17
  • droland
    #17
    Tehát ha én írok NEM windows alatt egy olyan progit, ami csak Admin módban hajlandó futni és biztonsági rést tartalmaz, akkor nem én vagyok a béna?

    LOL
  • valaé valaé ná
    #16
    Az lehet , hogy nem Sony termék, de Ő terjesztette, méghozzá rosszhiszeműen, hiszen előre figyelmeztetve lett. És mint tudjuk az illegális terjesztés komoly bűncselekménynek számit az USA-ban. :)

    Különben amennyire megbütetik, kamatostól fogja később leverni a felhasználókon. Szóval nem kell annyira lelkesedni senkinek.
  • exxile
    #15
    Höhö! remélem ezek a texasi vadparasztok nem mérik majd szűkmarkúan a büntetést!
  • aaaaa
    #14
    Nem teljesen igaz... Bocs már késő van...
  • aaaaa
    #13
    Azért ez teljesen igaz. A Sony árulta ezeket a a lemezeket, semmi szükség nem volt a rootkitre egy sima Audio CD-nél, a saját kapzsiságágukon kívül...
  • asysoft
    #12
    "A sony viszont a per végén az egészet áthárítja arra cégre aki írta neki ez a hülye rootkitet MERT AZ NEM SONY TERMÉK :))))"
    Ez legyen a legnagyobb öröm az életben
  • Kannibal
    #11
    Hogy hárítaná át? Nem az a cég adta ki a cd-ket, hanem a Sony.
  • Le Kurde
    #10
    ezt hívják üldözési mániának, kezeltesd magad
  • Yfel
    #9
    "A mikrofos rugdossa a sonyt a talpnyalóin és lefizetett bíróin keresztül rendesen..."

    Vedd be a nyugtatodat es aludj egyet :o)

    Y
  • strogg
    #8
    Azért mostmár kezd érdekelni ez a másolásvédelemi rootkit. Nincs valakinek ilyen lemeze kölcsön? Nagyon érdekelne, hogy linux alatt hogyan viselkedik. Nem is látom a Cd-t, vagy egyszerűen csak nem töltődik be a másolásvédelmi cumó (logikusan ez történik). De kíváncsi lettem.
  • Dzson
    #7
    A mikrofos rugdossa a sonyt a talpnyalóin és lefizetett bíróin keresztül rendesen mert tudja hogy az x360 konzol egy fos a playstation3 mal szemben igy most hátulról támad.

    A sony viszont a per végén az egészet áthárítja arra cégre aki írta neki ez a hülye rootkitet MERT AZ NEM SONY TERMÉK :)))) Meg külön ben is, ezt is a szar vindóznak köszönhetik az emberek amin csak az nem megy be kintről aki nem akar.
  • Dzson
    #6
    Ez legyen a legnagyobb örömöd az életben.
  • Sanyix
    #5
    Tökjó szív a sony
  • grebber
    #4
    Szar audio cd-kel perelik nemhohy a securom 7miatt perelnék kit érdekel az audio.
  • bunny
    #3
    Példányonként 120rugó? Az szép lenne!
  • Faterx
    #2
    A StarForcének is járna 3 év letöltendő
  • Kannibal
    #1
    Végre valaki nem nyalja a kiadók s***ét! Remélem jó nagy lesz a bünti!