1528
Mercedes-Benz
  • Falkon
    #1327
    Igen, kicsit kivagyunk halva! :D





    #1324 :
    Diesel Dog-é az érdem! :)
  • Effe88
    #1326
    hát ha egyszer majd bedobja a gép és vehetek egy mercit akkor majd elmegyek:D:D
    de sajna még nem tartok ott:D:D
  • TomBond
    #1325
    Volt valaki a hétvégén a csillagtúrán? Én sajnos csak vasárnap tudtam magam szabaddá tenni, de így is jó volt!

    Jó lett a design!
  • Rotcsa
    #1324
    Nagyon jó lett a design!
  • Rotcsa
    #1323
    Hopp, design-t váltott szeretett topicunk!

    De mi van Mercisek? Meg vagyunk halva!

    Na, ébreszt, a BMW-sek és az Audisok lenyomnak minket!

  • DIESEL DOG #1322
    Nincsen mit... Enjoy!
  • Falkon
    #1321
    Na kész a dizájn, hatalmas köszönet DIESELDOG-nak!
  • Effe88
    #1320
    még annyit esetleg hogy egy S-osztályt raksz be képnek:)
    elvégre az a király kategória:)
  • Falkon
    #1319
    Nekem nagyon tetszik!
  • Effe88
    #1318
    jó lesz!!!
  • DIESEL DOG #1317
    Illetve a mostani, frissítve... :)
  • DIESEL DOG #1316
    No valami ilyesmi lenne... illetve ez egy lehetőség... variálható...
  • Falkon
    #1315
    Az szépen mutatna egymás mellett. Merci ezüst, és fekete.
    Köszönöm a segítséget!
  • DIESEL DOG #1314
    Na azt hiszem lassan nekilátok a dizájnnak... én egy szürke-fekete kombinációra gondoltam ízlésesen, persze az összetevőkön még gondolkodom.
  • Falkon
    #1313
    Na megkaptam a topik karbantartását, később ha Netuddki nem jelentkezik, átveszem az egészet. Várom az ötleteket, hogy mit változtassak!
  • Falkon
    #1312
    Köszönöm a bizalmat!
  • TomBond
    #1311
    Részemről is lehetsz!
  • Falkon
    #1310
    Köszi, csak gondolom azért több ember támogatása is kéne.
  • Effe88
    #1309
    Én mint szintén Merci fan támogatom az ötleted!
    Legyél házigazda!
  • Falkon
    #1308
    Már jeleztem! Amúgy mivel régen volt fent a hg, kéne választani egy új hg-t. Vagy az is lehet hogy csak ideiglenesen, amíg nem jön vissza NeTuddKi. Ha ez nektek így megfelel, én szívesen lennék hg. Mercedes fan vagyok, nagyjából értek is hozzá.
  • Effe88
    #1296
    c63 amg tuning
  • öregember
    #1295
  • öregember
    #1294
  • Effe88
    #1293
    lehet lassab sebességel kellen írnod a cd-ket
  • Effe88
    #1292
    teljesen reális a +2 liter mivel elmondásod szerint 180as átlaggal mentél nyilván ilyenkor többet is fogyaszt mint mikor németből jöttél 130-140 tempóval
  • MadWenom
    #1291
    még pár kérdés

    a CD lejátszóba mikor berakom a másolt CD-imet kb 30 másodpercenként a szám megszakad egy fél másodpercre majd folytatódik. Eredeti CD-m nincs ezért azzal nem tudtam kipróbálni. Ez valami beálítás miat szakadozik vagy rossz a lejátszóm?
    Az ASR-t ki lehet kapcsolni valahogy?
    A rádió fölötti gomb soron van egy gomb melyen egy személyautó látható 45fokban és egy darus kampó
    Ez mire való? Talán vontatáshoz van köze ha lerobanok?
    Az autóban 6 sebeséges autóümata váltó van mely tiptronikként is üzemel. Azt hiszem ezt hivják sequentroniknak.
  • MadWenom
    #1290
    Autó tipusa 203 CL
  • MadWenom
    #1289
    Sziasztok

    Vettem Januárban egy c200 komp 2001-es mercit
    Németországbol hazafele jövet a fogyasztásra 8.5l irt
    Kiutaztam vele Belgiumba és 10.5 volt az átlagfogyasztás.
    Két liter különbség nem tudom mire föl alakult ki persze itt már 180-as átlagtempóval autóztam míg Németországból hazafele a 130-140-es átlagtempo volt. Érdekel hogy mi a tapasztalatotok általában egy kettő literes w203-as motornak mennyi a fogyasztása általában autópáján?
    Kinek mi a tapasztalata.
    Az autóba kiutazásom előtt Pajzs védelmi rendszert rakattam. Nem tudom ennek lehet e köze a fogyasztás megugrásához vagy sem. Vagy ez a 10.5 l normálisnak mondható e?
    Előtte 2literes 89-es 8 szelepes Opel Vectrám volt mely kb 9 volt a fogyasztása ha száguldoztam vele autópáján hosszu távon.
    Az is érdekel hogy fogyasztás beálításal kapcsolatban van e tapasztalatotok. Ha elviszem Merci servizbe ott tudnak általában álitani a fogyasztáson vagy csak fogyasztás álitás cimén lehuzzák az embert és semmi változás nem fog történni.

    Köszi a választ előre
  • S2000
    #1288
    Ezt hogy voltak képesek összehozni?
  • Falkon
    #1287
    A 6 fokozatú jobb, mert például autópályán kisebb a fordulat, így kevesebbet eszik, gazdaságosabb. Én biztos a 6 sebességest venném.
  • disgust
    #1286
    Üdv hölgyek és urak

    Nagy segítségemre lenne, ha segítenétek megmondani, hogy benzines esetén 6 fokozatú manuális vagy 5 fokozatú automata (tiptronic) váltó a jobb/gazdaságosabb/tartósabb stb.
    Egy használt 2002-es évjáratú szerkezetet szeretnék és gyakorlatilag a kettő amit kinéztem ennyiben (és színben) tér el.
    Előre is köszönöm!
  • Kata
    #1283
    És most hány napig fogsz még kattogni ezen a lelki sérüléseden?
  • freestyle666
    #1282
    A merciknek jobbak a gázreakcióik és az már prémium a bmw mek kopokós kopár múanyagok.
    OFF:
    Jeleleg Robert Kubica életéért küzdenek az orvosok, mert a rallyn balesetet szenvedett.
  • irarref456
    #1272
    Nekem egy nagyon kicsit ferraris, de szép.: (Új A-s merci bele)

  • Rotcsa
    #1271
  • irarref456
    #1268
    Az új B merci is szép lesz.
  • Falkon
    #1267
    Na pusztulj!

    Shumika, ne a Merci topikban!


  • Rotcsa
    #1264
    Gyönyörűűűű!
  • Magnumrolcsi
    #1263
    Elfogadnám.
  • Falkon
    #1262
    Megtaláltam, az AMG kivitelen van egylamellás hűtőmaszk. A simán 2