312
  • ngcsnet
    #192
    work in progress oldal...főoldal még át lesz izélgatva, és még a Delta HF sincs fenn:)
    de azért vannak már érdekes autók felrakva...
  • ngcsnet
    #191
    egyetértek
  • ngcsnet
    #190
    keresd meg a legszebb képeket a deltákról, meg az új autókról. ebben segíthetsz.
  • kemszi2
    #189
    nekem se igazán jön be
  • I.C.ram
    #188
    Hát ezt nem kéne az integraleval. Tipikusan az az autó, ami már gyárilag isnagyon ütős. Baromi randa lett szerintem:(
  • kemszi2
    #187
    ez az ürge sem vol szívbajos:
  • kemszi2
    #186
    kár hogy prototipus maradt(ECV2)0-200km/h-ra 10secundom alatt,nem rossz


  • kemszi2
    #185
    ha kell segítség szólj,szívesen besegítek.Viszont a honlapokhoz nem értek....még
  • Jano
    #184
  • I.C.ram
    #183
    1960-as évektől indul csak be igazán :)
  • ngcsnet
    #182
    1907-1948-ig kész van :) phú;.)
  • ngcsnet
    #181
    A legelső Delta:


  • ngcsnet
    #180
    ok, neki is fogok a munkának akkor;)
  • kemszi2
    #179
    hát valahova fel kéne rakni,olyasmi lenne mint egy FAQ,innen lehetne elérni
  • ngcsnet
    #178
    weblapra?
  • kemszi2
    #177
    csinálni kéne egy amolyan Lancia albumot ide.képekkel pár adattal,a kezdetektől....
  • I.C.ram
    #176
    De Amsterdamban láttam pl Abarth motoros Fiat 500ast is (a régit). Fiat jel helyén az Abarth skorpiója volt. Jól nézett ki nagyon.
  • I.C.ram
    #175
    Ja az Abarth motoros Ritmok is kemények :D
  • I.C.ram
    #174
    Lehet, nem tudom.

    Nem tudom miért olyan sok az a 400k. Ezalatt nem nagyon kapsz szép állapotban lévő autót, legyen az Audi, Mercedes vagy Lancia. Amik ez alatt vannak árban azok már-már lepukkant kategória, sajnos :(

    Ennyi pénzből inkább Integrale, az jobban tetszik :) Ebből a korból még nagy legenda a Lotus Omega is, de az sem tetszik nekem :D Audi Quattro, ami még szép, meg a Peugeot 205GT változat sem rossz, szerintem.
  • Jano
    #173
    Ja, sajnos 99%-ban hulladékok vannak. Akárcsak Ritmo 105, 125, 135 TC-ből, ami még szintén odaverős. :D :C
  • Jano
    #172
    Aszongya nála nem volt csere, szal.
    Én olyasmire gondoltam, hogy 9x-ig kockalámpásak voltak a kisebbek, aztán a vége felé már mindegyik kerek. Franc se tudja.

    400k NAGYON SOK ezért. Nekem is őskedvencem, de ennyiért...

    (OFF: a másik örök favorit pedig Ő. Ez viszont Integrale árkategória, és 5évente látok ~1 eladó példányt. Ezért konkrétan sír szívem, szám, mert totál zsír.)
  • I.C.ram
    #171
    Ez még egy nagyon szép autó.

    Lancia Beta Coupé: Ebből is láttam már párat használtautó.hu-n, de valahogy egyik sem fogott meg az állapota miatt.

  • I.C.ram
    #170
    Szóval megsem nézem az autót, mert tuti nem venném meg.
  • I.C.ram
    #169
    az.
  • I.C.ram
    #168
    Az is lehet, hogy az unokatesódén is ki volt cserélve integralesra a lámpa, mint ahogy ezen is a tulaj bevallása szerint :)

    Egyébként meg úgy van, legalább is ezt írták külföldi oldalakon, hogy két fajta HF Turbo 1.6 létezett. Votl egy kockalámpás sima, és volt egy 1.6 HF Turbo i.e. limitált szériás, aminek gyárilag kereklámpája volt, és kicsit jobb felszereltségű, mint az alap Turbo. Ebből mertem arra következtetni, hogy ez is az, de aztán a csávó elmondta, hogy lámpa cserélve volt.

    Küldött pár képet még, de azok eléggé lehangoltak. Belseje elég ótvar volt, legalább is számomra. Ha tip top lett volna, és nem átépített, meg jóval kevesebb km lett volna benne, akkor nekem megért volna 400kt :D Elvégre gyermekkori álom :D
  • Jano
    #167
    Ez a 400k-s bordó?
  • Jano
    #166
    ICram, #115.
    Unokatesómnak egy 1.6GTie-je volt (nem HF T.), kerek lámpákkal, szal semmi limitált szériáról nincs szó.

    400k-t meg szerintem messze nem ér egy HF Turby, hiába szép állapotú, és nem túl gyakori autó. Ép eszű ember nem veszi meg annyiért (balekot persze mindig lehet találni, csak TE lécci ne legyél az! :D). Egy hasonló korú 1.5 vagy 1.6 százezres kategória, ha szép, és ápolt, akkor sincs 200k, ne vicceljünk már.
  • kemszi2
    #165
    #163-ha pont ilyen kocsim akkor inkább nem ennék csak legyen rendben.Amúgy ,ha jól vannak tartva akkor jól bírják a kiképzést
  • I.C.ram
    #164
    Na írt vissza a kocsi tulaja. Azt írja, hogy a lámpa Integrale lámpája volt, tehát mégsem a limitált szériás HF Turbo, hanem a sima hf turbo :( Turbója is cserélve volt. Félek, hogy valami gagyibbra. Úgyhogy nem hiszem, hogy érdekel. A belsejéről is küldött képeket, de eléggé le van harcolva szegény. Csak a külseje szép. :(
  • kemszi2
    #163
    Egyszerüen leírhatatlan mennyire bejön ez a forma!!!
  • kemszi2
    #162
    Eztérdemes megnézni.Csomó kép van a martini racing-es kocsikról
  • kemszi2
    #161

    pályaautóként és az f1-ben mennyire volt sikeres a Lancia?
  • kemszi2
    #160
    annyit megér
  • I.C.ram
    #159
    Valószínű az lesz. Unokatesómmal lehet megnézzük hétvégén.
  • kemszi2
    #158
    elkéne menned megnézni,úgy sokkal könnyebb dönteni
  • I.C.ram
    #157
    Nekem csak azért tetszik a HF Turbo, mert számomra ez a legelérhetőbb "integrale" :D Ez hasonlít rá a legjobban az "alap" delták közül. A 4wdt leszámítva, de az is integrale árkategória.
  • I.C.ram
    #156
    Hát egy Garett turbo van benne :P Ma már egy sportosabb 1.6os autó is tud turbo nélkül 120-130 lóerőt.
  • kemszi2
    #155
    azért egy 1.6-osból nem rossz!
  • I.C.ram
    #154
    Jó azért ez nem egy Integrale, hanem csak egy sima HF Turbo 200+ LE helyett ,csak 132 :)
  • kemszi2
    #153
    viszont a vezetési élmény..........nem sok utcai rally autóban lehet hasonlót érezni