733
Guitar Hero
  • argo001
    #733
    Sziasztok!
    A Guitar Hero World Tourhoz mindenképp kell egy mikrofon ahhoz, hogy játszhassak vele? (PS2)
  • augusz23
    #732
    Jó napot! A warriors of rock-al kapcsolatban szeretnék kérdezni:
    Miért nem jön be a store a menüben? azt írja, hogy: server timed out. wifi van és működni is működik szóva nem tudom mi a baja.

    A másik az, hogy nekem nincs meg az 5-ös rész, de ahhoz van egy kiegszítő zene amit a warriors of rock-hoz le akartam tölteni, de nincs fenn a ps store-on. A kérdés az lenne, hogy működik e az 5-öshöz való kiegészítő a warriors of rock-nál.

    üdvözlet: augusz23
  • 38tibi38
    #731
    Hali. Miért halkul le néha a hang nálam? Szólóknál nagyon sokszor meg esik:( Talán valamit elállítottam?
  • zolee555
    #730
    Köszönöm a válaszod!
    Utánanézek!
  • Papesz
    #729
    Innen, vagy valahonnan máshonnan veszel feltöltőkártyát, beütöd a kódot és már vásárolhatsz is.
  • zolee555
    #728
    Sziasztok!

    Olyan kérdésem lenne, hogy mi a menete annak ha le szeretnék tölteni plussz zenéket a GH-oz.
    Azt tudom, hogy Mo.-n nem megy a store, van angol reg.em úgy megy de ugye fizetős. Azt hallottam, hogy létezik PS3hoz ilyen "credit" dvd vagy micsoda. Ennek mi a menete? Nem gáz a fals cím? Ha valaki csinált már ilyet és elmondja vagy tud adni 1 linket ami leírja az jó lenne!!

    Köszönöm szépen!
  • Dave8814
    #727
    Sziasztok, két kérdés:

    1. Hogyan lehet bemenni a beállításokba? Át akarom állítani, h az f1,f2,f3-mal játszak, ne a í,y,x-el :/

    2. GamePaddal nem játszhatunk? 1. billzettel, 2. joystickal?
  • Szemjuel
    #726
    Köszi, sikerült :)
  • #725
    Persze függ a játéktól is, régebbi játék nem biztos, hogy felismerik, lásd a 707-es hozzászólást.
  • #724
    Nekem sem sikerült, először kapcsolj be egy kontrollert és utána müködni fog.
  • Szemjuel
    #723
    Üdv
    X360 slimhez van egy guitar hero band szett, és próbáltuk a mikrofont beüzemelni, de nem sikerült. Van valami extra amit csinálni kell?
  • sanyi150
    #722
    Az összes Guitar Hero gitár konpatibilis a Rock Band játékokkal, de ez fordítva csak korlátozottan igaz.

    Lásd: Instrument Compatibility Matrix
  • RemX
    #721
    Kicsit konkrétabban kérdeznék mint Piki bocsi a kis ismétlésért de biztos akarok lenni benne.

    Van nekem egy Guitar Hero World Tour Xbox360-as játékom és gitárom. Nagyon kellene nekem a Rock Band Green Day... Jó lesz hozzá a gitár? Mert ha jól láttam kevesebb gomb van a Rock Bandesen...
  • #720
    nekem nem jön be semmi, pedig érdekelne
  • Messi940
    #719
    Kinek kell egy jó kis Guitar Hero-s gitár? :D
  • cr2k1
    #718
    GH1-2-3-at leszámítva mindegyik kompatibilis mindegyikkel. Ha jól tudom, a "régebbi" GH-k számait lehet exportálni a vinyóra, az eredeti játékhoz kapott kóddal ingyen, míg a RB1-2 számait MS pontokért (talán 2-3000ft átszámítva max, nem sok) és akkor játszhatod az újabbakkal. Az utóbbihoz nem kell eredeti, csak MS pont...:)
    Azt vedd, ami szimpatikusabb, a RB2 dobszettje kiegészíthető cinekkel amik az RB3ban használhatóak. Én csak az RB1 cuccait használtam, nincs összehasonlítási alapom.
  • Papesz
    #717
    Ha a Rock Band-et lefordítod magyarra, az utolsó kérdésre megkapod a választ.
  • piki1982
    #716
    sziasztok

    ROCK BAND és GUITAR HERO játékok esetén melyik szett a jobb, illetve melyik melyikkel megy? dob és gitár érdekel de nem tudom melyik melyikkel kompatibilis.
    számomra képek alapján a rock band szett szimpatikusabb.

    játékok amiken használnám: PS3
    Rock Band 2 és újabb / Guitar Hero 5 és újabb

    - a Guitar Hero Wearriors-ban tényleg van olyan opció hogy a régi játékok
    számait le lehet tölteni? ingyen? hogyan? (még nincs meg csak kíváncsi vagyok)
    - a Rock Band 1-2 -nél is lehet dobolni vagy csak gitár van?

    köszönöm a segítséget előre is!
  • Lateralus
    #715
    A GH1 csak PS2-re jelent meg.
    Ha arra kell, a torrent a barátod.
  • Lorant999
    #714
    hr2 : aerosmith
    Marcicerus:IGEN!
    konkolyadam:csak J-TAGOS géphez tudod felhasználni

    ÜDV:
    Honnan tudom letölteni a GH(I)-et?
    lehet hogy van itt no WAREZ,akkor bocs,de sehol nem találom
  • konkolyadam
    #713
    Üdv!

    Lenne egy kérdésem. Töltöttem le zenéket különféle GHkhoz, főleg a 4-be, de a WOR-ba is. Na az lenne a tervem, hogy az összes letöltött számot átrakom a WOR-ba, de nem tudom, hogy kellene ezt megcsinálni. Tudnátok segíteni? Nem találok semmi választ a problémámra, és a játék se nagyon támogat ebben. Előre is köszi : )
  • Marcicerus
    #712
    A Rock Band cuccok jók a GH-hoz, vagy fordítva?
  • Apus
    #711
    Talán az Aerosmith.
  • hr2
    #710
    Üdv
    Melyik a legfrisebb Guitar Hero amelyiket lehet játszani xbox360 kontrolerrel?
  • Kaszkadőr Mike
    #709
    Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni hogy a GH WT a mikrofonnál csak GH mikrofont enged használni? Vagy bármilyen mikrofon jó? Persze pc re.
  • #708
    Köszönöm!
  • Apus
    #707



    a lista nem teljes, de a les paul az mindegyik résszel megy!
  • #706
    Hol tudnám megnézni, hogy a Guitar Hero Les Paul gitár melyik játékokkal kompatibilis?
  • Vanek
    #705
    és nincs vmi olyan megoldás,hogy itthno leszedem pc-re a számokat,és pendrive-al felviszem a boxra?:D
  • wander01
    #704
    sajnos erre nincs lehetőség, különben hogy adnák el vagyonokért a letölthető zeneszámokat? :))
  • Vanek
    #703
    hali!

    meg tudjátok mondani,hogy tudok saját számokat felvinni guitar heroba? mármint azt meg tudja csinálni a program,hogy kiválasztok egy mp3-at pc-ről és lejátsza a játékban?
  • Papesz
    #702
    létezik hogy két külön felbontású kiadás jött ki a GH5-re ??

    Nem létezik.

    De ha nem akarsz 720p-s játékot venni, akkor várj még egy generációt. A dobozos játékok 99 százaléka 720p, ráadásul túlnyomó többségben ez nem natív felbontás.
  • piki1982
    #701
    sziasztok

    vennék egy "guitar hero 5 super bundle" packot PS3-hoz csak egy olyan furcsaságot láttam, hogy csak a szoftver esetén némely oldalon fel van tüntetve a felbontás miszerint 1080p. máshol az említett packon belül a szoftver - és külön a játék esetén is - felbontáshoz 720p van írva. megkérdeztem az üzletet és ez a 720 nem elírás...ez van a dobozon. létezik hogy két külön felbontású kiadás jött ki a GH5-re ?? légyszi akinek megvan vagy erről tud valamit írjon mert sürgős lenne a dolog de ha tényleg 720-as akkor nem veszem meg... vagy valahogy külön.

    köszi szépen
  • rainman72
    #700
    Hello.
    Végül is 6ezer nem sok érte,újonnan 10 körül van!
    Külön van ps3-hoz és xbox 360-hoz!
    Mindegyik Rock Band játékhoz jó,de vszinűleg jó az újabb GH részekhez is,amiban már van dob!
  • sanyi150
    #699
    Guitar Hero 5 DOB (drums) eladó Xbox 360-hoz. Vadonatúj, sosem használt. 24 000 Ft. Részletek itt
  • sanyi150
    #698
    Guitar Hero 5 DOBkészlet eladó. Vadonatúj, sosem használt. 24 000 Ft. Részletekért kattints ide
  • #697
    Tudnátok segíteni nekem?

    Egy alig használt Electronic Arts Official Rock Band Drums megér 6.000-et?

    Ez PS3 és Xbox-al is kompatibilis? Az összes Band játékkal müködik?
  • Bujden91
    #696
    [email protected]
  • Bujden91
    #695
    Eladó 2 hetes xbox gh5 játék és gitár 18 ért akit érdekel msn:[email protected]
  • zolifa2
    #694
    Sziasztok!Pár hónapja vettem PS2-höz guitar hero 5-t,de a gitárra már nem maradt pénzem de most van de nem találok sehol csak gitárt, mindenhol csak játékkal van :( .PLS linkeljetek be oldalakat ahol van gitár játéknélkül,jó a gh5-hez és max 10 000 ft.

    előre is kösz