor jo,ha az ellenség mozgása után jövünk csak.
    Ezután tunningoljuk fel Ivant,de csakis a gránátok terén,vegyük kezünkbe a gránátot,és dobjuk ki egyenesen mind2-őt az ablakon(nyilegyenesen előtte),akkor,amikor 58%-os a találati esély,ezután álljunk fel.Ha nem látunk senkit,akkor mind3 katonát megölte a gránát(ha egy gránáttal nem megy,dobjuk ki mindkettőt).

    Na,ezután mondjon nekem valaki egy biztos taktikát,mert nekem mindig befuccsolt valami a végén,amikor már ugy tűnt nyerek(nem akarok embert vesziteni).
  • Stanislav
    #35
    Na igen,amit kifelejtettem.A konvoyos küldetésnél,az egyik tiszt Larry-nél kidob egy ID kártyát,azt vegyük fel.Majd ha végeztünk a küldetésekkel,beszélni a kisvárosban Martha-val,Conrad mostohaanyjával,ő elmondja,hogy a kisvárosban van 1 hamisitó,őt kell megtalálnunk.A városba mindenképp egyedül kell mennünk,ugy tudjuk elhagyni a kisérőket,hogy az ágyhoz visszük őket,és igy ők "pihenni" fognak.Minden fegyvert pakoljunk le,maximum 1 kés,vagy pisztoly legyen nálunk,és vigyünk magunkkal sok lockpicket,és egy mine probe-ot.A kisvárosban a parkban a kis könyvespolcoknál van az emberünk,gyorsan menjünk oda(csak nappal lehet),és beszéljünk vele,adjuk neki az ID-t,és ő elkésziti.Utána abba a házba kell menni,aminek a bejárata balra van tőlünk mikor a városba érkezünk.Rögtön a földszinten az első ajtót kell kinyitni(lockpick,mert zárva van),aztán a rögtön egyenesen a szemközti szobába szaladni,ott vegyül le a szekrényről az aknát,és nyissuk ki lockpickel(ha nem megy,akkor dobjuk rá a gránátot,de akkor gyorsan fel kell szedni a dolgokat,és lelépni gyorsan).
  • Stanislav
    #34
    Időközben találkozunk a helyi bandafőnökkel,nála érdemes a "Smooth talk"-ot megnyomni,mivel majd az ő emberei is segitenek a konvoy-os küldetésben.
    A konvoy:
    Larry-vel érdemes célzott lövéssel kiszedni(nem az összes AP-t felhasználva)a kocsi mellett álló fegyverest,elég az is,ha eltalálja simán,csak felpiszkálásnak kell.Utána gyorsan balra huzódni strafe mozgással.Amikor az ablakhoz jön a másik kettő fegyveres,Larry aranyos gránátját kidobni az ablakon.Ezután már menni fog. Amikor végzel,figyelj nagyon valamire,csak a legszükségesebb dolgokat hozd el magaddal(max 100%-on legyél),és legyen nálad is,meg Larry-nél puska.

    Na,most jön a neheze.Ezt a küldetést nagyon sok load után tudtam megcsinálni,de van 1 működő taktikám rá.Larry ekkor már elvileg(ha van -15% AP snap shot skillje),akkor 3mat lő,ha nem 2őt.Larry-vel lőjünk rá 2x a hadnagy-ra akinek pisztolya van.Ha marad 3. lövés akkor a ház hátuljában lévő mesterlövészre költsük azt.Jómagunk a hadnagy melletti géppuskás emberkét lőjük le,de mindenképp critical sérülésre,különben ha csak heavy akkor táraz egyet,és nekünk annyi.Miután tuléltük az 1. kört,kilőni a tetőn lévő mesterlövészt,és lehetőleg egyre közelebb huzodni a garázs felé(azért,mert az egyik géppuskás kerül egyet,és hátba akar lőni minket,és ha sikerül neki,akkor szintén annyi),ha ez megvan,akkor folyamatosan hátrálni a teherauótól lefele,és puskákkal leszedni őket.Utána felszedni minden fegyvert amit feltudsz,és a pálya szélére menni és "Leave" gombot megnyomni.
  • Stanislav
    #33
    Érdekes tapasztalatokra jutottam a játékban.Baromi nehéz,csata közbeni mentés nélkül majdnem lehetetlen a játék(csak easy-n lehet).Na én csatamentések nélkül játszom normálban:

    Első pálya: érdemes gránátot dobni az 5 kivégzőosztagosra(mindkettőt),utána felvenni a csajt,bevinni a rendelőbe,beszélni a dokival,adni neki pénzt.Na itt jön a lényeges észrevételem,amivel simán megcsináltam a pályát.Az elit osztagosok elég jól lőnek,szal nyilt terepen esélytelen.A taktikám,amivel sérülés nélkül megúsztam:

    Fel kell menni az emeletre a házban,és szembefordulni a lépcsővel fenn.Amikor feljön az első ember,az háttal lesz neked,lődd ki,aztán folyamatosan körökre és real időt kattintgatva araszolni a lépcsőfelé,ott lelőni a földszinti lépcsőőrt(az is háttal van),és ezzel a taktikával ki lehet szedni a csapat többségét,a maradék az két kinnti őr,mindkettő puskával,szóval vagy közelről,vagy nagyon távolrol érdemes kiszedni őket.Beszélni kell conraddal,elfogadni,és el kell fogadni Sigmund küldetését.Mielőtt elindulnál sigmundhoz érdemes felvenni a géppuskákat,jok lesznek a köv küldetésen.
  • Thanatos
    #32
    mongyuk deus-ex se rossz, anno nagy kedvenc volt :) kár hogy a 2 bukás lett :(
  • Mr. Perfect
    #31
    A következő még tuti nem ez lesz(hanem a deus-ex), de utána igérik...
  • Thanatos
    #30
    thx, isohunton meg még nem tlaáltam csak oylat amihez nem volt hajlandó kapcsolodni..., de ha tényleg lessz melléklet azt kivárom
  • Mr. Perfect
    #29
    Silent Storm nem sokára melléklet lesz a PC GURU-ban. Legalább is remélhetőleg. Egyszer már beharangozták aztán még sem jött össze, de továbbra is igérik, hogy jön. Alternatívaként ajánlom pl. az isohunt.com-ot
  • koliz
    #28
    Sziasztok elakadtam egy kis segitség kéne felbéreltem a csajt meg velem van a zsidó gyerek is bemegyek a német kis városba mit kell tenem hogyan tovább ?
  • Thanatos
    #27
    nem tudja valaki hogy a silent stormot honnan lehetne megszerezni? hátha az kevésbé bugos :)