21
  • vulcanus12
    #21
    ez kurva jó játék! Már várom, hogy elkészüljön.
  • theking17
    #20
    rohadt jó játék!!!!!!!!
    nekem kell, hol kell érte jelenkezni? :-)
  • theking17
    #19
    nincs meg valakinek?
  • Mice
    #18
    najó, a rise of rome is kieg volt, ennek ellenére szerintem az is rendesen megbolygatta a dolgokat. bár csak pár civ és tech amióta egyszer felraktam nem is emléxem, hogy játszottam e egyáltalán az 1.0c-vel
  • Mice
    #17
    nem tom, nekem az első 2 is nagyon bejött. annó az age is ütött, ez meg főleg az volt amikor megláttam. azok akik csak mennek előre, hogy techfejlesztés ebben a játékban megmurdalnak. iszonyat húzós kemény ellenféllel szemben jól meghúzni a határvonalat a sereg és a technika költségek közt
  • Mice
    #16
    gondolom
  • Mice
    #15
    szimpla, patriots, legends
  • Ice Speak
    #14
    Tökk szar ez a játék
  • mrfrodo
    #13
    Hat nem tudom, hogy ez a resz mennyire hajlando elfutni a regebbi videokartyakkal viszont a masodik resz nekem siman ment geforce 2 mx400-al ami azert jelent valamit.Tenyleg nagyon jo jatek, sokat jatszodtam vele halozatba...
  • Tomalak
    #12
    Abban hitben éltem amiota Thrones and Patriots ot bejelntették hogy az egy kiegészito meg oda is volt irva hogy expansion. No mind1.
  • archkoven
    #11
    Én aztán nem vagyok egy nagy grafika buzi, de ezek a képek egyszerűen lenyűgözőek. Főleg azok amelyeken a hegyeken valami teljesen szürreális, mesebeli kastélyok vannak. A gamespoton van több is, érdemes őket megnézni. Lehet hogy nem lesz a játék az igazi, de hogy valami eszméletlen a grafika az biztos.
  • Dr4gonlord
    #10
    Rise of Nations, Rise of Nations- Thrones and Patriots, Rise of Nations - Rise of Legends. Ettől .
  • Tomalak
    #9
    Mitol trilogia?
  • Dr4gonlord
    #8
    Ha annak örülni kell, ha a 7800 GT- elfut, a játék, halálra van ítélve, de megnyugtatlak, a képek nem tükrözik a gépigényt. Lásd UT2007 (hivatalos forrás), 1024x768, 2xAA 4xAF High, 6800 Ultárn 40 -50 FPS (az volt írva, hogy megfelelően fog futni, és ez a megfelelő skála, később confirmed).
  • Zedas
    #7
    "de nem tűnik nagy gépigényűnek sem"

    ???? A képeket nézted? Örülni fogok ha a 7800GT-m elviszi!
  • Akuma
    #6
    a játék jónak tűnik, de nem tűnik nagy gépigényűnek sem! :)
  • Cloner
    #5
    ajjaj, megint lesz egy játék, ami miatt tuningolhatom a gépem
  • Dr4gonlord
    #4
    Én csak azon csodálkoztam, hogy fantasy (többnyire) környezetben játszódik majd, nem pedig a jelen/jövőkorban, de így utánaolvasva/nézve jónak tűnik, csak legyen benne világelfoglaló kampány.
  • quantum
    #3
    Nem Big Hunter Games hanem Big Huge
    szerintem is nagyon ott lesz a játék.
    A Microsoft fogja kiadni ezt is?
  • hup
    #2
    király
  • kissmic
    #1
    jo lesz ez!!!