312
  • Donald
    #312
    http://www.lanciak.hu/ ez és az indexes fórumon vannak lanciások nem is kevesen....
  • Justil
    #311
    amorén most nyílt nemrég egy fél-off topic, ahova mehet minden ami olasz :) napersze, más kérdés, hogy ha nincs alfád, nem lehetsz amore tag...
    szóval jah, kár (pedig nekem még nincs lanciam, de elképzelhetőnek tartom, hogy legyen...)
  • Justil
    #310
    kösz a tippet!
  • Palinko
    #309
    nos igen. kár hogy nincs lanciásoknak is olyan közösség mint alfásoknak az alfaamore :(
  • kemszi2
    #308
    amit érdemes lenne megnézned carstylingon hátha van olyan akinek ilyen van,vagy ilyen motorral van szerelve és tőlük is érdeklődni
  • Justil
    #307
    nojó, csak hát azért van egy lélektani határ :) amíg még működik ez a szívvel-lélekkel dolog, és ami után már az sem, max a fanatikusoknál, vagy aki nagyon vastag :)
    igazából nem is a fogyasztásától tartok annyira, hanem hogy egy 170-180 ezer km-el ha megveszem, csúnya pénzek fognak elfolyni mindenféle alkatrészekre :P
  • Palinko
    #306
    ilyen idős kocsinál a gyári adatokra még rá lehet adni plusz pár litert, és ugye ez is attól függ hogy ha pörgeted dolgoztatod a turbót tuti nyeli a benyát.de szerintem ilyen kocsit emígy sem megfontolás után választ az ember, hanem szívvel lélekkel :)
  • Justil
    #305
    ehh, najo, keson vettem eszre hogy elottem aprilisban volt utoljara post. kar, hogy halott a topic.
  • Justil
    #304
    sziasztok!
    izé, rövidre zárom: nézelődök most lancia kappákat, 2 littyós turbósat. ki mit tud nekem erről mondani? a szokásos olasz autós dolgokat nem szükséges, most alfám van. de érdekelne pl, hogy mégis akkor mennyit eszik ez (mind nyugisan - mind dinamikusan vezetve), mert a népíletekben, tesztekben nagyon dícsérik, de 1 cimborám meg azzal akar lebeszélni róla, hogy ez egy benzintemető...
    a másik: a hasznaltauto-s példányok szerintetek milyen állapotban vannak? jól néznek ki, de egyiken másikon érződik, hogy valszeg rohadt sok km lehet benne.
    vagy esetleg valakinek vmi cimbijen nem árul kappát megbízható állapotút? :)
  • sompibug
    #303
    eladó ótó!


    lancia delta 1.6 GTie
  • Palinko
    #302
    hello. ha valaki tud szerelési útmutatót a lancia lybrához, nagyon megköszönném :)
  • RS
    #301
    Eltűnhet a Lancia!
  • Toszi007
    #300
    Lancia Thesis Club itt:
    mihalyigabor.hu
  • Hopi69
    #299
    Sziasztok!

    Alpine, Pioneer, Blaupunkt, JVC fejegységek jó áron!!! Továbbá erősítők, mélyládák, hangszórók, kiegészítők, xenon, tolatóradar, navi, stb.

    CASKA autóspecifikus multimédia állomások most bevezető áron!

    További márkák és termékek ugyanitt!

    www.zselehifi.hu
  • imike72
    #298
    Sziasztok!!!
    Kínom van az autómmal 94 évjáratú Delta 1.6 benzines.Ezeket produkálja:melegen ha leállítom és netán fél órán belül indítom elég nehezen indul.Próbáltam azt,hogy hosszabban hagyom gyújtáson,gondolva az AC pumpa szarakodik de nem javult.következő problémám dugóban araszolva egy idő után a normálistól feljebb megy a vízhőfok de nem vészes fél percre bekapcsol a ventilátor,ilyenkor az szokott történni,hogy vagy leáll a motor lassan ejti a fordulatot 1000-ről és leáll,vagy elinduláskor erőtlen a motor lefullad vagy ha megindul olyan mint ha nem kapna üzemanyagot meg-meg torpan.Ezeket a dolgokat most csinálta először eddig soha,ja és arra lettem figyelmes mikor ejteni kezdi a fordulatot 1000-ről egy halk kattanás hallani olyan mintha átváltana egy relé és megszűnne a töltés ilyenkor vagy leáll vagy elindul döcögve 3000 fordulattal kell elindulnom ,hogy meglóduljon az autó kicsivel később meg is szűnik a megtorpanás.Segítsetek mi baja lehet az autómnak?Válaszokat előre is köszönöm.
  • 16gaborm
    #297
    Ez milyen felfüggesztés?
    Lehet ilyet kereskedelmi forgalomban kapni?
    Esetleg vki tud mutatni ilyet?(Link)
    Vagy márka név,képviselet?





  • kemszi2
    #296
    na ez illik hozzá a legjobban akárhogy nézem
  • 16gaborm
    #295
    Új felnik:

    Eladó felnik:


    Új felnik lesznek a gépen!
    A régik eladók: Compomotive Motorsport 4*98 ET25
    Gumik: Yokohama A539 205/50 R15 85%-os gumákkal!
    Elérhetőség:
    Email.: [email protected]
    Msn.: [email protected]
    TEl.: 06 30 553 73 63
    E-Mail :
    [email protected]
  • 16gaborm
    #294
    http://www.duen.hu/hirdetes.php?o=hir_resz&hirkod=6579d3cf1f7ccafc290abe7b8562a133&s=3840
  • kemszi2
    #293
    lancia_delta_hf_-_works_abarth_magic.mp4
  • kemszi2
    #292
    a fene akkor ülhetnék itt a bokorban
  • 16gaborm
    #291
    Hát sztem ő csak akkor jár Miskolc fele ha vmi találkozó lesz arra amúgy ez a gép Balaton parti járgány!
  • kemszi2
    #290
    amúgy itt tanulok miskolcon,úgy hogy egyszer tényleg terveztem,hogy meglesem vmelyik bokorból a gépet.Gyönyörű szép járgány
  • kemszi2
    #289
    szerintem a németeknél is érdemes körül nézni.Előbb utóbb nekem is lesz egy Integrale evo-m:)
  • 16gaborm
    #288
    Érdemes nagyon sok munka van a gépben és megis van az eredménye egész szép kis darab lett Én is most néztem magamnek egy ilyen Deltát olaszban mert még ott talán vannak olyan darabok amik megvannak kímélve meg nincsenek lelépve!
  • kemszi2
    #287
    egyszer már elmegyek megnéznicarstylingon már megdícsértem
  • 16gaborm
    #286
    Egykis topic feldobás:)
    Haverom Evo Deltájáról pár kép+műszaki rajzok(nyomtáv szélesítők)!




  • kemszi2
    #285
    hali!szerintem erre a kérdésre itt nem fogsz választ kapni.talán próbáld meg a carstyling egyik fórumán.
  • mityku
    #284
    Valaki?
  • mityku
    #283
    Üdv Mindenkinek!

    Látom, hogy tavaly október végi az utolsó hozzászólás, remélem kicsit felélesztem a topicot.
    A következő alkatrészről érdeklődnék: AC és karburátor közé megy
    Ez megakadályozza a tűszelep felesleges " berezgését" amit az AC okoz.
    Hasonló dolog, mint az [URL=http://www.zsiguli.hu/index.php?action=cikk&id=203]"angol csoda"[/URL].
    Az angol kütyüt jelenleg kb 13.000 Ft-nak megfelelő angol fontért lehetne megrendelni.
    Az új olasz alkatrészre kb 24-25.000 Ft-ot mondott egy ladás fórumtárs.
    Itt lett feldobva a téma
    Kérdésem: bontott autókból érdemes kiszedni? Mennyire használódhat el, szétlehet-e szedni? (szűrőrész csere végett)

    Válaszokat előre is köszönöm!

    üdv: mityku
  • neoG
    #282
    :))))hát dátumot nem néztem, csak időt:)sorry
  • neoG
    #281
    amíg nem jön szakértő -és még nem találtad meg- addig nézd meg balra lent a műszerfal alatt.hátha
  • kanakonda
    #280
    hi

    valaki megmondaná-e nekem hogy a lancia delta 1.9D biztosíték szekrény hol található. elment a műszervilágításom és nemtudok bisztit cserélni.
    sürgős! köszönöm a segítséget.
  • Lekvarostaska
    #279
  • ngcsnet
    #278
    nem rossz, ez már felni
    meg azért látom a tengely is szélesített, integrale:)
  • kemszi2
    #277
    ez a felni kész van
  • kemszi2
    #276
    ez a ferrari motoros thema jó cucc...láttam róla videót,jól dolgozik,és már ezen megjelenik a csomagtartóból kijövő spoiler,brá asszem ez egy régi fulvian is volt már csak az prototypus volt
  • ngcsnet
    #275
    Thema az bizony egy jó verda, egyik kedvencem, 80s cars rox

    Coupé K-t még sosem láttam errefelé, magyarok nemigazán kedvelik a a Lanciát, talán mert ugye a Fiatnak eléggé rossz híre besározza a Lancia hírnevét is...
    + hát azért egy ilyen kappa nem egy olcsó mulatság akinek van rá pénze, az már akkor audikat vesz...
  • kemszi2
    #274
    na majd el felejtettem a coupe kappa sem túl gyakori látványa közutakon:
  • kemszi2
    #273
    de ebből se látni túl sokat Zeta: